Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko : Třinec - 19. května 2020   15:00

Slovácko
Slovácko
61' Zajíc
1:0
(0:0)
Třinec
Třinec
Slovácko
1. poločas: Trmal – Zahustel, Hofmann, Kadlec, Reinberk – Petržela, Sadílek, Daníček, Havlík, Navrátil – Jurečka
2. poločas: Trmal – Divíšek, Hofmann, Daníček, Reinberk (61. Juroška) – Petržela (61. Kohút), Sadílek, Mareček, Navrátil – Jurečka – Zajíc
Třinec
Chmiel – Omasta (72. Burgo), Kušnír (72. Šuľa), Bedecs (60. Gáč), Janoščín – Hlúpik, Steinhübel (72. Vaněk), Valenta (60. Weber), Machalík (72. Samiec), Cienciala (65. Puchel) – Akulinin (62. Wojnar).

90'
90'
Jeho snahu v pokutovém území ukončila sudí Adámková, která viděla útočný faul.
90'
Třinec nastěhovaný před brankou Trmala a bude vhazovat dlouhý aut.
88'
Vypadá to, že i druhý přípravný zápas Slovácko vyhraje, dnešní duel to nejsou žádné brankové hody jako v zápase s Prostějovem, ale každá výhra se počítá.
86'
Juroška našel přesně hlavu Navrátila, který poslal míč hlavou nad branku.
86'
Divíšek centroval od postranní čáry, ale našel jen hostujícího brankáře.
85'
Třinec se snaží vyrovnat, kouč Svatopluk Habanec nabádá své svěřence, aby hru zrychlili.
80'
Divíšek centroval na zadní tyč, Stanislavu Hofmannovi se nepodařilo nadvakrát překonat brankáře Třince.
77'
Hosté se ze standardní situace neprosadili.
76'
Filip Hlúpik dostal přihrávku před vápnem, mohl si vybrat, zda přihraje spoluhráčům do pokutového území nebo vystřelí. Zvolil si druhou možnost, jeho rána byla sražena na roh.
73'
Odražený míč z rohového kopu šel přímo k Marečkovi, který volejem trefil balon nad branku.
70'
Nyní má Slovácko hru plně v režii a kombinuje na polovině Třince.
67'
Sadílek centroval z rohového praporku na Marečka, ale ten vzdušný souboj ve vápně prohrál.
65'
Sadílek hledal Marečka z rozehrávky, ale přihrávka byla nepřesná a dlouhá a Mareček balon nestihl na hrací ploše.
61'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Petržela, přichází Kohút.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Reinberk, přichází Juroška.
61'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Domácí mužstvo jde do vedení, po centru Sadílka na zadní tyči číhal TOMÁŠ ZAJÍC, který už jen doklepl míč hlavou do sítě.
58'
Také penaltový okamžik na druhé straně, kdy tentokrát v pokutovém území srazil brankář Trmal hostujícího hráče, ale ani v tomto případě rozhodčí nezapískala jedenáctku.
56'
Po odraženém míči se hnal Sadílek v pokutovém území, upadl přes nohy brankáře Chmiela, ale sudí Adámková penaltu nepíská.
55'
Další mega šance v podání Zajíce, který byl zcela sám na malém vápně, ale balon nenasměroval hlavou mezi tři tyče. Předcházela tomu výborná přihrávka od Petržely.
55'
Navrátil hledal obloukem Jurečku, brankář Chmiel byl u míče dříve a balon odkopl do zámezí.
52'
Valenta branku Slovácka z výhodné pozice netrefil.
51'
Na druhé staně Machalík naběhl za obranu Slovácka a fauloval jej vybíhající Trmal, za normálních okolností by to byla červená karta, ale sudí Adámková v přípravném utkání nedala za zákrok brankáře ani žlutou kartu.
50'
Petržela mohl poprvé změnit skóre, překonal vybíhajícího brankáře Třince, orazítkoval však levou tyč!
49'
Valenta na druhé straně centroval, na míč si počíhal brankář Trmal a balon chytil.
48'
Domácí mužstvo ohrozilo brankáře Třince ze standardní situace, hostující brankář musel balon vyrážet, dorážka Daníčka už nebyla tak přesná.
46'
45'
43'
Centr z následného rohu skončil v náruči třineckého brankáře.
42'
Navrátil chtěl obelstít Ciencialu, ale ten jeho úmysl vystihl a balon poslal na roh.
39'
Hofmann sice centroval do vápna, ale jen do míst, kde stál brankář Chmiel.
37'
Na Hlúpika dotíral Petržela, který mu sebral míč, Hlúpik upadl a sudí Adámková zapískala nedovolený zákrok domácího hráče.
33'
Petržela v pokutovém území se tak dlouho mazlil s balonem až našel Daníčka, který vystřelil tvrdou ránu nártem, Chmiel musel míč vyrážet.
31'
Havlík to zkoušel z větší vzdálenosti než před osmi minutami, jeho pokus nebyl tak přesný jako před tím.
29'
Navrátil byl nevybíravě faulovaný na polovině hřiště, sudí Adámková jen upozornila třineckého hráče.
27'
Janoščín měl spoustu času k dobrému centru, ale všechno pokazil, když jeho přihrávka skončila za brankovou čárou.
25'
Do vedení mohl poslat Slovácko Sadílek, kterého našel zpětnou přihrávkou Zahustel, slovácký mladík, ale vyprášil jen rukavice brankáře Třince, druhý pokus už skončil nad brankou.
24'
Z následné akce už vzrušení před brankou Chmiela nebylo.
23'
Až teď ohrozil svatyni Chmiela záložník Havlík, který vystřelil tvrdou ránu k tyči, brankář Třince balon vyrazil na roh.
23'
Modrobílí sice více drží míč, ale zatím se k brance Třince nemohou dostat.
21'
Hofmann poslal přízemní centr do vápna, Jurečka se jej snažil trefil, ale balon proletěl, za ním byl ještě Navrátil, který ale jej nedostihl na hrací ploše.
19'
Machalík kopal rohový kop na první tyč, tam byl hráč Slovácka, který míč odvrátil mimo vápno.
18'
Po kombinaci na levé straně centroval Reinberk, ale jeho přihrávka do pokutového území spoluhráče nenašla.
15'
Navrátil vyslal ze své kopačky nebezpečný centr do pokutového území, ani Jurečka ani Sadílek na míč o centimetry nedosáhli. Pokud by míč trefili, ohrozili by branku Chmiela.
14'
Janoščín sprintoval za dlouhou přihrávkou od svého spoluhráče, byl ale v době přihrávky v ofsajdu a tím akce Třince skončila.
13'
Cienciala dostal přihrávku do pokutového území, přihrávkou našel Valentu před malým vápnem, jeho slabá střela levou nohou neohrozila brankáře Trmala.
11'
Havlík hledal Reinberka, toho ustrážil Kušnír, který balon přihrál svému brankáři.
9'
Také Slovácko mělo výhodu rohového kopu, ten ovšem nebyl tak nebezpečný jako třinecký.
7'
Ze standardní situace hlavičkoval zcela neobsazený Kušnír, šance byla gólová, ale obránce Třince poslal míč jen doprostřed branky.
6'
Třinec zatlačil Slovácko k jeho brance, zatím je více na míči a bude zahrávat rohový kop.