Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Neugersdorf : Liberec - 29. června 2018   17:30

Neugersdorf
Neugersdorf
0:1
(0:0)
Liberec
Liberec
87' Mashike
Neugersdorf
Vaizow – van Kerkoff, Petrick, Wolf, Gerstmann, Dittrich, Marek, Komnos, Knechtel, Merkel, Djumo
Aubele – Gnieser, Belini Fagan, Träger, Haist, Blaser, Drassdo
Herde – Wehnert, Kneusel
Sparkassen-Arena Oberlausitz
Liberec
Hladký – Mikula, Vuklišević, Kačaraba, Kerbr – Breite, Malinský, Nešický – Oscar, Voltr, Mashike
Hasalík – Kazda, Ulbrich, Lábek, Michal, Vébr

Děkujeme za pozornost a u dalšího online textového přenosu se těšíme na shledanou.
90'
87'
Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je MASHIKE, který po centru Oscara z levé strany krásně z voleje propálil brankáře.
69'
Střelu Blasera po rohu Hladký lapil do rukavic.
69'
Otřepané nedáš dostaneš se málem opět potvrdilo. Neugersdorf dal z protiútoku mlem vedoucí gól. Střílející Merkel nechal tváří v tvář vyniknout Hladkého.
68'
Aktivní Liberec si vypracoval další možnost ke skórování! Malinský z pravé strany přihrával do vápna, kde si naběhl z druhé vlny Oscar a střelou šajtlí nebezpečně zaměstnal domácího brankáře.
67'
Totožná situace. Nešický faulován, Kerbr pálí, brankář vyráží na roh.
65'
Po faulu na Nešického pálil Kerbr z přímého kopu nebezpečně k tyči. Brankář vyrazil na roh.
52'
Liberec mohl jít do vedení. Oscar obešel brankáře, předložil míč Mashikemu před prázdnou branku. V tu chvíli však vylétl vzhůru praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
50'
Míč se dostal na hranici šestnáctky, kde stál připravený Voltr. Jeho pokus brankář kryl.
48'
Na centr z rohu si naběhl Kačaraba. Branku z voleje přestřelil.
48'
Mashikeho hlavička po standardní situaci byla zblokována na roh.
46'
45'
První poločas skončil. Viděli jsme vyrovnaný zápas s jednou vyloženou šancí na každé straně. Druhý poločas začne přibližně v 18:35.
42'
Na druhé straně musel zasahovat Hladký po střele s falší od domácího Djuma.
40'
Nový muž Liberce Nešický se teď předvedl, když vybojoval míč uprostřed hřiště. Po faulu na jeho osobu vstal a za vápnem vypálil těsně nad branku.
24'
První střelu mezi tři tyče obstaral liberecký Voltr. Voizow vyrazil na roh.
20'
Liberecký přímý volný kop sehráli Nešický s Breitem na teč Mashikemu. Míč kryl gólman domácích.
11'
Liberec mohl jít do vedení. Oscarova střela se odrazila k volnému Voltrovi na malé vápno, ten však trefil pouze břevno.
4'
Do první velké šance se dostal domácí Knechtel, který z hranice šestnáctky z voleje těsně minul Hladkého svatyni.
1'
Oba týmy se zatím rozcvičují za příjemného letního počasí.
Vítáme Vás u přípravného utkání mezi německým FCO Neugersdorf ze čtvrté ligy a týmem FC Slovan Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.