Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : ŠKF Sereď - 18. ledna 2020   12:00

Zlín
Zlín
11' Janetzký  • 56' Poznar
2:1
(1:0)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
84' Špehar
Zlín
Rakovan – Bačo, Buchta, Cedidla, Bartošák, Adekuoroye, Hlinka, Matejov, Janetský, Džafič, Poznar
Dostál, Kolář, Nečas, Hellebrand, Fantiš, Jiráček
ŠKF Sereď
Penksa – Slaninka, Hučko, Michalík, Dabó – Morong, Rorič, Sumský, Iván – Špehar, Louka

90+1'
90+1'
Žlutou kartu dostává (FC Fastav Zlín).
84'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Předchozí hlavičku ještě gólman Dostál vyrazil, ale na dorážku nedosáhl.
80'
Zlín z vápna vyslal dvě nekompromisní dělovky, které ale gólman pokaždé chytil
56'
Zlín právě vstřelil branku!
Autorem branky je POZNAR.
46'
45+0'
35'
Jeden z hráčů Sereďe vypálil z kraje malého vápna na domácí branku. Rakovan vyrazil na roh.
12'
Hlinka z dvaceti metrů trefuje břevno.
11'
Autorem branky je JANETZKÝ hlavičkou na bližší tyč po rohovém kopu.
7'
Žlutou kartu dostává Bičič (ŠKF iClinic Sereď).
1'
Ještě jednou dobrý den, začátek utkání se opozdí o 15-30 minut.
Začátek utkání je naplánován na 11:30 hodin.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu je dnes další várka přípravných zápasů a my budeme sledovat duel mezi Zlínem a slovenským týmem ŠKF iClinic Sereď. Mírným favoritem je český celek, ale uvidíme, jak zápas nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.