Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Žižkov - 8. února 2020   14:30

Teplice
Teplice
14' Petr Mareš  • 37' Moulis
2:1
(2:0)
Žižkov
Žižkov
90+2' Vůch
Teplice
Grigar – Paradin (46. Knapík), Čmovš (55. Ljevakovič), Shejbal – Hyčka (46. Vondrášek), Mareček, Trubač (65. Emmer), P. Mareš (65. Hýbl) – Žitný (65. Radosta) – J. Mareš, Moulis
Žižkov
Švenger – Řezáč, Opluštil, Březina, Dudl – Súkenník, Gil, Batioja – Diviš, Čapek, Bezdička

Skončilo nám utkání mezi Teplicemi a Žižkovem. Teplice se ujaly dvoubrankového vedení po prvním poločase a svůj náskok dovedly do vítězného konce. V závěru ještě hosté proměnili penaltu a Tomáš Grigar se tak čistého konta nedočkal.
90+2'
90+2'
Žižkov právě vstřelil branku!
Nařízenou penaltu střelou k tyči s přehledem proměnil EGON VŮCH. 2:1.
90+1'
A následovat bude penalta! Žižkov přece ještě možnost ke vstřelení branky dostane!
90'
Březina ale hráz teplických hráčů propálit nedokázal.
89'
Bude se kopat nepřímý volný kop z hranice malého vápna. Žižkov bude mít velkou možnost na to, aby vsítil gól.
88'
Následný rohový kop rozehráli Skláři na krátko.
87'
Teplice vyrazily do brejku 4 na 2. Finální přihrávka na Tomáše Vondráška byla až příliš dlouhá. Přesto zkušený fotbalista si míč doběhl, ale přesně přihrát už nedokázal.
85'
Tepličtí fotbalisté si mění míč na své polovině. Žižkov ještě zkouší presovat.
84'
Odpískán byl faul. Lukáš Mareček se snaží o zrychlení hry a okamžitě rozehrává.
83'
Střela ze střední vzdálenosti v podání pražského celku byla nepřesná. Opět se bude kopat od teplické svatyně.
82'
Předvedená hra z obou stran už není tak aktivní jako v průběhu celého zápasu. Teplice se snaží kontrolovat své dnešní vedení.
80'
Batioja byl faulován Shejbalem. Poté se oba kohouti dostali do lehké potyčky.
79'
Střela hostů z otočky skončila opět v moci pozorných teplických hráčů.
78'
Blíží se nám poslední desetiminutovka. Žižkov zůstává na polovině Teplic. Nyní bude rozehrávat aut.
77'
Březinův pas ale skončil pouze na nohách prvního bránícího hráče.
76'
Řezáč vybojoval faul. Rozehrávat budou opět červenobílí.
75'
V posledních zhruba deseti minutách je Žižkov lepší. Poprvé v utkání přebral aktivitu.
74'
Standardní situace Žižkova byla nebezpečná. Ani při téhle šanci se Viktoria nedokázala prosadit.
72'
Ve velké šanci selhal Augusto Batioja. Záložník Pražanů se zjevil před bránou a snažil se si domácího brankáře povodit do strany. Nepovedlo se mu to dokonale a Grigar jeho pokus vytěsnil na boční síť.
70'
Radosta si navedl míč na pravačku a zkoušel pálit k tyči. Jeho pokus byl ale sražen.
69'
Přetažený centr Viktorie skončil na tribuně za bránou. Znovu bude mít práci s odkopem Grigar.
67'
Žižkov si vytvořil první vážnější šanci dnešního duelu. Před bránou se vytvořila nepřehledná situace, kterou musel Tomáš Grigar jistit na brankové čáře. Z dorážky se Opluštil prosadit nedokázal.
66'
Bezdička se pokoušel přejít přes levou stranu až k vápnu, ale na obránce Teplic si nepřišel.
64'
Divišův přízemní centr na opačné straně byl sražen do zámezí. Odkopávat bude Grigar.
63'
Švenger si poradil s další dalekonosnou ránou zhruba z dvaceti metrů. Gólman Viktorie předvádí skvělý výkon v rámci dnešního duelu.
62'
Domácí předvedli útočný faul. Postup vpřed tak musel být zastaven.
60'
Švenger se ujímá rozehrávky od své brány. Za námi je hodina hry a Teplice stále vedou 2:0.
58'
Moulis našel na hranici vápna svého spoluhráče, který trefil horní tyč. K dorážce se snažil propracovat Jakub Mareš, ovšem stopeři Žižkova byli důslední.
56'
Teplice se snažily dostat k brejkové situaci, ale do otevřené žižkovské defenzívy se nedostaly.
54'
Moulis se snažil dostat ke střele, ale pomohl si nedovoleným zákrokem. Přihrávka Žitného tak vyšla vniveč.
53'
Nepřesný odkop hostujícího brankáře skončil v autu. Na balónu zůstávají Teplice.
50'
Žižkovští se snaží být mnohem aktivnější, než v poločase prvním. Zatím se však do vážnější příležitosti nedostali.
48'
Grigar zachytil centr z pravé strany. Následně přesně rozehrál.
47'
Druhý poločas začal opatrně. Hraje se ve středu hřiště a oba celky se pokouší o kombinační fotbal.
46'
První půle se mnohem lépe vydařila Teplicím. Byly totiž jasně lepší a zaslouženě vsítily dvě branky. Žižkov se do střeleckých pozic příliš nedostal, takže jestli ještě bude chtít svého soka překvapit, tak musí zabrat.
45'
44'
Teplice rozehrály rohový kop. Centr byl ještě vrácen zpět před bránu, ale směřoval do míst, ve kterých nikdo nestál.
43'
Hyčkův výborný centr lehce tečoval směrem na bránu Moulis. Švenger na brankové čáře vytáhl skvělý reflex, kterým uchránil svůj tým před třetí inkasovanou brankou.
42'
Žižkovský postup vpřed zastavil ofsajd. Rozehrávat budou Teplice.
40'
Nyní se hraje ve středu pole. Oba celky se snažily dostat dopředu, ale nepovedlo se jim to.
39'
Žižkov se snažil po pravé straně dostat k vápnu, ale teplická obrana zapracovala výborně.
37'
Teplice právě vstřelily branku!
Druhý gól Teplic střílí PAVEL MOULIS. Popadlý centr z levé strany se odrazil k penaltovém puntíku, odkud se teplický útočník střelou k tyči nemýlil. 2:0.
36'
Žižkov se už poměrně dlouho nedostal před bránu soupeře. Hra je jednoznačně v režii Teplic.
35'
Míč opět velice nebezpečně mířil před bránu. Teplice nezakončily a odkopávat bude Švenger.
34'
Dudl se na poslední chvíli vrátil do obrany a zastavil Hyčku, jenž operoval na pravém křídle.
33'
Žitný se dostal za obranu a vyslal přízemní centr před bránu. Útočník fotbalistů ve žlutém se o chlup k dorážce nedostal.
32'
Opět se Teplice dostaly k míči a snažily se kombinovat. Finální fáze jim ale nevyšla.
31'
Na malém vápně se uvolňoval Patrik Žitný, ale přihrávka z levé straně k němu nedoputovala. Žižkovská obrana znovu zafungovala dobře.
30'
Hyčkův centr na opačné straně skončil v rukavicích Milana Švengera.
30'
Rána hostů byla nepřesná. Od své svatyně bude kopat Grigar.
28'
Přízemní pobídku před bránu Viktorie na poslední moment stačil odvrátit Marek Opluštil.
27'
Moulis je velmi aktivní. Opět se dostal k míči, ale tentokrát jeho pobídku srazil Batioja.
26'
Paradinova přihrávka dozadu nebyla moc důrazná. Z brány musel vyběhnout Tomáš Grigar, aby vše vyřešil.
26'
Žižkov bude mít na své polovině hřiště k dispozici autové vhazování.
24'
První část první půle je velice zajímavá. Sledujeme celkem rychlý fotbal, ve kterém jsou aktivnější Teplice.
23'
Alois Hyčka posílal střílený centr na zadní tyč. Milan Švenger se znovu zaskvěl a míč lapil.
22'
Bezdička předvedl na levé straně pěknou kličku. Následně si ale zpětnou přihrávkou pomohl s Václavem Dudlem.
21'
Zřejmě Pavel Moulis se zjevil ve velké šanci. Zpracoval si míč za obranou, posunul si jej na levačku a zamířil na bránu. Švenger ale vytáhl ze svého repertoáru další dobrý zákrok.
20'
Grigar celkem konstruktivně našel Hyčku. Žižkov ale na svého soupeře zatlačil při napadání a získal míč. Následný centr skončil v moci teplického brankáře.
19'
Už to vypadalo, že Teplice vyrazí do přečíslení. Březina se ale otočil včas a dokázal míč z nepříjemné pozice odkopnout.
18'
Po ofsajdu domácího celku bude Milan Švenger odkopávat od své brány.
16'
Teplice pokračují v aktivitě. Snaží se si vynutit další příležitosti.
14'
K exekuci se postavil PETR MAREŠ, který zhruba z dvaadvaceti metrů vytáhl parádní kop. Míč se od horní tyče zřejmě odrazil za brankovou čáru. Branka byla uznána. 1:0.
14'
Mareček byl zhruba pět metrů před vápnem faulován. Následuje standardní situace Sklařů.
14'
Na počátku 14. minuty bude teplický tým rozehrávat další rohový kop.
13'
Čapek se málem dostal ke střele z malého vápna, ale jakmile se chystal vystřelit, tak mu míč sebral z nohy jeden z domácích stoperů.
11'
Velmi pěkný pokus vyslal ze své levačky Pavel Moulis. Teplický útočník si sklepl míč na prsa a skákavý balón celkem dobře trefil. Švenger ale stál na svém místě a zasáhl.
10'
Opluštil vystihl průnikovou přihrávku a balón tak získávají fotbalisté Viktorie.
8'
Teplice se snaží něco vymyslet, ale zatím se jim to nedaří. Střelu na bránu jsme prozatím žádnou neviděli.
6'
Pavel Moulis využil chybné komunikace žižkovské defenzívy a rázem se ocitl v pokutovém území. Poté na hranici vápna vybízel spoluhráče, ale ten brankový prostor netrefil.
4'
Fotbalisté ve žlutém rozehráli první rohový kop. Petr Mareš ale přesně své spoluhráče nenašel.
3'
Grigarův výkop byl velice nepřesný. Skončil v autu a Žižkov tak zůstane na polovině Teplic.
2'
Teplice se ubránily a nyní rozehrávají od své brány.
1'
Hostující hráč se snažil proniknout po levé straně, ale ostrým zákrokem byl zastaven teplickým Paradinem. Žižkov bude rozehrávat.
1'
Pro Teplice se jedná o generálku na ligovou jarní část. Již za týden vstoupí tým ze Stínadel do druhé poloviny sezony duelem s Olomoucí. Teplice v přípravě odehrály 5 zápasů, ve kterých si poradily se Slaskem a Trenčínem, remizovaly s Chrudimí a Ústím nad Labem a podlehly Zabrze. Tým Stanislava Hejkala by rád v tomto utkání vyhrál, aby se naladil na vítěznou vlnu.

Žižkov prožil velmi bouřlivou zimu. Druholigový tým, kterému po podzimu patří šestá příčka změnil majitele a vedení týmu. V přípravě se pražskému celku velmi dařilo, neboť zdolal České Budějovice, Podbrezovou, Benešov a Varnsdorf. Viktorka remizovala 0:0 s Plzní a jedinou prohru zaznamenala s Duklou Praha.
Přeji vám příjemné sobotní odpoledne při sledování textového přenosu z přípravného duelu mezi týmy FK Teplice a FK Viktoria Žižkov. Zápas startuje ve 14:30. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.