Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Chemnitzer : Hamburger - 11. srpna 2019   18:30

Chemnitzer
Chemnitzer
59' Božić  • 69' Langer
2:2
(0:0)

5:6 (PEN)

Hamburger
Hamburger
64' Hinterseer   • 76' Kittel
Chemnitzer
Jakubov – Itter, Schoppenhauer, Reddemann, Milde (116. Blumberg) – Garcia (112. Tallig), Sarmov, Langer (87. Bohl), Müller – Bonga, Božić (74. Sturm)
Hoppe, Mroß, Tallig, Bohl, Campulka, Sturm, Blumberg
Kampka – Schaal, Schütz
Stadion Chemnitz, Chemnitz
Hamburger
Heuer – Gyamerah (106. Wintzheimer), Jung, Drongelen, Leibold – Kittel, Fein, Kinsombi (103. Amaechi), Dudziak (86. Samperio), Jatta (72. Narey) – Hinterseer

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 1:7. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:14.
Je dobojováno. V základní hrací době skončil duel mezi Chemnitzerem a Hamburgerem nerozhodně 2:2 a šlo se do prodloužení, které ovšem branku nepřineslo. V penaltách byl úspěšnější hostující celek, který tedy postoupil do další fáze.
Adrian Fein nedal brankáři šanci, poslal ho na druhou stranu a Hamburger jde dále!
Reddemann poslal míč nad branku a hosté jsou blízko postupu!
Ale stejně to udělal také hostující kapitán Drongelen.
Důležitou penaltu zahrál Itter velice zkušeně.
Samperio poslal míč doprostřed branky a Jakubov byl bez šance!
Tallig poslal míč přesně do šibenice!
Wintzheimer poslal brankáře zkušeně na druhou stranu.
Schoppenhauer také nedal!
Jakubov skvěle zasáhl a Narey penaltu neproměnil.
Nezaváhal ani Bonga, brankáře také poslal na druhou stranu.
Hinterseer poslal brankáře na druhou stranu.
Domácí Sarmov nedal brankáři šanci.
Kittel odpovídá také velice povedeným pokusem, Jakubov byl bez šance.
Müller proměňuje, míč poslal přesně k tyči.
Střílení penalt začíná.
Prodloužení je za námi a o postupujícím tedy rozhodnou pokutové kopy. Ty nikdy favorita nemají, takže uvidíme, jak to celé dopadne a kdo se bude více radovat. Začne se za malý okamžik.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Hraje se poslední minuta druhého prodloužení.
118'
Žlutou kartu dostává Leibold (Hamburger SV).
116'
Domácí šetří cenné vteřinky a evidentně čekají na penaltovou loterii.
114'
Žlutou kartu dostává Fein (Hamburger SV).
113'
Domácí se vydali dopředu ve dvou lidech, ale tato akce neměla šanci na úspěch.
112'
Z rohu nic nebylo a u míče jsou domácí, kteří šetří cenné vteřinky.
111'
Rohový kop pro HSV.
110'
Narey se tlačil dopředu, ale nakonec skončil i s míčem v zámezí a rozehrávat tak bude Jakubov.
108'
Hostující fotbalisté chtějí duel rozhodnout v prodloužení, což je pochopitelné, protože penalty jsou hodně ošidné.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Hraje se poslední minuta prvního prodloužení.
103'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Kinsombi, přichází Amaechi.
102'
Hosté jsou stále aktivnější, ale vypadá to, že v prvním prodloužení se branky nedočkáme.
100'
Nakonec se do míče opřel Bonga, ale míč skončil těsně vedle pravé šibenice!
99'
Hosté budou zahrávat hodně zajímavou standardní situaci z rohu velkého vápna.
97'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení z úhlu, ale s tímto propagačním pokusem neměl Jakubov žádné problémy.
96'
Hamburger je i v prodloužení aktivnějším týmem, ale do zakončení se zatím neprokombinoval.
94'
Prodloužení začalo hodně zostra. Hráči se nyní vůbec nešetří a viděli jsme několik opravdu hodně tvrdých zákroků.
92'
Žlutou kartu dostává Gyamerah (Hamburger SV).
91'
Žlutou kartu dostává Bonga (Chemnitzer FC).
91'
Začal první poločas prodloužení.
Devadesát minut je za námi, ale ještě nekončíme. Pohárový zápas mezi Chemnitzerem a HSV skončil nerozhodně 2:2, takže na řadě je prodloužení, případně penalty. Bude to ještě hodně zajímavé.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+5'
A ještě jeden roh pro HSV, který má obrovský tlak.
90+4'
Po rohovém kopu si pro míč došel dnes výborný Jakubov, který tak hodně pomohl svým zadákům.
90+4'
Po centru proletěl míč malým vápnem, ale žádný z hráčů HSV ho nedokázal usměrnit do branky!
90+4'
Hosté se tlačí dopředu, ale vypadá to, že půjdeme do prodloužení.
90+2'
Jen dodám, že rozhodčí přidal čtyři minutky.
90+1'
Hostující hráč upadl ve vápně soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Domácí to zvládli a míč uklidili daleko od své branky. Na tahu jsou ale stále hosté.
87'
87'
Střídání v týmu Chemnitzer FC: ze hřiště odchází Langer, přichází Bohl.
86'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Dudziak, přichází Samperio.
84'
Jen doplním, že pokud duel skončí nerozhodně, tak bude na řadě prodloužení a pokud se ani v něm nerozhodne, tak penalty.
82'
Domácí hráči zalezli na svou polovinu a s vypětím všech sil brání nerozhodný výsledek.
80'
Do vápna domácího celku míří jeden centrovaný míč za druhým, ale zatím bez gólového úspěchu pro hosty.
78'
Znovu se hraje na polovině domácího celku, který bude v závěru utkání nejspíše pod velkým tlakem.
76'
Hamburg právě vstřelil branku!
Tak to byla paráda! K míči se postavil SONNY KITTEL a hodně povedenou ranou poslal míč přesně do pravé šibenice, takže Jakubov byl bez šance – 2:2.
75'
Hosté budou zahrávat zajímavou standardní situaci z hranice velkého vápna soupeře.
74'
Ale ani z rohu nic nebylo a domácí tedy i nadále vedou o jednu branku.
73'
Hostující hráč vypálil z dálky, ale pozorný Jakubov vyboxoval míč na rohový kop.
71'
Dvacet minutek mají hosté na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Nyní se jim čas bude hodně rychle krátit.
69'
Chemnitzer FC právě vstřelil branku!
Jenže pozor, protože domácí jdou znovu do vedení! Po centru vyšplhal nejvýše MATTI LANGER, který přesnou hlavičkou nedal brankáři šanci – 2:1.
68'
Rohový kop pro Chemnitzer.
66'
A hosté samozřejmě po vstřelené brance ožili a znovu pospíchají dopředu. No, nyní to má pořádné grády.
64'
A vyplatilo se, protože HSV rychle srovnává na 1:1. Po centru si ve vápně zpracoval míč na prsa LUKAS HINTERSEER a poté ho skvěle poslal za českého brankáře – 1:1.
63'
Hostující trenér působil celý první poločas hodně klidným dojmem, ale to už nyní neplatí. Hecking u postranní lajny pořádně diriguje a povzbuzuje svůj celek.
63'
Hosté pokračují v poklidné kombinaci na polovině soupeře, který se hodně překvapivě dostal do vedení.
61'
Velký favorit tohoto utkání má nějakých 30 minut na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělal. Bude to hodně zajímavé.
59'
Tak to je velká rána pro hosty, kteří byli jasně lepším týmem, protože k míči se postavil DEJAN BOŽIĆ, který nedal brankáři šanci a Chemnitzer jde do vedení!
58'
Žlutou kartu dostává Drongelen (Hamburger SV).
58'
Drongelen podle rozhodčího zblokoval střelu rukou, penalta pro domácí!
57'
Hostující trenér už vstal z lavičky a svým svěřencům pořádně vyčinil. Hamburger sice stále drží míč, ale to je dnes zatím tak všechno.
55'
Ne, hosté se prostě nemohou prokombinovat do nějaké větší příležitosti. Kromě jedné tyčky neměl HSV nic.
53'
Stále se hraje hlavně na polovině domácího celku, který ale i nadále drží nerozhodný výsledek.
51'
Po rohu se k míči dostal Langer, ale byl z toho tak překvapen, že zakončit nedokázal.
50'
Dopředu se vydali i domácí a nakonec vybojovali rohový kop.
49'
Hamburger začal i druhý poločas náporem. Chemnitzer ale zatím klasicky odolává.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku tohoto duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:30 hodin.
První poločas je za námi. Hamburger byl jasně lepší, stále se tlačí dopředu, hrálo se víceméně jen na jednu branku, ale gól hosté nedali a v poločase je to tedy 0:0. Druhé dějství bude ještě hodně zajímavé a myslím si, že se máme na co těšit.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Hosté se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
42'
Další akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
40'
Velká šance hostů! Po přihrávce do vápna se k míči dostal nejspíše Fein, který ho poslal do tyče! Stav utkání se tedy nemění.
38'
Jatta si na polovině soupeře zpracoval míč rukou a zastavil tím útok svého týmu.
36'
Ale ani z rohu nic nebylo. Domácí to zvládli a Langer míč odkopl daleko z pokutového území.
35'
34'
Znovu se dobré dvě minutky hrálo na polovině Chemnitzeru, ale ani tentokrát z toho nebylo zakončení. HSV se vepředu zatím trápí.
32'
Ojedinělý výpad domácího celku zastavil dobrým obranným zákrokem Jung, takže na tahu už je znovu HSV.
30'
Hostující celek přidal a je to znát. Hamburger se začíná dostávat do zakončení, ale stále bez gólového úspěchu.
28'
Míč směřoval na přední tyč, ale tam byl pouze domácí hráče, který ho okamžitě poslal ven z pokutového území.
27'
26'
Po rychlé akci Jatta odcentroval a Božič hlavičkoval, ale míč skončil vysoko nad brankou domácího celku.
25'
Stále se hraje hlavně na polovině domácího celku, který se zatím pouze brání, ale nutno dodat, že se brání opravdu skvěle a soupeře do ničeho nepouští.
23'
Kombinační akci hostů zastavil tentokrát pomezní rozhodčí, ofsajd.
21'
Dopředu se dral Jatta, který se v souboji zbavil obránce, ale podle rozhodčího to bylo s faulem. Hostující hráč se hodně rozčiluje.
19'
Hostující hráč to vyzkoušel z přímého kopu, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl připraven český brankář Jakubov.
17'
Míč se dostal až k domácímu brankáři, který byl atakován, ale i tak to zvládl a odkopl do daleko od své branky.
16'
Hosté to zkouší všemi možnými způsoby, ale vždy se dostanou k vápnu soupeře a tam jejich snažení skončí.
14'
Snad poprvé se dopředu vydali i domácí. Byl z toho centr z pravé strany, ale do zakončení se žádný z hráčů Chemnitzeru neprodral.
12'
Obraz hry je stále stejný. Hosté drží míč a snaží se prokombinovat do zakončení, ale domácí obrana funguje na jedničku a favorita utkání do ničeho nepouští.
10'
Registrujeme první zakončení. Po centru hlavičkoval Bonga, ale z těžké pozice poslal míč nad branku soupeře.
9'
Hamburger hraje hodně trpělivě a soustředí se především na držení míče.
7'
Oba celky se stále tlačí dopředu, ale na první zakončení stále čekáme. Zatím je to plné nepřesných přihrávek, hlavně tedy ve finální fázi.
5'
Tentokrát ale snažená hostů skončilo útočným faulem.
4'
Ani domácí nic nevymysleli a znovu tedy hrají hosté, kteří jsou v tomto duelu jasným favoritem.
3'
Nakonec z toho byla rychlá akce po levé straně, ale po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a na tahu je tedy Chemnitzer.
2'
Druholigový celek drží míč a kombinuje zatím na své polovině.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Chemnitzer FC: Jakubov – Itter, Schoppenhauer, Reddemann, Milde – Garcia, Sarmov, Langer, Müller – Bonga, Božić
Náhradníci: Hoppe, Mroß, Tallig, Bohl, Campulka, Sturm, Blumberg

Hamburger SV: Heuer – Gyamerah, Jung, Drongelen, Leibold – Kittel, Fein, Kinsombi, Dudziak, Jatta – Hinterseer
Náhradníci: Mickel, Özcan, Wood, Amaechi, Moritz, Samperio, Wintzheimer, Narey, Papadopoulos

Rozhodčí: Kampka – Schaal, Schütz.
Utkání mezi Chemnitzerem a Hamburgerem začíná v 18:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si tento duel nenechte ujít, protože si myslím, že nás čeká opravdu zajímavý match.
Hamburger SV je celkem ze druhé ligy. V předloňské sezoně sestoupil z Bundesligy, ale okamžitý návrat mezi elitu se mu nepovedl. A letos má tedy jasný cíl, postoupil zpět do Bundesligy a dokráčet co nejdále v německém poháru. V lize zatím Hamburger odehrál dva zápasy a získal v nich 4 body, je na třetí pozici.
Chemnitzer FC je celek ze třetí nejvyšší německé soutěže. Domácí tým odehrál v této sezoně zatím čtyři utkání a nevede si vůbec špatně. Chemnitzer v nich získal slušných 9 bodů, má skóre 6:2 a nachází se na průběžné třetí pozici. Domácí dnes nejsou favoritem, ale svou kůži rozhodně nedají lacino, navíc doma jsou velice nepříjemným soupeřem.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německý pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Chemnitzerem a Hamburgerem, který je jasným favoritem tohoto utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.