Ferrándzíz – Sánchez, Pastor, Roman, Regaňo – Pomares (67. Sánchez), Lopez, Mfulu (73. Folch), de la Torre – Milla, El Ghezouani (99. Qasmi)
Herrerín – Capa, Gestoso, Martínez, Balenziaga – Etxebarria (65. Lopez), Vesga – Lekue, García, Cordoba (46. Muniain) – Williams
Ezkieta, García, Yeray, Muniain, Unai, Villalibre, Yuri

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 9:13. Rohy: 4:15. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:19.
Je konec! Domácí Elche vedlo v penaltovém rostřelu o dvě branky, jenže velkou možnost nevyužilo a vrátilo Bilbao do hry. V sedmé sérii hostující Vesga proměnil, zatímco Tekio netrefil branku. Bilbao tak po velkém boji postupuje.
Je konec! Tekio minul branku a Bilbao postupuje.
Vesga zvolil krátký rozběh a poslal svou penaltu do horního rohu.
Stále se nekončí! Calvo poslal svou penaltu k tyči.
Berchiche se trefil krásnou střelou pod břevno!
Bude se pokračovat! Ani Sánchez totiž neproměnil!
Villalibre měl velkou porcí štěstí, ale nakonec procedil míč do sítě.
Qasmi mohl rozhodnout, ale vsadil na razanci a překopl branku!
Williams zariskoval obloučkem a poslal svou střelu pod břevno.
Další branka na straně domácích! Parádní se trefil Nino.
Unai Lopéz kopl hodně mizernou penaltu a domácí brankář jej vychytal!
Folch si vzal velký rozběh a poslal penaltu přesně k tyči!
Muniain zvolil oblouček k tyči a překonal brankáře.
Za Elche se na první penaltu vydal Manolin, který zakončil do šibenice.
Jako první kopal hostující Raúl García, který ale nechal vyniknout brankáře!
Střílení penalt začíná.
Ani prodloužení nerozhodlo o postupujícím do dalšího kola Copa del Rey. Na řadu tak příjde penaltový rostřel!
120'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Nastavuje se jedna minuta!
119'
Ander Capa prošel s míčem po pravé straně do blízkosti pokutového území, jenže jeho centr odkopl hned první obránce v bílém mimo šestnáctku.
118'
Bilbao se usadilo na polovině soupeře a v závěru prodloužení se snaží rozhodnout. Domácí obrana však stojí v pevném bloku.
117'
Bilbao zahrávalo další roh. Tentokrát se do zakončení dostal právě Martínez, ale jeho pokus prolétl snad tři metry vedle pravé tyčky.
116'
Martínez se z pozice stopera málem zapsal do statistik. Hostující obránce vypálil z poloviny hřiště, ale jeho lob skončil těsně nad břevnem.
115'
García se po centru z levé strany dostal k hlavičce, ale jeho pokus proskákal kolem vzdálenější tyčky.
114'
Baskický celek se znovu ujal rozehrávky rohového kopu. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, jenže nikdo z hostů nezakončil.
112'
Bilbao zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže nikdo z hostujících fotbalistů se nedostal do zakončení.
111'
Hra je přerušena! Domácí Manolin zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.
110'
Williams se dostal na polovině hřiště k odraženému míči, přenesl těžiště hry na levou stranu, jenže nikdo v červenobílém dresu jeho akci nepodpořil pohybem.
109'
Bilbao zahodilo vylouženou možnost! Sám na brankáře se hnal García, který zkoušel zakončit na zadní tyč, ale domácí brankář jeho ránu vykopl kopačkou!
108'
Manolin si připravil míč do střelecké pozice v blízkosti velkého vápna, jenže jeho zakončení nabrala moc velkou výšku a míč prosvištěl vysoko nad břevnem.
107'
Zadáci Elche si vyměňují přihrávky na polovině hrací plochy, jenže jejich kombinace je zatím hodně statická. Fotbalisté Bilbaa rozehrávku soupeře neatakují.
106'
Bilbao se hned v úvodu druhé části prodloužení vydalo do útoku, jenže nákop na Williamse skončil u dobře postaveného obránce v bílém dresu.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První poločas prodloužení končí! Ani dalších patnáct minut nepřineslo nějaké vyložené šance, které by mohly rozhodnout o postupujícím do dalšího kola. Hráči si vymění strany a bude se pokračovat.
105'
První prodloužení skončilo.
104'
Domácí stoper Calvo nakopl míč na polovinu Bilbaa, jenže nikdo v červenobílém dresu se nedostal do střelecké pozice. V první půli prodloužení se zatím hraje hodně opatrně.
103'
Domácí brankář nakopl míč na polovinu Bilbaa, jenže nikdo v bílém dresu se nedostal k odraženému míči. Hráči Bilbaa se mohou opět vydat vpřed.
102'
Ander Capa táhl útočnou akci baskického celku po levém křídle, jenže ani jeho centr nepředstavoval pro branku domácího celku velké nebezpečí.
101'
Hostující brankář na poslední chvíli udržel míč ve hře a zamezil domácímu celku v rozehrávce rohového kopu. Bilbao se opět může vydat vpřed.
100'
Elche předvedlo další rychlý výpad po levé straně, jenže další přízemní centr do pokutového území zastavil hned první obránce v červenobílém dresu.
99'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází El Ghezouani, přichází Qasmi.
98'
Elche zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území Bilbaa. Centrovaný míč ale nabral opačnou rotaci a skončil na tribuně.
97'
Domácí Elche se vydalo na polovinu soupeře, jenže důrazný Ander Capa si pohlídal náběh soupeře na pravé straně a vypíchl míč do zámezí.
96'
Žlutou kartu dostává Gil (Elche CF).
95'
Elche se poprvé během prodloužení usadilo v blízkosti pokutového území soupeře, jenže kombinaci druholigového celku je zatím hodně kostrbatá.
94'
Williams si v hlavičkovém souboji na polovině soupeře pomohl loktem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího, který přerušil hru.
92'
Hostující stopeři kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Nikdo v dresu Elche kombinaci Bilbaa neatakuje.
91'
Bilbao obstaralo výkop do prvního poločasu prodloužení. Ligový celek v něm bude muset pořádně zabrat. Elche je zatím hodně houževnatý protivník.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Devadesát minut hry nám o postupujícím do dalšího kola nerozhodlo! Bilbao bylo sice v závěru aktivnější, ale rozhodnout mohlo paradoxně domácí Elche. Obrovská šance ale skončila nepřesnou střelou nad břevno. Uvidíme prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Elche se v nastavení hnalo do zajímavého brejku, jenže domácí hráči slibnou možnost zmařili nepřesnou přihrávkou na hranici velkého vápna.
90'
Nastavují se tři minut!
89'
García zkusil své štěstí dalekonosnou střelou zpoza velkého vápna, ale jeho projektil nabral velkou výšku a skončil na tribuně za brankou.
88'
Bilbao v posledních minutách naprosto vypadlo z tempa. Nikdo z hráčů v červenobílém si nerozumí s míčem a hosté si pomáhají pomocí nedovolených zákroků.
86'
Elche zahodilo obrovskou šanci! Na zpětnou přihrávku do pokutového území si naběhl osamocený Milla, ale těsně přestřelil!
85'
Bilbao se sice snaží útočit, jenže hosté mají obrovské problémy s přechodem na polovinu soupeře. Elche presuje opravdu vysoko.
84'
Elche se po dlouhé době podívalo na polovinu Bilbaa, kde navíc přišel faul jednoho z hostujících hráčů a fotbalisté v bílém mohou nasbírat cenné sekundy.
83'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů domácího celku zůstává po ostrém souboji ležet na trávníku a potřebuje ošetření.
81'
Bilbao pokračuje v házenkářském obléhání pokutového území domácího Elche. Ligový celek chce o svém postupu rozhodnout v základní hrací době.
79'
Brankář Bilbaa nyní také nespěchal s rozehrávkou. Pobídka na polovinu hřiště navíc našla jen hráče v bílém dresu domácího Elche.
78'
Domácí celek nyní uklidňuje hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Druholigové Elche si určitě chce vybojovat alespoň prodloužení.
76'
Brankář Bilbaa se musel zapojit do rozehrávky svého celku. Jeho nákop na pravou stranu skončil v autu. Vhazovat bude Elche.
75'
García se zpoza hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus levačkou nabral moc velkou výšku a prosvištěl vysoko nad břevnem.
74'
Iňaki Williams procedil přihrávku na hranici velkého vápna, kde se jeden z domácích hráčů dopustil nedovoleného zákroku. Bilbao bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.
73'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Mfulu, přichází Folch.
72'
Lekue si naběhl na zpětnou přihrávku na hranici velkého vápna, odkud zakončil placírkou, ale domácí brankář jeho pokus vytáhl konečky prstů na roh!
71'
García si v souboji na polovině domácího Elche pomohl nedovoleným zákrokem a poslal k zemi jednoho z domácích hráčů. Elche si tak může odpočinout.
70'
Hostující brankář nakopl míč na levou stranu, kde byl Lekue, jenže osamocený hráč Bilbaa nedokázal svůj centr procedit až k Williamsovi.
69'
Bilbao zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam si naběhl García, jenže v předklonu nedokázal svůj pokus usměrnit mezi tři tyče.
68'
Iňaki Williams si náběhem po pravém křídle řekl o přihrávku do pokutového území, jenže ve velké rychlosti už neprocedil přihrávku na malé vápno.
67'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Fernández, přichází Sánchez.
65'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Beňat, přichází Lopez.
64'
Po pokračující kombinaci přiletěl do šestnáctky ještě jeden centr, ale ani na něj nedosáhl nikdo v červenobílém dresu hostujícího Bilbaa. Tlak hostujícího mužstva však každou minutou sílí.
64'
Baskický celek zahrával další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na hranici velkého vápna, odkud jej odhlavičkoval domácí Fidel Fernández.
63'
Iňaki Williams roztáhl hru na pravou stranu, kam si naběhl Capa, jenže krajní zadák baskického celku neprocedil balón na nikoho ze spoluhráčů.
62'
Bilbao nyní zlepšilo napadání rozehrávky soupeře, jenže nikdo z fotbalistů v červenobílých dresech se nedostal do nebezpečné pozice.
61'
Do rozehrávky domácího celku se musel zapojit také brankář. Elche se po změně stran snaží hrát s míčem na kopačkách a nepouští svého soupeře do šancí.
60'
Je za námi hodina hry a stále trvá nerozhodný stav. Ani jeden z týmů se nyní není schopen dostat do vyložených příležitostí.
59'
Domácí Sánchez trefil jednoho ze soupeřů ostrým skluzem a dostává žlutou kartu.
58'
Bilbao se opět podívalo na polovinu soupeře, jenže Iňaki Williams si předkopl míč daleko před sebe a už nedokázal zakončit.
57'
Bilbao zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, jenže nikdo v červenobílém nedokázal přes důrazné obránce zakončit.
56'
Ander Capa vlétl z pravé strany hrací plochy do pokutového území, jenže měl obrovské problémy se zpracováním a míč mu utekl daleko od hrudníku.
55'
Vesga se dostal k odraženému míči na polovině soupeře, jenže při zpracování si podle hlavního rozhodčího pomohl rukou. Rozehrávat bude Elche.
54'
Mfulu odcentroval z pravé strany do pokutového území, jenže také obrana baskického celku si dala pozor na krátkou pobídku. Bilbao může znovu zaútočit.
53'
Bilbao si vybojovalo rozehrávku dalšího rohového kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení nedostal nikdo v červenobílém dresu.
52'
Stoper Calvo si dal pozor na vysoký nákop za obranu domácího Elche a prudkou hlavičkou odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
51'
Milla rozkmital své rychlé nohy po pravém křídle, prošel s míčem na hranici velkého vápna, ale už se mu nepodařilo přesně odcentrovat.
50'
Beňat dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, jenže měl velké problémy s rozehrávkou a jeho pobídka skončila mimo hrací plochu.
49'
Elche nyní zahrávalo rohový kop. Vysoký centr se snesl na malé vápno, jenže tam nebyl nikdo v dresu domácího mužstva. Obrana Bilbaa míč odhlavičkovala.
48'
Fotbalisté domácího Elche se probili do blízkosti pokutového území, jenže centr z levé strany zablokoval pozorný Capa. Hráči Bilbaa brání pozorně.
47'
Domácí Mfulu si krásně pokryl míč na polovině soupeře, jenže důrazný obránce jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Elche bude rozehrávat.
46'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Cordoba, přichází Muniain.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavý duel. Hostující Bilbao vstoupilo do zápasu velice aktivně a hned v úvodu se prosadil agilní Williams! Na druhé straně ale Elche dokázalo rychle vyrovnat obraz hry a dostávalo se do šancí. Odměny se domácí dočkali v závěru poločasu, kdy se prosadil Fernández. Do kabin se proto jde za stavu 1:1.
45'
45'
Williams dostal další přihrávku na polovinu soupeře, ale měl proti sobě hned tři obránce v bílém dresu, kteří mu nedovolili průchod do šestnáctky.
44'
Bilbao je po obdržení vyrovnávací branky poněkud otřesené a nyní se není schopno dostat na polovinu domácího Elche. Fanoušci druholigového celku jsou ve varu.
42'
Elche právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Elche se dočkalo ještě před změnou stran! Domácí celek dostal moře prostoru na pravé straně. Následně přišel parádní centr na malé vápno a nikým nehlídaný JOSAN FERNÁNDEZ hlavou srovnal!
41'
Iňaki Williams dostal přihrávku na polovinu hřiště, jenže domácí obránce Calvo si jej pohlídal a bez problémů připravil autora dosud jediné branky o míč.
40'
Elche zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Centrovaný míč byl ale příliš krátký a skončil na kopačce prvního obránce.
39'
García spěchal za nákopem za obranu domácího celku, jenže brankář Elche vystartoval za hranice pokutového území a odkopl míč do bezpečí.
38'
Hráči Elche se znovu pokusili překvapit obranu Bilbaa výpadem vedeným po levém křídle, jenže v další centr to nevedlo.
37'
Další útočnou akci Bilbaa zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si při náběhu za domácí obranu nepohlídal Williams.
36'
Hra je přerušena! Domácí El Ghezouani zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda bude schopen dnešní duel dohrát.
35'
Baskický celek zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam si pro něj došel domácí brankář Ferrándzíz.
34'
Fidel si dal pozor na rozběhnutého Capu a před aktivním krajním zadákem soupeře odehrál míč hlavičkou do zámezí. Vhazovat bude Bilbao.
33'
Iňaki Williams si dal pozor na dotírajícího soupeře, píchl si míč směrem k pomezní čáře, ale už nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů.
32'
Domácí Fidel se po levém křídle prosmýkl do pokutového území, jenže při snaze odcentrovat se mu míč svezl po nártu a opustil hrací plochu.
31'
Mfulu poslal prudký nákop za obranu Bilbaa, jenže nikdo v bílém dresu se za jeho pobídkou nerozběhl a balón proskákal až k Herrerínovi.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velkou bitvu. Bilbao vlétlo do zápasu jako velká voda, ale od té doby se dění na hřišti vyrovnalo.
29'
Manolin poslal přihrávku do pokutového území, jenže nikdo v bílém dresu si na jeho pobídku nenaběhl. Fotbalisté Bilbaa zatím brání v pevném bloku.
28'
Manolin si naběhl na krásnou přihrávku do blízkosti pokutového území a bez váhání zakončil levačkou! Jeho pokus vyškrábl Herrerín nad břevno!
27'
Beňat se vrátil na vlastní polovinu, kde se položil pod nohy rozběhnutého soupeře a včasným skluzem obral soupeře o míč. Rozhodčí ale viděl faul.
26'
Elche zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč propadl na hranici velkého vápna, jenže nikdo v bílém dresu se do střely nepoložil.
25'
Hostující celek se usadil na polovině soupeře, jenže nikdo v červenobílém dresu se nedostal do blízkosti velkého vápna. Elche v posledních minutách brání skvěle.
24'
Bilbao napadalo rozehrávku svého soupeře opravdu hodně vysoko. Hostující García dokonce vypíchl míč před statickým stoperem, ale do šance se nedostal.
23'
Bilbao uklidňuje hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Hráči baskického celku si vyměňují krátké přihrávky a nikam se neženou. Tempo hry pořádně opadlo.
22'
Balenziaga dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, potáhl si míč do blízkosti pokutového území, jenže jeho centr byl přetažený a prolétl šestnáctkou bez teče.
21'
Hostující Bilbao zahrávalo rohový kop. Beňat poslal do pokutového území nadýchaný centr, jenže domácí obránci dokázali balón odehrát mimo šestnáctku.
20'
Iňaki Williams dostal další krásnou přihrávku do běhu, navedl si míč na pravačku, ale jeho technickou ránu na vzdálenější tyč domácí brankář vyrazil!
19'
Herrerín si dal pozor na průnikovou přihrávku mezi obránce Bilbaa a došel si pro míč. Gólman baskického celku následně nakopl míč na pravou stranu.
18'
Martínez dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde se ujal rozehrávky. Stoper Bilbaa poslal nákop na levou stranu, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
17'
Bilbao už se znovu prokombinovalo na polovinu soupeře, jenže fotbalisté v červenobílých dresech předvádějí nepřesnou kombinaci. Tato pasáž je hodně opatrná.
16'
Domácí Elche zahrávalo svůj první rohový kop. Centrovaný míč od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde zakončoval Calvo, ale jeho hlavička minula branku.
15'
García si navedl míč do blízkosti pokutového území, kde si jej přehodil na levačku, jenže jeho zakončení prosvištělo kolem levého horního rohu domácí svatyně.
14'
Lekue dostal krásnou přihrávku do běhu na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho průnik zastavil hned první zadák v dresu domácího Elche.
13'
Na opačné straně hrací plochy se Iňaki Williams dostal k odcentrování do velkého vápna, jenže dobíhající García na jeho pobídku nedosáhl ani ve skluzu.
12'
Domácí stoper de la Fuente poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Obrana BIlbaa získala další míč.
11'
Zadáci Bilbaa kombinují s míčem na kopačkách na vlastní polovině. Hráči v červenobílých dresech mohou být se vstupem do dnešního souboje nadmíru spokojení.
10'
Také domácí Elche si vypracovalo náznak první šance. Nadýchaný centr z levé strany se snesl na malé vápno, jenže nikdo v bílém se nedostal do zakončení.
9'
Balenziaga dostal přihrávku na levou stranu, krásnou kličkou se zbavil obránce, jenže následně se s míčem vytlačil mimo hrací plochu. Vhazuje domácí mužstvo.
8'
Elche se snad poprvé v utkání také vydalo do útoku. Nákop na levé křídlo byl ale příliš prudký a míč skončil jen u připravených obránců v dresu domácího mužstva.
6'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Bilbao svůj skvělý vstup do zápasu přetavilo v rychlou úvodní branku! Na dlouhou přihrávku za obranu Elche si naběhl IŇAKI WILLIAMS, který se dostal do úniku a technickou střelou překonal domácího brankáře!
5'
Bilbao je v úvodu utkání velice aktivní. Baskický celek se usadil v blízkosti velkého vápna, jenže obrana Elche dokázala dva centry bez problémů odvrátit.
4'
Lekue si naběhl na dlouhou přihrávku na pravou stranu, jenže měl problémy se zpracováním a balón mu uskočil mimo hřiště. Vhazovat bude Elche.
3'
Do rozehrávky hostujícího celku se nyní musel zapojit také brankář Herrerín. Gólman Bilbaa nakopl míč na levou stranu hrací plochy.
2'
Vesga dostal přihrávku na levou stranu pokutového území, odkud poslal centr na malé vápno, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů v červenobílém.
1'
Elche obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže vysoký nákop skončil na hranici velkého vápna.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Domácí Elche bude hrát v bílém, zatímco Bilbao oblékne tradiční červenobílé dresy.

Elche CF: Ferrándzíz – Sánchez, Pastor, Roman, Regaňo – Pomares, Lopez, Mfulu, de la Torre – Milla, El Ghezouani
Náhradníci: Nino, Cruz, Verdu, Badía, Qasmi, Folch, Sánchez

Athletic Bilbao: Herrerín – Capa, Gestoso, Martínez, Balenziaga – Etxebarria, Vesga – Lekue, García, Cordoba – Williams
Náhradníci: Ezkieta, García, Yeray, Muniain, Unai, Villalibre, Yuri

Rozhodčí: Munuera – Baena, Costoya.
Elche CF

Domácí Elche také v poháru podává dobré výkony. Ve svém úvodním vystoupení přehrálo výsledkem 2:0 Segovianu. V dalším kole už ale přišel o něco náročnější soupeř a Elche přehrálo Yeclano po velkém boji 2:1. Ve druhé nejvyšší španělské soutěži mu aktuálně patří až devátá pozice. O víkendu navíc remizovalo 1:1 s trápícím se Alcorconem.
Athletic Bilbao

Baskický celek zatím prochází španělským pohárem jako nůž máslem. Ve svém úvodním vystoupení s přehledem rozstřílel výsledkem 3:0 CF Intercity. V dalším kole pak Bilbao narazilo na Sestao, které přehrálo dokonce výsledkem 4:0. O víkendu v lize pouze remizovalo 1:1 s Celtou Vigo a patří mu osmá pozice.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Copa del Rey mezi Elche CF a Athleticem Bilbao. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.