Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Tenerife : Villarreal - 17. ledna 2021   18:00

Tenerife
Tenerife
0:1
(0:0)
Villarreal
Villarreal
90' Nino
Tenerife
Ortola – Jimenez, Kakabadze, Joselu, Munoz, Padilla, Sipcic, Suso, Zarfino
Grado C. S.
Estadio Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)
Villarreal
Asenjo – Capoue, Gomez, Moreno, Nino, Parejo, Alfonso Pedraza, Pena, Torres

Děkujeme za pozornost a u dalších zápasů Copa del Rey či La Ligy na viděnou!
Fauly: 18:11
Tak zápas nakonec přeci jen končí vítězstvím Villarealu, který díky hubené výhře 1:0 postupuje do další fáze Copa del Rey. Druhý poločas byl o poznání šťavnatější podívanou. Villareal více tlačil a více se i držel na balónu. Několikrát domácí hráče podržel brankář Hernandéz a jednou mu pro změnu pomohla branková konstrukce. Na druhé straně však hrozilo duo Apeh a Sol, oboum borcům občas k míči chyběly doslova centimetry. Jenže rozhodující trefu nakonec v 90. minutě trefil efektní patičkou Nino a rozhodl jinak překvapivě vyrovnaný duel. Tenerife opouští letošní ročník španělského poháru hrdě.
90+4'
90+2'
Domácí se však nevzdávají a po zákroku Rulliho mají k dispozici rohový kop.
90'
Nastavují se 4 minuty!
90'
Villarreal právě vstřelil branku!
V minutě poslední se nakonec hosté dočkali! Po centru z pravé strany se FER NINO dostal k míči a sebevědomou patičkou poslal míč přesně k pravé tyči. Gólman Hernandéz se jen ohlédl.
89'
Tahle narážečka domácím vůbec nevyšla, na míči budou opět hosté.
87'
Tyč nyní zachránila domácí po hlavičce v těsném souboji! K dorážce se již nikdo z hostů nedostal. Villareal opravdu tlačí, ale štěstí mu chybí.
87'
Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Valentin Vada, přichází Suso.
86'
Žlutou kartu dostává Jorge Giovanni Zarfino Calandria (CD Tenerife), zcela jasně zatahal svého soupeře za dres.
85'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Etienne Capoue.
84'
K volnému přímému kopu se postavil Parejo (Villareal) a nemířil vůbec špatně pod horní tyč, ale Hernandéz vyrazil.
82'
Útočný faul domácích. Provinil se kapitán Sanz.
81'
Mohlo být rozhodnuto! V rozhodující chvíli však hosty podržel Rulli, který nahou vyrazit přízemní pokus z kopačky Sola.
79'
Villareal obléhá vápno domácího týmu, ale stále se mu nedaří skórovat.
78'
Sol (Tenerife) těsně nedosáhl na míč. Jinak by již střílel do prázdné branky. Míč se zatím nečekaně zadržel u rohového praporku a rázem se o něj strhla mela.
78'
Výhoda při útoku Tenerife, domácí však akci zbrzdili.
75'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Fer Nino.
74'
Hra se aktuálně rychle přelévá a již zdaleka nejsme svědky utahaného fotbalu jako v první polovině.
74'
Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Shaquell Moore, přichází Otar Kakabadze.
73'
Trigueros (Villareal) fauloval. Standardní situace pro Tenerife.
72'
Brankář Hernandéz (Tenerife) raději vyboxoval míč z rohu do bezpečí.
70'
Povedenou akci domácích musel odvracet stoper Villarealu na roh. Brejku předcházela střela žlutých, Moreno však mířil jen do středu brány.
69'
Rychlá akce středem v podání hostů měla nápad, ale u míče byl nakonec první brankář Tenerife.
67'
Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Emmanuel Apeh, přichází Jorge Giovanni Zarfino Calandria.
Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Alex Bermejo Escribano, přichází Alex Munoz.
66'
Domácí Bermejo bude ošetřován.
65'
Moore (Tenerife) vyslal pěkný centr, ale Sol ho před Apehem těsně tečoval a druhý jmenovaný na něj již nedosáhl.
64'
Apeh (Tenerife) proti přesile nemohl postupovat dále, domácí však na míči zůstanou.
63'
Villareal stále přidává na obrátkách a dlouhými nákopy přenáší hru ze strany na stranu.
61'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Álex Baena, přichází Gerard Moreno.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Ruben Pena.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Raba, přichází Daniel Parejo.
60'
Rychlý útok Tenerife končí tvrdým zákrokem, ale dle arbitra čistým.
59'
Domácí nebezpečí v podobě rohu odvrátili.
57'
Trochu ledabyle nyní domácí bránili akci Tenerife po pravé straně, až se ke střele z první dostal Apeh. Nesklopil však ideálně nárt a z dobré pozice přestřelil.
56'
Tak tak, že se odražený míč nedostal k hráči Villarealu. Tenerife však akci nakonec zvládlo ubránit.
54'
Raba (Villareal) ve vápně soupeře zahrál rukou a Tenerife má možnost se na chvíli osvobodit.
53'
Domácí jsou uzamknutí před vlastní brankou. Rohový kop hostů byl rozehrán na krátko.
52'
Škoda pro hosty, že na přihrávku do druhé vlny si nikdo nenaběhl. Villareal však začíná přitvrzovat.
51'
Villareal hledá cestičku k brance Tenerife.
49'
Parádní reflexivní zákrok Hernandéze, který vychytal hlavičku hostů. Pino zamířil přesně do míst, kde stál domácí gólman.
48'
Nigerijský útočník Apeh (Tenerife) fauloval a žlutí budou opět na míči.
47'
Míče se opět ujal favorit utkání. Baena (Villareal) byl však na hranici vápna zkušeně přetlačen stoperem Tenerife a míč poputuje do rukavic Hernandéze.
46'
První pokus domácích o útok nebyl z nejhorších, akci však zhatilo nastřelení jednoho z obránců Villarealu.
46'
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 28 % : 72 %
Střely (na branku): 3:1 (1:0)
Fauly: 7:4
Rohy: 2:0
Rozhodčí k prvnímu dějství nic nenastavil a po 45 minutách tak vidíme na světelné tabuli 0:0. Fotbal to nebyl nijak záživný. Villareal držel míč více, ale vyloženou šanci si vypracovat nedokázal. Domácí dobře brání a naopak několikrát vystrčili růžky. Ani jejich akce však nebyly 100% kromě dobré hlavičce Apeha při rohovém kopu. Navíc se hodně fauluje, což velmi kouskuje probíhající hru.
45'
45'
Rulli (Villareal) vyběhl hodně vysoko, aby odkopl míč na Apeha.
44'
Estupinan (Villareal) nyní uklouzl a nemohl tak včas sebrat dlouhý nakopávaný míč.
43'
Hosté to zkusili středem hřiště, ale hráč s míčem byl okamžitě v obležení soupeřů a ztratil. Domácí obrana zatím funguje svědomitě.
41'
Hernandézův (Tenerife) dlouhý nákop sebrali hosté. A začíná starý dobrý příběh, pokus o postupný útok.
39'
Tvrdý pokus z dálky v podání domácích byl zblokován.
39'
Hostující Costa se sice položil na zem, ale rozhodčí v tom faul neviděl. Následuje tak roh pro domácí výběr.
37'
Pomares Rayo (Tenerife) nyní hodně tvrdě srazil svého soupeře a bude z toho standardka pro hosty. Velká šance z toho však nepramenila.
36'
Dlouhatánský míč na pravou stranu domácí obránce jen prodloužil, aut pro Villareal.
33'
Nyní pro změnu faulován Apeh (Tenerife) a domácí budou moci založit vlastní akci.
32'
Po faulu v dobré pozici to zkusili hosté rovnou na branku. Trigueros však zařízení netrefuje.
31'
Žlutou kartu za podražení dostává Valentin Vada (CD Tenerife).
30'
Tenerife se nebojí vytáhnout své přední řady a hosté nyní zahráli míč až na brankáře Rulliho.
29'
Apeh (Tenerife) s míčem již opustil hrací plochu, což neuniklo pozornosti pomezního, míč pro hosty.
27'
Bermejo (Tenerife) proti přesile přišel o míč, ale po chvíli se balón opět vrací na domácí kopačky.
26'
Sol (Tenerife) se protlačil k hlavičce, ale měl těžkou pozici a byl hodně z úhlu. Tohle branku Villarealu nemohlo ohrozit.
24'
Foyth (Villareal) vystihl průnikovou nahrávku po levé straně, byl u míče první a přerušil akci Tenerife.
23'
Hra se nám opět trochu zklidnila. Villareal se vrací ke své kombinaci na polovině hřiště. Nyní se však hosté neprotáhli podél pravé lajny a navíc ještě faulovali.
21'
Bermejo (Tenerfie) se dopustil faulu a zárodek brejku končí dříve než začal.
20'
Domácí nyní hodně aktivní. Prudké přihrávky před branku však defenzíva Villarealu úspěšně odvrací.
18'
Rohový kop pro domácí. Míč prolétl takřka nezasažen na druhou stranu velkého vápna, následný centr byl mnohem zajímavější, avšak hlavička směřovala pouze do náručí brankáře Villarealu.
17'
Tenerife přebírá iniciativu a sympaticky se drží na polovině soupeře, zatím je to však v uctivé vzdálenosti od branky.
15'
Rulli (Villareal) si vyběhl a s přehledem schoval do rukavic míč, který k němu vyslali domácí ze standardní situace.
14'
Apeh (Tenerife) měl další akci na pravém křídle, ale svůj pas před branku nedokázal provést s potřebnou kvalitou.
13'
Signál v podobě přenechání míče neměl adresáta a akce hostů končí opět u brankáře Tenerife.
12'
Centr z levé strany od Baeny (Villareal) byl o fous vyšší než jeho kolega potřeboval, lehce tečovaný míč tak bez problémů sbírá domácí gólman Hernandéz.
9'
Villareal je podle očekávání mnohem více na míči, ale domácí pozorně brání.
7'
Míč se nyní ocitl ve velkém vápně domácího výběru, ale žlutí ho nedokázali zkrotit, takže akce neskončila zakončením.
6'
Trigueros (Villareal) byl na polovině napadán až příliš razantně a píská se nedovolený zákrok.
5'
Míče se ujme hostující brankář Rulli. Hosté volí rozehrávku nakrátko.
4'
Villareal drží míč na polovině hřiště a trpělivě kombinuje.
2'
Na druhé polovině hřiště se schylovalo k brejku. Apeh (Tenerife) však našel pouze kopačky obránců.
1'
Nakopávaný míč na levou stranu sice nebyl úplně přesný, nicméně obraně Tenerife se nepodařilo míč odvrátit ideálně, takže hosté zůstanou na balónu.
1'
Utkání rozehráli hosté ve žlutých dresech. Na Tenerife panuje příjemná teplota 17°C.
1'

CD Tenerife: Hernandez – Moore, Ruiz, Wilson, Pomares Rayo – Sanz, Vada, Javi Alonso – Bermejo Escribano – Apeh, Sol
Náhradníci: Ortola – Jimenez, Kakabadze, Joselu, Munoz, Padilla, Sipcic, Suso, Zarfino

Villarreal CF: Rulli – Costa, Foyth, Mori, Estupinan – Baena, Conquelin, Trigueros – Raba, Bacca, Pino
Náhradníci: Asenjo – Capoue, Gomez, Moreno, Nino, Parejo, Alfonso Pedraza, Pena, Torres

Rozhodčí: Grado C. S..
Villarreal CF

To hosté jsou dobře známým a tradičním účastníkem La ligy a v tabulce jim patří velmi pěkné 4. místo za Barcelonou. Španělským pohárem zatím procházejí jako nůž máslem, nejprve smetli 6:0 třetiligový SD Leioa a poté vyhráli i nad FC Zamora 4:1. V lize v posledním klání porazili Celtu Vigo 4:0. Navíc po šesti zápasech vedou i svou skupinu v Evropské lize. Gerard Moreno pálí ostrými především v lize (10 branek), v ostatních soutěžích se zatím prosadit nedokázal, tak uvidíme co dnes.
CD Tenerife

Domácí tým z Kanárských ostrovů hraje aktuálně 2. španělskou ligu a v tabulce je na 16. místě. V rámci poháru přešli přes Sestao River Club ze 4. ligy po výsledku 2:0 v prodloužení. Stejným poměrem si poradili i s CD Castellón, který hraje rovněž 2. ligu. V lize v posledním zápase zdolali 3:0 Cartagenu. Soupeř z La ligy však bude jiný oříšek. Uvidíme, jestli dnes v týmu vynikne i Fran Sol, s 5 góly nejlepší střelec mužstva.
Vítejte vážení diváci u střetnutí 3. kola Copa del Rey mezi domácím CD Tenerife a hosty z Villarrealu CF. Není žádným tajemstvím, že favoritem je tým zvaný též "Žlutá ponorka".
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.