Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Basilej : PAOK - 1. srpna 2018   20:00

Basilej
Basilej
0:3
(0:1)
PAOK
PAOK
7' Varela   • 52' Prijović   • 60' El Kaddouri
Basilej
Omlin – Widmer, Cümart, Suchý (C), Balanta – Dié, Zuffi – Bua, Kalulu (84. Oberlin), Stocker (46. Campo) – Ajeti (73. van Wolfswinkel)
Hansen – Frei, van Wolfswinkel, Campo, Riveros, Oberlin, Kaiser
Paolo Valeri – Alessandro Giallatini, Alberto Tegoni (všichni Itálie)
St. Jakob-Park, Basilej
PAOK
Paschalakis – Matos, Varela, Chačeridi, Crespo – Cañas (82. Šachov), Maurício – Limnios, Pelkas (85. Warda), El Kaddouri (74. Jabá) – Prijović
Rey – Lamprou, Šachov, Kitsiou, Warda, Jabá

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 21:9.
Je dobojováno, PAOK po výsledcích 2:1 a 3:0 překvapivě postupuje přes Basilej do třetího předkola, kde jej čeká moskevský Spartak. Základ dnešního vítězství položili fotbalisté Soluně už v sedmé minutě, když se po rohovém kopu prosadil Fernando Varela. Domácí sice měli optickou převahu, několikrát ale ztroskotali v zajímavé příležitosti, jejich soupeře rozhodně držel i brankář Paschalakis. Z druhého poločasu neuteklo ani deset minut a svěřenci trenéra Lucesca vedli už o dva góly, když Omlina překonal Aleksandar Prijović. Nedlouho nato už bylo rozhodnuto, za záda nástupce Tomáše Vaclíka totiž doputoval zdařilý pokus Omara El Kaddouriho. Basilej tak čeká alespoň boj o Evropskou ligu, jejich dalším soupeřem bude lepší z dvojice Vitesse Arnhem – Viitorul Constanța.
90+4'
90+3'
Tak Soluň si přeci jen vypracovala ještě jednu příležitost. Wardova nabídka způsobila před brankou soupeře pořádnou melu, z níž míč nakonec vyplaval u Prijoviće, jeho pokus ale v malém vápně zastavil Balanta.
90+2'
Oberlinův zajímavý, leč neúspěšný průnik zajistil domácím alespoň roh. Po jeho rozehrávce na krátko pálil zpoza vápna van Wolfswinkel, branku soupeře ovšem nezasáhl.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat čtyři minuty.
90'
Oberlin si vyšlápl na Wardu, egyptský fotbalista poté sám rozehrál nařízenou standardní situaci. Místo centru do šestnáctky se ale rozhodl poslat míč do rohu hřiště a tam pošetřit čas.
89'
Zuffi si ve snaze odzbrojit rozehrávajícího Maurícia počínal o trochu důrazněji, než asi měl, což nemohl kousek opodál číhajícího sudí přehlédnout.
88'
Střela, kterou vyslal Jabá, byla zablokována. Basilej se na to konto vydala do protiútoku, na jehož konci pálil aktivní Campo, jenže Paschalakis si připsal další pohodový zákrok.
86'
Utkání už se pouze dohrává. Basilej, zdá se, po předchozí neproměněné šanci zcela rezignovala na útočení, PAOK si zase chce s klidem pohlídat tříbrankové vedení.
85'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Pelkas, přichází Warda.
84'
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Kalulu, přichází Oberlin.
83'
Asi největší šanci Basileje v dnešním utkání měl Marek Suchý. Český stoper si naskočil na Campův zajímavý centr z pravé strany, hlavou ale v dobré pozici minul.
82'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Cañas, přichází Šachov.
81'
Ofsajd byl k vidění i na druhé polovině hrací plochy. Objevil se v něm Dimitris Limnios, kterému tak hlavní sudí znemožnil samostatný postup vstříc Omlinovi.
80'
Stoprocentně v pořádku se nejeví býti ani druhý stoper hostujícího celku, Fernando Varela se ve vzduchu nepříjemně střetl hlavami s van Wolfswinkelem.
79'
Jevhen Chačeridi schytal opravdu tvrdý zásah balonem do hlavy, jak ukázal opakovaný záběr. Na hřiště okamžitě přispěchali zdravotníci, ukrajinský zadák je však pouze otřesený.
78'
Standardní situaci na sebe vzal střídající Samuele Campo, trefil ale pouze ve zdi stojícího Chačeridiho. Jeho rána nebyla špatná, Basileji ale gól v dnešním mači asi není souzený.
77'
Žlutou kartu dostává Pelkas (PAOK Soluň).
76'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních patnáct minut. O vítězi a postupujícím do třetího předkola už je rozhodnuto. Dočká se Basilej alespoň čestného zásahu?
75'
Přízemní ránu z kopačky Lucy Zuffiho vyrazil ne úplně jistý Paschalakis pouze před sebe. Na zakončení tam číhal Aldo Kalulu, sudí ale správně odhalili jeho ofsajdové postavení.
74'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází El Kaddouri, přichází Jabá.
73'
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Ajeti, přichází van Wolfswinkel.
72'
PAOK se vrhl do přečíslení čtyř proti třem. Omar El Kaddouri šel vstříc své druhé brance v tomto utkání, těsně před vápnem byl ovšem čistě zastaven Markem Suchým.
71'
Albian Ajeti se dnes dokáže dostat do gólem zavánějících šancí, počíná si v nich však hodně nervózně, neřeší je vůbec dobře. To ostatně potvrdil i nyní, jeho hlavička Paschalakis nezaměstnala.
70'
Campo vybojoval další roh, jehož exekuce se o pár okamžiků později také sám ujal. Obrana Soluně ale i tuto standardní situaci zvládla na jedničku, Paschalakis zasahovat nemusel.
69'
Za postranní lajnu už se několik minut rozcvičují domácí náhradníci, jeden z nich by se v nejbližších minutách mohl podívat na hřiště. Zatím to vypadá na talentovaného útočníka Oberlina.
67'
Po Buově přetaženém balonu se o akrobatické zakončen pokoušel Aldo Kalulu, byl ale v těžké pozici a jeho nepříliš prudký pokus nemohl Paschalakise ohrozit.
66'
Nechybělo mnoho k tomu, aby Omlin lovil míč ze sítě už počtvrté. Do hodně rozhozené obrany Basileje vlétl Limnios, jenž si nachystal balon na levačku, jeho kroucený pokus byl však tečován kousek vedle vzdálenější tyče.
65'
Jedno se musí uznat, PAOK dnes brání opravdu mimořádně. Campo si skvěle narazil s Balantou, poté si ale míč poslal kousek dále od nohou, čehož využil ve skluzu hrající Matos.
64'
Výtečný Paschalakis. Zuffiho kolmice pro Ajetiho byla opravdu povedená, brankář Soluně ale nebezpečí vycítil včas a doslova sebral domácímu útočníkovi balon z kopaček.
64'
Žlutou kartu dostává Suchý (FC Basilej).
63'
Nemůžeme říci, že by Orli v zápase dominovali, to rozhodně ne, na rozdíl od svého soupeře ale proměňují nabídnuté šance. Basilej dnes dostává opravdu kruté školení z produktivity.
62'
Znovu Silvan Widmer. Pravý obránce, který do Basileje zamířil z italského Udinese coby náhrada za Michaela Langa, se znovu propracoval až k centru, opět však doplatil na nedostatečnou podporu od svých kolegů.
60'
PAOK právě vstřelil branku!
Do konce dnešního utkání sice zbývá ještě třicet minut, o postupujícím do dalšího předkola je ale s největší pravděpodobností rozhodnuto už nyní. PAOK přidal třetí trefu, když se od postranní lajny až před vápno probojoval Pelkas. Na jeho sklepnutí si poté naběhl OMAR EL KADDOURI a utaženou ranou k tyči překonal marně se natahujícího Omlina.
59'
Domácí hráči i fanoušci se dožadují odpískání pokutového kopu. V šestnáctce se totiž po souboji s Chačeridim k zemi skácel Ajeti, sudí Valeri mu ale na hereckou etudu neskočil.
58'
Widmer při svém odkopu trefil míčem El Kaddouriho do břicha. Nutno poznamenat, že tak učinil ze vzdálenosti několika metrů, bývalý záložník Neapole tak musí celou situaci hluboce rozdýchat.
57'
Léo Matos zachoval chladnou hlavu, když chytrým manévrem ošálil Zuffiho a poté posunul míč Limniosovi, z jeho nabídky ale v šestnáctce nevzešlo nic zajímavého.
56'
Silvan Widmer tentokráte přenesl hru na vlevo číhajícího Campa, který si míč dobře zpracoval a vrhl se s ním do vápna, jenže sudí jej kvůli jasnému ofsajdu dále pustit nemohli.
55'
Druhá inkasovaná branka určitě zanechá na Basileji velké stopy, domácí nyní k postupu potřebují vstřelit hned čtyři branky. Zdá se to jako nemožný úkol, ovšem ve fotbale je možné všechno.
54'
Suchý přenesl hru k Widmerovi, jenž zachytil míč před postranní lajnou doslova v poslední chvíli. Poté vyslal kupředu Buu, jeho centr ale Paschalakis s přehledem uzmul pro sebe.
52'
Tak pozor, tohle úplně mění situaci. PAOK svým stylem hry domácí tým doslova ukolébal a nyní se zničehonic dostává už do dvoubrankového vedení. Obrana Basileje dočista selhala, výkop brankáře Paschalakise totiž dolétl až k ALEKSANDARU PRIJOVIĆOVI, jenž využil postavení Jonase Omlina a prudkou střelou přiblížil Soluň postupu.
51'
PAOK začal druhý poločas ve stejném stylu, v jakém ukončil ten první. Hráči ze Soluně jsou opravdu hodně pasivní, tento přístup by se jim ve zbytku zápasu vůbec nemusel vyplatit, tlak Basileje bude stále sílit.
50'
Po Paschalakisově výkopu vyhrál Serey Dié hlavičkový souboj s Limniosem, načež ihned zkusil vyslat do další možnosti Buu, nepřihrál ale přesně.
49'
Léo Matos zatáhl za záchrannou brzdu, když opravdu jen kousek vedle pokutového území stáhl k zemi Campa. Basilej tak zahrávala přímý kop, z něj ovšem nevzešlo absolutně nic.
48'
Žlutou kartu dostává Matos (PAOK Soluň).
48'
Před pár okamžiky příchozí Samuele Campo utancoval Matose a poté přes něj odcentroval přesně do míst, kde se nacházel Ajeti, ten ale hlavičkoval vysoko nad branku.
47'
Druhý poločas svou rozehrávkou otevřeli domácí fotbalisté. Basilej byla doposud aktivnějším týmem, doplácí ale na nepřesnost a někdy i zbrklost v závěrečné fázi svých ofenzivních akcí. Co nás čeká ve zbytku utkání?
46'
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Stocker, přichází Campo.
46'
První poločas je za námi, spokojenější do šaten odchází hráči ze Soluně, kteří vedou v Basileji 1:0. Hosté se tak mílovými kroky přibližují postupu do další fáze kvalifikace o postup do Ligy mistrů, naopak švýcarský tým musí ve druhé půli vstřelit alespoň dva góly, aby dostal utkání do prodloužení. Zatím jediný gól tohoto mače padl po standardní situace, na centr od rohového praporku si naběhl osamocený Varela, jenž už s uklizením míče do branky neměl problém.
45+3'
45+2'
Orli se s blížícím se odchodem do šaten zatáhli do opravdu hluboké defenzivy. Působí hodně pasivně, jenže zatím bezzubé Basileji se, zkrátka a dobře, zatím nedaří překonat jejich obranný val.
45+1'
Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat tři minuty.
45'
Basilej už se pomaloučku nadechovala k závěrečnému náporu prvního poločasu. Zuffi si hodlal narazit s Ajetim, ten mu ale vrátil míč pouze na paty, čehož okamžitě využil Varela.
44'
Žlutou kartu dostává Dié (FC Basilej).
43'
Na druhé straně Bua v osobním souboji přetlačil Matose, a zjevil se tak v dobré palebné pozici, jeho ráně ale v cestě do sítě zabránil blokující Chačeridi.
42'
Tohle musí skončit gólem, PAOK mohl zdvojnásobit své vedení. Výtečně to udělal Limnios, jenž se prohnal okolo Balanty a poté nachystal tutovku pro Maurícia, ten ale hlavou zakončil těsně nad branku.
41'
El Kaddouri vybídl k úniku Aleksandara Prijoviće, jemuž stál v cestě už jen Silvan Widmer, s letní posilou Basileje si ale srbský reprezentant nezvládl poradit.
40'
Tentokráte zasahoval Paschalakis doslova na poslední chvíli, když vyškrábl míč těsně před k hlavičce se ženoucím Ajetim. Rodící se brejk Soluně zastavil až Kalulův nedovolený zákrok.
39'
S následným rohovým kopem, který si vzal na starost Bua, už to bylo o poznání horší. Jenže Basilej se nevzdala a za chvíli ji čeká další kop od rohového praporku.
38'
Teď už musel Paschalakis prokázat své brankářské schopnosti. Kousek za šestnáctkou se totiž uvolnil Zuffi, jenž vypustil pořádnou pumelici a nebýt výborného zákroku hostujícího gólmana, skončil by míč v síti.
37'
Tohle už vypadalo lépe. Na ofenzivní výlet se vypravil obránce Balanta, který přesně našel na hranici šestnáctky čekajícího Ajetiho, toho ale v klíčový okamžik nepodrželo zpracování.
36'
Všechny akce RotBlau jsou i přes jejich neúspěch jako přes kopírák. Hra se roztáhne na kraj hřiště, odkud přilétne do šestnáctky soupeře centr. Tentokráte Paschalakis zasáhl proti Stockerově nezdařilé nabídce.
35'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních deset minut a blíže k postupu je zatím PAOK. Basilej sice má optickou převahu, zatím se ale nemůže propracovat k vážnější šanci. Udeří před odchodem do šaten?
33'
Žlutou kartu dostává Zuffi (FC Basilej).
32'
Suchý odvrátil balon pouze k Limniosovi, který jej mezi dvěma bránícími soupeři prostrčil na Matose. Jeho přízemní nabídku sice Omlin vytěsnil jen před sebe, tam ale Prijović v zakončení neobstál.
32'
Dimitris Limnios musel být odveden za postranní čáru, kde jeho stav zkontrolovali hostující zdravotníci. Vše by mělo být v pořádku, řecký záložník se každou chvíli vrátí zpět na plac.
31'
Limnios zřejmě v souboji s Balantou inkasoval úder loktem do obličeje, sudí však tento souboj ponechal bez povšimnutí a hru přerušil až po dalším ofenzivním neúspěchu basilejského týmu.
30'
Domácí zatím hrozí především z pravé strany, Silvan Widmer táhne většinu jejich ofenzivních akcí, zatím se ale potýká s razancí svých centrovaných balonů, což potvrdil i nyní.
29'
Také další lehký nápor ze Strany RotBlau neskončil úspěchem, tentokráte byl na vině Widmerův nepřesný centr. Cümart posléze jen tak tak vyvázl bez karetního ocenění, když tvrdě fauloval Maurícia.
28'
Následovalo autové vhazování pro PAOK. Míč za sebe prodlužoval ve vzduchu tradičně důrazný Aleksandar Prijović, uklidil jej však pouze do míst, kde se pohyboval brankář Omlin.
27'
Cümartovo přenesení hry k Balantovi se opravdu nepovedlo, Soluň se tím pádem mohla vydat do přečíslení, jenže Limniosovu nabídku si ohlídal Marek Suchý.
26'
El Kaddouri se na polovině hřiště dopustil zbytečné ztráty, když nechal balon za sebou. Kupředu se na to konto vydal Kalulu, výtečně se s ním ovšem vrátil José Cañas.
25'
Orli získali k dispozici další roh, obrana soupeře se tak znovu musela mít na pozoru. Tentokráte jí ale žádné nebezpeční nehrozí, Dimitris Pelkas svůj centr hodně přetáhl.
24'
Balanta sklepl balon pro Suchého, na jehož dlouhý pas přes téměř celou šíři hřiště si seběhl Valentin Stocker, číhal ale v ofsajdu, a dále směrem k brance tak nemohl pokračovat.
23'
Po několikaminutové odmlce to byl zase PAOK, kdo se snažil vymyslet něco s ofenzivním nádechem. El Kaddouri se sice zbavil svého strážce, jeho následný centr ale skončil v Omlinově náruči.
22'
Mladý křídelník Basileje byl opravdu hodně otřesen, ovšem vzhledem k tomu, o jakou ránu se při střetu jednalo, se nelze ničemu divit. Střídat ale Alexander Frei podle všeho nemusí.
21'
Paschalakis vyběhl na kraj šestnáctky, kde ve snaze o vyboxování balonu tvrdě sestřelil Buu. Penalta se pískat nebude, domácí záložník se naopak musí podrobit krátkému ošetření.
20'
Po souboji Widmera s Crespem dlouho nebylo jasné, kdo vlastně bude vhazovat. Sudí nakonec přiřkl balon hostujícímu celku, což se fanouškům Basileje pochopitelně nezdá.
19'
Teď měli domácí velké štěstí. Nejprve Prijović nezpracoval přihrávku od El Kaddouriho, díky špatnému převzetí míče od Diého ale dostal šanci na reparát, jenž nevyužil ani tu.
18'
Widmer neměl s kým kombinovat, proto byl nucen otočit hru až k Suchému, na jehož pas si sbíhal Kalulu. Nedisponoval ale dostatečnou rychlostí a nakonec fauloval Pelkase.
17'
Basilej se ještě chvíli udržela v těsné blízkosti hostujícího brankáře, Stocker se však zmohl pouze na nepovedený centr, který se pro Paschalakise stal snadnou kořistí.
16'
Žlutou kartu dostává Prijović (PAOK Soluň).
15'
Silvan Widmer vyslal do šestnáctky skákavý centr, jenž po Ajetiho teči nakonec doputoval až do malého vápna, kde nechybělo mnoho k tomu, aby překvapil nepozorného Paschalakise a skončil až v síti.
14'
Widmer ve snaze o vyslání vzdušného pasu na Buu trefil pouze napadajícího El Kaddouriho, načež při něm stáli všichni svatí, balon se odrazil příhodně pro Suchého.
13'
Po Matosově autovém vhazování se pokoušel uvolnit Prijović, byl však lehce přidržen Suchým, který jej nechtěl pustit k balonu. Dle názoru pana sudího se ovšem o faul nejednalo.
12'
Basilej se dočkala svého prvního střeleckého pokusu. Na starosti jej měl zkušený Valentin Stocker, Paschalakis si ale na premiérový zákrok ještě musí počkat.
11'
Balanta si na útočné polovině neporozuměl se Stockerem, o chvíli později ale zachránil svůj celek, když famózně načasovaným skluzem zastavil unikajícího Maurícia.
10'
Rozehrávku na sebe vzal Kevin Bua, jehož střílený centr se nebezpečně stáčel do malého vápna, jenže nikdo z jeho spoluhráčů na letící míč nedosáhl.
9'
No, s takovýmto začátkem svěřenci zastupujícího kouče Freie určitě nepočítali. Teď se jim naskýtá šance na okamžitou odpověď, po faulu na Stockera budou zahrávat přímý kop.
7'
Bránění první standardní situace soupeře Basilej opravdu nezvládla a zadělala si tak na obrovské problémy, PAOK se brzy ujímá vedení. Domácí zadáci zcela zapomněli na neobsazeného FERNANDA VARELU, jenž si naběhl na přetažený centr od Pelkase a s přehledem uklidil míč do branky.
7'
Matos hodně zrychlil krok a roztáhl hru na vpravo se pohybujícího Limniose, po jehož centru a nepřesvědčivém zákroku bránícího Cümarta bude PAOK zahrávat roh.
6'
Před Widmerem, který je zatím hodně vidět, se otevřelo moře volného prostoru. Centr švýcarského obránce se snášel k Ajetimu, skvěle ale zasáhl Crespo.
5'
Léo Matos prováhal ideální okamžik pro přihrávku, a zadělal si tak na solidní problémy. Naštěstí pro PAOK jej však Aldo Kalulu odzbrojil zákrokem za hranou fotbalových regulí.
4'
Widmer nasadil jesličky napadajícímu El Kaddourimu, načež hodlal akci zrychlit kolmicí pro za obranu si sbíhajícího Stockera, počínal si však nepřesně.
3'
Luca Zuffi vymyslel skvělou ulici pro Ajeti, domácí útočník ale ideální moment pro střelu z hranice šestnáctky prováhal a po ztrátě balonu jej zpět získal jen za cenu faulu.
2'
První kombinace Soluně skončila až u brankáře Paschalakise, jehož dlouhatánský nákop sice dolétl až k Prijovićovi, tomu však vystavil stopku Widmer.
1'
Italský sudí Paolo Valeri právě foukl do píšťalky, dnešní utkání druhého předkola Ligy mistrů mezi Basilejí a PAOKem Soluň právě odstartoval! Rozehrávky se ujali Orli, kteří obléknou bílo-černé dresy, naopak domácí budou hrát v modro-červeném.
1'

FC Basilej: Omlin – Widmer, Cümart, Suchý (C), Balanta – Dié, Zuffi – Bua, Kalulu Stocker – Ajeti
Náhradníci: Hansen – Frei, van Wolfswinkel, Campo, Riveros, Oberlin, Kaiser

PAOK Soluň: Paschalakis – Matos, Varela, Crespo, Vieirinha (C) – Cañas, Maurício – Limnios, Pelkas, El Kaddouri – Prijović
Náhradníci: Rey – Lamprou, Šachov, Chačeridi, Kitsiou, Warda, Jabá

Rozhodčí: Paolo Valeri – Alessandro Giallatini, Alberto Tegoni (všichni Itálie).
PAOK Soluň

V uplynulém ročníku řecké nejvyšší fotbalové soutěže obsadil PAOK druhou pozici se šestibodovou ztrátou na aténské AEK, jeho čekání na ligové prvenství tak trvá už dlouhých třiatřicet let. Celek ze Soluně ale přeci jen přidal další přírůstek do klubové vitríny, když na cestě do finále ani jednou nezaváhal a v něm poměrem 2:0 přetlačil již zmíněného šampiona Super League. V uplynulých letech se Dikefalos tou Vorra stali pravidelným účastníkem kvalifikačních bojů o účast v Evropské lize. Většinou se jim podařilo prokousat až do základní skupiny a párkrát dokonce i do vyřazovací fáze, výhry nad Fiorentinou či Tottenhamem se určitě také počítají. Loni ale Orli vypadli už ve čtvrtém předkole, když po výsledcích 3:1 a 0:2 nestačili na švédský Östersund. Jak si povedou letos?
FC Basilej

Basilej v posledních letech dominovala švýcarské fotbalové scéně, když získala osm ligových titulů v řadě. Devátý už ale nepřidala, minulou sezonu totiž v zemi helvétského kříže zcela ovládli bernští Young Boys, jejichž náskok na RotBlau čítal neuvěřitelných patnáct bodů. Předkoly Evropské ligy se červeno-modří musí proplétat po dlouhých devíti letech, předchozí roky trávili v základních skupinách Ligy mistrů. Loni dokonce Basilej zvládla postoupit do vyřazovací fáze milionářské soutěže. Osmifinále se pro ni sice stalo konečnou, ovšem na skalpy obou velkoklubů z Manchesteru budou Bebbi vzpomínat hodně rádi. Neuspokojivé výsledky ze začátku nového ročníku Super League, pouhopouhý bod z prvních dvou kol, stály místo trenéra Wickyho, do dnešního utkání tak FCB povede klubová legenda Alexander Frei.
Příjemný středeční večer přeji všem fanynkám a fanouškům kvalitní evropské kopané. Dnes je na programu většina odvetných zápasů druhého předkola Ligy mistrů, my se společně zaměříme na souboj, v němž FC Basilej přivítá PAOK Soluň, který ovládl úvodní střetnutí poměrem 2:1. Úvodní výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.