Cracovia - Karviná | ONLINE | 28.6.2017 17:00 | Přípravné zápasy 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Cracovia : Karviná - 28. června 2017   17:00

Cracovia
Cracovia
8' Luiz  • 49' Sosnowski
2:2
(1:1)
Karviná
Karviná
32' Panák   • 57' Panák
Cracovia
Karviná

Ve druhém poločase taktéž obě mužstva dokázala vstřelit branku a nakonec se rozchází smírně 2:2.
90'
57'
Karviná právě vstřelila branku!
FILIP PANÁK dává svou druhou branku, kdy opět karvinští využívají standardní situaci.
49'
Cracovia právě vstřelila branku!
Krakov se dostává v úvodu druhého poločasu opět do vedení. Po standardní situaci se hlavičkou prosazuje LUKASZ SOSNOWSKI.
46'
Po prvním poločase je stav 1:1, kdy se první prosadili domácí, kteří byli v první půl hodině hry aktivnější a zaslouženě šli do vedení. Karviná však následně dokázala vyrovnat hru a zásluhou jim byla vyrovnávací branka. Obě mužstva hrají v poměrně těžkých podmínkách, kdy je teplota vzduchu nad 30 stupni.
45'
32'
Karviná zahrávala standardní situaci. Hlavička jednoho z karvinských hráčů našla FILIPA PANÁKA a ten pěknou střelou k pravé tyči srovnává stav utkání.
8'
Jako první v zápase se prosazují domácí, střelou z pětadvaceti metrů překonává brankáře Pindrocha CARLOS DELEU LUIZ.
1'

Cracovia Kraków: Sandomierski – Helik, Malarczyk – Deleu Luiz, Cunta – Covilo, Dimun – Zanjov, Wdowiak – Adamczyk, Szczepaniak.

MFK Karviná: Pindroch – Pilík, Panák, Piaček, Vondra – Šisler, Bajrič – Štepanovský, Pina, Puchel – Wágner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.