Liga mistrů - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Midtjylland : Atalanta - 21. října 2020   21:00

Midtjylland
Midtjylland
0:4
(0:3)
Atalanta
26' D. Zapata  (Romero) • 36' A. Gómez  (D. Zapata) • 42' Muriel  (D. Zapata) • 89' Al. Mirančuk  (Iličić)
Midtjylland
Hansen – Andersson, Sviatchenko (C), Scholz, Paulinho – Onyeka (87. Krajev), Cajuste (76. Madsen) – Dreyer, Sisto (87. Anderson), Mabil (75. Vibe) – Kaba (60. Evander).
Dias – Tavares, Soares (vš. POR)
MCH Arena, Herning
Atalanta
Sportiello – Tolói, Romero (86. Palomino), Djimsiti – Hateboer, de Roon, Freuler (80. Pessina), Gosens – A. Gómez (C) (68. Pašalić) – Muriel (68. Iličić), D. Zapata (80. Al. Mirančuk).

Liga mistrů pokračuje již příští týden. Midtjylland se představí na Liverpoolu, Atalanta bude hrát doma s Ajaxem.

Děkujeme za pozornost, dobrou noc.
Jak už bylo řečeno po prvním poločase, tak domácí mohou litovat zejména nevyužitých dvou šancí na stavu 0:1, kdy Dreyerův pokus z vápna vyrazil Sportiello do boční sítě a po následném rohu skončila rybička toho samého hráče vedle brány.
Přemožitel Slavie ze čtvrtého předkola vstoupil do základní skupiny Ligy mistrů porážkou s Atalantou 0:4. Klíčový byl závěr prvního poločasu, kdy hosté dominovali a vstřelili dvě branky. Ve druhém poločase už se tolik nehnali dopředu a soustředili se hlavně na obranu. Obraz hry byl v podstatě vyrovnaný. Nicméně spíše italský celek si vypracoval větší šance na skórování. Třeba Pašalić vystřelil do brankářova protipohybu, ale Hansen ještě stačil vykopnout levou nohu. Ve velice dobrém světle se prezentoval střídající Iličić. Ten měl na noze čtvrtou trefu hostující družiny, ale sám před Hansenem selhal. Bergamo se i tak v závěru ještě prosadilo, když Alexej Mirančuk utáhl střelu k zadní tyči při svém debutu za Atalantu.
Zákroky brankářů
Jesper Hansen (Midtjylland) – sedm zákroků
Marco Sportiello (Atalanta BC) – tři zákroky
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:12.
90+4'
90+3'
Iličić přihrával po pravé straně Hateboerovi, k němu přistoupil Scholz a Hateboer si ukopl míč za branku soupeře.
90+2'
Při situaci tři na tři podržel Iličić míč na pravé straně, ale domácí se posléze vrátili za balón a hosté ještě nezakončili.
90+2'
Iličić ztratil míč na polovině hřiště, ale svou chybu napravil zákrokem zprava proti Paulinhovi.
90+1'
Dreyerovi byl na levé straně odmávaný ofsajd.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
89'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Hateboer začal útok rychlou nahrávkou na pravou stranu, Iličić našel ALEXEJE MIRANČUKA a ten levačkou mezi dvěma domácími hráči utáhl střelu na zadní tyč. Skóroval tak při svém debutu za Atalantu v Lize mistrů.
88'
Hosté odkopli míč až ke kopačkám Hansena.
87'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Frank Onyeka, přichází Božidar Krajev.
87'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Mikael Anderson.
86'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Cristian Gabriel Romero, přichází José Luis Palomino.
85'
Palomino se chystá do hry.
84'
Sisto šikovně nastavil tělo na levé straně před Romera (Atalanta) a ten ani neprotestoval proti žluté kartě.
83'
Romero získal míč, jenže nevyšla mu výměna balónu s Iličićem na pravé straně.
82'
Iličić dostal nahrávku od Tolóie na pravou stranu, jeho centr se od hlavy beka odrazil za vápno na nohu Pašaliće, ten zakončil vedle levé tyče.
81'
Evander si navedl míč na pravačku na levé straně a ránu ze střední vzdálenosti pod horní tyč vyboxoval Sportiello na roh!
80'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Remo Freuler, přichází Matteo Pessina.
80'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Alexej Mirančuk.
79'
Cajuste střílel levačkou zprava po trávníku mezi nohama Freulera těsně vedle bližší tyče!
78'
Zapata mohl jít do brejku dva na jednoho, jenže při sklepnutí hlavou na levou stranu byl v ofsajdu.
77'
Atalanta se nedočkala penalty za levou ruku Swiatchenka.
76'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Jens Cajuste, přichází Nicolas Madsen.
75'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Awer Mabil, přichází Lasse Vibe.
75'
Pane jo, domácí udělali obrovskou chybu v rozehrávce. Iličić si narazil, spoluhráč mu vrátil míč nataženou nohou do pravé části šestnáctky a slovinský útočník levačkou v podstatě trefil brankáře!
74'
Sisto (MID) viděl kartu za faul na pravou nohu Iličiće.
73'
Hosté získali míč na půli, jenže Hateboer se neprosadil jeden na jednoho na pravé straně.
72'
Iličić a ještě jeden z hostů přichystali míč do pravé poloviny vápna Pašalićovi, ten se zbavil beka a natáhl ke střele k přední tyči do protipohybu. Hansen ještě ale stačil včas zareagovat a vykopnout levou nohu.
71'
Zapatovi se nabízel spoluhráč na levé straně při zajímavé akci hostů, jenže útočník Atalanty se zachoval trošku sobecky a mířil vysoko nad branku.
70'
Swiatchenko se položil do centru, ale proti jeho zakončení hlavou se přesunul Sportiello ke své pravé tyči a zakročil rukama při pádu na trávník.
70'
Djimsiti fauloval zezadu na pravé straně Sista, hosté se budou bránit volnému přímému kopu.
69'
Scholz neměl komu, Evander si posléze vybral spoluhráče na pravé straně.
68'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Josip Iličić.
68'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Mario Pašalić.
67'
Dreyer seběhl na levou stranu do druhé vlny a zaměstnal ve vápně hostující obranu. Nahrál pod sebe k bližší tyči, kde Paulinho byl pozdě u míče proti Djimsitimu. Domácí ještě chtěli roh.
66'
Atalanta sáhne ke svému prvnímu střídání v tomto duelu.
65'
Domácí mohli jít do rychlého přečíslení, a tak se jim nelíbí, že rozhodčí pískl zákrok Mahiela na Freulera na hranici středového kruhu.
65'
Muriel hned vracel míč Gómezovi, ten poslal centr pravačkou do levé poloviny vápna, kde se nacházel Romro v ofsajdu.
64'
Zapata se drží za kotník po faulu na pravé straně, hosté budou kopat standardní situaci.
63'
Sisto přihrál křížem na pravou stranu Dreyerovi, ten nacentroval levačkou přes Freulera na střed vápna, kde klíčový souboj s útočníkem vyhrál Romero.
63'
Freuler přerušil postupný útok dánského celku, uvidíme roh z pravé strany.
62'
V porovnání s druhou částí prvního poločasu už Bergamo není tak dominantní, Midtjylland při nejmenším vyrovnal hru.
61'
Paulinho dostoupil na pravé straně Muriela, ten byl na útočné polovině sám proti třem domácím fotbalistům.
60'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Sory Kaba, přichází Evander.
60'
Tolói si počínal zprava na hranici pravidel proti Mabilovi. Rozhodčí nezapískal.
59'
Hansen rozehrál na pravou stranu. Další přihrávku zachytil ale Tolói.
58'
Onyeka zkusil centr na kratší tyč, tam byli připraveni hostující fotbalisté a Sportiello se balónu vůbec nedotkl.
57'
Gómez strčil Onyeku na levé straně, u míče tak stojí Dreyer a Sisto.
56'
Romero byl centimetry od toho, aby se dostal k centru na bližší tyči a jinak by měl obrovskou šanci!
55'
Gómez se dožadoval penalty za zákrok Mabila zezadu v levé polovině vápna. Ten možná držel hostujícího kapitána. Nicméně bude z toho jen roh proti domácím.
54'
Gosens svedl rychlostní souboj na levé straně, jeho centr srazil bek hlavou na přední tyči.
53'
Gómez si pohlídal ofsajd na levé straně, Zapata ale centroval z otočky pouze na hlavu Paulinha na první tyči. Následně naskočil Romero na protihráče, což neuniklo pozornosti rozhodčího.
52'
Tolói převzal míč od Sportiella a poté tlak presujících fotbalistů vyřešil nahrávkou k lajně na Hateboera.
51'
Rozběhnutý Hateboer zakončil nečistě levačkou z pravé strany vápna, vykopával tak Hansen.
50'
Opět úvodu poločasu není z domácí strany vůbec špatný.
49'
Cajuste měl hodně místa na pravé straně, jenže prováhal možnost zakončení. Následný odražený míč od Hateboera umístil Kaba levačkou nad horní tyč.
48'
De Roon zasáhl nohou Mabila na pravé straně, vysunul svou končetinu hodně vysoko a tady by měl rozhodčí vytáhnout žlutý trest, jenže to se nestane.
47'
Bergamo vyhnalo soupeře až ke stoperovi Scholzovi a ten si pomohl pasem na brankáře Hansena.
46'
Midtjylland se zlobí, když rozhodčí odpískal postrčení presujícího Kaba na Hateboera.
46'
Dánský mistr může hlavně litovat, že za stavu 0:1 nevyužil dvě vyložené šance! Nejprve Cajuste prošel přes dva hráče, ale střelu Dreyera vyrazil Sportiello do boční sítě. Vzápětí tentýž hráč rybičkou z malého vápna minul branku. Posléze se hosté uklidnili dvěma góly v závěru poločasu a obhájce čtvrtfinále tak má nakročeno k úspěšnému vstupu do základní skupiny Champions League.
Přemožitel Slavie ze čtvrtého předkola nebude mít na první poločas základní skupiny Ligy mistrů vůbec dobré vzpomínky. S Atalantou prohrává 0:3. Přitom prvních deset minut nepůsobil Midtjylland špatným dojmem. Jenže postupem času byla Atalanta až dominantní. V postupném útoku disponuje obrovskou lehkostí a je až radost se na to dívat. Do toho dělá domácí defenzivě velké problémy Zapata.
45+1'
45'
Domácí obrana zastavila na středu hřiště rozběhnutého Freulera.
44'
Mohlo být ještě hůř pro dánského mistra! Po obrovské hrubce obránce byl Freuler na levé straně sám před Hansenem, ale ten vystihl jeho kličku na střed.
42'
Po souhře s Gosensem na levé straně vystřelil Zapata pravačkou k druhé tyči, kde Hansen podržel domácí celek, jenže dorážející LUIS MURIEL ve skluzu zprava na dlouhou tyč do protipohybu gólmana již překonal domácího brankáře a Atalanta vede 3:0.
41'
Dost možná se v Herningu hraje vodní pólo, liják v Dánsku zkrátka neustává.
40'
Zapata docela připomíná Lukakua z Interu Milán.
39'
Zapata zase zatopil domácí obraně. Opět na sebe natáhl beka a nahrál pod sebe Gosensovi, ten pálil z levé strany do rukou Hansena. I kdyby skóroval, tak by gól neplatil pro ofsajd.
38'
Andersson nahrával do pravé části šestnáctky Kabovi, ten ochotně upadl při souboji s Freulerem a spíše než o penaltu si říkal o kartu za filmování.
36'
Po roztažení hry na levou stranu přihrál Gosens Zapatovi, ten měl na zádech obránce a sklepl míč pod sebe. ALEJANDRO GÓMEZ si jej přehodil na pravačku a zakončil krásně ze střední vzdálenosti doprostřed branky pod víko. Hansen skákal, natahoval ruku, ale na balón nedosáhl.
36'
Muriel neuspěl v souboji na pravé straně proti Scholzovi a domácí rozehrávají.
34'
Hosté opět zaspali v obraně! Swiatchenko připravil hlavou zleva do malého vápna loženku pro Dreyera, ale ten poslal rybičku vedle pravé tyče z pohledu brankáře Sportiella!
33'
Největší šance domácích v zápase! Cajuste si to na levé straně namířil mezi Gómeze a Freulera, dostal se na střed a posunul míč do pravé poloviny vápna, kde se balónu opřel levačkou Dreyer. Sportiello rukama vytáhl balón u přední tyče do boční sítě!
32'
Djimsiti si nepřesně narazil na levé straně a hosté se musí vracet do obrany.
31'
Andersson oslovil na pravé straně Kabu, bránící Djimsiti ale natáhl nohu a sebral balón domácímu útočníkovi.
30'
Držení míče v procentech – 37:63.
30'
Siwatchenko pokazil křižný pas na levou stranu, svému spoluhráči se rukou omlouval.
29'
Už dlouho běhají domácí fotbalisté bez balonu.
28'
Bergamo přeneslo hru na pravou stranu a je opět nastěhované nedaleko vápna Midtjyllandu.
26'
Domácí přežili centr Gómeze, ale hosté vrátili balón zprava do ohně. Djimsiti si na ose šestnáctky chystal zakončení nůžkami. Nicméně Romero sklepl hlavou míč na pravou stranu a úplně volný DUVÁN ZAPATA vypálil z hranice malého vápna po zemi ke vzdálenější tyč.
25'
Levá noha Scholze faulovala zprava Gosense, rozhodčí zvolil domluvu a nikoliv karetní trest.
24'
Dánský tým si koleduje! Zapata dobře schoval střelu z levé strany přes tři domácí fotbalisty, jenže u zadní tyče Hansen škrtl balón rukama!
23'
Freuler nakopl míč po levé straně na Zapatu, ten si jej zpracoval, ale hned měl za svými zády obránce.
22'
Murielův centr zprava srazila domácí obrana a při rozehrávce si pomohla zapojením Hansena.
21'
Romero byl hodně nejistý při rozehrávce a málem toho využil Dreyer. Vzápětí byl k vidění právě souboj druhého zmiňovaného proti obránci Bergama a domácí vytěžili z této situace aut u soupeřova vápna.
20'
Murielova přízemní střela z pravé strany skončila vedle zadní tyče! Hostující útočník předtím obral o míč Onyeku.
19'
Centr z levé strany odkopl Romero z prvního doteku na přední tyč pryč z vápna italského týmu.
18'
V posledních minutách je spíše Atalanta aktivnějším týmem.
17'
Andersson vypíchl nahrávku zprava a následovalo podražení Goméze zhruba na polovině hřiště. Hostující kapitán se omluvil Dreyerovi. Za tento zákrok mohla přijít žlutá karta.
16'
Hosté vedou na vyložené šance 2:0. Zapata seběhl na křižnou přihrávku do pravé poloviny vápna mezi dva beky a domácí zachránila bližší tyč!
16'
Hateboer šel do tří hráčů na pravé straně, ale včas zjistil, že je bez šance. Nahrál pod sebe. Následně domácí defenziva zablokovala pokus z dálky.
15'
Murielovu standardku pravačkou přes dva hráče ve zdi vyrazil Hansen u delší tyče.
14'
Zapata na sebe na levé straně natáhl obránce a sklepl pod sebe Murielovi, toho podrazil nataženou nohou Swiatchenko.
13'
Sisto si udělal prostor v pravé části hrací plochy, hodil balón kolem protihráče, ale ze střední vzdálenosti překopl branku.
13'
Muriel byl zdvojený na pravé straně, po ztrátě míče ještě byl aktivní, ale nedokázal jej získat zpět.
12'
Rozhodčí pustil hraniční zákrok na Zapatu, vzápětí zkusil Sisto centr zprava, odražený míč ale trefili domácí nečistě.
10'
Zapata obešel beka na pravé straně, ale přetáhl centr ke vzdálenější tyči na Gosense, míč navíc na pár sekund opustil hrací plochu, takže rozhodčí Dias nařizuje výkop brankáře Hansena.
10'
Romero nakopl míč na pravou stranu, domácí celek jej tečoval do zámezí.
9'
Gosens neměl daleko k dosažení prvního gólu zápasu, z levé strany šestnáctky těsně minul zadní tyč!
8'
Onyeka šel do skluzu z pravé strany proti Murielovi, ten na něj dopadl a Onyeka skončil až na tartanu vedle hřiště, takže nic příjemného.
7'
Mabil se na pravé straně nedostal přes bránícího hráče, Andersson ještě bude vhazovat na Dreyera.
6'
Domácí tým si pořádně zavařil při rozehře, Gosens se chopil míče a v levé polovině vápna si obhodil Anderssona. Atalanta chtěla penaltu za podkopnutí obránce v bílém, ale hvizdu portugalského rozhodčího se nedočkala.
5'
Dánský tým dobře presoval, nejprve otravoval Paulinho z levé strany Hateboera, následně zablokovali domácí rozehrávku Gómeze.
5'
Přemožitel Slavie z play-off Ligy mistrů je v úvodu zápasu více na balonu.
4'
Dreyer si na pravé straně vyměnil míč s Anderssonem, ten odcentroval, ale trefil pouze před sebou postaveného obránce, vzápětí se ale hostující mužstvo dopustilo nedovoleného zákroku.
3'
Domácí celek rozehrál roh z levé strany nakrátko, centr na zadní tyč vyboxoval Sportiello před Sviatchenkem.
1'
Atalanta hraje v modročerném, zatímco Midtjylland v bílém.
1'

FC Midtjylland: Hansen – Andersson, Sviatchenko (C), Scholz, Paulinho – Onyeka, Cajuste – Dreyer, Sisto, Mabil – Kaba.
Náhradníci: Andersen, Ottesen – D. Cools, Evander, Krajev, James, Vibe, Anderson, Isaksen, Dyhr, Madsen, Sery.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Tolói, Romero, Djimsiti – Hateboer, de Roon, Freuler, Gosens – A. Gómez (C) – Muriel, D. Zapata.
Náhradníci: F. Rossi – Palomino, S. Lammers, Mojica, Depaoli, Pessina, Ruggeri, Al. Mirančuk, Pašalić, Iličić.

Rozhodčí: Dias – Tavares, Soares (vš. POR).
Midtjylland se stal v posledních třech sezonách hned dvakrát dánským mistrem. Dnes jej čeká první utkání v historii v základní skupině Ligy mistrů. Klub totiž vznikl teprve v roce 1999. Co se týče letošní sezony, tak disponuje bohatými zkušenostmi s českým fotbalem. Nejprve ve druhém předkole Ligy mistrů zvítězil na půdě Razgradu 1:0 (to se hrálo kvůli nabité termínové listině pouze na jeden duel). Po skalpu kouče Pavla Vrby poslal ze hry také Young Boys Bern. O následném play-off Ligy mistrů se toho již hodně napsalo v českých médiích. Není divu.

Slavia sahala po druhé účasti za sebou v základní skupině Champions League. V českém hlavním městě gól nepadl. S přihlédnutím k postupové matematice nebyla bezbranková plichta pro družinu kouče Trpišovského vůbec špatná. Ba co víc, v odvetě šel vítěz posledních dvou ročníků FORTUNA:LIGY do vedení, jenže soupeř vyrovnal. I tak Slavia nadále postupovala. Jenže její naděje sfoukla 79. minuta. Pískala se penalta za ruku Holeše. Míč si postavil Kaba. Stejně jako loni v Kluži lapil Kolář penaltu, jenže v době penaltového kopu se nedotýkal nohama brankové čáry. Rozhodčí Skomina tak nechal penaltu opakovat. Nutno podotknout, že po radě Itala Irratiho u videa. Skomina se ani nešel podívat na monitor, pro což neměl po zápase pochopení trenér Trpišovský. Tak či onak – tentokráte vzal odpovědnost na sebe Scholz a nemýlil se. Midtjylland poté přidal ještě dvě branky

Hráči Pražanů byli po utkání pořádně naštvaní. Zlobili se na hlavního arbitra, který pískal například finále Ligy mistrů 2019 Liverpool – Tottenham či kvalifikační utkání o postup na následující evropský šampionát Česká republika – Anglie. Mluvili o tom, že se jednalo o prasečinu. Do toho se zlobili také kvůli tomu, že za stavu 2:1 mohl Skomina písknout penaltu i za zákrok na střídajícího Kuchtu.

Zatímco Slavii čeká zítra Hapoel Beer Ševa "pouze" základní skupina Evropské ligy. Tu si zahrál Midtjylland v sezoně 2015/16. V konfrontaci s Neapolí, Bruggami a Legií Varšava skončil druhý. V úvodním kole play-off vypadl s Manchestrem United, když doma vyhrál 2:1, ale v odvetě na Old Trafford prohrál 1:5. V jeho dějinách je to pro něj doslova až dodnes jediná zkušenost se základní skupinou poháru UEFA, Evropské ligy či Champions League.
Atalanta skončila v loňské sezoně v Serii A na třetí pozici, když v posledním kole prohrála v přímém souboji s Interem Milán 0:2. Jinak ale zažila pohádku. V italské lize vstřelila 98 branek a jen dva góly ji dělily od toho, aby jako první celek Serie A od roku 1951 skórovala minimálně stokrát. Po restartu nejvyšší italské soutěže měla ze všech týmů na Apeninském poloostrově nejlepší formu. Bergamo padlo pouze s Interem, o čemž už byla řeč. Svěřenci kouče Gasperiniho, který se mimochodem nakazil koronavirem, zkrátka bavili celý svět. Duší týmu byl hlavně kapitán Alejandro Gómez, který přišel do Bergama před šesti lety z ukrajinského Charkova.

Použitý zdroj
Atalanta bude obhajovat senzační čtvrtfinále Ligy mistrů. V srpnu byla dokonce blízko k postupu do semifinále. Proti PSG vedla 1:0, ale v 90. minutě srovnal Marquinhos a o tři minuty později odmítl Choupo-Moting prodloužení.

Přitom v základní skupině neuhrála v prvních třech zápasech ani bod a byla odepisována. Jenže následně vstala z mrtvých a stala se vůbec prvním týmem Ligy mistrů, který postoupil do osmifinále, i když prohrál úvodní tři duely základní skupiny. Takový kousek se naposledy povedl Manchesteru United v sezoně 2002/03. Nehledě na to, že před závěrečnými zápasy základních skupin nebyla situace pro Atalantu vůbec dobrá. K naději na postup potřebovala výhru Manchesteru City, ten porazil Dinamo Záhřeb 4:1 a ve vzájemném souboji zdolalo Bergamo Šachťar Doněck poměrem 2:0. Ukrajinskému týmu by stačila i remíza...

Před osmifinálovým losem bylo jisté, že Atalanta dostane Valencii, Liverpool, PSG, Lipsko, Bayern Mnichov, nebo Barcelonu. Los jí přisoudil Valencii. V azylu na San Siru zvítězila Atalanta 4:1 a v odvetě vyhrála 4:3, když všechny góly zaznamenal Slovinec Iličič. Ten ovšem posléze ve zbytku Ligy mistrů již nenastoupil. V sestavě Atalanty dlouhodobě chyběl údajně kvůli poraněnému kotníku. Klub se k jeho absenci nikterak nevyjadřoval. Nicméně spekulovalo se, že měl psychické problémy spjaté s pandemií koronaviru a také o nevěře jeho manželky. Dodejme ještě, že úvodní duel osmifinále Bergamo – Valencia se hrál před 44 tisíci diváky a prý hodně přispěl k rozšíření koronaviru v Itálii. Bergamo bylo dost možná jejím epicentrem.

Použité zdroje

Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru se toto utkání odehraje bez diváků.
Hezký den, tento týden startuje nový ročník Ligy mistrů a ve svém prvním zápase v základní skupině D si to v Herningu rozdají dánský Midtjylland a italské Bergamo. Začínáme ve 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.