Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Nizozemsko : Bělorusko - 21. března 2019   20:45

Nizozemsko
Nizozemsko
1' Depay  • 21' Wijnaldum (Depay) • 55' Depay  • 85' V. van Dijk (Depay)
4:0
(2:0)
Bělorusko
Bělorusko
Nizozemsko
Cillessen – Dumfries (68. Tete), V. van Dijk, de Ligt, Blind – Wijnaldum, de Roon (46. D. Pröpper), F. de Jong – Bergwijn, Depay, Babel (59. Promes).
Bizot, Zoet – S. Berghuis, Aké, L. de Jong, Promes, D. Pröpper, Strootman, Tete, van Aanholt, van de Beek, Vilhena.
Massa – Meli, Costanzo
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Bělorusko
Harbunov – Šitov, Martynovič, Sivakov, Paljakov – Kovaljov (79. Savicki), Majevski, Drahun (86. Lapcev), Stasevič – Pucila – Signěvič (63. Saroka).
Klimovič, Čičkan – Hleb, Kendyš, Kisljak, Lapcev, Ňachajčyk, Rios, Saroka, Savicki, Volkov, Valadzko.

Domácí celek celkem jednoznačně vyhrává tento zápas 4:0 a do kvalifikační skupiny získává první body. Bělorusko si mnoho šancí nevypracovalo a domácí z šesti střel na branku proměnili hned čtyři.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:10.
90+2'
90+2'
Pavel Savicki minul branku, jeho rána končí mimo tři tyče, vykopávat tak bude domácí gólman.
90+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Quincy Promes minul branku, jeho pokusu nechybělo mnoho.
88'
V poklidném tempu se nyní zápas dohrává.
86'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Stanislav Drahun, přichází Dzjanis Lapcev.
85'
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Andrej Harbunov si se střelou Depaye poradil, vyrazil míč znovu před střelce, ten našel hlavu VIRGILA VAN DIJKA a jeho zakončení bylo přesné. Asistence: Memphis Depay.
85'
Andrej Harbunov si výborně poradil se střelou Depaye, následně už ale inkasoval.
85'
Andrej Harbunov vyrazil míč po střele soupeře, Memphis Depay to byl, kdo zakončoval z dobré pozice. Je z toho roh.
83'
Georginio Wijnaldum si v souboji jeden na jednoho počínal nedovoleně, fauloval svého soupeře.
81'
Igor Stasevič rozehrává rohový kop svého celku. Ale ani tentokrát si Bělorusko výraznější šanci nevypracovalo.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, domácí mužstvo míří za výhrou.
79'
Rohový kop svého celku rozehrával Michail Sivakov. Jeho centr byl odvrácen obranou.
79'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Jurij Kovaljov, přichází Pavel Savicki.
78'
Igor Stasevič se dostal do střelecké pozice, jeho ránu výborně zastavil brankář domácího celku. Jasper Cillessen stále drží čisté konto.
75'
Michail Sivakov vedl akci svého celku, ale do střelecké pozice se nepropracoval.
74'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
72'
Virgil van Dijk a Matthijs de Ligt si vyměnili míč a pokouší se dostat hru od své branky. Hosté zatím na výraznější šanci čekají.
70'
Rozehrávat bude hostující celek na své obranné polovině, nutno poznamenat, že se nikam netlačí.
68'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Kenny Tete.
67'
Memphis Depay se pokoušel dostat do lepší pozice, ale cestu mu zaterasil Igor Stasevič, který fauloval. Míč pro domácí.
64'
Bělorusko se sympaticky snaží s nepříznivým stavem něco udělat. Stadionem však obíhají mexické vlny, fanoušci vědí, že jejich celek tento duel podle papírových předpokladů zvládne.
63'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Mikalaj Signěvič, přichází Anton Saroka.
61'
Rohový kop vybojovalo Bělorusko. Igor Stasevič centroval před branku, ale obrana si s jeho pokusem poradila.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, domácí Nizozemsko míří za výhrou v tomto utkání.
59'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Ryan Babel, přichází Quincy Promes.
56'
Memphis Depay byl nachytaný v postavení mimo hru, akce tak končí.
55'
Míč si připravil na puntík MEMPHIS DEPAY a s přehledem pokutový kop proměnil. Andrej Harbunov si vybral špatnou stranu.
54'
Michail Sivakov fauloval, pokutový kop pro domácí.
51'
Georginio Wijnaldum hledal před brankou spoluhráče, ale centr byl hodně nepřesný. U míče ale zůstávají domácí.
50'
Stanislav Drahun si počínal v souboji s domácím hráčem nedovoleně.
48'
Sledujeme klidnější úvod druhého poločasu, domácí celek jednou vystřídat, hosté mají k dispozici ještě tři změny.
46'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Davy Pröpper.
46'
Memphis Depay poslal domácí do vedení, to navýšil po jeho přihrávce Georginio Wijnaldum. Nizozemsko v tomto zápase má jasnou převahu, hraje aktivněji, a tak vede po prvním poločase o dvě branky. Hostující celek na výraznější šanci zatím čeká.
45+0'
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločasu, mnoho důvodů pro nastavení není.
44'
Nizozemsko pokračuje v aktivní hře, Ryan Babel hledal Depaye před brankou, míč se tam ovšem nedostal.
43'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže nyní dostat do výraznější šance. Diváci vidí méně záživnou pasáž utkání.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí celek hraje aktivně a má převahu, navíc vede o dvě branky.
39'
A zase to byl Memphis Depay, kdo byl v dobré šanci. Třetí branku svého týmu tento šikovný hráč nepřidává, neboť minul branku.
38'
Denzel Dumfries zakončoval, jeho rána končí mimo branku. Gólman Běloruska zasahovat nemusel.
36'
Jasper Cillessen uvedl míč do hry od své branky, následně díky aktivní hře vybojovali domácí rohový kop. Memphis Depay nevymyslel přesný centr.
35'
Ivan Majevski byl nachytaný v postavení mimo hru, jeho akce tak poměrně rychle končí.
35'
Žlutou kartu dostává Marten de Roon (Nizozemsko). Domácí hráč fauloval Kovaleva, za což vidí kartu.
34'
Sledujeme pasáž hry na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do střeleckých pozic.
32'
Žlutou kartu dostává Anton Pucila (Bělorusko).
31'
Marten de Roon bude po faulu soupeře rozehrávat.
31'
Žlutou kartu dostává Stanislav Drahun (Bělorusko).
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí celek začal výborně, vstřelil dvě branky a má zápas výrazně pod kontrolou.
29'
Po rychlém přenesení hry se do šance dostal Marten de Roon, jehož rána si cestu do branky nenašla.
28'
Rohový kop bude mít k dispozici také hostující celek, rozehrávat bude Igor Stasevič.
27'
Jurij Kovaljov se propracoval do zajímavé pozice, odkud se pokoušel zakončit. Jeho projektil zblokoval Virgil van Dijk.
25'
Nizozemsko vybojovalo rohový kop. Memphis Depay centroval před branku, ale obrana si snadno poradila.
24'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, nastěhovali se před branku soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Bělorusko se musí bránit.
21'
Denzel Dumfries centroval před branku, tam Depay přiťukl míč spoluhráči. Tím byl GEORGINIO WIJNALDUM. Jeho rána do protipohybu brankáře posílá domácí celek do dvoubrankového vedení. Asistence: Memphis Depay.
20'
Hostující celek nyní rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku, zakončoval Dzjanis Paljakov. Jeho rána však končí mimo branku.
19'
Podle úvodu zápasu lze předpokládat, že domácí celek bude hrát na Depaye, což je hráč, který rozhodně zakončovat umí.
18'
Daley Blind si v souboji s Jurijem Kovaljovem počínal nedovoleně.
16'
Nizozemsko kombinuje na polovině soupeře, pokouší se něco vymyslet, ale má problémy se zakončením.
14'
Igor Stasevič si počínal hodně ostře před brankou soupeře, ale sudí nechává tento moment bez povšimnutí.
14'
Ryan Babel a Memphis Depay se pokoušeli něco vymyslet před pokutovým územím, jejich kombinace ke střele nevedla.
12'
Ke střele se dostal jeden z hostujících hráčů. Igor Stasevič zakončoval a jeho ránu zblokoval domácí Denzel Dumfries.
11'
Memphis Depay se propracoval do střelecké pozice, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář zasahovat nemusel. Míč se do brány nevešel.
9'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Bělorusko vhazuje na polovině vrací plochy. Hostující tým na výraznější šanci v tomto zápase čeká.
7'
Denzel Dumfries si počínal v rozporu s pravidly, je mu pískán faul, jeho obětí je Igor Stasevič. Michail Sivakov rozehrává.
6'
Dzjanis Paljakov bude po útočném faulu domácích rozehrávat volný kop.
5'
Nizozemsko kombinuje na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
4'
Virgil van Dijk hledal dlouhým centrem spoluhráče na útočné polovině, ten byl však obsazený. Balon ale dál mají domácí.
3'
Hned z první výraznější šance se dokázal domácí celek prosadit, tímto momentem je úvod zápasu hodně ovlivněný.
1'
Igor Šitov vracel míč brankáři, jenže jako první byl u míče MEMPHIS DEPAY. Ten udělal kličku brankáři a zakončoval. Jeho střela se o vzdálenější tyčku dostala do branky. Bleskově se domácí celek dostává do vedení.
1'
Jedná se o první zápasy ve skupině C. Vedle těchto soupeřů je ve skupině ještě Německo, Estonsko a Severní Irsko. Z této pětičlenné skupiny postupují na hlavní šampionát EURO dva nejlepší týmy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nizozemsko a Bělorusko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.