Mistrovství Evropy ve fotbale - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Portugalsko - 15. června 2021   18:00

Maďarsko
Maďarsko
0:3
(0:0)
Portugalsko
Portugalsko
84' Guerreiro  (R. Silva) • 87' Ronaldo   • 90+2' Ronaldo  (R. Silva)
Maďarsko
Gulácsi – Botka, Orban, Attila Szalai – Á. Nagy (88. R. Varga) – Lovrencsics, Kleinheisler (78. Sigér), Schäfer (65. Négo), Fiola (88. K. Varga) – Ádám Szalai (C), Sallai (77. Schön).
Çakır (TUR) – Duran (TUR), Ongun (TUR)
Puskás Aréna, Budapešť
67 215 (vyprodáno) diváků
Portugalsko
Patrício – N. Semedo, Rúben Dias, Pepe, Guerreiro – Danilo Pereira, W. Carvalho (81. Sanches), B. Fernandes (89. Moutinho) – Ronaldo (C), Diogo Jota (81. André Silva), B. Silva (71. R. Silva).

To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost přeji příjemný zbytek fotbalového dne, protože večer nás čeká opravdová lahůdka. Spolu se utkají Francie a Německo, přičemž tento zápas také bude moci sledovat na našem webu. Tak na počtenou!
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:15.
Portugalsko nakonec potvrzuje roli favorita, i když to dnes bylo hodně utrápené vítězství. Úřadující mistři Evropy totiž museli na první branku čekat dlouhých 84 minut, navíc se Raphaël Guerreiro prosadil s velkou dávkou štěstí. Maďaři se však po prvním gólu totálně sesypali, protože o pár minut později se z pokutového kopu prosadil Cristiano Ronaldo, který se pak ještě v nastavení prezentoval nádhernou gólovou akcí. Maďarsko tak ze slibně rozehraného zápasu nebere ani bod a do sobotního utkání s Francií se bude muset dát psychicky do pořádku.
90+6'
90+5'
Domácí to pořád rozdýchávají a nemůžou tomu uvěřit. Do dalšího utkání Eura se tak musí dát do kupy.
90+2'
Portugalsko právě vstřelilo branku!
CRISTIANO RONALDO si připisuje ještě jeden zásah a to opravdu nádherným způsobem! Elitní střelec si našel cestu mezi dvěma obránci soupeře, přitom si vyměnil míč s Rafou Silvou, díky čemuž se dostal před Pétera Gulácsiho, kterému naznačia zakončení, obešel ho a nakonec zakončil do prázdné klece. Asistence: Rafa Silva.
90+2'
Rafa Silva má spoustu prostoru na pravé straně, na středu hřiště tak uvolnil Cristiana Ronalda, ale ten mu nedokázal vrátit míč.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Zápas už se tedy vyloženě dohrává, protože Maďarsko už se nejspíš nestihne dvakrát prosadit. Samozřejmě se o to ale pokouší.
89'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází João Moutinho.
88'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Ádám Nagy, přichází Roland Varga.
88'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Attila Fiola, přichází Kevin Varga.
87'
Portugalsko si nakonec připíše tři body, což definitivně pojistil CRISTIANO RONALDO, který se trefuje na pátém Euru za sebou! S využitím penalty neměl nejlepší střelec Serie A nejmenší problém, protože pálil na pravou stranu, zatímco Péter Gulácsi šel doleva a nemohl tak zasáhnout.
86'
Tak Portugalci se mohou prosadit podruhé! Rafa Silva se totiž skvěle protlačil do úniku, který už pomalu zakončoval, avšak zezadu ho zkusil zastavit Willi Orban, který samozřejmě fauloval a navíc vidí žlutou kartu.
86'
Penalta pro Portugalsko!
84'
Tak Portugalci se přece jen dočkali, i když měli pořádnou dávku štěstí! Přihrávka z pravé strany se totiž se štěstím odrazila na kopačku RAPHAËLA GUERREIRA, který balón ještě poslal do Williho Orbana, od kterého míč zamířil mimo dosah Pétera Gulácsiho. Asistence: Rafa Silva.
83'
Ádám Szalai šel do souboje s Danilem Pereirou naplno, ale s důrazem to přehnal, jelikož ho poslal k zemi a píská se nedovolený zákrok.
81'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází André Silva.
81'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Renato Sanches.
80'
Žlutou kartu dostává Loïc Négo (Maďarsko).
80'
Tak gól neplatí! Szabolcs Schön předvedl přes pravou stranu výtečný průnik a následně zaskočil Ruie Patrícia šikovnou ránou k bližší tyči, ale nakonec se nemůže radovat, protože si nepohlídal ofsajdovou lajnu!
80'
Branka se ještě kontroluje na videa, tak uvidíme, jestli gól bude platit.
79'
Portugalci se po delší době usazují na útočné polovině, přičemž by už rozhodně měli pospíchat, protože jim už nezbývá moc čas. Nemohou se ale dostat ani k šestnáctce.
78'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází László Kleinheisler, přichází Dávid Sigér.
77'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Szabolcs Schön.
77'
Tak hlavní sudí si to ještě raději zkontroluje u videa, ale ruka nebyla potvrzeno, takže ani tentokrát to nebude penalta.
76'
Attila Fiola v souboji s Cristianem Ronaldem zasáhl míč rukou, ale hlavní rozhodčí to přehlédl, takže se pokračuje ve hře.
75'
Ádám Szalai vystihl výkop brankáře soupeře a ihned zkusil štěstí z dálky, těžká volej se mu ale vůbec nepovedla, takže bude Rui Patrício opět rozehrávat.
74'
Rafa Silva se téměř okamžitě po svém příchodu pokoušel o průnik přes pravou stranu, ale tam ho zastavil hned první obránce v cestě.
73'
Maďarsko pořád může myslet na výhru! Zničehonic se totiž vrhlo do nadějného protiútoku, který hlavou zakončoval Attila Szalai, ale gólové zakončení to nebylo.
72'
Portugalsko už opravdu začíná docházet čas, ale stále se nemůže prosadit. Šance už však jsou, teď je jen potřeba nějakou využít.
71'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Rafa Silva.
70'
Bruno Fernandes se s míčem prokličkoval až do šestnáctky, kde to ale špatně odhadl, protože jeho střílený pas nesměřoval na žádného spoluhráče a ani mezi tyče.
69'
Roland Sallai je také poměrně vidět, na hraně šestnáctky si našel odražený míč a pálil z první, což ale bylo extrémně složité, kvůli čemuž míč mířil jen mimo tři tyče.
68'
Danilo Pereira vybojoval míč na středu hřiště a následný protiútok tak zakončoval z dálky Bruno Fernandes, který Pétera Gulácsiho pořádně protáhl, ale maďarský brankář opět dokázal zasáhnout!
67'
Rúben Dias prohrál hlavičkový souboj, navíc se od něj odrazil míč mimo hrací plochu a Péter Gulácsi tak odkopem bude moci uklidnit své spoluhráče.
66'
Willi Orban bez problémů odvrací centr od rohového praporku, ale míč je rychle zpátky u Portugalců, kteří pokračují v náporu.
65'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází András Schäfer, přichází Loïc Négo.
65'
Nélson Semedo se už dostal k dalšímu centru, který byl ale velmi špatný. Gergő Lovrencsics však byl mírně zmatený a míč raději poslal na roh, takže z toho Portugalci mají aspoň něco.
64'
Nélson Semedo jen tak tak udržel nepřesnou přihrávku Dioga Joty na hrací ploše, balón tak raději vracel dozadu, aby ho lacině neztratil.
63'
Rúben Dias to zkusil rozhýbat nákopem za obranu, avšak o vysoký míč zkusil zabojovat menší Bruno Fernandes, který tedy neuspěl. Nakonec z toho byl snadný zákrok pro brankáře.
62'
Portugalsko už začíná protivníka pořádně tlačit a prakticky pořád hraje na útočné polovině. Už dlouho však nepřišla žádná velká příležitost.
61'
Cristiano Ronaldo i v těžké pozici dostal míč k nabíhajícímu Diogu Jotovi, který ale neobešel Ádáma Nagyho, který následně obehrál několik protihráčů a potěšil tak fanoušky.
60'
Nélson Semedo mírně překvapil Pétera Gulácsiho stříleným centrem z pravé strany. Maďarský brankář musel míč chvíli krotit, což nakonec úspěšně zvládl.
59'
Ádám Szalai i mezi dvěma protihráči zkrotil míč a před bránou hledal nějakého spoluhráče, ale míč poslal pouze do jednoho z obránců.
58'
Gergő Lovrencsics vhazuje na útočné polovině, čímž potvrzuje velmi slibnou aktivitu domácího celku. Ten hraje s jasným favoritem velmi vyrovnanou partii.
57'
András Schäfer v souboji nechal míč za sebou, čehož dokonale využil Roland Sallai, který z hranice vápna okamžitě pálil, ale také našel jen rukavice brankáře.
56'
Cristiano Ronaldo sice padá v pokutovém území, ale k pádu si dost pomohl sám, takže rozhodčí neoblafnul.
54'
Souboj tří proti třem dotáhli do vítězného konce domácí, kteří ihned míří dopředu, kde ale Roland Sallai nezkrotil skákající míč. Navíc zůstává ležet na trávníku po zákroku Rúbena Diase.
53'
Maďarsko přežilo úvodní tlak soupeře a už také začíná pomýšlet na útočení. László Kleinheisler tak něco vymýšlel na levé straně, ale tam se mu nic nepovedlo.
52'
Ádám Szalai se tentokrát nepředvedl v nejlepším světle, protože při souboji zasáhl do obličeje Danila Pereiru, kvůli čemuž hlavní sudí přisuzuje míč Portugalcům.
50'
Ádám Szalai je jednoznačně nejaktivnějším maďarským hráčem na trávníku, nyní to potvrdil dalekonosnou střelou, ale ta letěla přímo doprostřed, což znamenalo snadný zákrok pro Ruie Patrícia.
49'
Portugalsko si moc dobře uvědomuje, že čas velmi rychle dochází, takže je směrem dopředu hodně aktivní. Maďarsko ale pořád brání velmi dobře.
48'
Péter Gulácsi vytahuje další fantastický zákrok! Po centru od rohového praporku totiž Pepe dokázal zakončit hlavou přímo k levé tyči, ale maďarský brankář tam byl včas!
47'
O míč se nyní bojuje v rohu maďarské půlky, kde to zatím zvládají lépe hosté, protože Bernardo Silva nakonec vybojoval rohový kop.
46'
Úvodní výkop tentokrát patří Portugalcům, kteří druhou půli začínají ve velkém poklidu, protože si poměrně dlouho přihrávali na vlastní polovině.
46'
Tak první poločas nám nakonec nepřinesl ani jednu branku, i když k ní Portugalci byli opravdu blízko. V samotném závěru první půle byl totiž v obrovské šanci Cristiano Ronaldo, který ale překvapivě selhal a bránu překopl. Domácí Maďarsko tak stále drží bezbrankový stav, s čímž je určitě spokojené a opatrně vyčkává na nějakou šanci z protiútoku, která už párkrát přišla. Portugalsko je ale směrem dozadu totálně bezchybné a je velmi malá šance, že by inkasovalo.
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Maďarsko je s aktuálním výsledkem více než spokojené, takže poločas už dohrává v co největším poklidu. Stále se však musí soustředit, protože soupeř to rozhodně nezabalil.
43'
Cristiano Ronaldo se přece jen mohl prosadit! Centr z levé strany k němu skvěle pustil Diogo Jota, což domácí obrana vůbec nečekala. Hvězdy útočník ale při zakončení totálně selhal, protože z bezprostřední blízkosti mířil moc vysoko!
43'
Raphaël Guerreiro nechce poblíž pokutového území riskovat ztrátu míče, takže ho raději vrátí zpátky na půlící čáru. Následuje další pokus o útok přes pravou stranu.
42'
Portugalsko to pořád opatrně zkouší, do přestávky by se určitě chtělo prosadit, ale pořád to má hodně složité. Maďarsko totiž zatím ani jednou nezaváhalo.
41'
Diogo Jota už byl opět v akci, ale ani tentokrát se neprosadil! V pokutovém území ho totiž skvěle nalezl Nélson Semedo, ale portugalský forvard vypálil přímo do připraveného brankáře!
40'
Danilo Pereira dokonale přečetl hlavičku Andráse Schäfera, Portugalci tak okamžitě míří do protiútoku, ale Diogo Jota byl opět zastaven.
38'
Rúben Dias jako první dnes uvidí žlutou kartou, jelikož dost nepříjemně zasáhl Lászla Kleinheislera, který se z trávníku musí chvíli sbírat.
38'
Diogo Jota se už zase mohl prosadit, tentokrát ale vůbec nezvládl zpracování míče, načež se na něho sesypali tři protihráči, kteří mu nic nedovolili.
37'
Ádám Szalai po následném přímém kopu našel pozici k zakončení, avšak hlavou pálil přímo doprostřed, kde byl připraven Rui Patrício.
36'
Ádám Szalai se velmi šikovně prokousával skrz obranný val Portugalska, nakonec ho tak musel faulovat Bernardo Silva, s čímž tedy nesouhlasí, ale stejně nemůže nic dělat.
35'
Cristiano Ronaldo neměl na levé straně žádný prostor, míč tak raději přenesl na pravou stranu, kde to ale Maďaři opět rychle zavřeli.
33'
Celý stadion je jen při náznaku útočné akce Maďarů u vytržení, ale tentokrát nadšení fanoušků stejně nepomohlo, protože se domácí fotbalisté vzápětí stáhli zpátky na svou polovinu.
32'
Maďarsko se ani tentokrát s míčem moc dlouho neohřála, takže se velmi rychle zatahuje zpátky na svou polovinu a pokouší se o zastavení kombinace soupeře.
31'
Po delší době se bude hrát také na portugalské polovině, kde se nedovoleného zákroku dopustil Rúben Dias.
30'
Po prvních třiceti minutách utkání pořád platí bezbrankový stav, Portugalci jsou však podle očekávání mnohem aktivnější a už několikrát mohli skórovat.
29'
Maďarští hráči si pořád pomáhají ve vlastním vápnu velmi tvrdě, zatím jim to ale prochází, i když Pepe si stěžuje na nečistý hlavičkový souboj od protihráče.
28'
Bernardo Silva je v posledních minutách hodně aktivní, tentokrát z pravé strany poslal směrem na bránu střílený centr, na který ale Cristiano Ronaldo nedosáhl.
27'
Cristiano Ronaldo výborně zapracoval při napadání, díky čemuž do brejku poslal Bernarda Silvu, který ale padá v pokutovém území. Penalta to ale nebude, hlavní sudí mu ihned signalizuje, ať se vrátí zpátky na nohy.
26'
Diogo Jota hraje velmi tvrdě, což se ale příliš nelíbí hlavnímu rozhodčímu, který mu píská další faul a už určitě začíná uvažovat nad žlutou kartou.
25'
V posledních minutách je to hodně klidné. Aktivnější jsou určitě Portugalci, ale ti přes pozorného soupeře v posledních chvílích marně hledají cestu k zakončení.
24'
Bruno Fernandes nezvládl souboj s Andrásem Schäferem, takže ho na poslední chvíli raději poslal k zemi, za což si musí vyslechnout pokárání od hlavního sudího.
23'
Bruno Fernandes se chopil rohového kopu a na bližší tyči samozřejmě hledal Cristiana Ronalda, ale ten měl kolem sebe spoustu protihráčů, takže se k zakončení nemohl dostat.
22'
William Carvalho se pokusil o průnik přes pravou stranu, který se mu i docela povedl, ale jeho pokus o centr byl sražen na rohový kop.
21'
Ádám Szalai si dobře pokryl míč proti dotírajícímu Danilu Pereirovi, který se tak dopustil nedovoleného zákroku a bude muset nadále pokračovat v defenzivní činnosti.
20'
Gergő Lovrencsics a Diogo Jota svedli velmi tvrdý souboj, takže si je rozhodčí svolal na krátkou debatu a jasně jim zdůraznil, že takto se hrát nebude.
19'
Cristiano Ronaldo si výborně našel prostor za obranou soupeře, ale vůbec se mu nepovedlo zakončení, protože míč napálil přímo do gólmana! V konečném součtu je to jedno, protože se nakonec píská ofsajd.
18'
Pepe po hlavičkovém souboji zůstal ležet na trávníku, přičemž následně o něj zakopl jeden z protihráčů. Celý stadion si tak žádal přímý kop, ale hlavní rozhodčí nechává hru pokračovat.
17'
Cristiano Ronaldo si hledal prostor ve středu hřiště, ale tam to mají Maďaři velmi dobře pokryté, takže se na portugalskou hvězdu rychle sesypali tři hráči, kteří mu vůbec nic nedovolili.
16'
Nélson Semedo při hlavičkovém souboji vyskočil opravdu hodně vysoko, čehož si Attila Fiola vůbec nevšiml, takže z toho byl velmi bolestivý střet na obě strany.
15'
Hra se v posledních minutách hodně uklidňuje, protože nikdo nechce udělat zbytečnou chybu. Míč se tak hlavně pohybuje na středu hřiště, kde se o něj svádí souboje.
14'
Portugalsko má balón mnohem častěji pod kontrolou, ale ke gólu to stále nevede. Na vidění už aspoň bylo několik nebezpečných šancí.
13'
Raphaël Guerreiro padá v pokutovém území, ale penalta to nebude, což hlavní sudí dává ihned najevo. Míč tak patří Péteru Gulácsimu.
12'
Nélson Semedo vede ofenzivu přes pravou stranu, ale tam se neodhodlal k centru, takže nakonec míč vrátil dozadu.
11'
Vzápětí ale přece jen přišel o balón, takže opět kombinují Portugalci, kteří jsou směrem dopředu hodně opatrní.
10'
Gergő Lovrencsics dlouho váhá s autovým vhazováním na pravé straně, následně vystavil do těžkého souboje Ádáme Szalaie, ale ten to zvládl ukázkově.
9'
Diogo Jota pokračuje ve své aktivitě, tentokrát si v pokutovém území našel centr, následně okamžitě pálil volejem, ale rána se mu vůbec nepovedla a skončila tak mimo bránu.
8'
Attila Szalai za obranou hledal nabíhajícího Rolanda Sallaie, který byl však protihráčem poslán k zemu, avšak faul se nepíská, takže může hrát Rui Patrício.
7'
Maďarsko sice čelilo první šanci soupeře, nyní ale může také zahrozit. Nákop do pokutového území však nebyl úspěšný.
5'
Diogo Jota si připisuje první střelecký pokus utkání! Za obranou se velmi dobře uvolnil, ale následně šel do očekávatelného zakončení, i když mohl přihrát lépe postavenému Cristianu Ronaldovi. Péter Gulácsi tak v klidu vyrazil míč na roh.
5'
Maďaři také zkoušeli útok přes levou stranu, ale tam nebyl úspěšný Attila Szalai, který si balón ukopl za pomezní čáru.
4'
Nakonec to po levé straně zrychlil Diogo Jota, který ale narazil na pozorného Endreho Botku, který ho zastavil čistým skluzem a získal tak pro svůj tým míč.
3'
Portugalsko v naprostém poklidu drží míč kolem půlící čáry a pořád vyčkává. Zatím rozhodně nemusí spěchat.
2'
Portugalci směrem dopředu vůbec nepospíchají a opatrně prověřují terén. Zajímá je, co si můžou proti soupeři dovolit.
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté Maďarska, kterým ale první pokus o útok vůbec nevyšel, protože míč jim utekl mimo hrací plochu, takže může rozehrávat Raphaël Guerreiro.
1'
Dnešní utkání bude sledovat 67 215 diváků, takže je vyprodáno!

Maďarsko: Gulácsi – Botka, Orban, Attila Szalai – Á. Nagy – Lovrencsics, Kleinheisler, Schäfer, Fiola – Ádám Szalai (C), Sallai.
Náhradníci: Bogdán, Dibusz – Lang, Kecskés, Négo, Cseri, R. Varga, Sigér, K. Varga, Nikolić, Schön, Bolla.

Portugalsko: Patrício – N. Semedo, Rúben Dias, Pepe, Guerreiro – Danilo Pereira, W. Carvalho, B. Fernandes – Ronaldo (C), Diogo Jota, B. Silva.
Náhradníci: A. Lopes, Rui Silva – J. Fonte, Moutinho, André Silva, R. Silva, Sanches, Neves, P. Gonçalves, Félix, S. Oliveira, N. Mendes.

Rozhodčí: Çakır (TUR) – Duran (TUR), Ongun (TUR).
Portugalsko
Portugalsko na Euro nastupujeme v neskutečně silné sestavě a klidně může obhájit svůj premiérový titul. K tomu by samozřejmě měla pomoci největší portugalská hvězda Cristiano Ronaldo, který na posledním Euro nasázel tři góly. V záloze bude operovat Bruno Fernandes, který v posledním přípravném utkání před šampionátem vstřelil dva góly proti Izraeli a obraně bude velet Rúben Dias, který byl vyhlášen nejlepším hráčem celé Premier League a určitě na své výkony bude navazovat i v reprezentaci. Portugalci tak nemají skoro žádnou slabinu, tak uvidíme, jestli toto tvrzení bude platit i po dnešním duelu.

Nominace Portugalska:

Brankáři: Anthony Lopes (Lyon), Rui Patrício (Wolves), Rui Silva (Granada).

Obránci: Rúben Dias (Manchester City), José Fonte (LOSC Lille), Raphael Guerreiro (Dortmund), Nuno Mendes (Sporting CP), Pepe (Porto), Nélson Semedo (Wolves), Diogo Dalot (AC Milan)

Záložníci: William Carvalho (Real Betis), Danilo (Paris), Bruno Fernandes (Manchester United), Gonçalo Guedes (Valencia), João Moutinho (Wolves), Rúben Neves (Wolves), Sérgio Oliveira (Porto), João Palhinha (Sporting CP), Pote (Sporting CP), Renato Sanches (LOSC Lille), Bernardo Silva (Manchester City)

Útočníci: João Félix (Atlético Madrid), Diogo Jota (Liverpool), Cristiano Ronaldo (Juventus), André Silva (Eintracht Frankfurt), Rafa Silva (Benfica)
Maďarsko
Maďarsko se i ve druhém Euru za sebou utká s Portugalskem ve skupině, tentokrát s ním ale svede úvodní souboj. Maďaři jsou samozřejmě outsiderem, ale i po pěti letech mohou klidně znovu překvapit. Naposledy totiž proti pozdějšímu mistrovi Evropy vybojovali cennou remízu 3:3, díky čemuž tehdy pronikli do osmifinále vyřazovací části, kde ale jednoznačně nestačili na Belgii. Za zmínku ještě určitě stojí také velká forma maďarského výběru, protože ten neprohrál už jedenáct zápasů za sebou a i na tomto šampionátu tak může více než zapůsobit. Před samotným turnajem ještě stihl dva přípravné zápasy proti Kypru a Irsku, přičemž proti Kypru zvítězil 1:0 a s Irskem zapsal bezbrankovou remízu. Uvidíme, jak si poradí s mnohem věhlasnějším celkem.

Nominace Maďarska:

Brankáři: Ádám Bogdán (Ferencváros), Dénes Dibusz (Ferencváros), Péter Gulácsi (Leipzig).

Obránci: Bendegúz Bolla (Fehérvár), Endre Botka (Ferencváros), Attila Fiola (Fehérvár), Ákos Kecskés (Lugano), Ádám Lang (Omonoia), Gergő Lovrencsics (Ferencváros), Loïc Négo (Fehérvár), Willi Orbán (Leipzig), Attila Szalai (Fenerbahçe).

Záložníci: Tamás Cseri (Mezőkövesd), Dániel Gazdag (Philadelphia Union), László Kleinheisler (Osijek), Ádám Nagy (Bristol City), András Schäfer (Dunajská Streda), Dávid Sigér (Ferencváros), Kevin Varga (Kasımpaşa), Roland Varga (MTK Budapest).

Útočníci: János Hahn (Paks), Filip Holender (Partizan), Nemanja Nikolić (Fehérvár), Roland Sallai (Freiburg), Szabolcs Schön (FC Dallas), Ádám Szalai (Mainz).
Dobrý podvečer u evropského fotbalového šampionátu! Dnes se konají poslední zápasy prvního kola, na řadu tak přišly celky ze skupiny F. O úvodní body tak zabojuje Maďarsko a Portugalsko. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.