Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Braga - 12. prosince 2023   21:00

Neapol
9' Saatçı(vl.)  • 33' Osimhen (Natan)
2:0
(2:0)
Braga
Braga
Neapol
Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, J. Jesus (73. Østigård), Natan – Anguissa, Lobotka (69. Gaetano), Zieliński (61. Cajuste) – Politano (60. Elmas), Osimhen (69. Raspadori), Kvaracchelija.
Contini, Gollini – Simeone, Zerbin, Lindström, Zanoli.
Vinčić – Klančnik, Kovačič
Stadio Diego Armando Maradona, Neapol
Braga
Matheus – V. Gómez (81. J. Mendes), Saatçı, Fonte, Borja – Moutinho (81. A. Horta), Zalazar (68. Musrátí), R. Horta (C) (88. Lopes) – Bruma, Banza, Pizzi (46. A. Ruiz).
Horníček, Sá – R. Fernandes, P. Oliveira, V. Carvalho, A. Marín, Castro.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 1:10. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:13.
90+5'
90+4'
Abel Ruiz dostal pohlednou přihrávku do vápna, jeho zakončení ale zblokoval jeden z obránců Neapole.
90+4'
Braga na míči, čas na poslední útočnou akci dnešního zápasu.
90+4'
Neapol drží míč na útočné polovině a pomalu může začít slavit postup do jarní fáze Ligy mistrů.
90+3'
Ani tento roh nevedl ke gólu. Domácí už mají míč na kopačkách a zřejmě s ním zápas dohrají.
90+3'
Roh se bude opakovat.
90+2'
Braga má výhodu rohového kopu. Dokáže zaznamenat alespoň čestný úspěch v podobě gólu?
90+1'
Centr, který přilétl do vápna Neapole, branku Mereta nikterak neohrozil.
88'
Střídání v týmu SC Braga:
ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Rony Lopes.
86'
Zápas už se spíše dohrává, týmy už znají svůj pohárový "osud", který je na jaře čeká.
84'
Z rohového kopu se Neapoli nepodařilo skórovat. Hosté už mají míč a tlačí se vpřed.
83'
Mendes vidí dodatečně žlutou za faul na středu hřiště.
83'
Centr z levé strany byl sražen do zámezí, bude z toho roh pro Neapol.
81'
ze hřiště odchází João Moutinho, přichází André Horta.
81'
ze hřiště odchází Víctor Gómez, přichází Josafat Mendes.
80'
Bruma se odhodlal k zakončení, ale jeho projektil nepatřil k povedeným.
79'
Ricardo Horta tvrdě střílel z první, ale brankář Meret jeho pokus vyrazil do rohu hřiště.
77'
Bruma si na křídle neporadil se svým strážcem a útočná akce Bragy skončila.
Real Madrid otočil zápas s Unionem Berlín a vede 2:1. Braga je tak opět třetí.
76'
Útočný faul jednoho z hostujících hráčů ve vápně Neapole, hlavička Banzy by tak nemohla platit, pokud by míč skončil v síti.
74'
Z rohu se domácím nepodařilo přidat třetí branku. Braga se zmocnila míče a míří kupředu.
73'
Chviča Kvaracchelija se hnal z levé strany sám na branku, ale Matheus jeho pokus vyrazil na rohový kop!
73'
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Juan Jesus, přichází Leo Østigård.
72'
Nedovolený zákrok na středu hřiště, Braga bude rozehrávat. Nejprve se ale bude střídat.
70'
Cristian Borja centroval do vápna, ale míč nebyl vůbec přesný a skončil pouze v zámezí. Odkop od branky.
69'
ze hřiště odchází Stanislav Lobotka, přichází Gianluca Gaetano.
69'
ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Giacomo Raspadori.
68'
Osimhen dostal přihrávku pouze do ofsajdu, což neuniklo očím čárového rozhodčího.
68'
ze hřiště odchází Rodrigo Zalazar, přichází Alí Musrátí.
67'
Simon Banza se dostal k hlavičce, ale míč nenasměroval mezi tři tyče. Chystají se střídání.
65'
Střelu z hranice vápna vyrazil Matheus pouze k Osimhenovi, ten ale nedokázal vůbec dobře zakončit! Naděje Bragy tak nadále žije, i když je velmi malá.
63'
Centr od rohového praporku nebyl povedený. Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů.
62'
Simon Banza centroval z levé strany, ale obrana Neapole míč srazila do zámezí. Roh.
61'
ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Jens Cajuste.
60'
ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Eljif Elmas.
Union Berlín vede nad Realem Madrid 1:0. Braga je v tuto chvíli na čtvrtém místě.
58'
Osimhen si naběhl do vápna, zkoušel přízemním centrem najít někoho ze spoluhráčů, ale obrana Bragy zasáhla a míč odklidila.
56'
Neapol hraje s míčem na útočné polovině, tohle jí bohatě stačí.
54'
Matteo Politano vyslal ze dvaceti metrů technický pokus na zadní tyčku, ale Matheus si s ním lehce poradil.
53'
Serdar Saatçı nyní tvrdě srazil k zemi Osimhena, který si to rozhodně nenechal líbit a ihned se do obránce Bragy pustil. Sudí rychle přispěchal a uklidnil situaci.
51'
Osimhen centroval do vápna Bragy, ale nenalezl nikoho ve světle modrém dresu.
50'
Jeden z hostujících hráčů se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ale na brankáře Mereta to nestačilo, střela nebyla nikterak razantní.
49'
Z rohového kopu se Neapoli nepodařilo nic vytěžit. Míč však domácí ihned vybojovali zpět na své kopačky.
49'
Matteo Politano to nakonec zkusil z hranice šestnáctky, ale brankář Matheus skvěle zasáhl a vyrazil míč na roh.
48'
Domácí nadále kombinovali kolem vápna soupeře, ale bez zakončení.
47'
Chviča Kvaracchelija si z křídla seběhl do vápna, k zakončení jej však nakonec obránce nepustil.
46'
ze hřiště odchází Pizzi, přichází Abel Ruiz.
46'
45+1'
44'
Bruma dostal míč na hranici šestnáctky, na nic nečekal a ihned vypálil. Jeho přízemní střelu ale brankář Meret vychytal.
43'
Do vápna Neapole přilétl nadýchaný centr, ale nikdo z hostů se k zakončení nedostal.
41'
Rodrigo Zalazar střílel ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus měl daleko od gólu.
38'
Braga hraje s míčem na útočné polovině, ale nikterak nebezpečně to zatím nevypadá.
37'
Chviča Kvaracchelija centroval z levé strany do vápna, ale nenalezl nikoho ze spoluhráčů.
35'
Neapol i po vstřeleném gólu pokračuje v ofenzívě. Nyní kombinuje kolem vápna Bragy.
33'
Neapol právě vstřelila branku!
Je to 2:0! Natan se uvolnil na křídle, načež přesným pasem našel volného VICTORA OSIMHENA. Ten s mírným štěstím překonal brankáře Matheuse a zřejmě rozhodl o tom, že Neapol si i na jaře zahraje Ligu mistrů.
32'
Z rohového kopu se domácím nepodařilo skórovat, míč však mají nadále na kopačkách.
31'
Piotr Zieliński dostal ideální přihrávku do vápna, tvrdě vypálil na přední tyčku, ale brankář Matheus jeho pokus vyrazil na roh.
30'
Půl hodiny hry je za námi, Neapol stále vede o jeden gól po nešťastném vlastňáku Serdara Saatçıho.
27'
Domácí nyní hrají s míčem na útočné polovině a kombinují po celé šíři hřiště.
25'
Z následného rohového kopu se hostům vyrovnat nepodařilo.
24'
Cristian Borja vyslal dělový projektil ze středové vzdálenosti, ale brankář Alex Meret exkluzivním zákrokem vytěsnil míč nad břevno.
22'
Nyní se hraje především kolem středové čáry, ani jeden tým se do větších šancí nedostává.
19'
Banza vidí za svůj tvrdý šlapák žlutou kartu.
18'
Ofenzivní akce domácích byla ukončena pro ofsajdové postavení jednoho z útočníků.
16'
Domácím se nepodařilo přidat druhý gól, nicméně míč mají nadále na kopačkách.
15'
Neapol bude zahrávat rohový kop.
14'
Simon Banza se dostal k hlavičce, ale jeho pokus ze záklonu nemohl skončit gólem.
13'
Braga nyní hraje s míčem kolem vápna soupeře, zatím však pouze v místech, odkud by se jen těžko dalo skórovat.
11'
Rodrigo Zalazar to vzal na sebe a vyslal dělový projektil přímo z přímáku. Brankář Meret však měl dobrý výhled a s jeho pokusem si poradil.
10'
Zajímavá standardní situace pro Bragu. Podaří se jí vyrovnat?
9'
Obrovské štěstí domácího týmu! Matteo Politano centroval z pravé strany a Serdar Saatçı míč nešťastně srazil do břevna, od kterého se odrazil na brankovou čáru a poté o centimetry za brankovou čáru.
8'
Domácí nyní kombinovali kolem vápna soupeře, ale Chviča Kvaracchelija si neporadil se svým strážcem a o míč přišel.
7'
Další zbytečná ztráta domácích, kteří zatím nepůsobí vůbec jistě. A mohlo by se jim to velmi rychle vymstít.
6'
Braga je zatím aktivnější, co se ofenzívy týče. Domácí se zatím s míčem na útočnou polovinu nedostali.
5'
Tohle vypadalo velmi slibně! Pizzi střílel z vápna, ale jeho pokus byl zblokovaný. Následně se na penaltovém puntíku dostal k zakončení Bruma, ale z velmi výhodné pozice jen těsně minul branku!
4'
Centr na přední tyčku nevyšel, André Anguissa odhlavičkoval míč mimo vápno.
3'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
2'
Domácí lacině chybovali v rozehrávce a hosté budou vhazovat na útočné polovině.
2'
Střela Banzy byla více než nepovedená a skončila úplně mimo tři tyče.
1'
Hosté, kteří nastoupili v červených dresech, uvedli míč do hry.
1'

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, J. Jesus, Natan – Anguissa, Lobotka, Zieliński – Politano, Osimhen, Kvaracchelija.
Náhradníci: Contini, Gollini – Elmas, Simeone, Zerbin, Cajuste, Lindström, Østigård, Zanoli, Gaetano, Raspadori.
Trenér: Walter Mazzarri

SC Braga: Matheus – V. Gómez, Saatçı, Fonte, Borja – Moutinho, Zalazar, R. Horta (C) – Bruma, Banza, Pizzi.
Náhradníci: Horníček, Sá – Musrátí, A. Ruiz, A. Horta, R. Fernandes, P. Oliveira, J. Mendes, V. Carvalho, A. Marín, Lopes, Castro.
Trenér: Artur Jorge

Rozhodčí: Vinčić – Klančnik, Kovačič.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z fotbalové Ligy mistrů. Na programu je duel skupiny C, ve kterém změří síly SSC Neapol a SC Braga. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 21:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.