Mistrovství Evropy U19 -  ONLINE PŘENOS -  Arménie : Itálie - 17. července 2019   19:00

Arménie
Arménie
0:4
(0:2)
Itálie
Itálie
29' Portanova   • 32' Merola   • 56' Portanova   • 68' Raspadori
Arménie
Melkonjan – Ghazarjan, Jeghiazarjan (C), Ghubasarjan (55. Mkrtchjan), Oganessian – Chamojan (62. Misakjan), S. Mkrtchjan, Grigorjan, Azizjan (76. Alaverdjan) – A. Hovhannisjan (55. Petrosjan), Kurbašjan (76. Kolozjan)
N. Hovhannisjan – Dermedjan, Alaverdjan, Chachatrjan, Kolozjan, Samsonjan, Misakjan, Petrosjan, Mkrtchjan
F. Glova
Vazgen Sargsyan Republican Stadium (Jerevan)
Itálie
Carnesecchi (C) – Ferrarini, Bellodi, Gozzi Iweru, Udogie (72. Corrado) – Fagioli (62. Gavioli), Ricci, Portanova (80. Armini) – Raspadori (72. Salcedo Mora) – Petrelli, Merola (62. Greco).
Russo – Armini, Corbo, Corrado, Gavioli, Greco, Nicolussi, Piccoli, Russo, Salcedo Mora

Italové zvládli povinný zápas s Arménií a vítězí jednoznačně 4:0! Ve svém posledním zápase ve skupině se utkají se Španěly a Itálie musí nad nimi zvítězit, pokud budou chtít postoupit. Neboť Portugalci (se kterými Italové prohráli) sehraje poslední utkání právě s Arménií, kde se dá taktéž očekávat vítězství ve prospěch Portugalska. Arménie již definitivně končí na šampionátu v základní skupině. Dnes se proti Itálii snažila a určitě se nemá za co stydět.
90+4'
90+2'
Kolozjan se dostal do šance a jeho střela nebyla vůbec špatná. Carnesecchi musí dávat pozor i v samotném závěru zápasu.
90+1'
Hlavní sudí nastavuje ještě čtyři minuty.
90'
Italové zahrávali rohový kop, centr byl přetažený. Avšak jeden z hráčů se pokoušel hlavičkovat, ale v tísni neměl dostatek času a prostoru.
89'
Zápas se již dohrává a čekáme na závěrečný hvizd hlavního rozhodčí.
88'
Žlutou kartu dostává Petrosjan (Arménie).
87'
Centr z rohového kopu byl hodně přetažený.
86'
Po delší době se Itálie ujala zahrávaní standardní situace a šlo o střelu na branku. Míč sražen na rohový kop.
85'
Žlutou kartu dostává Misakjan (Arménie).
84'
Itálie bude zahrávat standardní situaci z levé strany...
83'
Nakonec jejich snaha končí nepřesnou přihrávkou. Velká škoda pro Arménii, která by si zasloužila branku, neboť i za rozhodnutého stavu se snaží.
82'
Nyní se domácí celek dostal k míči a poblíž půlící čáry se jim daří držet míč.
81'
Salcedo se obtočil kolem kapitána Arménie a dokázal vystřelit. Melkonjan si pohlídal prostor u své levé tyče.
81'
Oba celky již vystřídaly po pěti hráčích a uvidíme, co se stane ve zbývajících minutách zápasu.
80'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Portanova, přichází Armini.
79'
Další křeč, tentokrát na straně Itálie a hra je přerušena.
78'
Ghazarjanovi utekl míč do autu.
77'
Italové, přesto, že vedou o čtyři branky, tak se poctivě vrací a brání svého soupeře ihned za polovinou hřiště.
76'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Kurbašjan, přichází Kolozjan.
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Azizjan, přichází Alaverdjan.
75'
Kurbašjan se dostával do šance, ale svou akci nedotáhl do konce.
73'
Hráč Arménie leží na trávníku a spoluhráč mu protahuje jeho nohu. Nejspíše křeč.
72'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Udogie, přichází Corrado.
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Raspadori, přichází Salcedo Mora.
69'
Uvidíme, jestli se Italové dostanou i k páté brance. Času mají zatím hodně.
68'
Itálie právě vstřelila branku!
Autorem branky je GIACOMO RASPADORI, který dostal míč na hranici šestnáctky, obešel si obránce a pohodlně zakončil do branky. Defenzíva Arménie již není tak kompaktní jako v úvodu zápasu.
65'
Arménie se dostávala do pěkného útoku, ale nakonec se nedokázali dostat ke střele. Nakonec přichází útočný faul.
62'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Fagioli, přichází Gavioli.
62'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Merola, přichází Greco.
62'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Chamojan, přichází Misakjan.
61'
Žlutou kartu dostává Bellodi (Itálie).
61'
Nyní se to pokoušeli dovézt až tzv. do kuchyně, ale Melkonjan kryje míč.
60'
Italové kombinují před šestnáctkou soupeře a jde vidět, že zápas již začínají pojímat jako trénink. Každý hráč se nabízí a chce míč.
58'
A mohla být další branka. Portanova dopravil míč do sítě, ale branka není nakonec uznána! Portanova v době, kdy zpracovával míč, tak se lehce dotkl rukou a proto není branka uznána.
57'
Lze konstatovat, že o osudu dnešního utkání je již rozhodnuto. Otázkou bude, ke kolika brankám se ještě Italové ve zbytku utkání dostanou.
56'
Autorem branky je MANOLO PORTANOVA, který dává svou druhou dnešní branku. K této brance hodně přispěl obránce Jeghiazarjan, který nešikovně odkopl míč, ten se dostal přesně na Portanovu a ten z první umístil míč do branky. Lépe to již dostat nemohl.
55'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Ghubasarjan, přichází Mkrtchjan.
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází A. Hovhannisjan, přichází Petrosjan.
53'
Hráči Arménie postávají u postranní čáry a nejspíše brzy uvidíme první střídání. Nutno podotknout, že je novinkou, kdy na šampionátu lze pětkrát sáhnout ke střídání.
52'
Najednou se zrodil slibný útok Arménie a za hlasité podpory fanoušků se pokoušeli projít skrze pravou stranu hřiště. Italové je však zastavují.
52'
Obraz hry se nám nemění a Itálie i nadále kombinuje s míčem a pokouší se o vstřelení třetí branky.
50'
Petrelli vyslal takovou lehčí ránu, se kterou si poradil brankář Arménie.
49'
Z přímého kopu Itálie nic nebylo a Arménie bude rozehrávat od své branky.
48'
Itálie začala s míčem na svých kopačkách a vůbec jej nechtějí půjčit svému soupeři.
47'
Začal nám druhý poločas a ani jedno mužstvo nesáhlo ke střídání.
46'
Italové sehráli první poločas bezchybně a od úvodních minut tlačili na svého soka. Dvacet devět minut jim trvalo, než našli recept na obranu soupeře. Netrvalo dlouho a Italové vstřelili i svou druhou branku. Po ní se hodně uklidnili a v poklidu kombinovali a svého soka k ničemu nepustili. Pokud Italové sehrají takhle i druhý poločas, neměly by jim dnes tři body uniknout.
45+2'
45+2'
Arménie ještě zahrávala dlouhý centr do vápna, který si defenzíva Italů pohlídala.
45+2'
Raspadoli hlavičkuje před brankou, ale zamířil nad horní tyč.
45+1'
Krátce před koncem prvního poločasu budou Italové ještě zahrávat přímý kop.
45'
Dvě minuty nastavuje rozhodčí.
44'
Snaha Azizjana o útočný výpad, ale velmi rychle se k němu seběhli tři hráči Itálie a to byla pro něj konečná.
42'
Dvě branky Italům hodně pomohly. Mužstvo se zklidnilo a nyní si přihrávají přesně do nohy a vodí si svého soka.
41'
Arménie se dostala na krátko k míči, ale vzápětí zkazila přihrávku a míč mají opět Italové.
40'
Italové nyní nikam nespěchají a v poklidu kombinují s míčem poblíž půlící čáry.
38'
Arménie se dokázala nyní ubránit útoku Itálie, který vedla po pravé straně. Snažili se o rychlý protiútok, ale ten byl zastaven ihned za polovinou hřiště.
37'
Ten si rozehráli na krátko a rozehráli kombinaci na levé straně. Nakonec chyba v kombinaci a aut pro Arménii.
36'
Střela Raspadoriho byla tečovaná a Italové se připravují k rohovému kopu.
35'
Azizjan překvapivě vystřelil přímo na branku a Carnesecchi si připisuje první ostřejší zákrok!
34'
Arménie bude zahrávat standardní situaci a brankář Carnesecchi si staví zeď.
32'
Autorem branky je DAVIDE MEROLA, který si naběhl na přední tyč a krkolomně zakončoval centr z pravé strany. Italové během tří minut dokázali vstřelit dvě branky.
30'
Máme za sebou úvodní půl hodinku zápasu a po celou dobu byla Itálie jasně lepším celkem a jen jsme čekali, kdy se Itálie poprvé prosadí.
29'
Itálie dává svou první branku na šampionátu. MANOLO PORTANOVA dostal míč před branku a překonává z blízka brankáře Arménie.
29'
Fagioli zahrál střílený centr, ale na míč se nedostal nikdo z jeho spoluhráčů. Následuje odkop od branky Arménie.
28'
Fagioli se chystá k zahrávání standardní situace ze střední vzdálenosti.
26'
Petrelli se pokoušel obejít obránce ve vápně a dostat se do zakončení. Avšak na domácího obránce si nepřišel.
25'
Snaha o přihrávku na Petrelliho, který byl však pokryt a Arménie odkopává míč na půlku soupeře. Itálie musí začít znova.
24'
Italové jsou zatím jasně lepším týmem, který tvoří hru. Nicméně chybí jim rychlejší přechod do útoku, neboť se jim těžko kombinuje proti soupeři, který brání v deseti lidech.
23'
Hra přerušena. Hlavní sudí odpískal přestávku na občerstvení, neboť i o půl desáté večer je v Arménii velké horko.
22'
Arménie nyní dokázala na krátkou chvíli hrát s míčem na polovině Itálie. Avšak ta svého soka nepustila do blízkosti své branky.
20'
Raspadori se dostal z hranice šestnáctky ke střele a hráč Sassuola se netrefuje mezi tři tyče.
19'
S. Mkrtchjan dostává jako první žlutou kartu, kdy skluzem sundal soupeře.
19'
Na druhé straně slibná šance Italů, ale míč chytá brankář Arménie.
18'
Kurbašjan dostal kolmou přihrávku a z úhlu ihned poslal míč na branku. Míč jde nad branku. Arménie bude rozhodně zkoušet střílet z každé pozice.
16'
S. Mkrtchjan dostal v souboji do tváře, nakonec je vše v pořádku a daný hráč pokračuje ve hře.
15'
Po dalším útoku se míč objevuje v náruči brankáře Melkonjana.
14'
Italové v poklidu ubránili rohový kop a vydali se na rychlý protiútok. Po pravé straně se rozběhl Merola, (odchovanec Interu Milán) který vystřelil a jeho křižná střela šla kousek mimo levou tyč!
13'
Arménie se dostala do útoku a ke střele se dostal Azizjan. I když jeho střela nebyla vůbec přesná, tak míč byl tečován a Arménci budou zahrávat rohový kop.
12'
Tečovaný míč, který skončil kousek nad břevno a hráč Arménie se omlouvá svému brankáři. Rohový kop pro Itálii.
11'
Italům rozhodně hraje do karet dnešní výsledek mezi Portugalskem a Španělskem, který skončil remízou 1:1!
10'
Další útok Italů a Arménie se v bloku stačila vrátit a ubránila tento útok soupeře. Uvidíme, jak dlouho se Arménie v tomto bloku dokáže bránit.
8'
Dobrá střela na branku v podání Itálie a brankář Arménie musel vytasit důležitý zákrok, který vyrazil míč.
7'
Itálie napadá svého soupeře hodně vysoko a Arménie se zatím nemůže dostat do nějakého souvislejšího útoku.
7'
Ghubasarjan se ocitl v ofsajdu a Itálie je opět u míče.
6'
Ferrarini vyslal z vlastní poloviny dlouhý míč, který doputoval až do náruče Melkonjana.
5'
Přímý kop Itálie a před brankou hlavičkoval Portanova, ale zamířil mimo tři tyče.
4'
Italové od začátku zápasu se snaží o rychlou branku.
2'
Arménie se ubránila, ale nedostala míč dostatečně daleko. Nakonec střela na branku a Melkonjan chytá míč u své pravé tyčky.
2'
První faul na straně Arménie a Italové budou zahrávat svůj první přímý kop.
1'
Zápas nám započal a oba celky musí bodovat, neboť oba celky prohrály své první zápasy.
1'
Šampionát v Jerevanu pokračuje dalšími zápasy.
Italové v prvním zápase podlehli Portugalsku 0:3 a v daném zápasu byli rozhodně horším týmem. Dnes musí proti domácí Arménii nutně bodovat za tři body, jestliže chtějí mít naději na postup do vyřazovací fáze turnaje.

Arménie se utkala v první zápase s jedním z adeptů na celkový triumf a to se Španěly. Prohra 1:4 je poslala na předposlední místo tabulky a díky vstřelené brance jsou na tom lépe než jejich dnešní soupeř. O jedinou branku v síti Španělska se postaral A. Jeghiazaryjan, který sice vyrovnával v 51. minutě na 1:1. Nicméně Španělsko mělo ještě dostatek času a dalšími dvěma brankami zlomilo odpor Arménie.
Itálie je bezesporu v dnešním zápase favoritem a uvidíme, jestli to bude platit i na samotném pažitu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.