To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo nakonec zaslouženou remízou 1:1, kterou pro domácího favorita dnešního utkání zachránil v 83. minutě Cardozo, jenž se prosadil po rohovém kopu v závaru v malém vápně. Hrálo se na velmi těžkém a místy téměř neregulérním trávníku, který byl vytrvale smáčen hustým deštěm a tvořily se na něm velké kaluže, v nichž se míč neustále zastavoval. Pro Olympiakos je to další cenný bod z venkovního hřiště, naopak, pro Benfiku dnešní výsledek znamená ztrátu dvou důležitých bodů.
Zákroky brankáře Roberta – 2.
Zákroky brankáře Artura – 1.
90+3
Do konce zápasu zbývají poslední vteřiny.
90+3
Óscar Cardozo si až příliš okatě říkal o odpískání faulu ve vápně Olympiakosu, rozhodčí jeho úmysl "prohlédl".
90+2
Nepřesný centr domácích z levé strany, vykopávat bude Roberto.
90+1
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby, to není příliš mnoho!
90
Začala již devadesátá minuta, hraje se na polovině domácího týmu.
89
Pro Olympiakos, pokud by dnes remízu uhájil, by to byly další cenné body z hřiště soupeře – po výhře v minulém kole v Anderlechtu!
88
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Alejandro Domínguez, přichází Carl Medjani.
87
Statistika držení míče: 54% : 46%.
87
Artur "sbírá" ze vzduchu míč, letící z levé strany a bleskově rozehrává.
86
Hosté ale neměli s touto situací problémy.
86
Další rohový kop, tentokrát z levé strany.
85
Zvládli to a mohou zaútočit, konečně se dá kombinovat a to hodně domácím svědčí.
85
Domácí spěchají s rozehrávkou, ale nyní faulují na vlastní polovině a budou se muset bránit.
83
Benfica právě vstřelila branku!
Tam byl zmatek ve vápně soupeře, čehož využil ÓSCAR CARDOZO, který za zády Roberta, jenž podskočil centr, zakončil do prázdné brány!
83
Rohový kop pro Benfiku z pravé strany.
82
Dvojstřídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Enzo Pérez a Nicolás Gaitán, přichází Rubén Amorim a Rodrigo.
82
82
Mitroglu se dostal za obranu soupeře, dokonce i vsítil gól, ale byl v ofsajdu, branka neplatí!
81
Na Estádio da Luz konečně přestalo tak hustě pršet a voda se konečně vsákla do země, dá se hrát normální fotbal.
81
Lavička domácího týmu připravuje střídání, druhá změna v sestavě. Tak nakonec to bude dvojstřídání!
80
Maniatis málem vybojoval rohový kop pro hosty, ale nakonec je z toho pouze odkop od branky.
80
Je před námi závěrečná desetiminutovka, hosté jsou na polovině Benfiky.
79
Mitroglu to zkouší z pravé strany, z velké dálky, ale netrefuje branku.
78
Nicméně vše končí faulem Domíngueze na Almeidu, hosté se daleko s míčem nedostali.
78
Ale bránící hráč v modročerném odkopává, hosté mohou zaútočit.
77
Míč končí v autu, z pravé strany, na polovině soupeře, vhazuje domácí Gaitán.
76
Napětí eskaluje, a to jak na hřišti, tak v hledišti, nyní k tomu pomohlo i odpískání faulu ve prospěch Olympiakosu.
75
Ne, individuálně to proti zhuštěné obraně soupeře nepůjde, o čemž se nyní přesvědčil domácí Gaitán.
74
Hosté se po rychlém protiútoku dostali před vápno soupeře, ale po pokaženém centru Yatabarého o míč přichází.
73
Siovas fauluje na vlastní polovině Cardoza, domácí rozehrávají volný kop. Míč letí do vápna, Roberto vyboxovává do bezpečí.
72
Souboj o míč na půli Benfiky, na což se již nemohl dívat gólman Artur, zakřičel si a došel si pro míč.
71
A i další útočná akce Benfiky končí odmávaným ofsajdem a v něm tentokrát útočník Lima.
70
Domácí Óscar Cardozo v ofsajdu, správně odpískáno, Roberto bude moci vykopávat.
69
Fustera tam ještě jeden z domácích hráčů popoháněl na cestě z hrací plochy, tlak na domácí fotbalisty bude s blížícím se závěrem enormní!
69
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází David Fuster, přichází Sambou Yatabaré.
68
Lavička Olympiakosu připravuje střídání.
67
Emoce na hřišti doslova "planou" – Holebas fauluje Gaitána a sudí musí domlouvat.
67
Dnešní utkání by mohlo být přejmenováno na utkání v Lize Mistrů ve vodním pólu...
66
Největším problémem bylo, domluvit se na tom, kdo rozehraje...
65
V hlavičkovém souboji dostal Siovas zřejmě úder do hlavy, ale není to nic vážného.
64
Útočná akce hostů končí odpískaným faulem a v něm Domínguez, rozehrává gólman domácích, Artur.
63
Faul Siqueiry na Leandra Salina zůstal tentokrát nepotrestán kartou.
62
Gaitán dostává žlutou kartu za faul na Davida Fustera.
61
Rohový kop pro Benfiku. Rozehrává Pérez, ale hosté se v pohodě ubránili.
60
I po hodině hry vedou hosté v Lisabonu překvapivě 1:0 a v neprospěch Benfiky hovoří nejen nepříznivý stav, ale hlavně i velmi těžký terén, plný kaluží!
59
Mitroglu šel zbytečně do souboje s Almeidou skluzem, zbytečná žlutá karta.
59
Přihrávat na takovém trávníku nemá v podstatě smysl, míč se zastaví naprosto neočekávaně.
59
Tak nyní podmáčený terén zachránil pro změnu domácí, David Fuster se jen těsně nedostal k míči, který zbrzdila kaluž ve vápně a obrana Benfiky stihla odehrát!
58
Cavaleiro bojuje o míč na polovině Olympiakosu, ale neúspěšně, hrát mohou hosté.
57
Další souboj ve vápně Olympiakosu, rozhodčí to nemá vůbec lehké, ale i tentokrát ukazuje: "nic se nestalo"!
56
Střídání v týmu Olympiacos FC: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Delvin N´Dinga.
55
Domácí Pérez fauluje na polovině soupeře Holebase, dost ostře, zasloužená žlutá karta!
55
Do pokutového území posílá Gaitán centr z levé strany, ale obrana hostů odvrací.
54
Gaitán spěchá po levém křídle k brance soupeře a nakonec vybojoval rohový kop z levé strany.
53
Lima padá v pokutovém území po souboji s bránícím Holebasem, ale to nebyl faul, o penaltě nemůže být ani řeč.
52
Hrací plocha na Estádio da Luz je opravdu na hranici regulérnosti!
51
Ve velkých kalužích nyní Cavaleiru ztratil míč ve vápně soupeře.
50
Rozehrává Lima, který zkouší z nějakých pětadvaceti metrů přímo ohrozit branku soupeře, ale o nějaké dva metry netrefuje branku.
49
Maniatis nyní může být rád, že jeho faul na Péreze nebyl oceněn žlutou kartou.
49
Ale je to nepřesný centr z pravé strany, míč končí v autu.
48
Siqueira fauluje na vlastní polovině, volný kop pro Olympiakos.
46
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Ola John, přichází Ivan Cavaleiro.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:47 hodin.

Držení míče: 50% : 50%
A rozhodčí hned poté ukončil první poločas, v němž nakonec nenastavil ani vteřinu. Spokojenější odchází do kabin hosté, kteří po brance Domíngueze z 29. minuty vedou na hřišti favorizované Benfiky 1:0. Domácí se zatím v koncovce trápí, vázne i kombinace ve středu hřiště.
45
Z dalšího útoku se John poněkud "zastřelil" a poslal míč hodně daleko vedle branky.
44
John faulem na Weisse připravuje svůj tým o možnosti zaútočit. a ohrozit branku Olympiakosu.
43
Limův centr z pravé strany nepřesný, Roberto rozehrává.
42
Vlado Weiss hraje hodně ostře a "odměnou" za faul na Péreze na půli hřiště, je mu žlutá karta!
42
Gólman Roberto již uvedl míč do hry, hraje se na polovině Benfiky.
41
Gaitán centruje z pravé strany, ale míč končí nikým netečován mimo bránu Olympiakosu.
40
Hosté zkoušeli zaútočit, ale Mitroglu byl v ofsajdu.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, hraje se velmi deštivého počasí, což kombinačním akcím také příliš nepřidá.
39
Obrana Benfiky vše zvládla a domácí mohou rozehrát.
38
Úroveň hry hodně sráží časté přerušování v důsledku častých faulů. Po jednom takovém rozehrají hosté volný kop z pravé strany, na polovině soupeře.
37
Statistika držení míče: 51% : 49%.
36
Žlutou kartu dostává hostující David Fuster.
36
Po fauluj Siovase na vlastní polovině, rozehrávají domácí volný kop z pravé strany, z velké dálky.
35
Weiss si to namířil přímočaře k bráně Benfiky, ale byl čistě zastaven obráncem, domácí mohou hrát.
34
Tentokrát faulují hosté, Samaris nedovoleně zastavuje Péreze.
33
Vlado Weiss velmi šikovně vybojoval faul na půli hřiště, domácí ztrácí míč.
32
Znovu se míč ocitá až u Roberta a herní výkon domácích se divákům vůbec nelíbí, slyšíme čím dál častěji pískot.
31
Pas na Limu nepřesný, hosté mohou zůstat v klidu, Roberto vykopává.
30
Je za námi půl hodina hry, hosté zatím překvapivě vedou na hřišti Benfiky 1:0, jak na nepříznivý vývoj zareagují domácí fotbalisté.
29
Olympiacos právě vstřelil branku!
A to byla výtečná individuální akce ALEJANDRA DOMÍNGUEZE, který si převzal míč před vápnem Befinky, položil si bránícího Garaye kličkou do pravé strany a přesnou střelou po zemi překonává Roberta.
28
Dlouhý nákop hostů na Maniatise, nepřesný, přesto se hosté znovu dostávají k míči.
28
Domínguez faulován Pérezem na polovině soupeře, to bylo jasné zatahání za dres.
27
Lima přebírá míč v ofsajdu, jeho snaha o zakončení je marná, odkop od branky Olympiakosu.
26
Lima padá po jednom ze soubojů před pokutovým územím Olympiakosu, ale není to faul.
25
Hosté zatím mají velké problémy s udržením míče na déle, než na jednu, dvě, přihrávky.
24
Mitroglu ve vápně je sice osamocen, ale nesmírně nebezpečný pro domácí branku!
23
Míč končí u Roberta, který si dává načas s rozehrávkou, diváci to nesou nelibě a pískají.
22
Razantním odkopem řeší nyní jeden z obránců Benfiky rozehrávku na vlastní polovině.
21
Pérez parádním pasem vysouvá Limu, který je sám před Robertem, ten mu ale dobrým výběhem znemožnil lépe zakončit a míč chytá.
20
Centr z pravé strany letí do vápna Olympiakosu, ale Siqueira fauluje Domíngueze, domácí ztrácí míč.
19
Z levé strany rozehrál Maniatis, ale posílá míč přímo do rukavic Artura.
18
Almeida fauluje Weisse, hosté mají k dispozici volný kop.
17
Faulem Péreze, který se ostře vrhl pod nohy Samarise, končí útok Benfiky.
16
Střela Domíngueze z levé strany, ale nakonec to vypadalo spíše na nepovedený centr.
15
Faul na domácího Limu, domácí rozehrávají z pravé strany, na polovině soupeře.
14
Óscar Cardozo se hlásí o míč na levé straně, ale spoluhráči ho nevyslyšeli.
13
Opatrný fotbal, hraje se převážně na středu hřiště.
12
Domácí se nedostali ke střele a vhazovat může z druhé strany hostující Luisão.
11
Autové vhazování Benfiky na polovině Olympiakosu.
10
A opět v šanci Mitroglu, který zakončoval po přihrávce z pravé strany, ale netrefuje branku!
9
Z hlediště se ozývá pískot, hosté kombinují před pokutovým územím Benfiky.
8
Hosté se drží s míčem u nohy na polovině domácího týmu.
6
Na druhé straně výtečně zasahuje Artur proti úniku Mitrogla, to byla gólovka pro Olympiacos!
6
Luisão se pokládá do hlavičky Johna z pravé strany a posílá míč těsně vedle!
5
Další faul Vlado Weisse na vlastní polovině, další šance pro Benfiku, jak ohrozit branku hostů.
4
Lima se dostal do zakončení, ale jeho střelu, po rohu Limy, parádně vyráží Roberto.
4
Z pravé strany rozehrává Pérez, ale hosté odvrací pouze na další roh.
3
Střelu Cardozy vyráží Roberto na roh.
3
Provinil se Weiss, domácí rozehrávají volný kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.
2
Vhazovali i domácí na polovině soupeře a hosté se brání pouze za cenu faulu.
1
První autové vhazování, hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Benfica Lisabon: Artur – Almeida, Luisão (C), Garay, Siqueira – Pérez, Matić, Gaitán – Lima, Cardozo, John.
Náhradníci: Lopes – Pereira, Jardel, Amorim, Djuričić, Rodrigo, Cavaleiro.

Olympiacos FC: Roberto – Salino, Manolas, Siovas, Holebas – Fuster, Maniatis (C), Domínguez, Samaris, Weiss – Mitroglu.
Náhradníci: Megyeri – Medjani, N´Dinga, S. Yatabaré, Saviola, Campbell, Olaitan.

Rozhodčí: Mallenco – Martínez, del Palomar (vš. ESP).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 3. kola základní skupiny C fotbalové Ligy Mistrů mezi BENFICA LISABON (POR) a OLYMPIACOS FC (GRE). Utkání se odehraje na Estádio da Luz v Lisabonu a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Alberto Undiano Mallenco, asistenti Raúl Cabanero Martínez a Roberto Díaz Pérez del Palomar.
Benfica Lisabon
Po dvou kolech má Benfica na svém kontě tři body za jednu výhru a jednu prohru. Své jediné body získal portugalský klub díky domácí výhře 2:0 nad belgickým RSC Anderlecht, o níž se zasloužili svými góly Đuričić a Luisão. Ve druhém utkání čekala na Benficu velmi těžká prověrka na hřišti favorita celé Ligy Mistrů, francouzského Paris Saint Germain. V tomto zápase se dvakrát prosadil hvězdný Zlatan Ibrahimović a na 2:0 zvyšoval v pětadvacáté minutě Marquinhos.
Olympiacos FC
Řekové vstoupili do základní skupiny velmi krutou domácí prohrou s PSG. Francouzi šli do vedení v 19. minutě, kdy se prosadil Cavani. Za Olympiacos vyrovnal ve 25. minutě Slovák Vlado Weiss a za nerozhodného výsledku začala i druhá půle. V ní se již prosadili pouze hosté, dva góly Motty a jeden Marquinhose stanovili konečné skóre 4:1 pro PSG. Náladu si Řekové zlepšili ve druhém zápase na hřišti Anderlechtu, který skolil hattrickem Konstantinos Mitroglou a Olympiacos slavil velmi cenné venkovní vítězství v poměru 3:0.