Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Vlašim - 22. února 2020   11:00

Jihlava
Jihlava
23' Vaculík  • 40' Arroyo  • 61' Arroyo  • 67' Zoubele  • 77' Kříštál
5:1
(2:1)
Vlašim
Vlašim
9' Vrána
Jihlava
Veselý – Křišťál, Diouf, Tlustý, Javůrek – Vaculík, Lacko – Arroyo, Zoubele, Rezek – Klobása
Vejmola – Svoboda, Pojezný, Vedral, Novotný, Ritter, Koubek
Denev – Hájek, Preifer
Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava
100 diváků
Vlašim
Bačkovský – Frizoni, Záviška, Svoboda, Štochl, Diame, Breda, Broukal, Januška, Průcha, Hašek.
Řehák – Diaz, Kadlec, Sváta, Blecha, Jakubov.

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou!
Je za námi dnešní přípravné utkání mezi domácí Jihlavou a hosty z Vlašimi, které lépe dopadlo pro favorizované domácí, kteří si z tohoto utkání odnáší výhru 5:1. Po první půli kdy domácí vedli 2:1, v druhém poločase ještě zabrali a po další brance Arroya, proměněné penaltě Zoubeleho a pěkné střele Křištála své vedení ještě zvýšili a s přehledem si připisují další vítězství v zimní přípravě. Generálka před jarní částí FNL čeká svěřence Radima Kučery 28.2., kdy hostí Ústí nad Labem. Hostující Vlašim v generálce na jarní část vyzve příští neděli třetiligové Táborsko.
90+1'
87'
Po dalším rychlém brejku hostů se dostal k centru opět Záviška. Na poslední chvíli před Blechou skvěle zasáhl Tlustý.
85'
Křišťálův centr zablokován na další rohový kop.
84'
Po pravé straně utekl Záviška, kerý se vápně skvěle uvolnil a našel Filipa Blechu, proti jeho střele ale vytáhl skvělý zákrok Veselý!
77'
Jihlava právě vstřelila branku!
Po centru Novotného se balon dostal až k Vojtěchu Křišťálovi, který střelou na zadní tyč přidává pátou branku domácích.
72'
Hra se nám teď odehrává spíše ve středu hřiště, kde sledujeme tvrdý boj.
67'
K penaltě se tentokráte postavil Lukáš Zoubele a střelou do pravého dolního rohu nedal Řehákovy šanci.
66'
Jakub Rezek si troufl zajímavě projít do vápna, kde byl faulován Průchou a rozhočí nařizuje druhou penaltu pro domácí v dnešním zápase!
64'
Vlašimští nepůsobí. v druhé polovině tak nebezpečným dojmem. Jejich akce končí na nepřesných nahrávkách.
61'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení. Rychlý brejk dokázal zakočit LUIS ARROYO a přidává tak svůj druhý gól v dnešním utkání!
60'
Na hranici vápna se ke střele dostal Vaculík, jeho pokus levou nohou byl ale velmi nepřesný.
55'
Po levé straně utekl Diamé, jeho dělovka ale mířila přesně do náruče Veselého.
52'
V rychlém brejku Rezek našel Matěje Koubka, jehož střela byla zablokována na roh.
50'
Rohový kop nenadělal domácí obraně problémy. Odkop od branky obstará Veselý.
49'
Centr z levé strany zablokoval jeden z domácích na roh.
46'
Je za námi první poločas dnešnho střetnutí, který lépe dopadl pro domácí Jihlavu, která odchází s vedením 2:1. Vše ale pro favorita nezačalo podle představ. V 9. minutě otevřel skóre hostující Vrána. Hosté i nadále pokračovali v aktivitě a vypracovali si dvě slibné příležitostí, které hasil Veselý. Po proměněné penaltě Vaculíka se nám hra srovnala a ke konci poločasu po centru Javůrka domácí otočili stav zápasu díky Arroyovi, který přesnou hlavičkou nedal hostujícímu brankáři šanci.
45+1'
45'
Při snaze odcentrovat byl Arroyo skvěle zablokován Svobodou.
44'
Na útočné polovině byl faulován hostující Vrána. Zřejmě poslední šance pro hosty v prvním poločase.
43'
K zajímavé střele z hranice vápna se dostal Lacko. Jeho projektil vyráží výborně Bačkovský.
40'
Další centr nejaktivnějšího domácího hráče Javůrka našel LUISE ARROYA, který přesnou hlavičkou posílá domácí do vedení!
40'
Rohový kop Javůrka odvrací zase Broukal.
39'
Centr Vaculíka dokázal Průcha odvrátit pouze na roh.
36'
Krásné průniková přihrávka Dioufa našla Kříštála, které z jednoho dotyku adresoval přihrávku před branku na Lukáše Zoubele, jeho střela prolétla těsně nad břevnem branky Bačkovského!
35'
Jihlavští se v dnešním utkání nepotkávají moc s přesnosní. Jejich slibně rozvíjené akce často ztroskotají na špatné přihrávce.
34'
Slibný pokus Michala Vrána pěkný zákrokem chytá Veselý.
33'
Domácí Kříštál zahrál na hranici vápna rukou a rozhodčí tak nařizuje zajímavý volný přímý kop pro hosty.
32'
Zajímavý centr našel Broukala, jehož projektil zamířil pouze do břevna!
31'
Hosté pokračují v aktivitě, další rohový kop pro vlašimské.
30'
Po krásné průnikové přihrávce se do úniku dostal Jan Záviška, jeho střela jen o kousek minula domácí branku!
29'
Na zajímavou hlavičku si po rohovém kopu naskočil Štochl. Do svého pokusu ale nedal patřičnou razanci a tak domácí brankář Veselý s tímto pokusem neměl problém.
25'
Utkání je od začátku velmi tvrdé na poměry přípravných zápasů, obě mužstva si nedarují ani metr prostoru navíc.
23'
K penaltě si stoupl zkušený kapitán LUKÁŠ VACULÍK. Na jeho pokus do pravého dolního rohu dokázal Bačkovský zareagovat, ale na dorážku byl už krátký – 1:1.
22'
Po centru z levé strany byl faulován ve vápně Arroyo a rozhodčí nařizuje pokutový kop!
22'
Jediný střelec utkání Michal Vrána si v další zajímavé šanci pomohl rukou.
21'
Do rychlého brejku se hnali hosté. Jan Záviška si ale při snaze zakončit počínal nedovoleně.
20'
Centr Javůrka byl nepřesný a nenadělal větší problémy hostující obraně.
19'
U pravé lajny faulován Rezek, zajímavá standardní situace pro domácí.
16'
Zoubele hezky za hranící vápna našel Arroya, kterému se střela vůbec nepovedla a hostující brankář s ní neměl velké problémy.
14'
Hosté po vstřelené brance přebrali iniciativu a podnikají zajímavé protiútoky. Dašlí centr našel hlavu Diamého, který ale nedokázal zakončit přesně.
9'
Vlašim právě vstřelila branku!
Máme tu první branku dnešního utkání! Po rychlém brejku se nejprve do šance dostal Diamé, na jeho dva pokusy dokázal ještě Veselý zareagovat, ale na dorážku MICHALA VRÁNY už byl krátký.
7'
Sledujeme začátek zápasu plný nepřeností.
3'
Domácí začali utkání aktivně. Další centr Javůrka odvrací, ale bez problémů hostující obrana.
2'
Centr jednoho z domácích hráčů dokázal Svoboda zablokovat pouze na rohový kop.
1'
FC Sellier & Bellot Vlašim
Hosté z Vlašimi po neúspěšném podzimu v zimní pauze spíše oslabovali. Do Příbrami se vrátili Jiří Januška a Rostislav Jandera. Petr Pavlík zamířil do Pohronie a zkušený Pavel Pilík do Německa. Jedinými posilami se stali Michal Vrána a Jan Záviška, kteří do Vlašimi zamířili na hostování z Bohemians. Stejně jako u jihlavských jsou i u hostů výsledky v přípravě jako na houpačce. Za zmínku stojí drtivé vítězství na Pískem 10:0 nebo nad Živanicemi 6:0. Naopak porážka s třetiligovým Benešovem není zrovna tím, čím by se svěřenci Šmejkala rádi chlubili.
FC Vysočina Jihlava
Jihlavské po podzimu opustili dvě opory z ciziny. Do Zlína zamířil Lamin Jawo a do pražské Slavie po dlouhý spekulacích stoper Mohamed Tijani. Pro tým trenéra Radima Kučery bude zřejmě největším posílením udržení opory Jana Fortelného, který bude na Vysočině hostovat i na jaře. Výsledky jihlavských jsou v přípravě jako na houpačce. Za zmínku stojí vysoké vítězství nad Benešovem 8:2 nebo vítězství 3:0 nad rezervou pražské Sparty.
Pěkné dopoledne všem fotbalovým příznivcům. Vítáme vás u sledování přenosu z přípravného zápasu mezi domácí Vysočinou Jihlava a hosty z Vlašimi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.