Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  KF Trepça'89 : Víkingur - 4. července 2017   18:00

KF Trepça'89
65' Hasani
1:4
(0:2)
Víkingur
Víkingur
38' Anghel   • 40' Islami (vl.)  • 52' S. Vatnhamar   • 60' S. Vatnhamar
Manxholli – Islami (59. Chibuze), Mustafa, Izmaku, Potoku – Broja, Maloku – Hasani, Lushtaku (71. Idrizi), Hejdari (58. John) – Kurtishaj
Asare, Citaku, Hyseni, Chibuze, Idrizi, Jashari, John
Harkam – Gutschi, Gamper (vš. AUT)
Olympijský stadion Adema Jashariho, Mitrovica
Víkingur
Rasmussen – Hansen, Gregersen, E. Jacobsen, H. Jacobsen – Djurhuus (56. H. Hansen), Anghel (57. Lervig) – G. Vatnhamar, S. Vatnhamar, Djordjević – Lawal (82. A. Olsen)
H. Hansen, Lervig, A. Olsen, J. Olsen, Rasmussen, Raggshamar, Svensson

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 9:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:11.
Je dobojováno! Vikingur nakonec uspěl v souboji s Trepcou a po výhře 4:1 postupuje do druhého předkola Ligy mistrů! Domácí Trepca se sice v úvodu utkání hnala do útoku, ale nevyužila své nadějné šance. Domácí útočník Kurtishaj navíc dostal dvě zcela zbytečné žluté karty a musel do sprch. Hosté poté zasadili domácímu celku dva údery. Ve 38. minutě se prosadil Anghel a o dvě minuty později si Islami srazil míč do vlastní branky. Ve druhé půli navíc přidal dvě branky Solvi Vatnhamar a o postupujícím bylo rozhodnuto. Za domácí celek dokázal snížit Hasani.
90'
90'
Žlutou kartu dostává Izmaku (KF Trepça'89).
89'
Chibuze ještě v závěru utkání dokládá frustraci domácích fotbalistů a dostává žlutou kartu.
85'
Mustafa našel povedeným centrem Chibuzeho, který se opřel do rány z voleje, jenže z ostrého úhlu nezamířil mezi tři tyče.
83'
Lervig zkusil štěstí ze střední vzdálenosti, avšak jeho propagační rána z úctyhodné vzdálenosti minula branku.
82'
Střídání v týmu Víkingur Gøta: ze hřiště odchází Lawal, přichází A. Olsen.
80'
V posledních miinutách se bojuje hlavně ve středu hracího pole. Ani jeden z celků se nikam nežene. O osudu utkání už je rozhodnuto.
77'
Chibuze se zpoza pokutového území opřel do odraženého míče, jenže rána mu vůbec nesedla a balón končí vysoko na tribuně.
76'
Další rohový kop hostujícího celku zahrával Lawal. Jeho pobídka prosvištěla pokutovým územím, aniž by míč někdo zasáhl.
74'
Vikingur zahrával rohový kop. Na povedený centr si naskočil Djordjević, jehož hlavička ze záklonu prosvištěla kolem zadní tyče.
71'
Střídání v týmu KF Trepça'89: ze hřiště odchází Lushtaku, přichází Idrizi.
70'
Hasani se ujal rozehrávky přímého kopu. Vysokým centrem našel Chibuzeho, jehož hlavička prosvištěla nad břevnem.
69'
Střídající Lervig si faulem vyšlápl na aktivního Hasaniho. Domácí fotbalisté rozehrají přímý kop.
67'
Další žlutá karta. Tentokrát ji za svůj zákrok vidí Djordjević.
65'
Tým KF Trepça'89 právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté se přeci jen dočkali alespoň symbolické trefy! O první branku celku z Kosova v dnešním duelu se postaral FLORENT HASANI!
64'
Aktivní Lushtaku se tentokrát probil do střelecké pozice, jenže s jeho střelou ze střední vzdálenosti si brankář Rasmussen věděl rady.
62'
Lushtaku zastavil rodící se akci Vikinguru a za odměnu vidí žlutou kartu.
60'
Víkingur právě vstřelil branku!
A další branka Vikinguru! Tak pro domácí celek už je to hodně špatné! Po Lawalově přiklepnutí prostřelil bezmocného brankáře SOLVI VATNHAMAR!
59'
Střídání v týmu KF Trepça'89: ze hřiště odchází Islami, přichází Chibuze.
58'
Střídání v týmu KF Trepça'89: ze hřiště odchází Hajdari, přichází John.
57'
Střídání v týmu Víkingur Gøta: ze hřiště odchází Anghel, přichází Lervig.
56'
Střídání v týmu Víkingur Gøta: ze hřiště odchází Djurhuus, přichází H. Hansen.
55'
Tempo hry v posledních minutách opadlo. Hosté si s přehledem hlídají svůj náskok a kráčejí do dalšího předkola.
52'
Hosté zřejmě definitivně rozhodují o svém postupu do druhého předkola Ligy mistrů! SOLVI VATNHAMAR se díky dobrému pohybu zbavil svého strážce a z těžké pozice dopravil míč do sítě!
51'
Exekuce přímého kopu se ujal H. Jacobsen. Hostující obránce poslal prudký centr na zadní tyč, kde na míč nedosáhl nikdo v modrém dresu.
50'
Islami se na hranici pokutového území vrhl do hlavičkového souboje s Lawalem a dopusti se faulu. Hosté mají k dispozici zajímavý přímý kop.
47'
Domácí celek se i přes oslabení tlačí do útoku. Maloku si ve středu hřiště zpracoval vysokou přihrávku, navedl si míč na střelu, jenže minul branku.
46'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Trepca to bude mít hodně složité. Hraje proti přesile a navíc musí dotahovat ztrátu.
46'
První poločas je minulostí! Domácí Trepca se sice v úvodu utkání hnala do útoku, ale nevyužila své nadějné šance. Domácí útočník Kurtishaj navíc dostal dvě zcela zbytečné žluté karty a musel do sprch. Hosté poté zasadili domácímu celku dva údery. Ve 38. minutě se prosadil Anghel a o dvě minuty později si Islami srazil míč do vlastní branky. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2 a pro domácí tým to s postupem nevypadá moc dobře.
45+2'
45+1'
Potoku tentokrát nepřesnou přihrávkou odevzdal míč soupeři a musí se rychle vracet na svou polovinu. Vikingur se totiž žene do otevřené obrany.
45'
Mohlo být sníženo! Lushtaku poslal parádní technickou střelu, která jen těsně minula vzdálenější tyč. Rasmussen se za jeho pokusem pouze ohlédl.
44'
Djurhuus zahrál rukou na hranici pokutového území a vidí žlutou kartu. Navíc může být rád, že z toho bude jen přímý kop.
43'
Lawal si zpracoval skákavou přihrávku na levou stranu. Ihned k němu ale přistoupil Hasani, který si soupeře přidržel rukou a dopustil se faulu.
42'
Domácí fotbalisté se přeci jen vydali do útoku s pokusem o odpověď. Akci domácího celku však zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
40'
A další branka! Hosté navyšují své vedení na 2:0 a o postupujícím je podle všeho rozhodnuto! Povedený centr z pravé strany si do vlastní branky nechtěně srazil PERPARIM ISLAMI!
38'
Vikingur se ujímá vedení! Hosté rozehráli standardní situaci v blízkosti pokutového území. Domácí obrana úplně zapomněla na SORINA ANGHELA, který si zpracoval prudkou přihrávku a vnějším nártem překonal bezmocného brankáře!
37'
Také Djordjević zůstává po ostrém střetu ležet na hrací ploše. Domácím fanouškům se počínání hráčů Vikinguru vůbec nelíbí, což dávají najevo hlasitým pískotem.
36'
Djordjević se hnal za vysokou přihrávkou do pokutového území. Hostující fotbalista se dostal před brankáře, ale Manxholli na poslední chvíli vyboxoval balón do bezpečí.
35'
Žlutou kartu dostává Hajdari (KF Trepça'89).
34'
Domácí fotbalisté to budou mít hodně těžké. Obrana Vikinguru hraje velmi koncetrovaně a hosté navíc budou chtít hrozit z nabízejících se protiútoků.
33'
Tak tohle je zcela zbytečný zkrat! Kurtishaj zajel obránce u postranní čáry a vidí druhou žlutou kartu! Domácí celek bude dohrávat v oslabení!
32'
Otřesený obránce Vikinguru zůstává ležet na trávníku a také on potřebuje ošetření. V prvním poločase je na hřišti k vidění velké množství nebezpečných zákroků.
31'
Kurtishaj trefil při napadání hostující rozehrávky loktem jednoho ze soupeřů a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
30'
Po půlhodině hry se k odraženému míči na hranici pokutového území dostal Maloku. Domácí záložník se ale nechal vyrušit dotírajícím obráncem a vůbec nezakončil.
29'
Broja si parádně zpracoval přihrávku na levou stranu hřiště a byl faulován. Trepca bude zahrávat další přímý kop. Stadion doslova bouří. Anghel navíc vidí žlutou kartu.
28'
Po delší době se na polovinu soupeře vydal také Vikingur. Anghel rozehrával standardní situaci, nicméně jeho centr skončil v rukavicích připraveného Manxholliho.
27'
Potoku znovu podpořil ofenzívu domácího celku náběhem po levé straně hřiště. Krajnímu obránci se míč svezl po nártu a skončil na horní síti.
26'
Po rohovém kopu se domácí přeci jen dostali do šance! Odražený míč propadl na zadní tyč, kde byl Kurtishaj, ale z dobré pozice trefil jen Rasmussena!
25'
Domácí zahrávali další přímý kop. Hajdari si naběhl na překvapivou přihrávku na levé křídlo, ale jeho centr srazila obrana na roh.
24'
S dalším zakončením přispěchal Maloku. Domácí záložník obdržel přihrávku z pravé strany, přehodil si míč na pravačku, jenže poté jej poslal vysoko nad branku.
23'
Broja se po pravé straně prohnal na polovinu soupeře, kde si udělal prostor k odcentrování. Jeho vysoká pobídka však neoslovila nikoho v zeleném.
22'
Stadion je zaplněný do posledního místa. Domácí příznivci ženou své oblíbence vpřed. Trepca musí vsítit minimálně dvě branky.
21'
Hostům se v posledních minutách podařilo otupit tlak domácího celku z úvodu utkání. Fotbalisté v modrých dresech presují opravdu vysoko.
20'
Potoku poslal nepřesnou přihrávku do středu hřiště. Nejrychleji zareagoval Djurhuus, který balón bez váhání odpálil na polovinu domácího celku.
19'
Jacobsen hledal dlouhým míčem z autového vhazování Djordjeviće. Druhý jmenovaný si však nepotykal se zpracováním a balón se od něj odrazil.
18'
Lushtaku se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči a snažil se zbavit obránce. Gregersen byl však pozorný a pokus o otočku mu nezbaštil.
17'
Potoku si na levé straně hrací plochy obhodil jednoho ze soupeřů a ten jej bez váhání poslal k zemi. Domácí budou zahrávat přímý kop.
16'
Další nedovolený zákrok na straně domácího celku. Hajdari si v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území pomohl rukou a fauloval Gregersena.
15'
Zraněný fotbalista už je zpátky na nohou a podle všeho zkusí své zranění rozběhat. Domácí fotbalisté však od úvodního hvizdu nehrají zrovna v rukavičkách.
13'
Tak tohle nebyl pěkný zákrok. Lushtaku na polovině soupeře zajel do Anghela a může být rád, že neviděl žlutou kartu. Hostující fotbalista potřebuje ošetření.
12'
První velká šance také na straně domácího celku! Potoku se z levé strany prosmýkl až na hranici pokutového území a povedenou střelou protáhl Rasmussena!
11'
Djordjević si brousil zuby na prudkou přihrávku podél levé postranní čáry. Skvěle proti němu vystoupil Islami, který získal míč a ještě jej vyvezl na polovinu soupeře.
10'
Na druhé straně se ofenzívu vydal podpořit Potoku. Krajní obránce domácího celku si navedl míč na pravačku, jenže Rasmussenovi jeho rána problémy nenadělala.
9'
Hostující celek zahrával svůj první rohový kop a byla z toho dobrá šance! Na parádní centr si naskočil E. Jacobsen, jehož hlavičku zlikvidoval pozorný Manxholli!
8'
Hansen poslal dlouhé vhazování až do pokutového území. Vatnhamar si dělal prostor na malém vápně, ale odražený míč před ním odkopl Izmaku.
7'
Potoku se ještě pustil do rozmíšky s hlavním rozhodčím. Arbitr dnešního utkání mu ale jasným gestem dává najevo, že tohle si dovolovat nemůže.
6'
Potoku byl hodně aktivní při napadání hostující rozehrávky v blízkosti pokutového území. Rozhodčí musí hned v úvodu zápasu krotit emoce.
5'
Gregersen na poslední chvíli vystoupil proti Kurtishajovi a odkopl míč vysoko na tribunu. Hostující obrana má však v úvodních minutách plné ruce práce.
4'
Hra je přerušena. Islami se u postranní čáry srazil s Anghelem a oba fotbalisté zůstávají ležet na hrací ploše. Oba by však měli pokračovat ve hře.
3'
Hasani si navedl míč na levačku a zkusil štěstí ze střední vzdálenosti. Prudkou přízemní střelou ale vůbec netrefil branku. Hosté budou rozehrávat.
2'
Domácí brankář dlouho váhal s odkopem od branky. Dlouhým nákopem na polovinu soupeře našel Broju, jenže ten neuspěl v souboji s Anghelem.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Trepca však přišla o míč a Vikingur mohl okamžitě zahrozit. Před rozběhnutým Lawalem stačil zasáhnout Manxholli.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Trepca bude hrát v modrém, zatímco Vikingur přijel v zelených dresech.

KF Trepça'89: Manxholli – Islami, Mustafa, Izmaku, Potoku – Broja, Maloku – Hasani, Lushtaku, Hejdari – Kurtishaj
Náhradníci: Asare, Citaku, Hyseni, Chibuze, Idrizi, Jashari, John

Víkingur Gøta: Rasmussen – Hansen, Gregersen, E. Jacobsen, H. Jacobsen – Djurhuus, Anghel – G. Vatnhamar, S. Vatnhamar, Djordjević – Lawal
Náhradníci: Hansen, Lervig, A. Olsen, J. Olsen, Rasmussen, Raggshamar, Svensson

Rozhodčí: Harkam – Gutschi, Gamper (vš. AUT).
První utkání

Úvodní utkání nabídlo zajímavou bitvu. Vikingur na domácí půdě sice od 18. minuty vedl, ale celek z Kosova dokázal do přestávky vyrovnat. Vítěznou branku výběru z Faerských ostrovů nakonec vsítil v 73. minutě Lawal. Trepca si ale dovezla branku vstřelenou na hřišti soupeře a k postupu rozhodně nemá daleko. Dnes tedy budeme sledovat napínavou bitvu.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání prvního předkola Ligy mistrů mezi KF Trepça'89 a Vikingurem Gota. Výkop je stanoven na 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.