Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vardar : Slovácko - 3. února 2018   15:00

Vardar
Vardar
6' Stojcevski  • 71' Maksimov
2:2
(1:1)
Slovácko
Slovácko
42' Zajíc   • 83' Daníček
Vardar
Aleksovski – Antovski, Popov, Stojcevski, Todoroski, Serafimov, Toševski, Brdarovski, Stojkov, Maksimov, Beriša.
Slovácko
Daněk (60. Trmal) – Vasiljef, Hofmann, Šimko, Rainberk (36. Havlík (63. Kubala)) – Daníček, Janošek, Hellebrand (46. Sadílek) – Rezek, Zajíc, Navrátil.

Slovácko tedy první dopolední zápas prohrálo s dánským celkem Hobro 2:3. A s makedonským zástupcem uhrálo remízu 2:2. Na soustředění Slovácko ještě čekají v následujících dnech dva přípravné zápasy.
Je tu konec přátelského utkání. Slovácko sehrálo ve druhém poločase vyrovnanou partii se svým soupeřem. Po pěkné útočné akci Vardaru museli opět dotahovat ztrátu a to se jim následně po důrazu v útoku podařilo.
90'
90'
Slovácko ještě zahrávalo standardní situaci ze střední vzdálenosti, ale Vardar se jí ubránil a rozhodčí ukončuje zápas.
89'
Jeden z hráčů Slovácka po souboji upadl před brankou, ale rozhodčí jasně signalizuje, že o penaltu se nejedná.
88'
Slovácko se dopouští útočného faulu a z tohoto útoku nic nebude.
86'
Taktický faul a Vardar bude rozehrávat na půlce soupeře.
85'
Český celek se snaží strhnout vedení na svou stranu, tento míč však v pohodě má brankář.
83'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Slovácko vybojovalo zdánlivě ztracený míč zpět a VLASTIMIL DANÍČEK si hezky řekl o centr a hlavičkou pod břevno srovnává stav zápasu.
82'
Slovácko podniklo další útok z pravé strany a nebezpečnou přihrávku před branku jen brankář vyrazil před sebe. Naštěstí pro něj ke svému spoluhráči, který si bere míč.
81'
Centr z pravé strany, hráč Slovácka se snažil o dorážku, ale byl bráněn obráncem, který to vše zvládá a následuje odkop od branky Skopje.
80'
Již to není pravda a Vardar nyní kombinuje a využívá prostor celého hřiště. Nutí soupeře hodně nyní běhat.
79'
Ale ani ten nevede k opětovnému srovnání. Slovácko zůstává u míče.
78'
Po dalším útoku si Slovácko zahraje další rohový kop...
76'
Rohový kop fotbalisté ubránili. Dostali se do útoku, ale ztrácí míč u levého praporku.
75'
Pěkná střela Varadaru, kterou brankář musel vyrazit na rohový kop.
75'
Útok Vardaru zastaven na polovině hrací plochy a Slovácko ihned míří dopředu.
74'
Slovácko se dostalo ke standardní situaci, ale nedokázali z tohoto vytěžit nic zásadního.
71'
Vardar Skopje právě vstřelilo branku!
Nyní obrana Slovácka lehce podcenila tento útok. Centr z pravé strany měl být odvrácen, avšak hráč Slovácka se netrefil do míče a ten propadl na MAKSIMA MAKSIMOVA a prostřeluje brankáře pod břevno.
69'
Roh sám o sobě nepřinesl nic. Avšak následný centr na levou stranu a přihrávka před branku již přinesla střelu. Avšak hráč zamířil nad branku!
68'
Slovácko opět o něco více přebralo iniciativu na míči. Nyní dobrý centr, z kterého vytěžili rohový kop.
66'
Centr Vardaru na hranici šestnáctky odvrací obránce Slovácka do bezpečí.
65'
Již se pokračuje ve hře a není nyní nic moc co k vidění. Oba celky bojují o míč uprostřed hrací plochy a ani jeden z nich se nedokáže dostat do pořádného útoku.
62'
Nyní se nehraje, neboť je ošetřován jeden z hráčů Skopje.
60'
Na levé straně Slovácko nedokázalo nic vymyslet a druhý poločas se zatím nese v duchu vyrovnané hry od obou soupeřů.
58'
Vardar si nyní nerozuměl v postupu vpřed, avšak dobrou práci odvedla i obrana českého celku.
57'
Útok Slovácka nakonec nepřinesl žádnou zajímavou střelu a následuje odkop od branky.
56'
Střílený centr z pravé strany odvrátil jeden z obránců. Slovácko přenáší následně hru na levou stranu.
55'
Kombinace Vardaru stále pokračuje, ale probíhá na jeho vlastní polovině.
54'
Skopje nyní převzalo v posledních minutách iniciativu a snaží se o kombinaci a ukolébat tak svého soupeře.
52'
Z rohového kopu se Vardar nedostal do slibné šance.
51'
Snaha o útok Vardaru, ale hráč neměl šanci uspět proti třem hráčům Slovácka a vrací míč na svého spoluhráče na středu hřiště.
50'
Kombinace končí nakonec zahráním míče do autu a Vardar se ujme vhazování.
49'
Hráči Slovácka vysoko napadají a Vardar musel do své hry zapojit i brankáře.
48'
Druhý poločas taktéž začali hráči Slovácka aktivněji a drží míč na svých kopačkách.
46'
Centr z pravé strany sbírá brankář Slovácka do svých rukavic.
46'
V prvním poločase bylo Slovácko herně lepší, více útočilo a vytvářelo si zajímavé centry před branku soupeře. Nakonec se jim před koncem podařilo i odpovědět na vedoucí branku svého soka.
45'
44'
První poločas se nám dohrává na polovině hřiště, kdy má míč v držení celek z Makedonie.
42'
A je tu konečně vyrovnávací branka. TOMÁŠ ZAJÍC využil pěkného vysokého centru z pravé strany a pěkně jej sklepl pod nohy brankáře do branky.
41'
Hra se nám přesunula víceméně na střed hřiště, Slovácko již tolik neútočí, jakoby jim došly nápady jak překonat obranu svého soka.
40'
Již se pokračuje ve hře a Slovácko rozehrálo míč. Do útoku se zatím nedostává.
39'
Faul ve středovém kruhu a probíhá ošetřování hráče Slovácka.
38'
Český celek se již dostával do šance, ale opět si nepohlídal ofsajd, jako již po několikáté v první poločase.
37'
Nyní možná až zbytečně brzy se hráč Slovácka rozhodl ke střele. Tato přízemní střela míří hodně mimo branku soupeře.
35'
Nyní to zkoušeli dlouhým míčem, ale rozhodčí vidí ofsajd.
34'
Protiútok Slovácko nezahrálo dobře, nicméně drží míč a kombinují s ním na polovině hrací plochy.
33'
Útok Vardaru se nepodařil a míč zahrávají do zázemí. Následuje odkop od branky.
32'
Taková střela na náhodu, ale nakonec udělala problémy brankáři Vardaru, kdy se před ním míč odrazil a musel rychle reagovat na tuto změnu.
30'
Rohovému kopu se Vardar ubránil a konečně se mu daří vyvézt míč na polovinu hřiště.
30'
Standardní situaci Slovácko zahrálo velmi dobře a jeden z hráčů dorážel v těsné blízkosti brankáře, který však byl hodně blízko a vyrazil míč na rohový kop.
29'
...první byl odražen a z druhého se taktéž nedokázali hráči prosadit. Nicméně Slovácko je stále na polovině soupeře.
28'
Rohový kop pro Slovácko...
27'
Už to vypadalo, že hráč Slovácka ztratí míč na pravé straně, ale podařilo se mu jej dostat na svého spoluhráče, ale ten se nakonec ke střele nedostal. Obránce soupeře se o něj dobře postaral.
25'
Fotbalisté Slovácka se i nadále drží na míči a snaží se stále útočit. Avšak stále chybí nějaká ta překvapivá finální přihrávka.
23'
A tohle byla nadějná příležitost. Útok po pravé straně a následný centr před branku. Hlavičkoval jeden z hráčů a zamířil jen kousek nad branku!
22'
Dlouhý nákop má ve svých rukavicích brankář Slovácka a ten ihned rozehrává.
21'
Rohový kop nepřinesl nic zásadního pro český celek a ten stále prohrává o jednu branku.
21'
No a standardní situace nebyla špatně zahrána, ale jako první se dostal k míči obránce soupeře a ten odráží na rohový kop. Avšak chvilku musel trnout, aby si míč nekopl do vlastní branky.
20'
...vhazování na pravé straně a následně si hráč vykoledoval faul a bude tu zajímavá standardní situace.
19'
Kombinace Slovácka, uvidíme co z toho vyplyne...?
18'
Přihrávka do uličky se sice podařila, ale byla příliš dlouhá a Aleksovski bez problémů a v klidu bude moci rozehrát.
17'
Tento útok nebude povedený, neboť se jeden z hráčů dopouští za polovinou hřiště faulu a rozehrávat bude Skopje.
16'
Po čtvrt hodině hry je lepším celkem Slovácko, i když na skóre jejich soupeř. Využil však jedné příležitosti a proto prozatím vede.
15'
Sympatický pokus z pravé strany, jen ta přihrávka nakonec nevyšla a míč nakonec má brankář soupeře ve své moci.
13'
Ofsajd a Vardar bude rozehrávat z hranice šestnáctky, ten se od vstřelené branky prakticky neukázal na polovině soupeře.
12'
Fotbalisté Slovácka se po standardní situaci dostali do zakončení, ale jejich pokus zamířil jen mimo tři tyče.
11'
Vardar již přebral kontrolu nad míčem, avšak soupeř jej dobře napadá a nemají klid pro rozehrávku.
9'
Český celek i nadále je u míče, ale daleko od branky svého soupeře.
8'
Slovácko zaútočilo, ale z rohového kopu se neprosazuje.
6'
Vardar se po rohovém kopu dokázal udržet na polovině soupeře a nakonec po přihrávce Antovskeho se nádherně trefil k pravé tyči FILIP STOJCEVSKI.
6'
Český celek se nedokázal dostat s míčem z vlastní poloviny a nakonec to bude roh pro Vardar.
5'
Slovácko má míč a kombinuje s ním na středu hřiště, nakonec je nuceno se stáhnout na svou polovinu.
4'
Slovácko se vhazováním dostalo ze své poloviny, avšak v útoku se provinilo ofsajdem.
3'
Snaha Slovácka dostat míč středem hřiště, obrana soupeře však zareagovala velmi dobře a ubránila danou situaci.
2'
Dlouhý míč vyslaný ze středu hřiště zamířil nakonec do zázemí, Vardar se ujme vhazování.
1'
Slovácko rozehrálo svůj dnešní druhý přípravný zápas na soustředění v Turecku a první útok po levé straně nevyšel dle jejich představ.
1'
Druhý přípravný zápas v Turecku, Slovácko odehraje v ten samý den, s Vardar Skopje. Vardar je makedonský celek, účastník EL a momentálně drží druhou příčku ve své domácí soutěži.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.