Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Young Boys : CSKA Moskva - 15. srpna 2017   20:45

Young Boys
Young Boys
0:1
(0:0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
90+1' Nuhu (vl.)
Young Boys
Ballmoos – Mbabu, Bergen (C), Nuhu, Benito – Sulejmani, Sanogo, Bertone, Ravet (73. Fassnacht) – Hoarau, Assalé (85. Nsamé)
Wölfli – Bürki, Sow, Fassnacht, Nsamé, Schick, Lotomba
CSKA Moskva
Akinfejev (C) – Berezuckij, Vasin, Ignaševič – Golovin, Wernbloom, Dzagoev (73. Milanov), Fernandes, Ščennikov – Vitinho, Chalov (54. Olanare) (90. Natcho)
Pomazun – Berezutskij A., Milanov, Nababkin, Natcho, Kučajev, Olanare

Dlouhou dobu to vypadalo, že zápas gól nenabídne. Viděli jsme velké množství šancí, celkem 33 střel, 7 na branku. V nastaveném čase si ale domácí celek dal nešťastný vlastní gól, čemuž nechtěli uvěřit ani fanoušci ani hráč BSC. CSKA Moskva se tak raduje z výhry, kterou výrazně zapříčinil domácí Nuhu.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Bergen (BSC Young Boys).
90+2'
Obrovský šok pro domácí hráče i fanoušci. Diváci sedí na tribunách a stále jim nedochází, co se před malou chvíli stalo. Young Boys už nemají sílu ani čas výrazněji ohrozit bránu soupeře.
90+1'
CSKA právě vstřelilo branku!
Z pohledu domácího celku eufemicky řečeno, nastala tragédie. Fotbalista BSC KASIM NUHU zahrál malou domů brankáři, který byl ovšem vyběhnutý. Ballmoos se pokoušel co nejrychleji vrátit do brány, ale míč zasáhl v době, kdy už přešel brankovou čáru.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Olanare, přichází Natcho.
89'
Druhý poločas se dohrává, zdá se, že tento zápas skončí bezbrankovou remízou.
88'
Žlutou kartu dostává Ščennikov (CSKA Moskva). Hostující hráč si v souboji s Mbabuem pomohl nedovoleně, za což vidí kartu.
86'
Akinfejev dobře odhadl situaci, vyběhl proti domácímu střelci, který tak měl zmenší střelecký prostor.
85'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Assalé, přichází Nsamé.
84'
Domácí Nsamé se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus ale kryje hostující brankář, který si na míč dokázal vyskočit.
83'
Rychlá moskevská protiakce končí, neboť byl Mario Fernandes v postavení mimo hru.
82'
Další rohový kop pro Young Boys. Bertone centroval před branku. Do zakončení se dostal jeden z jeho spoluhráčů, ale velmi dobře zablokoval míč Olanare.
80'
Domácí Sulejmani rozehrával rohový kop, na centr si vyskočil Hoarau, který minul bránu z dobré pozici.
79'
Hoarau se probojoval k velké radosti publika do střelecké pozice, ale jeho dobrou ránu kryje gólman CSKA.
78'
Sulejmani rozehrával rohový kop, centr před branku ovšem nikoho ze spoluhráčů nenašel, a tak hrají fotbalisté Moskvy.
75'
Domácí celek kombinuje na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Obrana Moskvy je zatím pozorná.
73'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Ravet, přichází Fassnacht.
73'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Dzagoev, přichází Milanov.
72'
Hostující Olanare nachytaný v postavení mimo hru. Ofsajd odmávaný i odpískaný.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce druhého poločasu, sledujeme aktivní fotbal. Oba týmy hrají útočně, šancí je výrazně více než v prvním poločase.
69'
Young Boys se dostali ke střele, jmenovitě to byl Bertone, kdo vystrašil brankáře Akinfejeva. Ten zasahovat ale nemusel.
67'
Moskva zlepšila hru, hraje přímočařeji a domácí defenziva má plné ruce práce. Wernbloom vypálil. Jeho rána byla zablokovaná.
66'
Ruský Dzagoev dobře vypálil, znovu se vyznamenal domácí bek Nuhu, který zablokoval pokus soupeře.
64'
Sledujeme hodně aktivní hru, oba týmy se pokouší vstřelit vedoucí branku. K vidění je velké množství soubojů na hranici pravidel.
62'
Nyní se do střelecké pozice dostal ruský celek. Dobře to udělal Golovin, jehož pokus na poslední chvíli dokázal zablokovat Nuhu. Následná rána Vasina už byla hodně nepřesná.
61'
Ravet centroval před branku, Benito zakončoval a hostující obránce Wernbloom obětavě zablokoval jeho pokus.
60'
Šedesát minut hry je pryč, převaha domácího celku je značná. Další akci zakončoval Sulejmani. Gólman Moskvy byl pozorný a vyrazil míč nad branku. Rohový kop.
58'
Bertone minul branku Moskvy, gólman Akinfejev zasahovat nemusel.
58'
Bertone dobře vypálil, znovu jeho pokus zablokoval moskevský obránce, a tak uvidíme další rohový kop. Bern má více ze hry.
57'
Ignaševič rozehrával volný kop Moskvy. Na jeho centr si naběhl Elanare, tomu byl ovšem písknut ofsajd. Akce CSKA tak pokračovat nemohla.
56'
Žlutou kartu dostává Sanogo (BSC Young Boys).
56'
Rohový kop pro domácí celek. Sulejmani od rohového praporku hledal spoluhráče, ale nebyl přesný.
55'
Aktivní hra pokračuje dál. Rychlou souhru Moskvy zakončuje Ščennikov nepříliš povedenou ránou. Následně na druhé straně vypálil dobře hrající Assalé. Jeho pokus zneškodnil Berezuckij.
54'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Chalov, přichází Olanare.
53'
Ravet minut branku v další zajímavé střelecké pozice. Zdá se, že hostující celek bude střídat.
53'
Po jeho centru před branku zakončoval pohotově Bertone. Jeho pokus kryje hostující brankář. Domácí fanoušci podporují své oblíbence.
52'
Domácí celek bude rozehrávat rohový kop. Míč si připravuje u praporku Ravet.
50'
Svižně vstoupily oba týmy do druhého poločasu, žádný opatrný fotbal, nýbrž ofenzivní hra.
49'
Ke střele na branku se dostali také hosté, jmenovitě vystřelil Mario Fernandes. Jeho pokud dokázal domácí gólman Von Ballmoos zastavit.
48'
Young Boys pokračují v aktivní hře, další z akcí zakončoval dobrou ránou Assalé. Jeho pokus vyrazil hostující brankář. Následně pálil Hoarau a minul branku.
47'
Žlutou kartu dostává Bertone (BSC Young Boys).
47'
Domácí začínají hrát ve druhém poločase aktivně, budou mít k dispozici rohový kop. Ravet centroval před branku, ale nikoho ze spoluhráčů nenalezl.
46'
Úvodní poločas mnoho fotbalové krásy nenabídl. Vyloženou gólovou pozici jsme neviděli, a tak míří oba týmy do kabin za nerozhodného bezbrankového stavu.
45+3'
45+2'
Mnoho šancí k vidění není, poločas se dohrává.
45+1'
Jeden z domácích hráčů je ošetřovaný za autovou čárou. Zdá se, že mu lékaři sešívají obočí.
45+1'
Hostující Vitinho se probojoval do zajímavé střelecké pozice. Možná mohl ještě přihrávat, ale rozhodl se pro střelu a branku ohrozit nedokázal.
45+1'
Hned tři minuty nastavuje sudí.
45'
V poklidném tempu se dohrává poločas, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec prvních pětačtyřiceti minut.
43'
Žlutou kartu dostává Wernbloom (CSKA Moskva).
43'
Dzagoev velmi dobře udělal prostor pro spoluhráče, ti ale nedokázali před brankou soupeře nic vymyslet. Nakonec si Moskva pomohla útočným faulem.
42'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, ani jeden celek se výrazně do střeleckých pozic netlačí. Brankáři mnoho práce nemají.
41'
Young Boys budou rozehrávat volný kop. Mbabu fauloval Golovina. Míč si k rozehrávce staví Dzagoev.
40'
Domácí brankář rychle rozehrával a k míči se dostal Assalé, tomu byl k nevoli domácího publika písknut ofsajd.
39'
Moskva se nyní po delší době dostala na útočnou polovinu, akci vedl Wernbloom, následně zakončoval Vasin. Jeho pokus byl ale obráncem tečovaný do prostoru, kde byl pozorný brankář.
37'
Na konci třicáté sedmé minuty rozehrával volný kop Ravet. Následně akce domácích pokračovala dál a Sulejmani zakončoval nad horní tyč. Jeho pokusu nechybělo mnoho.
36'
Po sérii přihrávek se uvolnil pro střelu Assalé, ale jeho pokus bez delší přípravy dokázal na poslední chvíli zablokovat Berezuckij.
35'
Domácí vhazují na obranné polovině a díky přesnému pasu rozehrávají postupný úkol.
34'
Rychle přešli domácí fotbalisté do předbrankového prostoru. Po dobrém centru spoluhráče zakončoval Sulejmani, jenže jeho hlavička k všeobecnému zděšení mířila úplně od brány.
33'
Žlutou kartu dostává Dzagoev (CSKA Moskva). Hostující hráč vidí žlutou kartu po zákroku na Bertonea.
32'
Bleskově rozehrává Bertone, který našel dobře postaveného spoluhráče, ten ovšem nedokázal míč zpracovat.
31'
Do předbrankového prostoru postupoval Benito, ten byl ale zastaven hostujícím obráncem na hranici pravidel. Podle hlavního sudího se jednalo o zákrok podle pravidel.
30'
Půlhodina hry je pryč, na úvodní gól stále čekáme. Tak mě napadá, co by asi dali za bezbrankový stav fotbalisté Slavie, kteří v souběžně hraném zápase prohrávají 0:2 a nečeká je vůbec nic snadného.
29'
Po faulu moskevského Fernandese rozehrává volný kop domácí Ballmoos od své branky.
28'
Další postavení mimo hru zastavuje akci hostujícího celku, špatně si načasoval výběh Vitinho.
27'
Brankář Moskvy rozehrává volný kop po faulu na jednoho ze spoluhráčů od své brány. Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
26'
Domácí brankář rozehrává od své branky, volí dlouhý výkop až na útočnou polovinu, tam byl Mbabu, který pokračuje v akci.
25'
Fotbalisté CSKA se nyní dostali do střelecké pozice. Wernbloom mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, kterou zablokoval Sanogo. Následně vypálil Vitinho, ale ani on netrefil přesně branku.
23'
Akinfejev dlouhým výkopem hledal na útočné polovině spoluhráče, ale míč vybojoval domácí celek, a tak se směr hry otáčí.
22'
Dvacet minut hry je pryč, více důvodů k radosti mají domácí fanoušci, jejichž oblíbenci zatím hrají aktivně a pokouší se najít cestu cestičku, kterou by mohli vést útočný výpad.
21'
Rohový kop pro domácí celek. Sulejmani rozehrával od praporku. Následně obrana CSKA dokázala všechny akce zastavit. Hostující celek se zatím může spolehnout na dobře pracující zadní řady.
20'
Další zajímavě vypadající akce domácích končí ještě dříve než byla zakončená, protože Sulejmani byl v postavení mimo hru.
19'
Hostující fotbalisté si tak dlouho dávali přednost před brankou až se sami připravili o střeleckou pozici.
18'
Moskva se nyní dostala na útočnou polovinu, ale zkušený Dzagoev nedokázal přesněji najít spoluhráče, a tak míč končí u brankáře Ballmoose.
17'
Po delší době registrujeme střelecký pokus. Z ničeho nic se před brankou objevil hostující Sulejmani, jehož rána končí mimo branku. Hostující brankář zasahovat nemusel.
15'
Golovin získal v osobním souboji převahu, a tak si musel domácí Asssalé pomoci nedovoleně, což neuniklo pozornosti hlavního sudího.
14'
Míč mají pod kontrolou domácí fotbalisté na polovině, snaží se najít mezeru v hostující hře a dostat se tak do dobré střelecké pozice. Zatím ale marně.
13'
Nyní se hostující celek probojoval do střelecké pozice, zkušený Vitinho to vzal na sebe. Jeho pokus ovšem končí mimo branku. Domácí brankář zasahovat nemusel.
12'
Domácí defenziva zafungovala dobře, autové vhazování bude rozehrávat Benito. Moskva převahu na útočné polovině nedokázala proměnit.
11'
Moskva se vymanila z obranné poloviny a rychlým přechodem se pokouší něco vymyslet. Wernbloom nedokázal přesněji najít spoluhráče před brankou, a tak se akce zastavuje.
10'
Assalé se dopustil nedovoleného zákroku, a tak volný kop bude rozehrávat hostující Ignaševič.
9'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
8'
Sulejmani znovu centroval do předbrankového prostoru, ale ani tentokrát domácí fotbalisté nedokázali překonat obranu soupeře.
7'
Young Boys pokračují v dobré hře, nyní vypálil Assalé, jeho pokus zablokoval mimo Vasin. Díky tomu budou mít domácí další rohový kop.
6'
Díky době hře vybojoval domácí celek rohový kop. Sulejmani centroval od rohového praporku a následně volný Ravet zakončoval. Jeho pokus kryje brankář Moskvy. Akinfejev si připisuje zákrok.
4'
Více ze hry mají domácí fotbalisté, kterým se dostává podpora z hlediště. Naopak Moskva nyní tahá za kratší konec pomyslného provazu.
2'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, domácí Assalé posílal míč před branku, ale nikoho ze spoluhráčů nenalezl. Rozehrávat tak bude brankář Moskvy.
1'
Hned v úvodní minutě hry zahrozil domácí celek. Volný kop rozehrávat za velké podpory diváků Ravet. Jeho pokus nebyl špatný, ale míč si cestu do branky nenašel.
1'
Za malý moment zápas začne.

BSC Young Boys: Ballmoos – Mbabu, Bergen (C), Nuhu, Benito – Sulejmani, Sanogo, Bertone, Ravet – Hoarau, Assalé
Náhradníci: Wölfli – Bürki, Sow, Fassnacht, Nsamé, Schick, Lotomba

CSKA Moskva: Akinfeev (C) – Berezuckij, Vasin, Ignaševič – Golovin, Wernbloom, Dzagoev, Fernandes, Ščennikov – Vitinho, Chalov
Náhradníci: Pomazun – Berezutskij A., Milanov, Nababkin, Natcho, Kučajev, Olanare.
Z posledních pěti utkání oba celky dokázaly čtyři zápasy vyhrát a jednou prohrály.
Tým CSKA Moskva dostal v předchozím kole za soupeře AEK Atény. Úvodní zápas se hrál v Řecku a ruský celek díky výhře 2:0 měl slušnou výchozí pozici. V domácím prostředí se také dokázal prosadit a neinkasoval, a tak Moskva díky skóre 3:0 z dvojzápasu dokázala postoupit.
Tým BSC Young Boys se v předchozím kole utkal s Dynamem Kyjev. Úvodní zápas se hrál v Kyjevě a domácí celek dokázal vyhrát 3:1. Young Boys ale na domácí půdě zlepšili hru a dokázali vyhrát 2:0. Vzhledem k tomu, že švýcarský celek dokázal vstřelit gól na půdě soupeře, postoupil dál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky předkola Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí BSC Young Boys a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.