Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Žižkov : Podbrezová - 18. ledna 2020   13:00

Žižkov
Žižkov
38' Bezdička  • 77' Urbanec
2:0
(1:0)
Podbrezová
Podbrezová

Žižkov zvládl i druhý přípravný zápas a po brankách Bezdičky a Urbance porazil slovenského soupeře z Podbrezové výsledkem 2:0. Hosté v přípravě zaváhali podruhé, nevyvedlo se jim ani předchozí střetnutí proti Žilině.
90'
77'
Žižkov právě vstřelil branku!
Autorem gólu je záložník JAKUB URBANEC.
75'
Ani další čtvrthodina hry nepřinesla změnu skóre.
60'
Odehráno 15 minut z druhé půle. Žižkov stále vede nad Podbrezovou o jednu branku.
46'
Přestávka mezi poločasy by měla trvat přibližně 10 minut. Hrát se tak začne zhruba v 13:57. Domácí Žižkov poslal do vedení v 38. minutě David Bezdička, který se zjevil za obranou slovenského celku a v zakončení si chladnokrevně poradil. Žižkov – Podbrezová 1:0.
45+1'
45+1'
Běží nastavení první půle.
38'
Autorem gólu je útočník DAVID BEZDIČKA.
30'
Je za námi 30 minut z dnešního přípravného klání. Stav se stále nezměnil.
15'
Po čtvrt hodině hry panuje bezbrankové skóre. Oficiální složení sestav dnešních soupeřů se nám v současné chvíli nepodařilo zjistit, podle informací z facebookové stránky pražského klubu by však domácí měli v poločase prostřídat kompletní desítku hráčů. Na hřišti zůstane pouze brankář Milan Švenger
1'
Podle dostupných záznamů spolu v minulosti dnešní soupeři k vzájemnému utkání nikdy nenastoupili.
FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ
7. místo (2. slovenská liga), 17 zápasů, 25 bodů, skóre: 25:26

Celek ze středního Slovenska přijede do Prahy s vědomím úterního výprasku, který schytal od prvoligové Žiliny. Ta se ve vzájemném utkání obou klubů na vlastním stadionu radovala z pohodového výsledku 6:0. Stejně jako Žižkov čeká i Podbrezovou teprve druhé přípravné utkání tohoto kalendářního roku.

Slovenský celek přezimuje ve středu tabulky druhé ligy, v jeho případě je šance na postup opravdu pouze v teoretické rovině. Na Slovensku se o stupeň výš mohou posunout jen dva celky. Barážovou pozici v současné chvíli drží Dubnica, na kterou Podbrezová ztrácí 13 bodů.

Poslední tři ligové zápasy:
Ružomberok B – Podbrezová 2:0
Poprad – Podbrezová 1:2
FC Košice – Podbrezová 1:1
FK VIKTORIA ŽIŽKOV
6. místo (Fortuna:Národní liga), 16 zápasů, 26 bodů, skóre: 26:21

Pražský klub odehraje druhý zápas v rámci své zimní přípravy na jarní část sezony. V tom prvním absolutně zaskočil prvoligové České Budějovice, které na jejich stadionu porazil šokujícím výsledkem 7:1. Hattrick ve zmíněném utkání nasázel v rozmezí 53. a 77. minuty ázerbájdžánský záložník ve službách Viktorie Farid Nabiyev.

V rámci druhé nejvyšší české soutěže patří Žižkovu momentálně slušné 6. místo, šance na postup o patro výš mu ale pomalu začíná unikat. Momentálně ztrácí na třetí Brno pět bodů.

Sokolov – Žižkov 1:2
Žižkov – Ústí nad Labem 2:1
Vlašim – Žižkov 2:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.