Champagne – Tito, Bustinza, Siovas, Rico – Pérez (61. Brašanac), Gumbau – Naranjo (69. Amrabat), Eraso, El Zhar – Beauvue (82. Ramos).
Estadio Municipal de Butarque
Real
Casilla – Carvajal, Vallejo (15. Nacho), Varane, Theo Hernández – Kovačić, Llorente (73. Isco), Ceballos (67. Modrič) – Lucas Vázquez, Mayoral, Asensio.
Navas – Modrič, Kroos, Hakimi, Nacho, Casemiro, Isco.

Real i přes bídný výkon udělal důležitý krok k postupu do semifinále španělského poháru Copa del Rey. Odveta se hraje příští středu 24. ledna od 21:30 na Estadion Santiago Bernábeu.
Je tu konec zápasu. Domácí budou dnes hodně nešťastní, protože měli v pohárovém zápase jedinečnou šanci pokořit hvězdný Real Madrid. Hosté totiž potvrdili špatnou formu z posledních týdnů a na Estadio Municipal de Butarque se hodně trápili. Ve druhém poločase měli domácí několik slibných šancí, jenže rozhodnutí přišlo v 90. minutě na druhé straně, když se prosadil ranou na přední tyči Marco Asensio.
90+3'
90+2'
Domácí jsou inkasovanou brankou zaskočeni a v nastavení nemají dostatek morálních sil na zvrat.
90+1'
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
90'
Real Madrid právě vstřelil branku!
To jsou věci. Dnes špatně hrající Real se nakonec dostává v poslední minutě hry do vedení! Z ničeho nic totiž z levé strany odcentroval do vápna Théo Hernández a na přední tyči skvěle předskočil obránce MARCO ASENSIO, který posílá Bílý balet do vedení – 0:1!
88'
Domácí se tlačí do vápna, Real stále odolává.
86'
Konec zápasu se neúprosně blíží. Zdá se, že se dnes reálně nedočkáme žádného gólu.
84'
Hosté se snaží držet balon alespoň v okolí půlící čáry. Teď se jim to chvilku dařilo, stále ale ještě není konec.
82'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Omar Ramos.
81'
Konec zápasu se neúprosně blíží a opět jsou to domácí, kdo se snaží tlačit do útoku. Real posílený o Modriče a Isca se nadále trápí.
79'
Hosté opět nic závratného nevymysleli. V ofsajdu byl nyní Asensio a balon mají domácí.
77'
Domácí jsou v závěru zápasu lepší a Real zuby nehty brání remízu 0:0.
75'
Po centru z levé strany se parádně do letícího míče opřel Beauvue. Mířil dobře k tyči, avšak Casilla pohotově zasáhl a míč vyrazil na roh.
73'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Isco.
72'
Až do vápna Leganés nyní vnikl Lucas. Z ničeho nic byl ve velké šanci, avšak svou přízemní střelou trefil jen brankáře Champagneho.
70'
Právě střídající Amrabat se nyní pokoušel bez přípravy zakončit po centru z levé strany. Míč ale poslal mimo a vzrušení bylo zbytečné.
69'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Jose Naranjo, přichází Nordin Amrabat.
68'
José Naranjo měl tak dlouho připomínky k řízení zápasu, až dostal od rozhodčího žlutou kartu.
67'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Daniel Ceballos, přichází Luka Modrič.
67'
Teď mohlo být ale s Realem zle. Po centru do vápna totiž zády k brány hlavou poslal míč do břevna vlastní brány Marcos Llorente!
66'
Po dalším faulu Nacha již pískáno bylo a domácí tak budou moci rozehrávat. Je to sice na polovině Realu, ale jinak hodně daleko na přímé zakončení.
64'
Nacho nyní znovu fauloval a opět mu nebyl zákrok odpískaný. Tentokrát poslal k zemi El Zhara a hosté mohou být rádi, že nebylo proti nim zapískáno.
63'
Gerard Gumbau poslal k zemi na polovině hřiště Lucase Vázqueze a dostává žlutou kartu.
61'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Darko Brašanac.
59'
Po rohovém kopu již hosté bránu soupeře nijak neohrozili.
58'
Nyní se už už do šance dostávali hosté, jako poslední záchrana ale míč na roh odpravil domácí kapitán Bustinza.
57'
Do první zajímavější šance se dostal domácí Naranjo, jeho ránu z velkého úhlu ale dokázal Casilla bez větších problémů vytěsnit mimo.
54'
Domácí jsou zatím ve druhém poločase aktivnější. Zdá se, že si i po změně stran budeme muset ale na první vážnější šanci ještě počkat.
52'
Domácí měli příležitost v podobě rohového kopu, hosté se ale bez problémů ubránili.
49'
Hosté z Madridu zatím vyčkávají. Jejich kombinace jsou velmi pozvolné a k ničemu nevedou.
48'
Domácí se nažili dostat do útoku, v ofsajdu byl ale Eraso a nic z toho nebude.
47'
Také start druhého poločasu je zatím hodně opatrný. Nikdo se nikam moc nežene.
46'
Hráči jsou zpět na trávníku, druhý poločas může začít.
Druhý poločas začne přibližně v 22:31.
První poločas zápasu mezi Leganés a Realem Madrid přinesl celkem očekávanou podívanou. Hosté v kombinované sestavě sice více drželi balon, ale do šancí se i vzhledem ke špatné formě prakticky nedostávali. Logicky tak k vidění nebyl ani žádný gól a do kabin se odchází za stavu 0:0.
45+1'
45+1'
V samém závěru poločasu Asensio posílal podél brankové čáry střílený centr do ohně, jenže váhající Lucas Vázquez nedokázal vložit míč do dráhy letu balonu a z dobré pozice nezakončil.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
José Naranjo nyní u brankové čáry na polovině Realu fauloval Carvajala a následně ho trefil i nohou do hlavy. Carvajal bude ale v pořádku a rozehrávat budou hosté.
43'
Na perfektní signál v podobě centru skoro až na roh velkého vápna si naběhl Carvajal. Dokonce i slušně vypálil, avšak bránu by pravděpodobně netrefil a navíc jeho ránu zastavil jeden z obránců.
42'
Teď byl ale u postranní čáry faulovaný Asensio a následovat bude standardka pro Real. Takový hodně zkrácený rohový kop.
41'
Hosté jsou nyní u balonu, jejich postupné snažení ale k ničemu nevede.
39'
Čas rychle plyne a blíží se nám konec poločasu. Stav zápasu je nadále bezbrankový.
37'
Domácí křídelník El Zhar se zachoval hodně nesportovně, když prošlápl na trávníku ležícího soupeře. Může být rád, že dostal jen žlutou kartu.
36'
Lucas nyní zbytečně dohrál u reklamního panelu soupeře, kterého doslova hokejově narazil na mantinel. Faul nebyl pískaný, Real má autové vhazování a stadion bouří.
34'
Kovačič nyní využil obrovské chyby domácí defenzivy. Dostal se snadno k balonu a z ničeho nic byl sám před brankářem. Byl ale velmi zbrklý a míč z velmi dobré pozice poslal trestuhodně úplně mimo.
31'
Z velké dálky zkusil štěstí domácí Eraso, míč ale poslal vysoko nad bránu.
29'
Když už do vápna Realu mířil nebezpečný centr, v pohodě ho hlavou odvrátil, dnes kapitán Bílého baletu, čtyřiadvacetiletý stoper Raphaël Varane.
28'
Oba celky se znovu jen přetahují v držení balonu. Hraje se ve středu pole v okolí půlící čáry.
26'
Čas rychle plyne a máme za sebou již více než polovinu prvního poločasu. Na nějakou opravdu nebezpečnou akci na jedné nebo druhé straně zatím čekáme.
23'
Nakonec centroval levačkou Asensio, avšak v záklonu hlavičkující Varane poslal míč jen vysoko do vzduchu a nebezpečí pro domácí bránu bylo rychle zažehnáno.
22'
Tito fauloval rozběznutého Kovačiče a je tu první zajímavá standardka pro hosty. Je to nějakých pětadvacet metrů od brány. Pozice na centr nebo střelu pro praváka.
20'
Hosté jsou opět u balonu. Teď ale zatím jen v okolí půlící čáry, kde nejsou pro defenzivu Leganés nebezpeční.
18'
Po rozehrávce nakrátko se šance Realu nezrodila. Pak padle ve vápně míč na ruku Asensiovi, jenže rozhodčí opět neviděli přestupek proti pravidlům a Real mohl být nadále u míče. Hosté ze své výhody ale ani zdaleka nic nevytěžili.
17'
Po trochu krkolomné akci se hosté dostali k zahrávání rohového kopu.
16'
Domácí se nyní hodně zlobí, protože střídající Nacho poslal důrazně k zemi domácího útočníka Beauvueho. Nacho byl úplně poslední obránce a pokud by vůbec rozhodčí odpískal faul, musel by Nacha vyloučit. Jenže sudí Martínez nedovolený zákrok neviděl a hru vůbec nepřerušil.
15'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Jesús Vallejo, přichází Nacho.
15'
Hosté hrají v deseti, čehož se samozřejmě snaží využít domácí. Jejich útočné snažení ale nyní skončilo ofsajdem.
14'
Realu se lepí smůla na paty. Není rozhodně běžné, aby si hráč poranil sval po čtvrt hodině hry.
13'
Hra madridského velkoklubu je nadále velmi rozháraná. Nyní navíc zůstal na trávníku sedět Vallejo, který sihnalizuje, že si poranil stehenní sval a že bude muset střídat.
11'
Po dalším faulu, tentokrát na Ceballose, budou u balonu opět hostující fotbalisté.
10'
Po faulu na Asensia hosté rychle rozehráli, až do zakončení se jim ale stále nedaří dostat.
9'
Do značných problémů se dostal následně na druhé straně Kiko Casilla, který v nouzi odkopl balon jen na tribunu.
9'
Po útočném snažení hostů skončil balon v zámezí a od brány bude odkopávat domácí gólman Champagne.
7'
Úvod zápasu je především ze strany Realu hodně opatrný. Na hostech je vidět, že se nenacházejí v ideálním rozpoložení.
4'
Když už domácí vybojovali balon, poslal Gerard Gumbau k zemi Kovačiče a Real tak znovu lacino získává míč pod svou kontrolu.
3'
Gumbau fauloval a míč teď budou mít fotbalisté Realu Madrid.
3'
Domácí poměrně rychle získali balon zpět pod svou kontrolu a nyní kombinují ve středu pole.
1'
Centr na přední tyč hostující defenziva odvrátila.
1'
Hned po dvaceti vteřinách domácí vybojovali první rohový kop.
1'
O výkop se postarali domácí fotbalisté. Ti jsou v modrobílém, hosté jsou v černém.
1'
Dnes hostující Real Madrid poslal do zápasu výrazně silnější sestavu než v předešlých pohárových zápasech. Přesto ale ani na lavičce nejsou například Ronaldo, Bale, Ramos, Benzema a Marcelo. Podle zahajovacích sestav je jasné, že na Bílý balet rozhodně nečeká jednoduché utkání.

CD Leganés: Champagne – Tito, Bustinza, Siovas, Rico – Pérez, Gumbau – Naranjo, Eraso, El Zhar – Beauvue.
Náhradníci: Pichu Cuellar – Amrabat, Brasanac, García, Mantovani, Omar, Zaldúa.

Real Madrid CF: Casilla – Carvajal, Vallejo, Varane, Theo Hernández – Kovačić, Llorente, Ceballos – Lucas Vázquez, Mayoral, Asensio.
Náhradníci: Navas – Modrič, Kroos, Hakimi, Nacho, Casemiro, Isco.

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez.
Real Madrid ale ani do čtvrtfinálového zápasu s největší pravděpodobností nenastoupí v nejsilnější sestavě. V bráně by měl být (jako ostatně ve všech předešlých pohárových zápasech) Kiko Casilla. Zcela fit není nadále ani kapitán Ramos a španělská media před zápasem píší také o tom, že odpočívat by měl hvězdný Cristiano Ronaldo, který v letošní sezoně nenašel zatím optimální formu. Naopak zdravotně se již dal do pořádku útoční Karim Benzema, ten by mohl v poháru proti Leganés již nastoupit.
Hezký pozdní čtvrteční večer všem fanouškům španělského fotbalu při sledování online reportáže z čtvrtfinále poháru Copa del Rey mezi domácím Leganés a Realem Madrid. Fotbalisté madridského velkoklubu v posledních týdnech prakticky ztratili šanci na vítězství v ligové soutěži, a tak jim nezbývá nic jiného než se soustředit na španělský pohár a Ligu mistrů. Z tohoto důvodu se dá očekávat, že hosté budou hrát tak, aby si do odvety přivezli výsledek, který by je nasměroval k postupu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.