Markovič – Kozel, Štochl, Broukal, Svoboda – Zinhasovič, Breda, Kristan, Janda – Vrána, Červenka
Žižkov
Soukup – Kadlec, Pudil, Prebsl – Súkenník, Sixta – Urbanec, Batioja, Bezdička – Pázler, Mashike

On-line přenos je u konce, děkujeme za pozornost.
Nepřesný centr ukončil toto přípravné zápolení, které tak rozhodla jediná branka z penalty. Vítězným střelcem se stal Marek Červenka. Hosté z Prahy se pokoušeli nepříznivý stav zvrátit, ovšem ani nebezpečné vzdušné pasy z pravé strany nepřinesly gólový efekt. Vlašim poráží Žižkov výsledkem 1:0.
90+1'
90+1'
Ještě přijde na řadu rohový kop. Do vápna se stěhuje i brankář Žižkova.
90'
Švenger chytá míč a volí dlouhý výkop. Není moc důvodů k delšímu nastavení.
89'
Ogiomadeh sice nefauloval, ovšem míč mu přesto unikl na rohový kop. Tady smrděla rozhodující branka. I tak se ale domácí dočkají nějakého toho natažení časomíry.
89'
Odevzdaný míč ve prospěch Vlašimi, ovšem Sogbo se postaral spíše o propagační pokus.
88'
Sudí zklidňuje vášně, i přátelské utkání může být vyhrocené, zvlášť pokud jde o tak těsnou záležitost, jako taky v Kollárově ulici sledujeme.
87'
Zámek Viktorky trvá, jenže nic se z něj zatím neurodilo. Po průniku Řezáče následovala další nepřesná rána, která zapadla až do ochranné sítě, postavené před místním lesíkem.
86'
Richter uložil své tělo na nahromaděnou kupu hlíny za bránou domácího celku. Je to jasné gesto dosavadního zmaru v zakončení.
84'
Ani poslední centr nedopadl do země zaslíbené, Žižkovu už mnoho času na vyrovnání nezbývá.
83'
Žižkovu dnes není přáno. Po rohovém kopu disponoval dvěma tutovými šancemi, jenže míč pouze prolétl vápnem tam a zpět a opustil nebezpečný prostor. Na koncovce musí pražský celek určitě pracovat.
81'
Švenger povedeným výhozem vybídl Řezáče, který znovu narýsoval rovnou úsečku až k Divišovi. Většina akcí hostů v tomto poločase vede přes pravou stranu, přestože úspěšnost zůstává nulová.
80'
Signál nakrátko zmařil rozhodčí, který si nevybral ideální postavení a domácím se omlouvá gestem. Tady mohlo přijít jistě zajímavé ohrožení branky, ale i takové situace k fotbalu patří.
79'
Výkop střídajícího gólmana Švengera Vlašim sebrala a založila vlastní akci. Navíc přichází faul a moc zajímavé pozice z ostrého úhlu.
77'
Svoboda se neprosadil po levé straně, totéž se dá v opačném gardu říci také o Divišovi.
75'
Přerušení pro menší zranění v obličeji, které utrpěl hráč Žižkova. Zřejmě šlo o Miroslava Petrláka.
73'
Dobře zahraná standardní situace. Švenger se zlobí na spoluhráče, že více nezahustili prostor na bližší tyči, odkud málem přišel gólový úder.
72'
O míč se znovu hlásil Svoboda, Breda si ovšem v tomto případě vybral přímočařejší řešení a rozehrál akci, která opět končí rohovým kopem.
69'
Jaroslav Diviš nedostatečně napadal, a tak měl Svoboda trochu času k rozehrávce. Nepovedlo se mu nicméně najít spoluhráče přesným pasem a ten tak musel přistoupit k faulu.
68'
Přihrávka skrze malé vápno měla oslovit Sixtu, ten měl ale případné zakončení stále daleko.
66'
Přetažený centr je úlovkem vlašimského brankáře, který stále drží čisté konto. Misky vah v rámci herního projevu se ale pomalu převracejí. K radosti několika fanoušků Viktorky, kteří na zápas dorazili.
65'
Odvrácený roh se mohl z pohledu domácího mančaftu stát prostředkem, jak vyrazit do ofenzivy. Jenže někde na cestě se spojení v přechodové fázi přerušilo a Žižkov může znovu započít své obléhání.
64'
Perfektní příležitost na vyrovnání stavu hasí domácí obránce. Centr z pravé strany už málem zapadl do sítě.
64'
Michal Řezáč se vyšplhal do vzduchu a došel si pro faul. Rozehraje od pravé postranní čáry.
62'
Souboj na středu ustál Sixta a mohl tak vpřed vyslat Diviše. Tomu úprk nevyšel dle představ a zakotvil ještě před pokutovým územím.
60'
Opět se totožný forvard tlačil do nebezpečného prostoru, ovšem jeho dlouhé nohy nedoskákaly i s míčem až před brankáře Švengera.
58'
Dlouhovlasý útočník tmavé pleti ve službách Vlašimi znovu dostatečně volný v prostoru před šestnáctkou. Jeho rány ale zatím postrádají přesnost. Pro tým ze Středočeského kraje určitě škoda.
57'
Domácí zazmatkovali při rozehrávce a hladoví reprezentanti Viktorky už spěchali do šance. Jenže stoper Vlašimi dokázal slabší chvilku záhy napravit.
56'
Kvalitní táhlá střela Sogba v síti nekončí, do cesty se jí postavil bránící hráč. Žižkov ale musí zformovat obranné šiky před rohovým kopem.
55'
Žižkov se dostal do slušné příležitosti, kterou brankář Markovič hasí odkopem z brankové čáry. Jenže vzrušení je zbytečné, situaci předcházel ofsajd.
53'
Kombinace nakrátko v pokutovém území přinesla domácím zajímavou šanci. Jenže střela Svobody zpoza vápna skončila na bloku.
52'
Přízemní, zato jedovatá střela Davida Sixty. Brankář Vlašimi musel na zem.
52'
Jaroslav Diviš při svém troufalém průniku porazil protihráče na trávník a nemůže pokračovat. Volný kop pro druhou stranu.
51'
Hosté sportovně odevzdávají balon po sporném zákroku na pravé straně. Vlašim bude znovu budovat svou rozehrávku.
50'
Míč se dokutálel až k nohám stopera Vlašimi, který rozehrál směrem vpřed. Na útočné polovině ale Vlašim rychle odevzdává míč.
49'
Pád Filipa Firbachera před vápnem nebyl oceněn hvizdem. To mohla být jistě zajímavá standardní situace.
47'
Zajímavý centr hlavou odvrátil Michal Řezáč. Pak dochází k ostrému střetu na levé straně, krajní obránce Vlašimi se drží za zadní část těla.
47'
V sestavách obou celků jsou patrné změny. Snažíme se zjistit podrobnosti.
46'
V tomto přípravném duelu má zatím navrch Vlašim. Domácí se prosadili po jednom z rychlých průniků, kdy došlo k prohřešku ve vápně a sudí ukázal na penaltový bod. K desítce se postavil Marek Červenka a střelou na pravou stranu nedal brankáři Soukupovi šanci. Čekáme na start druhé půle.
45+1'
45'
Pudil krásně přenesl hru na druhou stranu, závěrečný útok ale skončil dříve, než se stihl podívat do své finální fáze.
44'
Tvrdý souboj odnesl Batioja, který přitom paradoxně fauloval. Třicetiletý borec z Ekvádoru se ale poměrně rychle zvedá z hrací plochy.
43'
V souboji dvou osmnáctek byl úspěšnější Ladislav Janda, Vlašim se stále drží na útočné polovině.
43'
Soukup v brance Viktorky už podruhé v utkání zaváhal při rozehrávce a požár hasil na poslední chvíli. Míč naštěstí pro hosty odpálil až k půlící čáře.
42'
Na opakovaný centr sice dosáhl Mashike, ale zaprvé z otočky vůbec netrefil zařízení a zadruhé předtím fauloval.
41'
Je tu další faul u postranní čáry. Domácí mají s disciplínou poněkud problémy. Uvidíme, zda přijde trest.
39'
Vhazování na levé straně se hostům vůbec nevyvedlo a Vávra mířil do nebezpečného protiútoku. Vlašim skutečně soupeři zavařila, ovšem branky se tentokrát nedočká.
37'
Vlašim právě vstřelila branku!
K penaltovému puntíku se postavil MAREK ČERVENKA, jehož starší bratr Roman je slavným hokejistou. A proměnil podobně chladně, jako to jeho sourozenec dokáže na ledových kluzištích. Vlašim se ujímá vedení brankou z pokutového kopu.
36'
Michal Vávra pěknými kličkami oklamal dva protihráče a Vlašim si v pokračující akci vybojovala penaltu!
35'
Slušná střela zpoza vápna se stala kořistí Markoviče, který tak po delší odmlce musel do akce. Pohotový zákrok gólmana Vlašimi.
35'
Fotbal nahoru-dolů brzdí další faul. Vyvážející Súkenník padá na trávník a do vzduchu letí praporek pomezního.
34'
Bezdička a Batioja skončili na trávníku a rozhodčí reaguje hvizdem, rozehrávka od středové linie.
33'
Vlašim začíná zvyšovat svou aktivitu a znovu si vybojovala roh. Svobodovi vůbec nevyšla střela z voleje a chystá se odkop.
32'
Svoboda hodně zahnal Broukala, který se musel vracet pro nepovedenou přihrávku prvně jmenovaného. Naštěstí pro Vlašim nebyl nikdo z Viktorky blízko míči.
31'
To byl opravdu tvrdý zákrok Jandy, který předtím zvládl udržet domácí v bezprostřední blízkosti branky. Faul se ovšem po právu nepíská.
30'
Zajímavý závar ve vápně nevyústil ve střelu, Vlašim tak disponuje alespoň rohovým kopem.
30'
Dostatek času na rozehrávku dostane Bezdička, domácím se totiž nepovedlo založit akci, jak by si představovali.
29'
Vhazování Svobody Vlašim nevyužila k přechodu na útočnou polovinu, přesto volí aktivní presink.
29'
Jakub Urbanec se rozeběhl po pravé straně, ovšem když necítil dostatečnou podporu, otočil se zpátky.
26'
Znovu po levé straně pelášil aktivní Bezdička, jeho centr se ovšem nesnesl na hlavu Mashikeho. Následuje útočný faul hostí.
25'
Ostrou ranou z pravé strany se prezentoval vlašimský hráč s číslem 15. Brankář Soukup ovšem míč zalehl a nepustil.
24'
Faul zastavuje útok Žižkova, který do vápna nastěhuje pěknou řádku mužů.
22'
Vlašim rozehrála přímý kop z levé strany. A šlo o hodně zajímavé řešení. O zakončení se neúspěšně snažil Vrána.
20'
Po rohu přišel diskutabilní zákrok na vápně, ale sudí zůstal v klidu a dovolil tak Vlašimi pokračovat v útoku. Brankář Soukup ale stále čeká na vážnější práci.
19'
Domácí se dostali na útočnou polovinu a Žižkov se brání odkopem do autu, který zprostředkoval Prebsl.
18'
Střelu Jana Pázlera přibrzdila zeď a pak už si brankář Vlašimi v klidu poradil.
18'
Batioja se uvolnil moc pěknou otočkou a těsně před vápnem si pro faul došel Bezdička. Nebezpečný přímý kop.
16'
Bezdička parádně zasekl míč na levé straně, díky tomu se hosté propracovali k ohrožení brány, ovšem střela Mashikeho míří vedle.
15'
Vhazování Vlašimi z pravé strany přineslo zajímavou situaci ve vápně, dobře ale zasáhl Pudil.
15'
Ve střední části hřiště u pokutového území se pokoušel ohrozit brankáře útočník Valšimi, ale jeho tvrdý pokus orazítkoval pouze záda obránce.
14'
Jeden z útočníků Vlašimi po kontaktu s hráčem rozehrál míč na brankáře a zachoval se tak fair-play.
13'
Domácí tým se okamžitě hnal do útoku, kde na pomezí pokutového území střílel jeden z útočníků, ale jeho střela neměla razanci, a tak si s ní brankář Soukup poradil.
12'
Nakonec rozhodčí ukázal na rohový praporek, ze kterého bylo ihned rozehráváno, ale žádný vážný pokus z toho nenastal.
11'
Do útoku se hnal Žižkov, který se dostal až před branku, ale finální přihrávku překazil obránce domácího celku.