MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Meteor Praha : Chrudim - 13. srpna 2019   18:00

Meteor Praha
83' Novotný
1:3
(0:1)
Chrudim
Chrudim
10' Čáp   • 59' Sulík   • 89' Rybička
Toma – Rada, Nečas (73. Budějský), Frohna, Ezeala (56. Junek), Dvořák, Frantl, Slavata, Schulz, Sůra, Kostka (55. Novotný)
Kincl – Novotný, Jankú, Holeček, Budějský, Junek.
Hocek – Šimáček, Hurych
320 diváků
Chrudim
Zíma – Froněk (60. Hynek), Čáp (70. Rybička), Sulík, Drahoš, Řezníček, Kesner, Mastík, Ujec (76. Vašulín), Krčál, Luong Nguyen.
Mrázek – Hlavsa, Hynek, Vašulín, Rybička, Vencl.

90+3'
90+1'
Novotný z úhlu Zímu nepřekonal.
90'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat ve druhém poločase tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Budějský (FK Meteor Praha VIII).
89'
Chrudim právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Šikovnou tečí na malém vápně poslal míč do domácí brány PETR RYBIČKA.
88'
Žlutou kartu dostává Daniel Dvořák (FK Meteor Praha VIII).
87'
Sůra z hranice vápna jen těsně minul levou tyč!
86'
Hosté tak dlouho kombinovali s míčem až byli o něj připraveni.
85'
Meteor teď drží míč a snaží se prosadit kombinační hrou.
84'
Domácí teď ožili a závěr zápasu tak bude drama.
83'
Meteor právě vstřelil branku!
Za obrovské radosti publika domácí snižují. Po přihrávce Nečase z pravé strany si na malém vápně naběhl míč hlavou JINDŘICVH NOVOTNÝ a ten uklidil za záda chrudimského gólmana.
81'
Kesner z dálky střílí nad bránu domácích.
81'
Chrudim rozehrála další rohový kop cetrem do vápna. Tam se ale k zakončení její hráči nedostali.
80'
Chrudimští drží balón a šestří čas. Zkouší se dostat dopředu postupným útokem.
78'
Domácí hráči vybojovali rohový kop.
78'
Vašulín teď dostal míč za brankovou čáru. Gól ale nemůže být uznán, protože chrudimský hráč stál v ofsajdu.
76'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Milan Ujec, přichází Daniel Vašulín.
74'
Hra se nám teď po čase přesunula opět do středu hřiště. K vidění je dost nepřesností na obou stranách.
73'
Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Lukáš Nečas, přichází Lukáš Budějský.
72'
Toma teď musel na zem, aby zachytil míč a uklidnil hru.
71'
Chrudim vybojovala rohový kop.
70'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Roman Čáp, přichází Petr Rybička.
69'
Frohna výborným obranným zákrokem odkopl míč do autu.
68'
Z následného rohového kopu domácí nezahrozili.
68'
Lukáš Nečas protáhnul Zímu. Ten výborným zákrokem vytáhl povedenou střelu domácího hráče na rohový kop.
66'
Začíná se nám na hřišti přiostřovat a k vidění jsou tvrdé zákroky na obou stranách.
65'
Žlutou kartu dostává Jan Frantl (FK Meteor Praha VIII).
64'
Žlutou kartu dostává Lukáš Nečas (FK Meteor Praha VIII).
62'
Rychlý centr za obranu domácích zastavuje rozhodčí pro ofsajd.
61'
Domácí teď otevřeli hru a tak jsou k vidění časté brrejky po obou stranách.
60'
Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Tomáš Froněk, přichází Tomáš Hynek.
59'
Tak tohle je pro domácí kruté, po nádherné neproměné šanci na jejich straně přichází trest na té druhé. MARTIN SULÍK utekl domácí obraně a přízemní střelou překonal domácího gólmana Michala Tomu.
58'
Vybojovali rohový kop, z kterého ale branku soupeře neohrozili.
57'
Chrudim to teď zkouší postupným útokem na polovině soupeře.
56'
Novotný měl po minutě na hřišti vyrovnání! Z hranice vápna ale branku jen těsně minul!
56'
Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Chimezie Ezeala, přichází Vojtěch Junek.
55'
Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Vojtěch Kostka, přichází Jindřich Novotný.
55'
Froněk ve vyložené šanci na malém vápně proti Tomovi neuspěl!
54'
Schulzovi byl odpískán útočný faul na polovině hřiště.
53'
Další rohový kop pro Chrudim.
52'
Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy. K vidění jsou nepřesnosti na obou stranách.
51'
Z rohového kopu domácí hráči branku hostí neohrozili.
50'
Domácí fotbalisté teď vybojovali rohový kop.
49'
Mastík si pomohl v souboji útočným faulem a připravil tak svůj tým o zajímavou šanci.
48'
Pomalu se teď začli osmělovat i hostující hráči. Kteří kombinují na polovině Meteoru.
47'
Domácím se teď daří podržet míč a snaží se probojovat dopředu kombinační hrou.
46'
Druhý poločas je zatím hodně opatrný.
46'
Chrudim rozehrála druhý poločas.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
Skončil první poločas 1. kola Mol Cupu mezi Meteorem Praha a Chrudimi. K vidění byl rychlý fotbal na obou stranách. Více ze hry ale měli hosté, kteří jednu ze svých šancí dokázali využít. Prosadit se dokázal hostující Čáp.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
45'
Domácí ve vyložené šanci, ale skvělou hlavičku po závaru před bránou vytáhnul Zíma rukou! Tohle byla hodně nebezpečná šance.
45'
Rohový kop se bude ještě jednou opakovat.
45'
Domácí v závěru prvního poločasu budou zahrávat ještě rohový kop.
44'
Centr na Solíka směřoval do ofsajdu.
43'
Ujec v zajímavé příležitosti proti Tomovi neuspěl. Míč sice propadl za záda domácího brankáře, kutálel se směrem do brány. Neměl ale příliš rychlosti a tak domácí gólman ho dokázal zastavit.
42'
Dnešní pohárové utkání sleduje 320 platicích diváků.
41'
Celá akce ale pro domácí dobře nedopadla. Byla ukončena pro útočný faul.
40'
Domácí teď budou mít zajímavou příležitost. Budou zahrávat z levé strany v blízkosti pokutového území standardní situaci.
40'
Chrudim začala být opět aktivní a zaměstnává protihráče na jejich polovině.
39'
Centr na Řezníčka byl příliš prudký. Chrudimský hráč míč na hrací ploše nestihl.
37'
Hra se nám teď mírně uklidnila. Hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.
36'
Celá situace byla zakončena přetaženým centrem a následnou ztrátou míče.
35'
Domácí to teď zkouší dopředu kombinační hrou.
34'
Toma teď musel hodně rychle z brány, aby vykopl míč do bezpečí před dobíhajícím hráčem hostí. Celá situace byla opět hodně hraniční, ale pomezní rozhodčí ofsajd neodmávl.
33'
Drahoš teď z vlastní poloviny postupným útokem zakládá další šanci svého týmu.
32'
Hra se nám teď opět přesunula do středu hrací plochy, k vidění je útočný fotbal bez vážnějších šancí.
31'
Domácí si teď v přihrávce směrem k bráně nerozuměli. Míč jim tak utekl za postranní čáru. Zíma tak bude vykopávat od své brány.
30'
Následně přišel dlouhý centr do vápna, kde si pro míč došel Toma.
30'
Hosté zvolili opět variantu rozehrávky na krátko.
29'
Ezeala si počínal za hranici pravidel a byl mu odpískán faul.
28'
Slavata v souboji s hostujícm hráčem u autové čáry neuspěl. Aut tak budou rozehrávat hosté.
27'
Centrovaný míč odkopávají do bezpečí domácí fotbalisté.
26'
Slavata před dobíhajícími hráči hostí odkopává míč raději pouze na rohový kop.
25'
Schulz, i když zařadil vyšší rychlost, tak dlouhý pas po pravé straně na hrací ploše nezastihl. Rozehrávat tak bude opět Zíma.
25'
V pokutovém území se hosté k zakončení nedostali navíc na závěr akce si pomohli útočným faulem.
24'
Chrudim skvělým nakopnutím vybojovala rohový kop.
23'
Z rohového kopu hosté tentokráte nezahrozili.
22'
Roman Čáp pro tuto chvíli druhý gól nepřidá. Dostal ideální pas za obranu. Tváři Tvář Zímovi ale neuspěl. Domácí gólman vyrazil míč na rohový kop.
22'
Řezníček de dostal na hranici pokutového území do zakončení. Míč ale ideálně netrefil a branku domácích přestřelil.
21'
Pěkná kombinace domácích hráčů, která nakonec ale končí pouze ofsajdem.
20'
Centr na Řezníčka byl příliš dlouhý. Chrudimský hráč tak míč nestihl.
19'
Hosté znovu drží míč a začínají další akci z vlastní poloviny.
18'
Centrovaný míč ale doputoval pouze do rukavic hostujícího gólmana.
18'
Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
17'
Žlutou kartu dostává Luong Nguyen (MFK Chrudim).
16'
Centr na Dvořáka do pokutového území byl příliš dlouhý. Ten míč sice stihl, ale byl už v těžké pozici a tak míč končí v zázemí. Rozehrávat bude brankář Zíma.
15'
Po centru Dvořáka si nikdo z domácích k většímu zakončení nedostal.
14'
Zajímavá příležitost pro domácí. Vybojovali standardní situaci z levé strany.
12'
Ujec mohl přidat další branku po přesném centru z levé strany, ale hlavou míč zadní tyč netrefil.
11'
Chrudim je i nadále aktivní a tlačí na soupeře.
10'
Žlutou kartu dostává Tomáš Rada (FK Meteor Praha VIII).
10'
Nyní se už hosté do vedení. Po hraničním faulu ve středu hřiště se hosté dostali do rychlé akce, který zakončil nádhernou střelou pod horní tyč ROMAN ČÁP.
10'
Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu.
9'
Kostka teď byl v souladu s pravidly mírně atakován protihráčem a přišel tak o míč.
8'
Do zajímavé příležitosti se dostal domácí Kostka. Tomu ale míč nesedl, neboť letěl hodně nepřesně.
8'
Centr Fraňka z pravé strany směrem do vápna nenašel správného adresáta.
7'
Více ze hry zatím mají fotbalisté Chrudimi, kteří jsou aktivnější.
6'
Na hřišti se nám množí nepřesnosti na obou stranách v přihrávkách.
6'
Do Prahy dorazil i pětičlenný kotel Chrudimi, který povzbuzuje svůj tým.
5'
Tentokráte jsme viděli centr směrem k bráně, tam ale nikdo z hráčů v červeném.
4'
Další roh pro Chrudim.
3'
Kestnarův centr směrem dopředu odkopl Slavata do autu.
3'
Zatím sledujeme opatrný fotbal z obou stran.
2'
Opět rozehrávka bez centru do vápna. K ohrožení branky soupeře se hráči Chrudimi nedostali.