Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : FK Partizan - 29. ledna 2018   14:00

Liberec
Liberec
6' Kerbr  • 77' Graiciar
2:1
(1:0)
FK Partizan
FK Partizan
88' Tawamba
Liberec
Hasalík, Breite, Coufal, Graiciar, Knejzlík, Köstl, Ulbrich
FK Partizan
Trnič, Bošnjak, Dilas, Nišič, Jovanovič Strahinja, Derlek, Tawamba

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Přeji krásné pondělí a u dalších onlajnů na počtenou.
Přípravný zápas na Kypru mezi Slovanem Liberec a Partizanem Bělehrad končí výsledkem 2:1 pro českého zástupce. Slovan byl lepším týmem a Srby vůbec k ničemu nepouštěl. Nepohlídal si až úplně poslední akci, kterou sehráli hráči v černých dresech ukázkově a zásluhou Léandra Tawamby snížili. O branky Severočechů se postarali Milan Kerbr a Martin Graiciar.
90+0'
90'
Hladký má míč ve své moci a vykopává jej daleko od své brány.
88'
Partizan právě vstřelil branku!
Kamerunský forvard LÉANDRE TAWAWMBA dostal přihrávku před úplně prázdnou bránu a neměl nejmenší problém do ní zakončit. 2:1 a ještě je o co hrát!
87'
Vukliševič si nepřidělával starosti v obraně a odkopl míč do autu.
86'
Dorley dostal těžkou přihrávku, kterou nezpracoval. Poslední minutky zápasu zbývají Partizanu, aby zabojoval o lepší výsledek.
84'
Liberec už se nikam nežene a často si vypomáhá v kombinace s Hladkým. Ten nyní poslal dlouhý nákop, ale ten žádný z jeho spoluhráčů nezpracoval, takže má míč jeho protějšek – Jovičič.
82'
Další ofsajd v podání srbského týmu. Jinak by však měl Hladký velkou práci, protože to zavánělo samostatným únikem.
81'
Sudí je ve velké permanenci, protože fotbalisté Partizanu dohrávají každý souboj. To úplně nevypadá na přátelské utkání v pohodové atmosféře.
80'
Další nákop dopředu v podání modrých zastavuje ofsajd. Ten se posléze pískal i na druhé straně.
79'
Slovan je i nadále aktivní. Další rána zpoza vápna zamířila o kousek nad bránu.
77'
Liberec právě vstřelil branku!
Z ničeho nic přichází druhá branka Liberce. Rychlý brejk přinesl centr do vápna a následné sklepnutí míče na MARTINA GRAICIARA, který ve skluzu dopravil míč do sítě.
75'
Srbové to přestávají unášet. Další zakopnutí míče a další žlutá karta. Tentokrát pro Jankoviče.
73'
Severočeši i nadále zvládají vysouvat svůj pressing hodně vysoko. Zřejmě mají na Kypru dobré tréninkové dávky, protože i čtvrt hodiny před koncem vypadají čerstvě.
72'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Ivanovič, přichází Tawamba.
71'
Třetím hráčem Bělehradu, který získává žlutý kartonek za odměnu je Ivanovič, který byl přistižen v ofsajdu a následně stejně vystřelil míč.
71'
Radek Voltr hledal spoluhráče pohledem, ale žádný se mu nenabízel, a tak to musel zkusit sám. Obrana Partizanu jej však zpacifikovala celkem snadno.
69'
Jovičič si v malém vápně dovolil kličku ze stoje na dotírajícího forvarda Liberce. Tak to je velké sebevědomí.
68'
Pulkrab nedokázal z levé strany poslat přesný centr do vápna, což je škoda. Hráčů Liberce bylo v útoku dost.
67'
A opět si gólman srbského celku musel dojít pro míč. Slovan pomalu vystrkuje růžky a hlavně nepustil Bělehrad už několik minut za půlku.
66'
Folprecht se opřel do míče po přihrávce Dorleye, ale přestřelil bránu Jovičiče.
66'
Voltr se snažil získat míč příliš vehementně, takže mu byl odpískán faul.
64'
Hned tří centry v rychlém sledu dolétly do šestnáctky Bělehradu, ale všechny odvrátili stopeři. Každopádně soupeř Plzně v osmifinále Evropské ligy se zatím neukazuje příliš v dobrém světle.
63'
Rozehrávka nakonec žádné nebezpečí nepřinesla. Liberec ztratil míč, ale následným rychlým napadáním jej bleskově získal zpět. Tato herní činnost zatím funguje českému týmu precizně.
61'
Na hřišti se teď hodně přiostřilo. Výsledkem je standardka Slovanu. Na přímou střelu je to však hodně daleko.
60'
Až teď Slovan zakombinoval a poslal do vápna centr, jenže ten proskákal skrz a zamířil za autovou čáru.
59'
Hraje se převážně uprostřed hřiště a ani jeden tým si nemůže dát pět kloudných přihrávek v řadě.
57'
Markovič je dalším potrestaným hráčem, protože zastavil rodící se brejk Liberce.
55'
Český tým teď hodně vysunul pressing a přidělal tím hodně nepříjemností Srbům. Ti se uchýlili pouze k nákopu dopředu,takže s míčem mohou postupovat kupředu modří.
54'
Na zemi zůstal Tošič, ale už se zvedá a bude v pořádku. Partizan je u míče na své půlce.
53'
Tentokrát poslal Jovičič pozdrav přes celé hřiště Hladkému. Ten jej s povděkem přijal a přihrává spoluhráčům.
51'
Severočeši postupovali do otevřenější obrany a přihrávku vzduchem dostal do vápna Radek Voltr, který střílel okamžitě a bez přípravy, ale jeho pokusu chyběla razance, takže snadná práce pro Jovičiče.
50'
Bělehrad přehrává míč z jedné strany na druhou, ale všechno se to odehrává na polovině hřiště. Liberec je dobře sešikován v obraně se všemi hráči pod míčem a Partizanu to zatím dělá velké potíže.
48'
Míč si postavil zkušený harcovník Zoran Tošič, ale trefil jen zeď, která ukázkově nadskočila.
48'
A z nějakých třiadvaceti metrů bude mít k dispozici velmi nebezpečnou standardní situaci.
47'
Teď už však kombinuje srbský tým a svojí akci táhne po pravé straně.
46'
Druhá půlka už odstartovala. Míč je na kopačkách hráčů v modrých dresech.
46'
První půlka je u konce a ve vedení je Slovan Liberec. Hned v šesté minutě totiž otevřel skóre Milan Kerbr. Poté se hrál poločas, ve kterém příliš šancí vidět nebylo. Kromě gólu měl jedinou střelu na bránu Daniel Potočný, který však zamířil přímo doprostřed, kde stál Jovičič a míč vyrazil.
45+0'
45'
Jankovič byl odzbrojen od balónu podle rozhodčího čistě, a tak z toho bude pouze vhazování pro Bělehrad.
44'
Pasáž mnoha nepřesností uprostřed hřiště. Balón se odrážel od kopaček na všechny směry, až doputoval k Hladkému, který hru uklidnil a roztáhl na pravou stranu hřiště.
42'
Výborně zafungoval Vukliševič, který odvrátil centrovaný míč do bezpečí.
41'
Bělehrad opět rozehrává od své branky, protože Severočechům nevyšla kombinace. Ti se snaží hrát hodně přímočaře, ale v posledních minutách jsou dost nepřesní.
40'
Partizan teď zamkl Liberec kolem jeho vápna, ale házenkářské obléhání nevedlo ke střele.
38'
Zoran Tošič dostal přihrávku na hranu brankoviště od Jankoviče, ale jeho střela z těžké pozice nakonec zamířila až do autu.
37'
Další faul uprostřed hřiště mají na svědomí hráči v černém.
37'
Nepřesná byla i další přihrávka do levého křídla Slovanu. Bělehrad vhazuje u své branky.
36'
Nakonec rozehrál na krátko a došlo i ke střele za vápnem, která však opět nemířila mezi tři tyče.
35'
Kerbr dostal ukázkový diagonální pas vzduchem, ale svůj centr příliš přetáhl. Na pravé straně u rohového praporku však došlo k faulu, takže Liberec bude rozehrávat.
34'
Jovičić rozehrává od své branky, protože dlouhý nákop Severočechů doputoval až do zámezí.
32'
Zoran Tošič dostal žlutou kartu za faul loktem uprostřed hřiště. Probudila se v něm jeho horká krev a verbálně se ještě dohadoval s rozhodčím.
31'
Hladký se teď musel mít hodně na pozoru, protože malá domů mířila do brány, zatímco on stál na přihrávku vedle. Pomalý míč však stihl před brankovou čárou a zvládl i následnou rozehrávku pod tlakem.
31'
Milan Kerbr si narážečkou vyměnil míč se spoluhráčem a levou nohou vystřelil zpoza vápna. Tato střela však na rozdíl od jeho pokusu ze šesté minuty mířila vedle.
30'
Srbové měli k dispozici standardní situaci z poloviny hřiště, kterou chtěli rozehrát velmi rychle, ale práce kvapná, málo platná.
29'
Pulkrab pokazil přihrávku dopředu, takže si český tým míče příliš neužil.
28'
Antonov se snažil proniknout po levé straně, ale tato cesta byla zavřená.
27'
Hráči Partizanu kombinují na vlastní polovině a hledají prostor v liberecké obraně.
24'
Po autovém vhazování na levé straně se dostal k zakončení ve vápně Roman Potočný, ale mířil jen doprostřed brány, kde balon dokázal vyrazit Jovičič.
21'
K ohrožení nakonec nedošlo. Zoran Tošič totiž trefil zeď Slovanu a posléze jeho druhý pokus byl sražený mimo.
20'
Slovan se provinil faulem pár metrů za vlastním vápnem. Partizan bude mít možnost ohrozit bránu Hladkého.
16'
Bývalý hráč Manchesteru United Zoran Tošič fauloval Potočného ve středu pole. Útočník Slovanu se těžko zvedá ze hřiště.
15'
Wiesner centroval z levé strany na Potočného ve vápně, který si ovšem nedokázal zpracovat balon a přišel o něj.
12'
Slovan zahrával rohový kop a velmi ostrý centr mířil přímo do brány. Brankář Jovičič jej nadvakrát kryl ve svých rukavicích.