Skaštice - Líšeň | ONLINE | 14.8.2019 17:00 | MOL Cup 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Skaštice : Líšeň - 14. srpna 2019   17:00

Skaštice
Skaštice
12' Konečník  • 52' Motal  • 64' Gojš
3:5
(1:2)
Líšeň
Líšeň
8' Machálek   • 20' Vintr   • 33' Fila   • 57' Fila   • 78' Fila
Šustr – Minařík, Hlavica, Hladík, Čermák, Reteno

90'
88'
Žlutou kartu dostává Michal Suchý (SK Líšeň).
87'
Žlutou kartu dostává Lukáš Motal (TJ Skaštice).
78'
Líšeň právě vstřelila branku!
ADAM FILA kompletuje hattrick a vrací hostujícímu celku dvoubrankové vedení – 3:5!
64'
Skaštice právě vstřelily branku!
JAN GOJŠ snižuje na rozdíl jedné branky – 3:4!
63'
Žlutou kartu dostává Jan Hlavica (SK Líšeň).
57'
Hostujícímu týmu vrací dvoubrankové vedení ADAM FILA – 2:4!
52'
Skaštice snižují na rozdíl jedné branky! Prosazuje se LUKÁŠ MOTAL – 2:3!
46'
45'
33'
Další branka Líšně! ADAM FILA prošel do pokutového území a prostřelil brankáře Večeřu – 1:3!
30'
Žlutou kartu dostává Dominik Kříž (SK Líšeň).
20'
Hosté se podruhé v zápase dostávají do jednobrankového vedení! MAREK VINTR parádně vystřelil přesně k tyči – 1:2!
12'
Domácí vyrovnávají! ZDENĚK KONEČNÍK se opřel do balonu zpoza pokutového území a trefil se náramně do šibenice – 1:1!
8'
Hosté jdou do jednobrankového vedení! Po tečované střele se v pokutovém území dostal k balonu kapitán Líšně TOMÁŠ MACHÁLEK a dorazil balon do sítě – 0:1!
1'

TJ Skaštice: Večeřa – Batík, Frýdl, Bubla, Motal, Sova (C), Beneš, Vymětal, Gojš, Konečník, Motal
Náhradníci: Štěpják, Sedlák, Mynarčik, Janalík, Škrabana, Stýblo

SK Líšeň: Vítek – Suchý, Bednář, Vintr, Jeřábek, Machálek (C), Fila, Málek, Zikl, Kříž, Rolinek
Náhradníci: Šustr – Minařík, Hlavica, Hladík, Čermák, Reteno

Rozhodčí: Adámková – Dobrovolný, Poživil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.