Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Din. Moskva : Liberec - 1. února 2020   15:00

Din. Moskva
Din. Moskva
71' Komličenko  • 87' Danilin
Hasalík – Fukala, Michal, Hromada, Koscelník, Beran, Rondić

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou!
Je za námi dnešní přípravné utkání, které lépe dopadlo pro celek z Moskvy. Po bezbrankové první půli jsme čekali trochu ofenzivnější druhou část zápasu, ale nestalo se. Oba týmy pokračovali v nastoleném trendu tedy plno nepřesností a tvrdých osobních soubojů. Zlom přišel v 71. minutě, kdy byl faulován Mosckvichev a byla z toho penalta. Té se ujal nám dobře známý Nikolaj Komličenko a poslal Dynamo do vedení. Liberečtí si pak vypracovali několik zajímavých šancí, ale ani jedna se neujala. Naopak ještě jednu branku přidalo Dynamo zásluhou střídajícího Maksima Danilina. Dynamo Moskva si tak připisuje dnes již druhé vítězství, pro Liberec je to naopak první porážka v letošní zimní přípravě.
90+1'
87'
Dynamo Moskva právě vstřelilo branku!
Po pěkné kolm přihrávce se z pravé strany na Nguyena řítil sám DANILIN a střelou mezi nohy potvrzuje dnešní vítězství celku z hlavního ruského města!
85'
Liberečtí už hrají vabank a nechávají skulinky v obraně, čehož se budou snažit hráči Dynama využívat.
83'
Po pěkné průnikové přihrávce se jeden z domácích hnal sám na Nguyena. Ten ale předvedl výborný zákrok!
81'
Po dobrém průniku od jednoho z libereckých se dostal do obrovské šance Jan Mikula. Jeho střela ale jen prolétla těsně kolem levé tyče!
79'
Hosté se snaží srovnat, ale obrana Dynama zatím předvádí velmi dobrý výkon.
78'
Střídání v týmu FK Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Philipp, přichází Zorin.
Střídání v týmu FK Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Komličenko, přichází Danilin.
76'
Dva rohové kopy po sobě měl k dispozici Slovan. Ani z jednoho nic nebylo a tak pokračuje stále za stejného stavu.
74'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Baluta, přichází Beran.
73'
Tvrdou střelu od jednoho z libereckých dokázal Shunin pouze vyrazit. K jeho štěstí byl nejblíže Ordets, který odvrací míč do bezpečí.
71'
Kdo jiný mohl penaltu zahrávat než nám dobře známý NIKOLAJ KOMLIČENKO. Utaženou střelou k pravé tyči nedal libereckému brankáři moc šancí.
70'
Mosckvichev byl po rohovém kopu faulován a rozhodčí ukazuje, že z toho bude penalta!
69'
Výborně zabojoval Skopinstev, je z toho rohový kop.
69'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Malinský, přichází Koscelník.
66'
Po chybné rozehrávce Dynama se ke střele dostal novic v liberecké sestavě Jakub Hromada. Jeho střelu dokázal Shunin vyrazit pouze na roh.
66'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Rondić.
65'
Velkou šanci domácích kryje výborným zákrokem Nguyen!
63'
Po dobré akci se ke střele dostal jeden z hráčů Dynama. Jeho střela ale neměla potřebnou razanci a tak Nguyen s přehledem chytá.
62'
Střídání v týmu FK Dynamo Moskva: ze hřiště odchází Neustadter, přichází Moskvichev.
58'
Tvrdý zákrok na Kamsona Maru, který zapříčinil menší roztržku uprostřed hřiště.
57'
Centr Peška si dokázal najít Kuchta, jeho zakončení bylo ale nepřesné. Rozehrávat bude brankář Dynama Shunin.
55'
Yusupov se skvěle uvolnil a kolmou přihrávkou poslal do úniku Rausche, ten byl ale v ofsajdu.
53'
Centr Skopinstseva odvrací Nguyen.
51'
Začátek druhé půle se nese ve stejném duchu, jako začátek první půle. Spoustu nepřesností a faulů na obou stranách.
46'
Ihned po začátku druhého poločasu vidí žlutou kartu Tomáš Malinský.
46'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kacharaba, přichází Hromada.
46'
Máme za sebou první poločas dnešního přípravného zápasu, který skončil bezbranek. Oba týmy do zápasu vstoupili opatrně, ani jeden tým nechtěl udělat chybu. První polovina poločasu se tedy odehrávala především uprostřed hřiště a místo šancí jsme viděli spoustu tvrdých zákroků a přerušení. Postupem času se ale oba celky osmělovali a na konci poločasu jsme mohli vidět dvě velké šance po jedné na obou stranách, které se ale nepodařiy využít. Do druhého poločasu tak půjdeme za nerozhodného stavu.
45+1'
45'
Byla z toho ještě menší potyčka, za kterou inkasoval žlutou kartu Jan Mikula.
45'
Po centru Szymanskiho dokázal vstřelit branku Komličenko. Při zakončení ale tvrděl narazil do Nguyena a rozhodčí tak branku neuznává.
44'
První velká šance Dynama! Po dobře rozehrané standardní situaci od Rausche hlavičkoval Nikolaj Komličenko pouze do brankáře Nguyena. Rohový kop po ruský celek.
43'
Po nákupu Philippa se do šance tlačil Szymanski. Skvělý obranný zákrok předvedl Kacharaba.
42'
I Slovan zvýšil aktivitu v napadání a stejně jako na druhé straně to dělá Dynamu docela velké problémy.
40'
První velkou šanci zápasů obstarali liberečtí! Po pěkném centru Peška se tváří tvář brankáři Dynama ocitl Kuchta. Shunin předvedl výborný zákrok a nedovolil tak libereckému útočníkovi vstřelit branku. Je z toho tedy pouze rohový kop!
38'
Průnik Mary zastaven opět faulem. Další zajímavá standardní situace pro český tým.
37'
Po centru z pravé strany se snažil zakončit Baluta, jeho střela byla zablokována pozornou obranou Dynama.
35'
Po zajímavé průnikové přihrávce se v ofsajdu ocitl Malinský, který to nenesl dobře a zakopl míč do autu. Rozhodčí ho upozorňuje, že to bylo naposledy jinak bude muset sáhnout pro žlutou kartu.
33'
Šajtle Alibekova jen těsně prolétla kolem pravé tyče branky Shunina!
32'
Hráči moskevského Dynama se při snaze napadat svého soupeře dopouští hodně faulů.
31'
Ukrajinský zadák v barvách Slovanu Liberec si vyžádal ošetření. Vypadá to, že bude v pořádku.
30'
Po nákopu Neustadtera se do šance tlačil Komličenko, jeho snaha nakonec skončila jen faulem na Kacharabu, který zůstává ležet na hřišti.
29'
V zajímavé příležitosti se ocitl Kuchta bohužel pro český celek byl v ofsajdovém postavení a z této šance tak nic nebude.
27'
Po rychlém brejku se k centru dostal Szymanski. Jeho centr dokázal odvrátit Matěj Chaluš.
27'
Další pokus aktivního Peška končí vysoko nad brankou Shunina.
26'
Po rychle rozehrané standardní situaci upadl ve vápně Nikolaj Komličenko. Hráči týmu z ruské hlavní metropole si žádali penaltu, ale sudí jednoznačně rozpažill.
25'
Faulován an středu hřiště Konstantin Rausch. Rozehrávat budou hráči ruského celku.
23'
Sledujeme pasáž plnou nepřesností na obou stranách.
20'
Zatím čekáme na první velkou šanci zápasu, hra se odehrává především uprostřed hřiště.
18'
Centr Alibekova zablokován a následná dalekonosná střela velmi nepřesná. Rozehrávat bude kapitán Dynama Shunin.
17'
Po šikovném uvolnění faulován Pešek, zajímavá standardní situace pro Slovan Liberec.
13'
První střelu utkání měl na svědomí Baluta. Na jeho střele si ale smyl Shunin.
11'
Zajímavý průnik jednoho z domácích na poslední chvíli odvrátil Kacharaba.
10'
Utkání je od začátku velmi tvrdé. Oba týmy jdou do soubojů na stoprocent.
9'
Hráči Dynama Moskva od začátku zápasu intenzivně napadají, což dělá libereckým velké problémy.
7'
Dobré zprávy pro Liberec. Jan Kuchta je zpátky na hřišti.
6'
Další faul Dynama a rozhodčí už sahá pro žlutý kartonek, který vidí Toni Šunjič.
4'
S Janem Kuchtou to nevypadá vůbec dobře, po střetu je velmi otřesen.
3'
Na trávníku nám zůstal ležet útočník Slovanu Liberec Jan Kuchta, který si vyžádal ošetření.
2'
Kolmá přihrávka Yusupova nenašla adresáta. Rozehrávat bude brankář Nguyen.
1'
Dobrým napadáním vybojoval balon Szymanski a chtěl se uvolnit, přes Mikulu ale nepřešel.
1'
V základní sestavě moskevského celku je i Nikolaj Komličenko, který tak svůj debut v ruském týmu prožije shodou okolností proti Liberci, ve kterém působil. Zápas tak bude v tomto o něco pikantnější!
Základní sestavy:
Dyn. Moskva: Shunin – Parshivlyuk, Ordets, Šunjič, Skopinstsev – Philipp, Neustadter, Yusupov, Rausch – Szymanski – Komličenko
Náhradníci: Yarukov – Shkolik, Kalachev, Zorin, Danilin, Mosckvichev, Gomanyuk, Karapuzov, Sosnin

Slovan Liberec: Nguyen – Mikula, Kacharaba, Chaluš, Hybš – Malinský, Alibekov, Mara, Pešek – Baluta – Kuchta
Náhradníci: Hasalík – Fukala, Michal, Hromada, Koscelník, Beran, Rondić
Pro moskevský celek to bude dnes už druhé utkání. Dopoledne totiž svěřenci trenéra Novikova přehráli srbský tým Mladost po dvou brankách Panchenka a jedné brance Rykova 3:1!
FC Slovan Liberec
Tým trenéra Hoftycha se po podzimní části Fortuna ligy nachází na devátém místě tabulky tedy v prostřední části soutěže zajišťující boj o poháry, což je cíl klubu. Tým prošel v zimě velkými změnami. Kádr opustil hned tři velké opory. Do pražské Slavie zamířila dvojice Oscar Dorley a Petar Musa, do Baníku Ostrava potom přestoupil Roman Potočný. Spolupráce s lídrem naší ligy pražskou Slavií potvrdili liberečtí i co se týká příchodů. Klub přivedl dva hráče a oba pod Ještěd zamířili z Vršovic. Na zkoušce uspěl mladý bosenský útočník Imad Rondič a na hostování se do Liberce poté přišel rozehrát slovenský střední záložník Jakub Hromada. Liberečtí za sebou mají už tři přípravné zápasy. s bilancí dvě vítězství (Táborsko 7:2, Chrudim 5:2) a jedna remíza (Pardubice 1:1).
Dynamo Moskva
Ruský celek se po podzimní části nachází až na osmém místě se ztrátou 10 bodů na pohárové příčky, což byl klubový cíl před sezonou. Jistě to není nedosažitelný náskok soupeřů, ale tým z hlavní metropole Ruska bude mít v jarní části co dělat. Hráči jako Neustadter, Szymanski , Philipp a nebo N'Jie budí velký respekt. Tým trenéra Novikova se v zimě rozhodl ještě posílit o velkého střelce. Z Mladé Boleslavi do ruské metropole minulý týden přestoupil nejlepší střelec loňské sezony české nejvyšší soutěže Nikolaj Komličenko. Dynamo Moskva odehrálo v přípravě už dvě klání s bilancí jednoho vítězství a jedné porážky.
Krásné odpoledne všem fotbalový příznivcům. Vítám Vás u sledování přenosu z přípravného zápasu mezi ruským týmem Dynamo Moskva a Slovanem Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.