Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Táborsko - 1. února 2020   11:03

Vyšehrad
Vyšehrad
33' Alexandr  • 53' Nitrianský  • 59' Drobílek  • 67' Pouček  • 71' Čvančara
5:2
(1:1)
Táborsko
Táborsko
21' Toutou   • 56' Musiol
Vyšehrad
Řeháček – Mrkáček, Miner
Stadion FK Slavoj Vyšehrad, Praha
Táborsko
Labite, Janošík, Dybala, Icha, Brabec, Jáša, Pecháček, Cantin, Alesandro

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
Zápas je u konce. Vyšehrad nakonec díky povedenému druhému poločasu zvítězil nad svým třetiligovým oponentem 5:2.

Lepší vstup do utkání mělo třetiligové Táborsko. Už ve 21. minutě našel Emmanuel Tolno nízkým centrem z levé strany volného Martinse Toutoua, který uklidil balón zakončením placírkou k tyči. O dvanáct minut později bylo vyrovnáno, po sražené střele Denise Laňky se do gólové střelecké pozice dostal Miroslav Verner.

Druhý poločas patřil Pražanům. Na jejich gól v 53. minutě z penalty sice dokázal taktéž po faulu ve vápna odpovědět Zbyněk Musiol, pak se už ale radovali pouze příznivci domácího klubu. nejdříve se v 59. minutě po parádním pasu za obranu prosadil Filip Drobílek. O osm minut později se prosadil i Lukáše Pouček. Poslední branky jsme se dočkali v 71. minutě, kdy po parádní akci po levé straně skóroval Tomáš Čvančara.
90'
89'
Zbyněk Musiol nedokázal Moraesovi De Alesandrovi přesně vrátit míč, ten tak skončil v zámezí.
88'
Emmanuel Tolno byl za polovinou hřiště zfaulován, Táborsko tak bude ve svém útoku pokračovat.
87'
Hostující centr z levé strany branku Vyšehradu neohrozil, míč nakonec skončil v zámezí.
86'
Tak to byla šance! Andy Bašič se po hrubce v obranné řadě Táborska dostal do samostatného úniku na jihočeskou branku, tak dlouho čekal na vhodný moment na střelu, až si nakonec vybral zakončení po zemi k pravé tyči, které dobrým zákrokem zastavil gólman Šimon Pecháček.
85'
Centr Táborska z pravé strany hřiště skončil sražený v náruči Martina Otáhala.
84'
Martins Toutou se dostal do zakončení zpoza hranice pražského vápna, jeho dalekonosná střela nakonec letěla vysoko nad břevnem vyšehradské branky.
83'
Tenhle centr z pravé strany se Vojtěchu Šanderovi moc nepovedl, míč přeletěl vápno Táborska a skončil v zámezí.
82'
Na centr Vojtěcha Šandery z hloubi pole si naběhl Tomáš Čvančara, svým zakončením hlavou ale trefil přesouvajícího se táborského gólmana Šimona Pecháčka.
81'
Důležitý obranný zákrok si teď připsal Jihočech Matěj Brabec, když dokázal míč odebrat kličkujícímu Lukáši Poučkovi.
80'
Lukáš Pouček dokázal srazit přihrávku Matěje Brabce, míč nakonec ale získat nedokázal.
79'
Střílený centr Lukáše Poučka ke vzdálenější levé tyči srazil táborský gólman Šimon Pecháček rukou mimo ohrožení vlastní branky.
Střídání doplníme po zápase.
78'
Parádní zákrok si teď připsal táborský gólman Šimon Pecháček, když zlikvidoval samostatný únik Lukáše Poučka na jihočeskou branku.
77'
Jaroslav Větrovský si nedokázal na polovině hřiště pořádně zpracovat míč, nakonec tak o něj přišel.
76'
Martin Kučera si parádně obešel dva táborské hráče zidanovkou, ten třetí, poslední v obranné řadě, už mu ale míč dokázal odebrat.
75'
Centr Bresta Keity z levé strany hřiště srazil jeden z domácích obránců nohou do zámezí.
74'
Pas Vyšehradu po levém křídle nebyl přesný, Milanu Černému chybělo pár centimetrů, aby na míč dosáhl.
73'
Vyšehrad kombinuje na vlastní polovině hřiště, k míči se dostal i Martin Otáhal.
72'
Filip Drobílek se na levé straně hřiště parádně uvolnil od obránce a centrem na zadní tyč našel Jana Suchana, ten se dostal do zakončení z voleje, míč nakonec poslal těsně nad břevno jihočeské branky.
71'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
A máme tu pátou branku Vyšehradu! Parádní domácí akci po levé straně zakončil TOMÁŠ ČVANČARA, který svou trefou k tyči překonal Adama Zadražila.
69'
Útok Táborska ukončuje ofsajd, ve kterém se nacházel Emmanuel Tolno.
68'
Pas Andy Bašiče za hostující obranu z levé strany hřiště nebyl přesný, Vyšehrad tak své přečíslení 3 na 2 nedotáhl ani do zakončení.
67'
Centr z levé strany hřiště srazil jeden z táborských obránců pouze k LUKÁŠOVI POUČKOVI, který z bezprostřední blízkosti levé tyče poslal balón za záda přesouvajícího se Adama Zadražila.
66'
Po faulu na levé straně hřiště bude Vyšehrad zahrávat nadějně vypadající volný kop.
65'
Střílený centr z levé strany hřiště srazil jeden z táborských obránců do břevna vlastní branky, gólem to ale neskončilo.
64'
Filip Drobílek se v rohu hřiště zamotal do vlastních kliček, o míč tak nakonec přišel.
63'
Vojtěch Šandera se na hranici vápna Táborska zkusil prosmýknout mezi dvěma obránci, o míč ale nakonec přišel.
62'
Martins Totou si ze souboje na polovině hřiště odnesl lehké zranění, v zápase by ale měl pokračovat.
61'
Pas na Lukáše Poučka na pravé křídlo nebyl přesný, míč nakonec skončil v zámezí.
60'
Pas za hostující obranu obdržel Vojtěch Šandera, z nadějné střelecké pozice ještě zkusil balón přihrát na zadní tyč, jeho razantní pas ale nebyl přesný, míč tak skončil v zámezí.
59'
Kdo se na dnešní zápas přišel podívat, určitě neprohloupil. Parádní pas za jihočeskou obranu obdržel FILIP DROBÍLEK, který přízemním zakončením k pravé vzdálenější tyči posla Vyšehrad do vedení.
59'
Centr Lukáše Poučka z pravé strany hřiště skončil na hlavě jednoho z hostujících obránců.
58'
Andy Bašič to zkusil hlavou, jeho razantní zakončení nakonec letělo těsně vedle pravé tyče táborské branky.
57'
Tomáš Čvančara nedokázal po vhazování vrátit Vojtěchu Šanderovi míč přesně, balón tak nakonec skončil v zámezí.
56'
Táborsko právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! ZBYNĚK MUSIOL sebevědomě uklidil míč k pravé tyči, směr střely sice dokázal Martin Otáhal vystihnout, na balón už ale nedosáhl.
55'
A máme tu penaltu i na druhé straně hřiště, pro faul ve vápně si pro kličce došel Emmanue Tolno.
54'
Nadějný pražský útok po levém křídle ukončuje ofsajd, ve kterém se nacházel Lukáše Pouček.
53'
MILAN NITRIANSKÝ bez problémů uklidil balón k levé tyči, táborský gólman sice dokázal vystihnout směr střely, na balón už ale nedosáhl.
52'
Matěj Dybala zahrál ve vápna rukou, Vyšehrad bude kopat penaltu!
51'
Přízemní centr Vojtěcha Šandery z pravé strany hřiště srazil Brest Keita nohou do zámezí, Vyšehrad bude kopat roh.
50'
Ani nadvakrát nedokázal Vojtěch Šandera na pravé straně hřiště prostřelil hostující obránce, míč nakonec skončil sražený u táborského gólmana.
49'
Jan Suchan to zkusil z dálku, branku Táborska ale nakonec přestřelil.
49'
Pas Tomáše Jablonského za hostující obranu srazil jeden z Jihočechů nohou do zámezí.
48'
Emmanuel Tolno si šikovně obhodil jednoho z vyšehradských hráčů, v souboji o míč už ale byl pozdě, druhý pražský obránce mu tak míč už vzal.
48'
Domácí pas na pravé křídlo nebyl přesný, Brest Keita se ještě rozmýšlel, zda se má za balónem vydat, nakonec ale nechat míč doputovat do zámezí.
47'
Hostující centr z pravé strany nebyl přesný, balón nakonec nenašel nikoho z hráčů v modrém.
46'
Úvodní výkop druhého poločasu měli na starost hráči Táborska.
46'
První poločas je u konce, hraje se zatím poměrně vyrovnaný fotbal, lehce navrch má přesto jihočeské Táborska.

45'
45'
Centr Filipa Rydvala z pravé strany skončil na noze jednoho z pražských obránců.
44'
Emmanuel Tolno v útoku povalil jednoho z pražských obránců k zemi, rychlý protiútok Jihočechů už tak nebude pokračovat.
44'
Pro centr před pražskou branku si vyskočil Jakub Navrátil, nedokázal míč zasáhnout ideálně, jeh zakončení hlavou tak letělo hodně vedle pravé tyče.
43'
Miroslav Verner byl v souboji o míč pozdě a hostujícího hráče zfauloval, Táborsko tak bude zahrávat nadějně vypadající volný kop.
43'
Domácí kombinace na pravé straně hřiště byla nepřesná, míč skončil v zámezí za brankou Táborska.
42'
Dlouhý pas za obranu Vyšehradu neznamenal ohrožení pro pražskou branku, jako první se k míči totiž dostal druholigový brankář Martin Otáhal.
41'
Dan Kozel trošku nešikovně stáhl na polovině hřiště jednoho z Jihočechů k zemi, Táborsko tak bude v útoku pokračovat po rozehrání volného kopu.
40'
Pro domácí centr z pravé strany si bez větších problémů vyskočil táborský gólman Adam Zadražil.
39'
Další šance pro Táborsko, Martins Toutou si ale nedokázal pas za pražskou obranu pořádně zpracovat, nakonec se tak dostal do zakončení z hranice vápna, které srazil jeden z obětavých obránců Vyšehradu tělem do zámezí.
38'
Adam Alexandr se dostal do zakončení z voleje zpoza táborské šestnáctky, val postavený před brankou ale neprostřelil.
37'
Střílený centr Jana Vejvara z pravé strany srazil jeden z táborských obránců přímo do náruče gólmana Adama Zadražila.
36'
Miroslav Verner se po přihrávce od Nedžada Zinhasoviče napřáhl k zakončení z první z pravé strany hřiště, jeho přízemní střelu nakonec srazil jeden z jihočeských obránců nohou mimo ohrožení branky.
35'
Filip Rydval svým nízkým centrem z pravé strany hřiště přesně našel volného Martina Kučeru, který nakonec z nadějné střelecké pozice poslal z první balón nad břevno pražské branky.
34'
Táborský útok ukončil ofsajd, ve kterém se nacházel Martins Toutou.
33'
A je vyrovnáno! Denis Laňka se dostal do zakončení z voleje z pravého rohu táborské šestnáctky, míč se nakonec od jednoho z hostujících obránců odrazil k ADAMU ALEXANDROVI, který poslal balón za záda přesouvajícího se Adama Zadražila.
33'
Velká šance pro Vyšehrad! K pasu za táborskou obranu se dostal Dan Kozel, který zkusil jihočeského gólmana překonat lobem, Adam Zadražil se stačil do branky vrátit včas a vyboxoval balón těsně nad břevno vlastní branky.
32'
Jan Vejvar byl v souboji na polovině hřiště pozdě a poslal hostujícího záložníka Martina Kučeru k zemi.
31'
Výkop Martina Otáhala byl nepřesný, míč skončil na polovině hřiště v zámezí.
30'
Další nepřesný pas Vyšehradu, balón opět končí u táborského gólmana.
29'
Pas za táborskou obranu na pravém křídle skončil u Adama Zadražila, který bez problémů schoval míč do rukavic.
28'
Denis Laňka neměl daleko k pasu za táborskou obranu, k míči se ale nakonec jako první dostal připravený jihočeský gólman Adam Zadražil.
27'
Dan Kozel si došel pro faul na polovině hřiště.
25'
Nízký hostující centr z levé strany nenašel žádného z hráčů v modrém, Šimonu Havrdovi do zakončení zbýval krok.
24'
Emmanuel Tolno si na polovině hřiště obešel tři domácí hráče, jeden z nich ho nakonec nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
23'
Pro pas za hostující obranu si vyběhl gólman Adam Zadražil, který odhlavičkoval za hranicí vápna balón do zámezí.
22'
Pas Milana Nitranského po levé straně hřiště skončil na noze jednoho z táborských obránců.
21'
A máme tu první gól utkání! Emmanuel Tolno přízemním centrem z levé strany hřiště našel kousek za hranicí šestnáctky volného MARTINSE TOUTOUTA, který placírkou uklidil balón k pravé tyči pražské branky.
21'
Denisu Laňkovi se dneska střelecky nedaří, jeho zakončení z voleje po centru z pravé strany letělo těsně vedle levé tyče hostující branky.
20'
Martin Toutou si na polovině hřiště pomohl podržením protihráče, do útoku se tak podívá Vyšehrad.
19'
Ani nadvakrát nedokázal Denis Laňka propálit lidský val postavený před jihočeskou brankou, poprvé z levé strany trefil jednoho ze spoluhráčů, podruhé ze středu hřiště pak jeden z obránců srazil jeho střelu nohou..
18'
Po nepřesné kombinaci Táborska na levé straně končí míč v zámezí, jeden z pražských obránců si ale zjevně pomohl přidržením Martinse Toutoua, píšťalka rozhodčího ale tentokrát zůstala němá.
17'
Slavoj kombinuje na vlastní polovině, k míči se dostal i Martin Otáhal.
16'
Filip Rydval výborně od míče odstavil vyšehradského záložníka Denisa Laňku a rozehrál míč pod sebe na hostujícího gólmana Adama Zadražila.
15'
Zbyněk Musiol byl na polovině hřiště zfaulován, míče se tak zmocní Táborsko.
14'
Do zakončení domácího centru na zadní tyč si vyskočil Ondřej Švejdík, hlavou nakonec poslal balón těsně nad břevno táborské branky.
13'
Po hostujícím faulu na pravém křídle bude Vyšehrad zahrávat nadějně vypadající standardní situaci.
12'
Dalekonosná střela Denise Laňky nebezpečí pro táborskou branku neznamenala, brankář Adam Zadražil přízemní pokus bez problémů schoval v náruči.
12'
Hostující centr na přední tyč našel hlavu domácího kapitána Ondřeje Švejdíka, který bez problémů poslal balón do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
11'
Přízemní střelu k levé tyči dokázal pražský brankář Martin Otáhal vyrazit do zámezí, Táborsko bude kopat roh.
10'
Martins Toutou parádním pasem za domácí obranu našel nabíhajícího Princeho Labiteho, ten se ale v momentě přihrávky nacházel v ofsajdovém postavení.
9'
Výkop táborského gólmana Adama Zadražila byl nepřesný a skončil na polovině hřiště v zámezí.
8'
Dlouhý pas Milana Nitranského za táborskou obranu skončil na noze jihočeského gólmana Adama Zadražila.
7'
Centr Šimona Havrdy z pravé strany byl moc vysoký, žádný z táborských hráčů se tak nedostal do zakončení.
6'
První domácí střela. Zakončení z hranice vápna k pravé tyči ale dokázal Adam Zadražil povedeným zákrokem zlikvidovat.
6'
Dlouhý výkop Martina Otáhala za jihočeskou obranu skončil na noze Filipa Rydvala, který bez problémů poslal balón pod sebe na hostujícího gólmana Adama Zadražila.
5'
Útok Táborska ukončuje útočný faul.
4'
Šimon Havrda parádní přihrávkou za pražskou obranu z pravé strany poslal do samostatného úniku na domácí branku Martinse Toutoua, střelu jihočeského útočníka dokázal gólman Martin Otáhal srazit nohou do zámezí.
3'
Domácí gólman opět v akci, tentokrát v náruči uklidil přízemní centr Šimona Havrdy z pravé strany hřiště.
3'
Pro míč mířící za domácí obranu si vyběhl Martin Otáhal.
3'
Centr Miroslava Vernera z pravé strany skončil na hlavě prvního hostujícího obránce, k míči se pak sice dostali zpátky hráči Vyšehradu, brzy na to se ale dopustili ofsajdu.
2'
Roh pro Vyšehrad.
2'
První střela zápasu, jeden z Jihočechů z pravé strany hřiště poslal míč vysoko nad břevno pražské branky.
1'
Kapitáni obou celků, Ondřej Švejdík s Jakubem Navrátilem si už potřásají rukou, při úvodním losu byl šťastnější domácí kapitán, výkop na starost tak bude mít Vyšehrad.
Utkání zřejmě začne s drobným zpožděním.
Hráči už jsou připravení na hrací ploše, domácí fotbalisté nastoupí v zeleno-černé kombinaci, hosté z jihu Čech přijeli v modrých dresech.

FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Drozda, Alexandr, Vejvar, Laňka, Zinhasovič, Kozel, Verner, Švejdík (C), Hani, Suchan
Náhradníci: Mareš, Drobílek, Pouček, Bašič, Nitranský, Kokorovič, Jablonský, Dočekal, Čvančara, Šandera, Černý

FC MAS Táborsko: Zadražil – Rydval, Navrátil, Větrovský, Kučera, Toutou, Říha, Tolno, Havrda, Musiol, Keita
Náhradníci: Labite, Janošík, Dybala, Icha, Brabec, Jáša, Pecháček, Cantin, Alesandro

Rozhodčí: Řeháček – Mrkáček, Miner.
Ještě jednou vás zdravíme, tentokrát přímo ze stadionu Vyšehradu, kde za necelou čtvrthodinu odstartuje duel mezi domácím Slavojem a Táborskem. Přejeme příjemnou zábavu.
PREVIEW ZÁPASU

Tu nejtěžší část přípravy mají týmy za sebou, většina českých týmů tak teď ladí v přípravných zápase formu na ostrý ligový start. Zatímco prvoligové celky mají čas pouze do poloviny února, týmy z ostatních soutěží se můžou připravovat až do začátku března.
Krásné dopoledne všem fotbalovým fanouškům! Vítáme vás u on-line přenosu z přípravného utkání mezi FC Slavoj Vyšehrad a FC MAS Táborsko. Zápas začíná v 11:00 a bude vás jím provázet Libor Kokoška.