To je ode mne prozatím vše. Příjemný zbytek večera a třeba ještě dnes od 20:00 při zápase Iráku proti Chile na shledanou.
Statistiky zápasu:

Držení míče: 51% – 49%
Střely celkem: 8 – 9
Střely na branku: 3 – 4
Rohy: 5 – 6
Žluté karty: 2 – 1
Máme za sebou konec dnešního zápasu. Ten nakonec jasně ovládli hráči Uruguaye, kteří si dnes zaslouženě vybojovali tři body.
90+3
Turopov byl ve vápně o míč obrán.
90+2
Rohový kop budou zahrávat hráči Uruguaye. Ten zahráli na krátko a drželi míč u rohového praporku, což jim vyhovuje. Nyní jsou u míče Uzbekistánci.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.
90
To snad není možné! Sergeev nastřelil po centru břevno, míč se odrazil k osamocenému Masharipovi, který trefil pro změnu tyč.
89
Tak i hráči Uruguaye přeci jen jednu žlutou kartu dostanou a to konkrétně Acevedo.
88
Hráči Uruguaye budou zahrávat rohový kop, dnes již šestý.
87
López prokázal své rychlé nohy a doběhl míč. Jeho následná přihrávka na Aceveda byla vystihnuta jedním z obránců.
86
Centr z rohového kopu ale nikoho v bílém nenašel. U míče jsou Uzbekistánci, kteří kombinují a snaží se ještě něco vymyslet.
85
Centr střídajícího Buena byl zblokován, a tak budou hráči Uruguaye zahrávat rohový kop.
84
Hráči Uzbekistánu se stále snaží vstřelit alespoň čestný gól. Dnes je ale prostě obrana Uruguaye hodně dobrá.
81
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Giménez, přichází Velazquez.
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Cristoforo, přichází Bueno.
81
81
Do první velké šance Uzbekistánu se dostal Sergeev. Bránu ale trestuhodně přestřelil.
79
Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Sabirkhodjaev, přichází Urinboev.
79
Myslím si, že Uzbekistánci už odpočítavají vteřiny do konce zápasu. Dnes je to pro ně opravdu dost kruté.
77
Uruguay právě vstřelila branku!
A máme tu další gól. Skvělý centr do vápna zpracoval RÚBEN BENTANCOURT, kterému nedělalo žádný problém prostřeli Omonova.
75
Masharipov vyslal do vápna velmi dobrý centr, nikdo z modrých se tam ale nenacházel, a tak se míče ujali hráči Uruguaye.
73
Uzbekistánci dnes nehrají vůbec špatně, produkují ale mnoho nepřesných přihrávek, což je jim dnes osudné.
71
U míče jsou Urugvajci, kteří jsou i za stavu 3:0 velmi aktivní. Nyní kombinují na útočné polovině.
69
Hlavičku po centru z rohového kopu nadvakrát chytil Omonov.
69
Rohový kop budou zahrávat i hráči Uruguaye.
68
Střídající Bentancourt se poprvé setkal s míčem a vyslal po centru z lajny svou hlavičkou střelu. Ta byla zblokována. Následný rohový kop Uzbekistánci ubránili.
66
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází De Arrascaeta, přichází Bentancourt.
66
Hráči Uzbekistánu ale ještě nic nevzdávají a kombinují na útočné polovině. Přes obranu Uruguaye se ale nedokáží dostat.
64
A myslím si, že je rozhodnuto. Skvělý pas dostal osamocený DANIEL DE ARRASCAETA, který svou střelou k levé tyči překonal Omonova.
63
Giménez nakonec hřiště opouští "po svých". Hra opět pokračuje.
61
Ke střele se dostal Sabirkhodjaev. Do střely se mu postavil Giménez, který střelu svým tělem zblokoval. Nyní je ošetřován na hřišti.
59
Veliká šance Uruguaye! Přihrávku před prázdnou bránu dostal Pais, ten ale bránu trestuhodně minul!
58
Nyní jsou u míče hráči Uzbekistánu, kteří kombinují na útočné polovině.
57
Laxalt je dnes opět velmi aktivní. Nyní si chytře došel pro faul na útočné polovině.
55
Centr z něj ale mířil na prvního obránce, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
55
Rohový kop budou zahrávat hráči Uruguaye.
53
Masharipov nahrál pád ve vápně a za to vyfasoval žlutou kartu.
52
Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Yusupov, přichází Sergeev.
50
Hráči Uzbekistánu se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat. Obrana Uruguaye je zatím ale do žádné větší šance nepustila.
47
Hned ze začátku druhého poločasu Uruguay skóruje. NICOLAS LÓPEZ dostal skvělý míč za obranu a skvěle si obešel brankáře Omonova. Míč vstřelil do zcela odkryté branky bez problémů.
46
Úvodní rozehrávky druhého poločasu se ujali hráči Uruguaye.
46
Druhý poločas začne zhruba v 18:03.
Statistky po prvním poločase:

Střely celkem: 2 – 3
Střely na branku: 0 – 1
Karty: 1 – 0
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Viděli jsme celkem vyrovnanou hru. Oba národní týmy si nevytvořili žádnou větší šanci. V 38. minutě přišel nečekaný gól Uruguaye, a tak na ukazateli skóre svítí stav 0 : 1. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+2
I na hráčích Uzbekistánu jde vidět touha po ukončení poločasu, vypadají totiž docela unaveně a do ničeho se již neženou.
45+2
Tak nakonec se nastavují dvě minuty nad rámec hracího času.
45+1
Každou chvíli maďarský rozhodčí Kassai ukončí první poločas.
44
Hráči Uruguaye už poločas pouze dohrávají a kombinují stále na vlastní polovině. Občas vyšlou míč i na polovinu útočnou, obratem ale dostanou zpátky přihrávku do obrany.
43
U míče jsou Urugvajci, kteří kombinují na vlastní polovině.
41
Yusupov vyfasoval žlutou kartu za faul.
38
A máme tu z ničeho nic gól! Ke střele ve středu hřiště se dostal FEDERICO ACEVEDO, který svou přízemní ranou nedal žádnou šanci Omonovi.
36
Omonov teď velmi riskoval při rozehrávce. Kdyby přihrávka přišla o pár vteřin později, míče by se zhostil Acevedo a ten byl měl tak velikou příležitost ke skórování.
34
Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Iskandarov, přichází Masharipov.
34
Tak nakonec přeci jen zranění bylo vážnější a Uzbekistán bude střídat.
33
Ten navíc zahráli totálně špatně a u míče jsou tedy hráči Uzbekistánu.
32
Rodríguez byl při svém centrování faulován u rohové praporku. Urugvajci tedy budou zahrávat volný přímý kop připomínající spíše rohový kop.
31
Jeden z hráčů Uzbekistánu je odnášen ze hřiště na nosítkách. Podle jeho gesta na střídačku to ale nevypadá na nic vážnějšího.
29
Pais teď prokázal velkou bojovnost a vybojoval míč u vápna Uzbekistánu. Možnou šanci ale zhatil jeden z jeho spoluhráčů nepřesnou přihrávkou.
27
Kombinaci Uzbekistánu zakončil Turopov. Jeho střela ale minula branku o značný kus. Ještě předtím se snažil Yusupov probít přes tři hráče do vápna, to se mu ale nepovedlo.
27
Cristoforo teď v souboji zbytečně simuloval. Může být rád, že mu maďarský sudí Kassai nedal žlutou kartu.
25
Máme za sebou zhruba 25 minut hry a zatím jsme kromě jedné velké šance Uzbekistánu, která navíc byla po chybě v obraně Uruguaye, neviděli žádnou větší šanci.
24
Tuto kombinaci zakončil střelou Sabirhodjaev. Ta ale mířila totálně mimo branku a je dost možné, že míč je někde mimo stadión.
22
Nyní jsou u míče hráči Uzbekistánu, kteří kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.
20
Dlouhý míč z lajny zpracoval López. Ten si míč přehodil na pravou nohu a snažil se svou střelou ohrozit Omonova. Jeho přízemní střela ale minula pravou tyč.
19
Laxalt bojoval u rohového praporku se třemi hráči Uzbekistánu. Nakonec nevybojoval nic, jeho bojovnost a houževnatost byla ukázková.
18
Laxalt by faulován, a tak budou hráči Uruguaye rozehrávat volný kop.
17
Dlouhý centr Yuldasheva do vápna nenašel nikoho z jeho spoluhráčů, a tak se míče zhostili Urugvajci, kteří nyní kombinují na útočné polovině.
15
Dlouhý centr na Lópeze chytá Omonov, který na nic nečeká a míč vyhazuje rukou na jednoho ze svých obránců.
14
López se snažil naivně přejít přes čtyři hráče. Přešel sice dva, třetí hráč ho ale bez problémů zastavil.
12
Oba národní týmy zatím hrají velmi opatrně ze zadu. Jak už to v dnešním fotbalu bývá, snaží se postupovat kombinací.
12
Centr z rohového kopu zakopl do bezpečí Silva.
11
Svůj první rohový kop zahrají hráči Uzbekistánu.
9
Centr letěl přesně na Paise. Ten chtěl zakončit z první, to se mu ale nepodařilo a míč trefil kolenem. U míče jsou nyní hráči Uzbekistánu.
8
Po faulu na De Arrascaetu budou zahrávat hráči Uruguaye volný přímý kop.
6
Veliká šance Uzbekistánu po velké hrubce v obraně! Varela poslal lehkou malou domů De Amoresovi, přihrávka ale neměla razanci, a tak jí doběhl Yusupov. Ten šel sám na De Amorese. De Amores skvěle zmenšil střelecký úhel a Yusupov ho pouze trefil.
6
Centr z rohového kopu se jim vůbec nepodařil a trefil prvního stojícího obránce Uzbekistánu.
5
První rohový kop dnešního zápasu budou zahrávat Urugvajci.
4
Acevedo se ocitl v dobré šanci, nacházel se ale v ofsajdu.
4
Omonov si připsal první zákrok dnešního zápasu. Centr Uruguaye z lajny chytil do svých rukou.
2
První střelu v dnešním zápase si připsal López. Ta ale nemířila vůbec přesně a minula pravou tyč Omonovy branky o značný kus.
1
Úvodního výkopu se ujali hráči Uzbekistánu.
1
- 2
Hráči obou národních týmů nastupují na hřiště. Následovat budou hymny obou zemí.

Uzbekistán: Omonov – Kozak, Rakhmanov, Shamsiddinov, Yuldashev – Makhsatelliev, Sabirkhodjaev, Ubaydullaev, Turopov – Iskandarov, Yusupov.

Uruguay: De Amores – Silva, Rodríguez, Varela, Giménez – Pais, Cristoforo, Laxalt, De Arrascaeta – Acevedo, López.

Rozhodčí: Kassai – Erős, Albert.
Zápas se odehraje na Akdeniz Üniversitesi Stadyumu ve městě Antalya.
Hlavní rozhodčí je Kassai. Jeho asistenty jsou Erős a Albert (všichni Maďarsko).
Vzájemné zápasy

29.09.2009 MS U20 Uruguay – Uzbekistán 3:0

Uruguay

Uruguay dokázala ze dvou zápasů vybojovat jednu výhru. Druhý zápas bohužel prohrála. Uruguay vyhrála proti Novému Zélandu a prohrála proti Chorvatsku.

Uzbekistán

Uzbekistán se nachází na prvním místě skupiny se 4 body. V prvním zápase vyhrál proti Novému Zélandu a v druhém remizoval proti Chorvatsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.