Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko : Trenčín - 6. července 2019   11:00

Slovácko
Slovácko
45' Dvořák
1:1
(1:0)
Trenčín
Trenčín
80' Roguljič
Slovácko
Trmal – Juroška, Šimko, Hofmann, Reinberk – Petržela (60. Sadílek), Havlík, Daníček, Navrátil (71. Vasiljev) – Kalabiška (75. Rezek), Dvořák
Daněk – Franič, Vasiljev, Rezek, Hellebrand, Divíšek, Sadílek, Krejčí
Dubravský – Zaoral, Grečmal
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
920 diváků
Trenčín
Šemrinec – Ligeon, Bukari (77. Corryn), Zubairu (46. Ubbink), Šulek, Comvalius (77. Sleegers), Koolwijk, Skovajsa, Roguljič (85. Kadák), Depetris, Laczkó (67. Kleščík)
Chovan – Kadák, Kleščík, Keston, Sleegers, Corryn, Ubbink

Slovácko v generálce na novou sezonu remizovalo s Trenčínem 1:1. V prvním poločase byl lepším mužstvem slovenský ligista, který si vypracoval i několik šancí, které ale neproměnil. Slovácko se dostávalo k ohrožení branky jen velmi sporadicky, ale také dokázalo zahrozit Petrželou. Nakonec šlo do vedení na konci první půle, když po tečované střele Petržely překonal Šemrince Dvořák. Ve druhém dějství se hra vyrovnala, Trenčín už tak ve hře nedominoval, modrobílí si vypracovali dostatek šanci ke vstřelení druhé branky, ale vždy chyběl pověstný kousek. Trenčín se nakonec radoval ze vstřelené branky deset minut před koncem, když vyrovnal Roguljič.
90'
90'
Ubbink míč přihrál na přední tyč, kde se snažil do míče opřít Sleegers, střela byla zblokována, ale rohový kop už slovenské mužstvo nebude zahrávat, jelikož sudí Dubravský utkání ukončil.
90'
Šimko ještě u rohového praporku fauloval Depetrise a Trenčín bude zahrávat zkrácený roh.
89'
Ještě brankář Trmal musel řešit jednu ošemetnou situaci, po přihrávce střídajícího Corryna střílel u pravé tyče Depetris, Trmal byl u tyče včas a střelu si pohlídal.
88'
Zadáci slovenského mančaftu kombinují pozvolna na své polovině.
86'
Změnit skóre mohl ještě v závěru Reinberk, který technicky ve vápně vystřelil na zadní tyč, ale balon do branky neprošel, jelikož nastřelil stojícího Dvořáka.
85'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljič, přichází Jakub Kadák.
84'
Trenčín kombinuje na své polovině a vypadá to, že nikam nepospíchá a je spokojený s remízou po dvou porážkách s druholigisty.
83'
Po rychlé rozehře se domácí fotbalisté dostali jen na hranici vápna, tam jim byl balon odebrán hlavním sudím.
82'
Na polovině Trenčína byl faulovaný Sadílek a Slovácko bude mít ještě příležitost ohrozit branku soupeře.
80'
Trenčín právě vstřelil branku!
Trenčín vyrovnává stav zápasu na 1:1, když si obrana Slovácka nepohlídala náběh ANTE ROGULJIČE, který tvrdou střelou pod břevno nedal vybíhajícímu Trmalovi šanci.
77'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Bukari, přichází Corryn.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Comvalius, přichází Sleegers.
75'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Kalabiška, přichází Jakub Rezek.
73'
Po kombinaci Jurošky a Vasiljeva, druhý jmenovaný přihrával na hranici vápna na Dvořáka, který ještě přenechal míč Reinberkovi, který vystřelil a Šemrinec se musel velmi natahovat, aby balon vyrazil.
71'
Také ve druhé půli se šli hráči občerstvit.
71'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Tomáš Vasiljev.
69'
Slovácko zahrávalo rohový kop na krátko, také centr Sadílka skončil v rukavicích Šemrince.
68'
Trenčín vedl útok po pravé straně, centr Ligeona ale skončil v rukavicích gólmana Trmala.
67'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adam Lazckó, přichází Peter Kleščík.
65'
Exekuci si vzal na starost Havlík, který míč namířil přesně do náruče brankáře Šemrince.
64'
První žlutou kartu viděl Martin Šulek.
64'
Na pravé straně byl faulovaný Dvořák a domácí celek bude zahrávat standardní situaci.
63'
Na opačné straně Navrátil přihrál přesně Daníčkovi, který vystřelil z první vedle levé tyče.
63'
Ubbink v pokutovém území našel přesně Comvaliuse, který si balon zpracoval a vystřelil pravou nohou vedle pravé tyče.
60'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Lukáš Sadílek.
58'
Modrobílí se nyní usadili před vápnem Trenčína, ale zatím kombinuje před jeho vápnem.
55'
Domácí celek překvapil hostující obranu, když rychle rozehrál na polovině Trenčína, Kalabiška našel přesně Petrželu, který ale nepřekonal Šemrince.
55'
Hofmann viděl na levé straně nabíhajícího Reinberka, který si míč posunul u brankové čáry kolem Ligeona, ale přes Laczkó už nepřešel.
52'
Naopak Slovácko šlo do rychlého protiútoku, na ofsajdové linii dostal míč Navrátil, který šel z levé strany na branku Trenčína, stříleným centrem se snažil najít. ještě Petrželu, jemuž chyběl krok, aby míč dorazil do brány.
51'
Trenčín pokračoval v kombinaci, ale nic na útočné polovině nevymyslel.
50'
Bukari prostrčil míč kolem Reinberka a ten jej u postranní čáry fauloval.
49'
Do centru z pravé strany se hlavou vložil Comvalius a jeho pokus šel vedle pravé tyče.
48'
Depetris se pral s převahou v pokutovém území, na hráči Slovácka si však nepřišel, ale hostující celek zůstal u míče.
46'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Osman Zubairu, přichází Desley Ubbink.
46'
45'
45'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Hofmann nakopl míč na pravou stranu na Jurošku, který balon vrátil Petrželovi na hranici vápna, ten vystřelil, sražený míč se dostal ke zcela volnému PAVLU DVOŘÁKOVI, který proti brankáři Šemrincovi nezaváhal.
44'
Modrobílí předvedli nyní rychlou kombinaci na jejímž konci byl zakončující Petržela, který ale netrefil hostující zařízení. Dobře mu dával míč do druhé vlny Navrátil.
42'
Slovácko zahrávalo volný přímý kop z třiceti metrů. Petržela lehkým míčem přes stojící zeď poslal balon do šestnáctky, ale tam jej odhlavičkoval Laczkó.
40'
Slovácko zahrávalo dva rohové kopy za sebou. Ve druhém případě se jednalo o nacvičený signál, když na zadní tyči hlavičkoval Daníček, který posílal balon ještě do ohně, na malém vápně musel zasahovat Šemrinec.
37'
Nyní Petržela předvedl proč ho Slovácko angažovalo, zaběhl si za obranu, poté si zpracoval přes obránce těžký balon, a snažil se o střelu, vybíhající Šemrinec mu zmenšil střelecký úhel a domácí záložník se k razantní střele nedostal.
35'
Reinberk po dobré kombinaci zpětnou přihrávkou se snažil najít v pokutovém území spoluhráče, Dvořák si tělem odstavil protihráče v domnění, že za ním je ještě jeho spoluhráč, jeho domněnka byla však chybná.
34'
Petržela se kolmicí snažil balon posunout do vápna na nabíhajícího Jurošku, o trochu dříve tam byl hostující hráč a domácí obránce přes něj míč nedostal.
30'
Kalabiška šel zleva do středu a přihrál na pravou stranu Petrželovi, který nejprve udělal kličku a měl prostor ke střele levou nohou, k té se ale neodhodlal a místo toho přihrál nechytatelnou přihrávku svému spoluhráčovi.
28'
Bukari se snažil kolmou přihrávkou z pravé strany na střed najít Depetrise, ale dobře zasáhl Reinberk.
26'
Už se zase hraje. První polovina zápasu se odehrává v režii slovenského celku, který je na baloně hodně silný.
25'
Rozhodčí Dubravský dal pokyn k přestávce, aby se šli hráči občerstvit.
22'
Dvořák vyhrál přetahovanou s obráncem Trenčína a tím se uvolnil prostor na pravé straně pro Petrželu, který si jej chtěl dloubnout kolem obránce hostujícího celku, ale to mu nevyšlo.
20'
Po centru Navrátila do pokutového území se snažil balon zasáhnout nabíhající Dvořák, ale míč jen škrtl podrážkou, kulatý nesmysl se dostal k Petrželovi, který se mu snažil balon narazit, ale nepřesně.
17'
Trenčín zahrával v krátkém sledu dva rohové kopy, druhou standardní situaci odvracel hlavou stopér Hofmann.
15'
Hofmann dlouhým míčem se snažil vysunout na pravé straně Petrželu, ale ten byl zdvojen a k míči se u brankové čáry nedostal.
14'
Po rohovém kopu může obrana Slovácka trochu vydechnout, jelikož od začátku utkání se hraje převážně na polovině Slovácka.
13'
Bukari přesunul míč na svého kolegu z týmu Comvaliuse, který vystřelil na přední tyč, brankář Trmal musel opět zasahovat. Odražený míč odpálil Juroška.
10'
Po rohovém kopu se balon odrazil k Zubairovi, jeho střela byla zblokována domácí obranou.
9'
Také na druhé straně bylo pořádně rušno, David Depetris dostal pěknou přihrávku vystřelil v pokutovém území, jeho střelu vyrazil Trmal, poté se odrazil balon Roguljičovi, který s ním se snažil přejít přes několik protihráčů, ale poté jej přihrál znovu Depetrisovi, který ani napodruhé nepřekonal Trmala.
7'
Také domácí borci si vytvořili jednu velkou šanci, Daníček našel kolmicí za obranou Trenčína Petrželu, který šel z levé strany na bránu Šemrince, situaci trochu zbrzdil přes vracejícího se obránce si navedl míč na střelu a slovenských brankář musel jeho pokus zkrotit nadvakrát do rukavic.
5'
Nyní se dostali ke slovu i hráči Slovácka, kteří budou moci uvést míč do hry po autovém vhazování.
4'
Ze standardní situace hostující celek nic nevytěžil. Po odkopu jsou však hráči Trenčína.
3'
Po kombinaci Zubairu s Bukarim musel zasahovat brankář Trmal. První jmenovaný přihrál ve vápně zcela volnému Bukarimu a ten vyprášil rukavice domácího brankáře.
2'
Jenže jejich souhra netrvala příliš dlouho a zase mají míč na svých kopačkách hráči slovenského celku.
2'
Tam ale záhy o míč přišli a domácí borci mohou kombinovat.
1'
Jako první uvedli míč do pohybu hráči Trenčína, který kombinovali nejprve na své polovině a poté se přesunuli na polovinu Slovácka.
1'
-1'
Trio rozhodčích přivádí základní sestavy na hrací plochu. Slovácko bude hrát v modrých dresech a Trenčín v bílých s červenými trenýrkami.

1.FC Slovácko: Trmal – Juroška, Šimko, Hofmann, Reinberk – Petržela, Havlík, Daníček, Navrátil – Kalabiška, Dvořák
Náhradníci: Daněk – Franič, Vasiljev, Rezek, Hellebrand, Divíšek, Sadílek, Krejčí

AS Trenčín: Šemrinec – Ligeon, Bukari, Zubairu, Šulek, Comvalius, Koolwijk, Skovajsa, Roguljič, Depetris, Laczkó

AS Trenčín

Slovenský celek, který se udržel v minulé sezoně udržel mezi ligovou smetánkou, když zvládl barážové dvojutkání s Popradem, nastoupil ke čtyřem přátelským zápasům se statistkou, dva vítězné zápasy a dva prohrané zápasy. Porazil maďarský Győri ETO FC a druholigovou rezervu Žiliny a dvě porážky si připsal s druholigovýmí českými týmy – Pardubicemi a Hradcem Králové.

1. FC Slovácko

Moravský celek sehrál v přípravě zatím pět zápasů a ve třech vyhrál a po jednom remizoval a prohrál. Na soustředění ve Slovinsku získali svěřenci trenéra Svědíka dva cenné skalpy, porazili mistra Bosny a Hercegoviny a také vítěze loňského ročníku slovinské soutěže, která nese název Prva slovenska nogometna liga. Po příjezdu ze soustředění si ve středu zahráli ve Strání proti Senici, jejíž barvy hájí i bývalý hráč Slovácka Tomáš Košút a odešli poraženi výsledkem 1:2, i když o přestávce svítil stav 1:0 pro modrobílé.
Příjemné sváteční dopoledne z Uherského Hradiště. Hráči 1. FC Slovácko sehrají na svém stadionu generálku na nový ligový ročník a sparingpartnerem jim bude prvoligový AS Trenčín. Pro slovenského soupeře to ještě nebude poslední zápas přípravy, jelikož slovenská FORTUNA LIGA startuje o týden později. Jejich připravenost na ligu ještě prověří řecký AEK Atény.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.