Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek večera.
Ve druhém poločase jsme v 59. minutě viděli ještě jednu branku, kdy opět přihrával Dani Alves a opět skóroval Gonzalo Higuaín. Víc branek jsme v tomto utkání neviděli, ačkoli šance byly na obou stranách. Na straně domácích jich měl nejvíce osmnáctiletý Kylian Mbappé s Radamelem Falcaem, na straně hostí pak Gonzalo Higauín. Monako nehrálo vůbec špatně, svědčí o tom i poměr držení míče, který má Monako vyšší 52% – 48%. Nicméně Juventus prostě umí bránit a má Higuaína, který ty šance umí proměnit. Juventus ubránil v obou zápasech trio Messi – Neymar – Suárez a bude tak zajímavé sledovat, jestli dokáže Monako otočit zápas za týden v Turíně.
90+3
Konec zápasu.
90+3
Daleký centr na Radamela Falcaa dokázal Gianluigi Buffon zachytit a dalekým výkopem přesouvá hru na druhou polovinu hřiště.
90+2
Zbývají ještě 2 minuty za nastavení a Monako se žene dopředu na pravděpodobně poslední útok v tomto zápase. Nicméně Juventus obranu skutečně zavřel.
90+1
Z následného rohového kopu ovšem nic nevzešlo a dopředu šel po menší odmlce Juventus, který přes Juana Cuadrada získává rohový kop.
90
Monako dokázalo ještě vytěžit volný přímý kop z poměrně dobré vzdálenosti. Moutinho centroval na Germaina, jehož střelu Gianluigi Buffon pohotovým zákrokem vytěsnil na rohový kop!
89
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Mario Lemina.
88
Moutinho centroval do pokutového území Juventusu Turín, nicméně na jeho centr si nikdo nenaběhl. Tedy, lépe řečeno, jej nikdo nezastihl. Kdyby centr letěl na branku, tak by to i mohl být gól.
87
Almamy Touré obdržel poměrně složitou přihrávku na zpracování, ale ještě ji stihl přeposlat před Gianluigiho Buffona. Zde si ji ale sebral legendární gólman italského celku, který tím nedal šanci domácím si vytvořit nějakou útočnou akci.
86
Následný pokus o rychlou přihrávku Kamila Glika na Radamela Falcaa jen tak tak zastavil dnes velmi aktivní Mario Mandžukić, který však míč vesměs odkopl mezi beky domácího celku.
85
Tomás Rincón získal míč a dokázal jej posunout na Dirara, který se ještě snažil nějako nacentrovat míč na Falcaa s Mbappém. S tím však nepochodil mezi záložníky Juventusu.
84
Čerstvě příchozí Almamy Touré se ihned dostal k míči po pasu od Moutinha, nicméně nic kloudného s ním nevymyslel. Umožnil jen spoluhráčům centrovat na Buffona, který tak neměl moc práce.
83
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Almamy Touré.
82
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Claudio Marchisio, přichází Tomás Rincón.
81
Chiellinimu propadl míč pod nohami a kdyby si toho Radamel Falcao všiml dřív, tak by možná i stihl skórovat. Takhle míč jen proplachtil pryč.
80
Alex Sandro s pomocí Maria Mandžukiće zachytil balón a udržel jej tak na polovině Monaka v držení Juventusu, který se však k brance Danijela Subašiće moc nežene.
79
Radamel Falcao si zpracoval balón v pokutovém území a mohl pálit, jenže Antonio Mateu si všiml, že Falcao použil při zpracování ruku a tu tak náležitě odpískal.
78
Juventus se ihned přesouvá dopředu a zapojuje do hry čerstvě příchozího Juana Cuadrada.
77
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Juan Cuadrado.
76
Fabinho si se svými spoluhráči v obraně vyměnil míč a následným centrem na Falcaa zkoušel rozvinout útočnou hru Monaka, to však přerušil Chiellini.
75
Fabinho nádherně našel Radamela Falcaa, který tak stál ve velmi dobré šanci, nicméně na poslední chvíli ho mezi stopery obral o míč Miralem Pjanić.
74
Valère Germain to zkoušel z veliké dálky. Na tuto střelu bude ovšem střídající hráč chtít rychle zapomenout.
73
Konkrétně Claudio Marchisio centroval na Daniho Alvese, který si však nestačil zpracovat balón a z útočné akce Juventusu Turín tak sešlo.
72
Gonzalo Higuaín trochu drze zkoušel prodrat balón až na Paula Dybalu, to se mu však přes obranu AS Monaca nepovedlo. Juventus ale v útočné hře pokračuje.
71
Posléze zkoušel pálit stoper Jemerson. Jeho projektil ovšem branku Gianluigiho Buffona netrefil.
70
João Moutinho se pokoušel centrovat do šestnáctky Juventusu, což se mu povedlo. Nicméně zde si beci Juventusu s tímto míčem poradili a odhlavičkovali jej pryč.
69
Chiellini si svým nemístným zákrokem na Falcaa vysloužil žlutou kartu.
68
Miralem Pjanić se ujal volného přímého kopu, když se svým centrem snažil uvolnit Gonzala Higuaína. S touto situací si však defenzíva Monaka poradila.
67
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Valère Germain.
66
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází João Moutinho.
65
Volný přímý kop se ovšem Sidibému moc nepovedl, neboť trefil zeď. Z následného rychlého protiútoku však taktéž nic moc nevzešlo.
64
Dirarův centr mezi Lemara s Mbappém dokázal Chiellini odhlavičkovat pryč mimo pokutové území Juventusu. Hostující celek vskutku zhustil obranu.
63
Po další akci Juventusu se zkoušel prosadit Gonzalo Higuaín. Autor dvou branek, přezdívaný El Pipita, se však tentokrát neprosadil.
62
Mario Mandžukić se pokoušel posunout balón na Paula Dybalu, jenže to mu překazil svou hlavičkou ven Jemerson.
61
Tak na oba dva góly nahrával Dani Alves a oba vstřelil Gonzalo Higuaín. Monako se však nevzdává a furt se snaží alespoň snížit náskok do odvety, nicméně Juventus ještě více zavřel obranu.
59
Juventus právě vstřelil branku!
Po chybě Monaka v rozehrávce se dostal k míči Dani Alves, který nacentroval do šestnáctky Monaka. Zde si už nabíhal připravený GONZALO HIGUAÍN, který navyšuje vedení Juventusu na 2 góly – 0:2!
58
Žlutou kartu za poměrně zbytečný faul dostává Claudio Marchisio.
58
Dirarovi se nepovedla rozehrávka a pravý bek Monaka tak de facto daroval míč Juventusu, který však s přechodem do útoku nespěchá nijak enormně.
57
Do další akce šel Paulo Dybala, který se pokoušel centrovat mezi Maria Mandžukiće a Gonzala Higuaína, jenže s tímto centrem si Danijel Subašíć poradil.
56
Kylian Mbappé si opět naběhl za Leonarda Bonucciho, ale nestihl zasáhnout do centru Bernarda Silvy a z hypoteticky gólové akce tak sešlo.
55
A dopředu šel hned Kylian Mbappé, jenže jeho pokus byl blokován připravenou obranou Juventusu Turín.
54
Claudio Marchisio se snažil uvolnit Paula Dybalu, nicméně tomu se nepovedlo se prosadit. Následně šel do akce opětovně Marchisio, kterého vychytal Danijel Subašić a podržel tak svůj tým.
53
Fabinho dlouhým centrem posunul balón na Kyliana Mbappého, který si s klidem obehrál Daniho Alvese, nicméně ten Mbappého následně fauloval a domácí útočník byl faulován.
52
U míče je stále Monako, které je o poznání aktivnější, než tomu bylo v první půli.
51
Mario Mandžukić zachytil centr Falcaa na Mbappého a následně odkopl balón na Bernarda Silvu. Toho Buffon vychytal.
50
Dopředu se po rychlé akci dral Kylian Mbappé, který se snažil dostihnout daleký míč. Jako první však u něj byl Gianluigi Buffon, který se následně ještě s mladičkým Mbappém pozdravil s úsměvem.
49
Tiemoué Bakayoko získal míč a zpátečním pasem na Kamila Glika trochu uklidnil hru ve středu hřiště.
48
Monako se opět tlačilo dopředu, konkrétně Radamel Falcao se pokoušel prodrat přes Chielliniho, nicméně moc úspěchu neslavil.
47
Bernardo Silva poslal do akce Radamela Falcaa, který měl na kopačce vyrovnávací gól! Nicméně Gianluigi Buffon vytáhl skvostný zákrok.
46
O rozehrání druhého poločasu se postarali domácí fotbalisté. Ti se po křídle přesouvají rychle do pokutového území Juventusu.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas tohoto semifinálového utkání. Juventus zatím vede 1:0 po gólu Gonzala Higuaína z 29. minuty. Nutno ale podotknout, že jsme sledovali pěkný fotbal z obou stran a šance byly i na straně domácích, zejména Kylian Mbappé měl dvě pěkné. Tak uvidíme, jak se vyvine druhý poločas.
45
První poločas skončil.
45
Fabinho po chvíli kombinační hry nedokázal posunout balón na Falcaa a zapříčinil tak konec této kombinace, nicméně Monako si vybojovalo míč zpět.
44
Tiemoué Bakayoko vyslal prudkou ránu z veliké vzdálenosti, nicméně ta byla blokována a Gianluigi Buffon tak měl jednoduchý úkol.
43
V závěru prvního poločasu sledujeme ofenzivní hru Monaka. Domácí celek se tlačí do obrany Juventusu a pokouší se najít nějakou skulinku.
42
Bernardo Silva vybojoval balón pro klub z monackého knížectví a dokázal tak založit útočnou akci, nicméně ta měla krátký průběh.
41
Po útočné kombinaci Monaka byla odpískána ruka Higuaínovi, nicméně z volného přímého kopu Monaka nic nevzešlo.
40
Po chybě v rozehrávce se dostal k míči Kylian Mbappé, který však v pokutovém území nedokázal nalézt Radamela Falcaa. Dopředu tak šel Miralem Pjanić, který byl ihned faulován.
39
Po nepřesném útoku Monaka se dopředu dostával Alex Sandro, nicméně se mu nepovedlo posunout na Marchisia a z ofenzivní akce tak sešlo.
38
Pro Juventus tak vznikla příležitost v podobě volného přímého kopu z osmadvaceti metrů. Této standardní situace se ujal Paulo Dybala, nicméně jeho projektil vychytal Danijel Subašić.
37
Gonzalo Higuaín se odhodlal k ostré střele z dálky, nicméně jeho pokus byl blokován Fabinhem, který následně ještě poslal k zemi Miralema Pjaniće a vysloužil si žlutou kartu.
36
A dopředu se pokoušel prodrat Juventus, jenže to zastavil Jemerson, který svou rychlou přihrávkou poslal Thomase Lemara k pokutovému území Juventusu.
35
Radamel Falcao místo centra na Kyliana Mbappého posunul míč na Bakayoka, kterého ihned odzbrojil Claudio Marchisio.
34
Lemar po pasu od Bernarda Silvy zkoušel posunout míč na Falcaa, jenže to mu zabránil Alex Sandro.
33
Tiemoué Bakayoko se pokoušel napravit svou poslední hlavičku, jenže jeho střela mířila těsně mimo branku Gianluigiho Buffona!
32
Po volném přímém kopu se dostal k hlavičce Bakayoko, jenže se mu moc nepovedla. Pár vteřin poté fauloval Dani Alves Sidibého a Monako má volný přímý kop z poněkud lepší pozice.
31
Hra se aktuálně odehrává na polovině Juventusu, kde úřaduje domácí Monako za podpory svých fanoušků. Nicméně se jim nedaří moc dostávat se do šancí.
30
U míče je nyní Monako, které se snaží ihned dostat dopředu a co nejdříve smazat náskok Juventusu.
29
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus se po rychlém protiútoku dostává do vedení! Dani Alves se dostal do šestnáctky Monaka a exkluzivní patičkou naservíroval míč GONZALU HIGUAÍNOVI, který jej poslal přímo za záda Danijela Subašiće – 0:1!
28
Kamil Glik byl faulován a hra se na chvíli přerušila, nyní už jsou ovšem u míče domácí fotbalisté a ti se podél postranní čáry posouvají dopředu k brance Buffona.
27
I po krátkém protiútoku Juventusu je u míče stále Monako, kterému se ovšem zatím nedaří prodrat se přes obranu Juventusu.
26
Po faulu na Dybalu se onen faulovaný ujal rozehrávky standardní situace, nicméně s jeho míčem neměl Danijel Subašić sebemenší problém a poslal rychle dopředu své spoluhráče.
25
Gonzalo Higuaín po vetché střele Chielliniho nedokázal usměrnit míč do sítě a z akce Juventusu tak sešlo. Posléze byl faulován Paulo Dybala, což pro polo-zraněného fotbalistu asi není nejlepší věc.
24
Z onoho rohového kopu však nic nevzešlo a k míči se tak vrací hostující Juventus Turín. Buffon uvede míč do hry odkopem od branky.
23
Kylian Mbappé si pohrál s Barzaglim jako kdyby se nechumelilo a centroval do šestnáctky Juventusu, kde však tento centr na rohový kop odvrátil Leonardo Bonucci.
22
Gianluigi Buffon svým odkopem od své branky přesunul hru na Barzagliho, který po křídle se snaží ještě více roztáhnout hru hostujícího Juventusu.
21
Juventus přišel o míč ve středu pole a hosté se ho tak snažili získat zpátky, nicméně Leonardo Bonucci Falcaa poslal k zemi mimo rámec pravidel a dostává tak žlutou kartu.
20
Nyní hlavičkoval pro změnu Radamel Falcao, jehož hlavičku musel Gianluigi Buffon vytěsnit na rohový kop pro AS Monaco. Domácí už z tohoto rohového kopu nebyli nejnebezpečnější, hlavička Glika šla mimo.
19
Fabinho svým pasem posunul do šestnáctky Kyliana Mbappého, který si zkušeně pohrál s obranou Juventusu a zkoušel přihrávat na Falcaa, nicméně jeho pas na poslední chvíli odstavil Leonardo Bonucci.
18
Paulo Dybala si vyžaduje ošetření, což pro Juventus není rozhodně nejlepší zpráva. K tomu všemu ještě přišli hosté o balón a darovali jej tak domácímu Monaku.
17
Bonucci tak moc nedával pozor na Mbappého, což se nyní mohlo Juventusu vymstít. Nyní však po výkopu Buffona jde dopředu právě Stará Dáma.
16
Kylian Mbappé se dostal do další skvělé šance, nicméně Gianluigi Buffon předvedl další skvostný zákrok!
15
Radamel Falcao si relativně stylově zadribloval s míčem ve středu hřiště a byl by pokračoval, kdyby nebyl faulován Bonuccim. Monako tak získává balón.
14
Dani Alves přispěchal na pomoc Barzaglimu a získal tak pro Juventus balón. Hostující celek se tak přesouvá dopředu poněkud rychlým tempem.
13
Do první šance se dostal i Kylian Mbappé, který hlavičkoval ve veliké šanci, nicméně Gianluigi Buffon si s tímto projektilem poradil.
12
Mario Mandžukić našel skvělým centrem Daniho Alvese, který se ještě rozhodl poslat míč vzduchem na Gonzala Higuaína, jenže k němu se míč jen tak tak nedostal! Toto byla zatím největší šance Juventusu.
11
Z bezprostřední blízkosti zkoušel něco mezi střelou a přihrávkou Dani Alves, nicméně Danijel Subašić si s tímto pokusem poradil.
10
Dopředu šel Paulo Dybala a snažil se rychlou přihrávkou nalézt Gonzala Higuaína, jenže ten sám od sebe upadl a z celé akce tak sešlo.
9
Centroval Lemar, který se snažil nalézt Radamela Falcaa, nicméně se mu nepovedlo na něj propasírovat míč přes Maria Mandžukiće.
8
Claudio Marchisio se pokoušel o založení útoku, nicméně s tím moc nepochodil a místo toho centroval do šestnáctky Juventusu Sidibé, který vybojoval rohový kop.
7
Alex Sandro dokázal s pomocí Sidibého vybojovat rohový kop. Ten zahrával Miralem Pjanić, jenže jeho centrovaný míč skončil na defenzívě Monaka.
6
Přes Chielliniho se pokoušela prodrat domácí hvězda Kylian Mbappé, jenže osmnáctiletého útočníka Monaka dokázal zkušený obránce Juventusu zastavit.
5
Po hlavičce Mandžukiće se snažil střílet Paulo Dybala, nicméně míč vůbec netrefil a dopředu tak jde domácí celek z Lique 1.
4
Alex Sandro se prezentoval dlouhým centrem na Daniho Alvese. Se střelou bývalého hráče Barcelony ovšem neměl Danijel Subašić sebemenší problém.
3
Barzagli spolu s Chiellinim posunuli míč dlouze dopředu na Dirara, který však nedokázal uklidit balón do bezpečí a my jsme tak svědky první útočné kombinační hry Staré Dámy.
2
U míče je nyní však Monako. Konkrétně Jemerson se snažil přesunout hru dopředu přes Bakayoka, jenže míč skončil v zámezí.
1
O rozehrání tohoto semifinálového duelu se postarali fotbalisté Juventusu, kteří hned přesouvají svou hru na polovinu Monaka.
1
Utkání právě začalo.
Na trávníku v Monaku zrovna zní hymna Ligy mistrů. Po jejím doznění bude moci zápas začít.
Úvodní sestavy:

AS Monaco FC: Subašić – Dirar, Glik, Jemerson, Sidibé – B. Silva, Fabinho, Bakayoko, Lemar – Falcao (C), Mbappé.
Náhradníci: De Sanctis – Jorge, Moutinho, Germain, Raggi, Cardona, A. Touré.

Juventus FC: Buffon (C) – Barzagli, Bonucci, Chiellini, Sandro – Pjanić, Marchisio – Dani Alves, Dybala, Mandžukić – Higuaín.
Náhradníci: Neto – Benatia, Cuadrado, Lemina, Asamoah, Lichtsteiner, Rincón.

Rozhodčí: Antonio Mateu – Javier Aguilar, Pau Cebrián, Teodoro Sobrino (všichni Španělsko).
JUVENTUS FC

To Juventus Turín měl poněkud snazší cestu do semifinále, jelikož začal až ve skupině H. Zde obsadil se čtrnácti body první místo a nechal za sebou Dinamo Záhřeb, Olympique Lyon a Sevillu FC. V osmifinále pak Juventus vyřadil portugalské Porto FC a ve čtvrtfinále si poradil s hvězdnou Barcelonou, která nedokázala proti Juventusu vyzrát s podobným zázrakem, který se stal v jejich zápase s Paris Saint-Germain. Oba vyřazovací duely skončily pro Juventus po obou zápasech 3:0. Bude tomu tak i v semifinále?
AS MONACO FC

Domácí jdou do semifinále trošku překvapivě, neboť jejich cesta začala už ve třetím předkole. Postupně vyřadili Fenerbahce s Villarrealem a postoupili do skupiny E, kde skončili na prvním místě s jedenácti body a nechali za sebou CSKA Moskvu, Tottenham Hotspur a Bayer Leverkusen. V osmifinále vyřadili jednoho z favoritů – Guardiolův Manchester City. Ve čtvrtfinále čekala na celek z monackého knížectví Borussia Dortmund, tu i přes teroristický útok na hráče Dortmundu Monako vyřadilo. Zajímavé bude zejména sledovat mladou hvězdu domácího celku Kyliana Mbappého.
Poslední část Ligy mistrů před samotným finále je zde. V tomto semifinálovém duelu vyzve AS Monaco tým Juventus. Tímto utkáním vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
Skupina H
Články odjinud