Španělsko - Uruguay | ONLINE | 6.2.2013 19:00 | Mezinárodní zápasy 2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Zápas končí a přípravu lépe zvládli Španělé, kteří dnes přehráli celek z Uruguaye v poměru 3:1.
První branku přinesl v patnácté minutě Cesc Fábregas, tu druhou, vyrovnávající, přinesl Cristian Rodriguez. V dvaapadesáté minutě poslal Pedro do vedení Španělsko a stejný hráč navýšil skóre v pětasedmesáté minutě.
Konec zápasu.
90+3
Uruguay se toho na moc nezmůže a s míčem toho moc nevymyslela.
90+2
David Villa v ofsajdu.
90+2
S míčem stále operují domácí a Uruguay nečině přihlíží tomu, jak její soupeř kombinuje na její polovině.
90+1
Nebezpečně z křídla pálil David Villa, ale na gólmana z bezprostřední blízkosti nevyzrál.
90
Nastaveny byly čtyři minuty.
89
Vysoko vyskočil Sergio Ramos a dostal se i k hlavičce, ale mezi tři tyče nezamířil.
88
Hra byla přerušena, jednomu z hostujících hráčů uletěla kopačka. Nicméně dlouho jsme nebyli svědky vážnější šance či něčeho, co by nějak ovlivnilo průběh hry.
86
Dlouho se toho moc nedělo, až následně hru uťal sudí. Zapískal ofsajd Forlánovi. Podobně nemilou událost oznámil i Suárezovi, který si počínal podobně, jako Diego Forlán.
84
Misky vah se vyvážily a dá se říci, že už Španělé nemají tolik navrch, jako měli v předešlých minutách. Nicméně stále se Uruguay spíše brání a s míčem toho moc nepodniká.
82
Střela Waltera Gargana nebyla žádným způsobem nebezpečná a branku soupeře neohrozila.
80
Do konce základní hrací doby zbývá nějakých deset minut a nezdá se, že by se měl aktuální stav skóre měnit. Hra je kouskována častými změnami v sestavách a střídáními, které obraly hru o veškeré tempo.
79
Uruguay střídá. Přišel Matias Aguirregaray, odešel Alvaro González.
78
Španělsko střídá. Odešel Jordi Alba, přišel Nacho Monreal.
77
Uruguay střídá. Odešel Lodeiro, přišel Gargano.
76
Španělsko střídá. Odešel Pedro, přišel Negredo.
75
Španělsko právě vstřelilo branku!
Stav utkání navýšil PEDRO RODRIGUEZ poté, co před brankou bez problémů prostřelil Musleru po krásném Fábregasově centru.
74
Protiútoky Uruguaye začínají býti bezzubé a začínají působit zcela jinak, než tomu bylo doposavad.
72
Luis Suárez v ofsajdu.
71
Španělsko střídá. Odešel Santi Cazorla, přišel Mario Suárez.
71
Uruguay znovu střídá. Odešel Cristian Rodriguez, přišel Chori Castro.
70
Dvě legendy uruguayského fotbalu se střídají. Ze hřiště odejde Edinson Cavani a nahradí jej Diego Forlán.
68
Isco ve spolupráci s Fábregasem a Pedrem se nakonec ocitl v šanci, ale při střele z hranice pokutového území trefil pouze jednoho z obránců.
66
Uruguay provádí první změny v sestavě. Odejde Diego Perez a nahradí jej Arevalo Rios.
64
Victor Valdés dnes již poněkolikáté zasahoval nohama a odkopával míč. Tentokráte poté, co se Uruguay po chybě soupeře ujala míče a defenziva domácích míč jednomu z útočníků soupeře vypíchla.
62
Ani po hodině hry se nám scénář, průběh a vývoj hry nikterak nemění. Protiútoky domácích bývají buď bezzubé, nebo končí obrovskou šancí. Španělsko se převážně s míčem ocitá na středu hřiště a vpřed se nežene. Uruguay pouze vyčkává, co se stane a čeká na případné přečíslení či zisk míče a uklidnění hry.
60
David Villa využil zaváhání obránců a dral se sám na branku, obránce jej sice stihl doběhnout, ale střele nezabránil. Villova střela však nebyla přesná a mezi tři tyče se nevešla.
60
Španělé střídají potřetí. Hřiště opustil radost rozdávající Andrés Iniesta, kterého nahradí Isco.
58
Obrovská šance Edinsona Cavaniho, ten však z úhlu jen o kousek minul branku španělského Victora Valdése! Přišel i rohový kop, ale úspěšný nikterak nebyl.
56
Na place se strhla menší potyčka. Uruguayští hráči jsou rozčilení a chtějí spravedlnost. Ta přišla, ale po následném konfliktu s rozhodčím přichází nejeden karetní trest. První žlutou kartu dostal Jordi Alba, druhou Diego Perez a aby toho nebylo málo, tak i Sergio Ramos.
56
Na place se strhla menší potyčka. Uruguayští hráči jsou rozčilení a chtějí spravedlnost. Ta přišla, ale po následném konfliktu s rozhodčím přichází nejeden karetní trest. První žlutou kartu dostal Jordi Alba, druhou Diego Perez a aby toho nebylo málo, tak i Sergio Ramos.
56
Na place se strhla menší potyčka. Uruguayští hráči jsou rozčilení a chtějí spravedlnost. Ta přišla, ale po následném konfliktu s rozhodčím přichází nejeden karetní trest. První žlutou kartu dostal Jordi Alba, druhou Diego Perez a aby toho nebylo málo, tak i Sergio Ramos.
54
Nikterak úspěšné ofenzivní tažení domácích není, ba naopak. Uruguay se v klidu dokáže ubránit a jít vpřed, avšak ani na konci jejich akce nejsme svědky gólu, ale zákroku Valdése.
52
Španělsko právě vstřelilo branku!
Obranou proběhnuvší PEDRO RODRIGUEZ z úhlu nekompromisně přízemně zakončil střelou k vzdálenější tyči a poslal Španělsko do vedení.
50
Uruguay šla vpřed a její akce byla nebezpečná. Dlouhý míč našel Edinson Cavani a povedeně si jej v pokutovém území zpracoval, dalším účinkováním byl však neúspěšný, domácí defenziva byla totiž připravená.
48
Zatím nám toho druhá půle moc nepřinesla, uvidíme, jaké bude další dění, před kterým se míče ujímá Španělsko.
47
Diego Lugano vyfasoval žlutou kartu.
46
Druhé střídání domácích. Odešel Juan Mata, přišel David Villa.
46
Španělsko střídá. Střídání byli obránci, konkrétně Carles Puyol, místo kterého si zahraje Gerard Piqué.
46
Začal druhý poločas.
První půle končí nerozhodným stavem v poměru 1:1. Otevření skóre přinesl Cesc Fábregas, který se nebojácně opřel do míče zpoza šestnáctky a chybou gólmana jej dostal do sítě. Vyrovnával Cristian Rodriguez, který po krásné přihrávce s klidem skóroval přízemní střelou před Valdésem.
První poločas skončil.
45
Nastavena byla jedna minuta.
45
Míč se po přímém kopu odrazil pouze od zdi uruguayské defenzivy a uvidíme, jak s míčem naloží Španělé teď, mají totiž stále míč ve své moci.
44
Nedovolený zákrok a po něm následuje volný přímý kop Španělů.
42
Protiútoky Uruguaye nebývají nikterak úspěšné ani efektivní a spíše se musí činit obrannými činnostmi, jelikož má většinu času míč tým domácích.
40
Pomalu se blíží poločas a stav utkání je stále vyrovnaný. Španělé se nikam nehrnou a s míčem operují spíše na středu hřiště, přičemž jejich soupeř se musí neustále bránit.
38
K vidění byl pokus Uruguayců o přečíslení a i Matova neúspěšná rána. Nicméně stále má navrch Španělsko.
36
Stále sledujeme stejnou hru. Neustále s míčem operuje Španělsko a Uruguay se musí bránit. Domácí z toho však zatím moc nevytěžili a uvidíme, jak na to budou reagovat Uruguayci.
33
Uruguay se drala do obrovského přečíslení a protiútok táhl hlavně Luis Suárez, který prohnal Carlese Puyola. Poté přišla přihrávka na Edinsona Cavaniho do vápna, který však nevyzrál na Sergia Ramose a o míč přišel.
31
Uruguay právě vstřelila branku!
Geniální pas převzal CRISTIAN RODRIGUEZ, který po převzetí míče a následného proběhnutí defenzivou s klidem překonal Victora Valdése přízemní ranou.
29
K vidění byla zajímavá šance, respektive gól, ale neregulérní. Po rohovém kopu domácích se střelou a vsítěním branky blýskl Carles Puyol, který úspěšně vyskočil na letící centr, byl u však odpískán ofsajd.
27
Velikost branky otestoval ostrostřelec Edinson Cavani, při svém pokusu se však zcela minul účinkem a zjistil, že branka není tak veliká, jak by potřeboval.
26
Na obou stranách byl k vidění hojný počet chyb, ať už v rozehrávce, či při vymaňování se z neúnosného tlaku. Zatím ani jedna z těchto chyb, krom té gólmanovy, nebyla potrestána.
24
Proti volnému přímému kopu se domácí hráči nakonec ubránili a přešli do protiútoku. Bylo z toho zběsilé přečíslení, kdy si nakonec s míčem nevěděl rady Pedro. Ten se s ním prosmýkal kolem obránců soupeře, ale neúspěšně.
22
Za opravdu tvrdý zákrok dostává Sergio Busquets žlutou kartu.
21
Edinson Cavani se ocitl v ofsajdu.
20
Na obou stranách se kopal rohový kop, ani na jednom konci hřiště však nebyla k vidění vážnější šance. Domácí defenziva nemusela vůbec zasahovat do hry, Edinson Cavani si totiž počínal nedovoleně.
18
Stále sledujeme podobný scénář hry, kdy Španělé operují s míčem na polovině hřiště a uruguayští borci čekají na šanci. Šanci na chopení se míče či případného přečíslení. Nicméně sledovali jsme akci tahouna italské Neapole, Edinsona Cavaniho, jehož šanci zmařil pozorný Victor Valdés.
15
Španělsko právě vstřelilo branku!
Z hodně, opravdu hodně veliké dálky pálil CESC FÁBREGAS a mířil někam doprostřed brány. Míč ve vzduchu zaplaval a Muslera doplatil na školáckou chybu, míč se sice snažil vyboxovat, ale od jeho rukou se odrazil do vlastní brány uruguayského gólmana.
14
Uruguay se zmocnila míče po chybě domácích na půlící čáře a drala se vpřed, z následného protiútoku toho však moc nevytěžila a míče se opět chopil domácí hráči.
12
Španělsko kontroluje hru a diktuje tempo hry, Uruguay se toho na moc nezmůže.
11
Zatím se hraje převážně na středu hřiště, s občasnými chvilkami hry na polovině hostí. Ti se většinu času jen brání a čelí náporu hráčů z pyrenejského poloostrova.
9
Španělé vyšachovali defenzivní i záložní linii jihoameričanů a střílet mohl Juan Mata, na hranici pokutového území však míč netrefil. K odraženému balonu se následně dostal Cesc Fábregas a zpoza šestnáctky vyslal přízemní střelu, Muslera si následně připsal první zákrok.
8
Protiútok domácích uťal Iniesta, respektive přihrávka na něj. Ta letěla pouze k jeho patám a Španěl jej nedokázal ukočírovat a patřičně zpracovat.
7
Stále mají navrch domácí a Uruguayi nezbývá nic, než bránit.
6
Španělsko potvrzuje svojí nadvládu a Juan Mata se mohl dostat k zakončení. Při své zběsilé jízdě byl však těsně před pokutovým územím sražen a padl k zemi. Uruguay se chopila míče a jde vpřed.
5
Mírně navrch má stále Španělsko. K vidění již byl první tvrdší zákrok, který byl posouzen jakožto nedovolený. Španělé zahráli přímý kop, ale neúspěšně a bez jakéhokoliv efektu.
4
Uruguay zahrozila. Konkrétně proběhnuvší Luis Suárez, jehož náběh likvidoval Carles Puyol, který posouval míč na Valdése.
3
Zatím se lépe prezentuje domácí tým, na soupeřovu defenzivu však recept nenašel.
2
Španělsko přehrává svého soupeře a nepouští jej vůbec k míči.
1
Španělé se ujali míče na středu hřiště, nic z toho však zatím netěží.
1
Zatím s míčem operuje pouze hostující celek, soupeř však jeho rozehrávku napadá.
1
Španělsko nastoupilo v červených dresech, Uruguay v modrých.
1
Utkání právě začalo.
Lavička náhradníků:

Španělsko: Arbeloa, David Silva, David Villa, Isco, Mario Suárez, Nacho Monreal, Negredo, Reina, Piqué

Uruguay: Pereira Á., Scotti, Forlán, Arévalo, Castro, Silva, Coates, Gargano, Fernández, Aguirregaray
Úvodní sestavy:

Španělsko: Valdés — Puyol, Ramos, Azpilicueta, Alba — Fábregas, Iniesta, Cazorla, Busquets — Mata, Pedro

Uruguay: Muslera — Lugano, Pereira, Cáceres, Godín — Pérez, Rodríguez, González, Lodeiro — Suárez, Cavani
Hezký den. Vítám Vás u sledování online přenosu z přípravného zápasu mezi obhájcem světového i evropského trůnu, Španělskem, které se dnes utká s Uruguayí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.


Články odjinud