Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Kodaň : New Saints - 31. července 2019   19:45

FC Kodaň
FC Kodaň
52' Zeca
1:0
(0:0)
New Saints
New Saints

Kodaň byla celý zápas lepším týmem a svoji roli favorita tak potvrdila. V utkání uspěla 1:0. Jediný gólový moment přišel v 53. minutě, kdy se po akci domácích odrazil míč před šestnáctku, kde si nabíhal Peca. Ten udělal hezkou kličku, čímž se zbavil jednoho obránce a pak mu už zbyl dobrý výhled na bránu. Vypálil ostrý projektil, jenž zapadl krásně do levé šibenice. Tady neměl brankář hostů žádnou šanci. V klání bylo nespočet velkých šancí, ale žádná z dalších nebyla přeměněna v gól.

Dánský klub FC Kodaň tak postupuje po celkovém skóre 3:0 do semifinále proti CZ Bělehradu, kde vítěz putuje do základní skupiny Ligy Mistru!
90+4'
Je konec! K hlavičce nakonec došlo a že byla nebezpečná! Míč směřoval pod břevno, ale vynikající zákrok předvedl Harrison.
90+3'
Před šestnáctkou domácích se svalil na zem jeden z hráčů Kodaně. Je jím fotbalista s číslem devět Sotiriou. Už se však zvedá a je připraven zúčastnit se poslední akce zápasu, rohového kopu.
90+3'
Jenže vzápětí přichází ztráta ve středu hřiště při protiútoku a v držení balónu jsou zase bílí.
90+2'
Po útoku Kodaně se k míči po šťastném odražení dostali také hosté.
90+1'
Nastavují se tři minuty nad rámec hrací doby!
90'
Centr jednoho z hostů měl směřovat na jeho spoluhráče nabíhajícího si po pravé straně. Vzdušná přihrávka však byla nepřesná a moc prudká.
89'
Daghim si naběhl před vápno z levé strany a snažil se přejít přes obránce. Toho však fauloval, čehož si všiml i hlavní sudí. Míč jde hostům.
88'
Domácímu týmu tam ne a ne spadnout druhý gól. Nyní se o to snažil znovu Sotiriou, ale při sprintu sám na bránu jej dobře bránil zezadu obránce hostů, jenž mu znemožnil pohodlnou a přesnou střelu.
85'
Roh si vzal na starosti Holse a byl to Sotiriou, jenž spálil další dobrou šanci. Naskočil si a míč odhlavičkoval ve velké příležitosti asi metr nad břevno.
84'
Domácí si po dlouhé době vytvořili menší tlak. Následně vyzkoušel střelu z před vápna Stage, ale ta byla zblokovaná do zámezí. Roh pro Kodaň.
83'
Domácí faulují soupeře, jenž získává volný kop.
81'
Hra již není moc záživná pro oko fanouška, míč se pohybuje od jedné poloviny na druhou bez nějakých velkých šancí.
78'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Bengtsson, přichází Varela.
79'
Odkop od brány domácí Kodaně.
78'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Marriott, přichází Hudson.
77'
Rohový kop doletěl do vápna, kde nastal menší zmatek. Nejlépe se však zorientoval obránce TNS, jenž míč zakopl.
76'
Domácí teď spálili velkou šanci z přečíslení! Je třeba pochválit gólmana hostů, jenž perfektně vychytal tváří v tvář stojícího útočníka! Domácí zahrávají roh.
74'
TNS je teď více aktivnější a snaží se vykombinovat nějaký zajímavý útok.
72'
Hlavičkovat nabízený míč teď vyzkoušel hráč hostí Edwards, ale na balón nadosáhl.
71'
Hra už nemá takové nasazení jako na začátku utkání. O postupujícím je na 99% jasno, takže se oba týmy nic moc nikam neženou
71'
Simon Spender dostává první žlutou kartu v tomto zápase.
68'
Ostrý faul na domácího Daghima.
67'
Spender se nyní pokoušel nacentrovat míč z levé strany, ale trefil před sebou stojícího hráče. Po následným autovým vhazování TNS tratí míč.
66'
Nyní se k míči dostávají i modří, jenž by rádi vsítili alespoň jeden čestný gól.
66'
Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Ebbe, přichází Draper.
64'
Kodaň teď začala tlačit své soupeře, ale nijakou velkou šanci si nepřipravila.
62'
V držení míče jsou hráči v bílém.
59'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Wind, přichází Holse.
59'
Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Cieslewicz, přichází Lewis.
58'
Domácí vedou celkově již 3:0 a jejich postup je tak víceméně jasný.
55'
Statistika střel:
Kodaň 11:1 TNS
54'
Nyní tu byla další šance! Daramy přihrával Bengtssonovi, jenž se dostal ke střele z menšího úhlu. Tohle se klidně dalo využít, nebýt střely do vnější sítě brány!
52'
Kodaň právě vstřelila branku!
GÓÓL! Tak to byla nádherná střela od CARLOSE ZECA! Tento šikovný záložník se dostal k odraženému míči, provedl kličku a z před vápna vypálil doslova projektil, jenž poznamenal konstrukci brány!
52'
Moc hezky si teď hosté zaútočili. Dostali se na pravou stranu vápna a začali dobře kombinovat. Po chvíli se však k míči dostal hráč, jenž byl v ofsajdu.
50'
Sudí přerušuje hru kvůli faulu Kodaně.
49'
Bengtsson zahrával rohový kop, jenž doletěl na hlavičkujícího Zeca. Ten míč náramně trefil, ale nezapadl do brány, nýbrž centimetry vedle pravé tyče.
48'
Vše ztroskotalo na útočné polovině. Nyní jsou na míči domácí, jenž pokračují se svým klasickým průnikem po stranách.
47'
Hosté teď dobře vypíchli míč domácím a vydali se do útoku.
46'
Máme za sebou první půli! Aktivnější byli jednoznačně domácí, jenž si vytvořili nespočet zajímavých akcí. S přispěním štěstí se stále TNS drží výsledkem 0:0, ale tohle dál nepůjde. Ne jen že to tam Kodani z takových tlaků musí někdy padnout, ale pokud chtějí zázrakem postoupit, tak musí začít útočit.

Druhá část tohoto odvetného zápasu nás čeká za přibližně 10 minut!
45'
Sudí se totiž rozhodl nenastavit ani minutku, takže jdou hráči do šaten přesně po 45 minutách.
45'
TNS budou chtít tento poločas uhrát bez inkasované branky. To se jim na 99% povede, neboť nám do konce poločasu zbývá pár sekund.
44'
Bartolec zůstal nikým nehlídaný ve středu před šestnáctkou, odkud vyzkoušel vystřelit. Nebyl to špatný pokus, gólové parametry ovšem neměl.
43'
Byl to Older Wind s číslem 23 na zádech. Nyní již vstal v trávníku a pokračuje v chodu hry.
42'
nyní jeden z hráčů Kodaně upadl. Fanoušci se domáhali faulu, který však nepřišel.
41'
Chod tohoto utkání si jasně diktuje domácí tým, jenž je neustále nastěhovaný v okolí šestnáctky soupeře.
40'
Kodaň to zkoušela i po levé straně po Bartolecovi, ale obrana hostů si všechny mezery hlídá.
39'
Domácí postupují znovu po oblíbené levé straně.
37'
Bílí jsou nastřádání opět na půli soupeře a kombinací se snaží proniknout do vápna.
36'
Z rohu míč před vápno odhlavičkoval útočník hostů. Následně si míč vzal Papagiannopoulos, jenž vyzkoušel štěstí a vystřelil svojí levačkou na bránu. Balón nakonec končí daleko za bránou.
35'
Bartolec hezky přihrával nabíhajícímu spoluhráči, ale dřív u míče byl obránce Redmond, jenž ve skluzu poslal míč do zázemí. Další roh pro Kodaň.
34'
Na míči pokračují znovu domácí.
31'
Další tutovka! Domácí teď tlačí dost na pilu. Tentokrát to byl další útočník, jenž se ocitl po chybě TNS v obrovské šanci. Gólman Harrison však ukazuje svou kvalitu a nenechává štít svého mužstva čistý.
30'
Older Wind dostal pas před vápnem, obtočil se a velmi dobře vypálil! Jeho střela však šla kousek nad pravou šibenici.
29'
Projít do šestnáctky vyzkoušel Thomsen. Nepodařilo se a míč se rázem ocitl před vápnem, kde Sotiriou fauloval protihráče.
28'
Domácí pokračují ve svém nátlaku na soupeře.
27'
Hrotový útočník domácích Sotiriou se naskytl v dobré šanci, když převzal přihrávku ve vápně a odhodlal se ke střele. Ta letěla jen pár centimetrů vedle levé tyče! Kdyby však gól padnul a zkoumal se, zjistilo by se, že to byl jasný ofsajd.
25'
Míč nakopával obránce Redmond a vůbec se mu nezadařilo. Balón byl moc dlouhý a skončil v zázemí.
24'
Hosté nyní mají díky faulu domácích možnost ohrozit bránu ze standartky, která je docela dost z úhlu.
23'
Hráč hostů Routledge vymyslel zajímavou akci, když jen prostě jednoduše nacentroval míč do šestnáctky, kde se o něj pral jeho spoluhráč a obránce domácích. Lépe do dopadlo pro Kodaň, jenž balón odkopla do autu.
22'
TNS kličkuje na své polovině a snaží se vymanit napadání hostů. Povedlo se jim to a nyní můžou přejít do útoku.
21'
Stage teď hodně nepřesně přihrával svému spoluhráči k lajně. Ten to naštěstí stihl a nemuselo se tak zbytečně a zadarmo darovat míč soupeři.
19'
Domácí se ocitli ve velké příležitosti když před bránu letěl hodně slibný centr. Místo očekávané hlavičky útočníka vystartoval gólman, jenž chytl nebezpečný míč a uklidnit tak situaci.
18'
FC Kodaň prozatím splňuje roli favorita a je znatelně aktivnější co se týče držení míče. Hosté se snaží neinkasovat, ale jsou to oni, kdo musí útočit.
17'
Teď to zkoušel znovu Bartolec z pravé strany, ale nepropasíroval míč skrze defenzívu soupeře.
16'
Hráči v bílých dresech kombinuje na útočné polovině.
15'
Ofsajd hostí. Sudí nařizuje balón domácímu celku.
14'
Kodanští fotbalisté teď hodně zatápí obraně soupeře. Ta se však nechce dát a stále bojuje.
13'
Odkop od brány Harrisona skončil přesně v půli hřiště a odrazil se zpět na polovinu hostů až ke gólmanovi.
12'
Kodaň vybojovala dobrým napadáním míč a ihned šla do protiútoku, který však zneškodnili obránci TNS.
10'
Obránce Bartolec si svým sprintem žádal o vzdušnou přihrávku, která byla vyslána, ale nepřesně. Míč kontroluje gólman Harrison.
9'
Bartolec teď nahrával před vápna Sotiriouvi, jenž si míč příliš předkopl a navíc zahrál rukou, čehož si všiml kromě hráčů hostů také sudí.
8'
Modří se rozhodli vrátit míč až ke svému brankáři, jímž je Paul Harrison.
7'
Nepřesná přihrávka od Bartolece. Vhazování pro tým hostů.
6'
Sudí píská faul na Brobbela, míč pro TNS.
5'
Kodaň se vydala do útoku a vše vypadalo nadějně. Později však začali hosté tlačit na pilu a domácí rázem ustoupil do zadu.
4'
Domácí nastoupili do utkání v bílých dresech, zatímco hosté v tmavě modrých.
3'
První kontakt hostů s míčem.
2'
Kodaň doteď neodevzdala míč a pokračuje ve své aktivitě.
1'
vs.
Kodaň první zápas zvládla lépe, když vyhrála 2:0! V 17. minutě měla Kodaň první vážnější šanci, avšak Nelson nedokázal umístit míč po dobrém rohovém kopu do branky. Avšak za necelou minutu se favorit dostal do vedení. Střelcem byl Sotiriou, který výborným náběhem a následným skluzem dopravil míč do branky. Po zbytek prvního poločasu již větší šance nebyly k vidění, New Saints hrozilo hlavně z brejkových situací.
Kodaň ve druhém poločase zahrávala v 61. minutě pokutový kop, který na jistotu proměnil Skov. Kodaň následně dohrávala zápas v poklidu. Negativem zápasu pro Kodaň bylo, že se jim zranil střelec první branky, Sotiriou. Ten byl faulován do kotníku Edwardsem (tento faul pak vedl k odpískání již zmíněného pokutového kopu).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.