Přepeře - Dvůr Králové | ONLINE | 14.8.2019 17:00 | MOL Cup 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Přepeře : Dvůr Králové - 14. srpna 2019   17:00

Přepeře
Přepeře
3' Volf  • 37' Novotný  • 51' Synek  • 72' Ježek  • 82' Ježek  • 90' Ježek
6:2
(1:1)
Dvůr Králové
9' Dvořák   • 30' Kruliš
Přepeře
Vlach, Ježek, Krasnický, Sedláček, Elbel, Nesvadba, Kumprecht
Dujsík – Šimek, Fojtík
Přepeře
150 diváků
Vaníček – Fejk, Mertlík, Vitebský

90'
90'
Přepeře právě vstřelily branku!
Domácí završují své vítězství! MARTIN JEŽEK penaltu proměnil a zkompletoval hattrick – 6:2!
82'
O vítězi zápasu je zřejmě rozhodnuto! MARTIN JEŽEK dostal přihrávku do pokutového území, udělal rychlou kličku a svoji druhou brankou potěšil domácí fanoušky – 5:2!
72'
Domácí tým vybojoval balon na polovině hostujícího celku, balon dostal MARTIN JEŽEK, který propálil Matulu – 4:2!
51'
JAKUB SYNEK vystihl malou domů, obešel brankáře a posílá domácí tým do jednobrankového vedení – 3:2!
46'
45'
37'
Domácí vyrovnávají! Parádní balon za obranu dostal VOJTĚCH NOVOTNÝ, který uklidil balon za hostujícího brankáře – 2:2!
30'
Dvůr Králové právě vstřelil branku!
Hosté jdou poprvé v utkání do vedení! Prosadil se MARTIN KRULIŠ.
27'
Žlutou kartu dostává Lukáš Mertlík (FK Přepeře).
9'
Hosté po šesti minutách vyrovnávají! Po rohovém kopu brankář Hyka vyboxoval na hranici pokutového území, kde se do míče opřel JOSEF DVOŘÁK a trefil se přesně – 1:1!
3'
Domácí se dostávají do vedení! Po centru z pravé strany se dostal v pokutovém území po lehkém závaru k balonu MAREK VOLF, který propálil hostujícího brankáře – 1:0!
1'

FK Přepeře: Hyka – V. Novotný, Sedláček, Venc, Tvaroha, Pavlata (C), Jarosz, P. Novotný, Volf, Díl, Synek
Náhradníci: Vlach, Ježek, Krasnický, Sedláček, Elbel, Nesvadba, Kumprecht

TJ Dvůr Králové nad Labem: Matula – Kruliš (C), Picha, Rejl, Tomeš, Friedl, Václavek, Dvořák, Knespl, Macháček, Vaníček
Náhradníci: Vaníček – Fejk, Mertlík, Vitebský

Rozhodčí: Dujsík – Šimek, Fojtík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.