Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Sparta B - 12. ledna 2020   13:00

Ml. Boleslav
69' Tatajev
1:1
(0:1)
Sparta B
Sparta B
27' Patrák
Stejskal – Mazuch, Komličenko, Budínský, Douděra, Glockner, Grigorjan, Hampl, Ja. Klíma, Křapka, Provazník
Šeda – Auer, Fulnek, Hönig, Ladra, Pech, Pudil, Rudzan, Tatajev, Wágner
Cihlář – Šimáček, Matoušek
Mladá Boleslav
Sparta B
Kotek – Gabriel, Piško, Hušek, Horák, Vácha, Hucek, Šimáček, Flak, Patrák, Dao
Benada – Burda, Šnajdr, Červak, Sláma, Traore, Prokopec

Já děkuji za pozornost a těším se příště na počtenou! Mějte pěknou neděli.
Utkání končí remízou a asi spravedlivě. Byly pasáže kdy měla převahu Sparta a kdy Mladá Boleslav. Do vedení šli sparťané, ale Středočeši kontrovali větší snahou, kterou korunovali gólem z rohového kopu. Utkání se pak přetáčelo ze strany na stranu, oba týmy mohly skórovat a rozhodnout uktání pro sebe, nestalo se a tak končí zápas remízou 1:1. V této skupině už třetí duel, jenž skončil remízou 1:1. Jak se bude vyvíjet skupina a celá Tipsport liga sledujte na našem webu.
90'
90'
Exekutor ale výbornou standardkou pohrdl. Ohromně špatně kopnutý volný přímý kop.
90'
Dobrá standardka pro Boleslav.
90'
Žlutou kartu dostává Gabriel (AC Sparta Praha B).
88'
Přihrávka pod sebe z pravé strany, Ladra v dobré pozici, ale míč letí vedle, špatně to řešil boleslavský hráč.
86'
Wágner byl osloven kolmicí, dává branku na bližší tyč, ovšem sudí píská ofsajd.
86'
Fulnek hledá volné hráče ve vápně, Burda ale dostává míč do bezpečí.
85'
Centr Středočechů ze standardky, ale sparťané míč odvrátili při souboji hlav.
83'
Kolmice hráčů Sparty, Prokopec se ale k míči nedostal, Šeda mu balón sebral dříve než k němu mladý sparťan doběhl.
82'
Krásná technická střela Höniga, minul branku jen o kousek, nádherný fotbalový moment.
81'
Zase zabiják Wágner, ale místo aby střílel, ještě hledal Fulneka, ten ale absolutně selhal v šanci.
81'
Míč doputoval k Šedovi do náručí a ten ho pošle zpět.
80'
V držení míče domácí. Rozhodnou utkání ve svůj prospěch?
79'
Šeda vyboxoval šanci Sparty, mladíci se hnali dopředu, pak míč létal vzduchem, hosté ho však do brány nedostali.
78'
Krásné roztáhnutí hry přihrávkou do strany, centr, ale nenašel hlavu spoluhráčů.
77'
Prokopec se proháčkoval až před vápno, pak ale možná trochu zbytečně prostrkoval na spoluhráče Šimáčka, když mohl zakončovat, škoda pro Pražany.
75'
Velká šance Boleslavských z rohového kopu. Centr přímo na hlavu domácího hráče, hlavička, ještě jedna hlavička a míč kryje Benada, měl výborné postavení a toho využil, chytil míč.
73'
Mizerně zahraná standardka Středočechů, první obránce míč odvrátil.
73'
Žlutou kartu dostává Červak (AC Sparta Praha B).
72'
Pokus Letenských o prodloužení míče do volného prostoru z jednička a ze vzduchu, ale míří jen k brankáři Šedovi.
70'
Žlutou kartu dostává Tatajev (FK Mladá Boleslav).
69'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Rohový kop domácí přetavili v branku, zahráno na přední tyč, hlavička k levé tyči Benady, odraz od tyče a gól. Autorem branky je ALEXEJ TATAJEV.
68'
Rohový kop pro Boleslav.
67'
Hra se trochu uklidnila, zmenšila tempo a nasazení s agresivitou.
65'
Nádherný dlouhý míč na Šnajdra, ten ale zakončení nezvládl, fotbalová akce nicméně musela zahřát u srdíčka.
64'
Benada parádně vychytal Höniga, ten dostal nabito, ale Benada vyběhl, zmenšil mu úhel a vyrazil míč nohama. Obrovská šance.
63'
Wágner sklepl míč a nahrál, to je přesně jeho deviza a jeho práce.
61'
Prokopec dostal ideální míč do běhu, pak si ho naváděl na střed, střílel přes beka, avšak rána byla zblokována. Velká škoda pro hosty.
60'
Prokopec našel Flaka před šestnáctkou, rána pak letěla příliš nad.
59'
Ostrý, neohleduplný faul na pražského hráče. Tatajev si nebral servítky a byl to ošklivý faul, to musí být trestáno.
58'
Ladra si navedl míč na střed a pálil, ale slabě, Benada balón zneškodnil bez větších potíží.
56'
Šeda nezkrotil skákající míč a vypadl mu z rukavic, pak ale sparťané nabídnutou šancí pohrdli.
55'
Nedotažená akce Sparty.
53'
Krásný centr do vápna a hlavička Wágnera do břevna, Wágner zase potvrdil, že si umí najít prostor, je to střelec. Tuto šanci ale nedokázal proměnit.
52'
Špatně provedený rohový kop domácích. Takhle to nepůjde, pro vyrovnání musí odvést více.
51'
Ladra byla zdvojen, přišel o míč a následně uháněl útočník Sparty do brejku, byl ale zastaven dovolenými prostředky, i když to byla na hraně.
50'
Dobré napadání rozehry Boleslavi, Sparta hraje vysoko a nutí obránce k chybám.
48'
Benada tak tak likvidoval ránu domácích, opravdu krásný projektil. Který se kutálel po malém vápně, za brankovou čáru se ale nedostal.
47'
Pěkně se dral do šance útočník Sparty, dobře se tlačil přes obránce, pak střílel, ale rána nebyla razantní a šla gólmanovi přímo do rukavic.
46'
Centr dopředu Mladé Boleslavi, odvrácen jednímm ze sparťanů.
46'
Útočnou polovinu dobyli domácí.
46'
Boleslavští rozehráli
46'
Pozor začínáme už za pět minut.
Druhý poločas začne přibližně v 13:54.
45'
45'
Sparta ukončila poločas krásnou akcí po presinku, kombinace pod sebe a střela, avšak Stejskal jí znemožnil dobrým pohybem.
45'
Roh zahrán nakrátko a neúspěšně.
44'
Velká šance, před brankářem se ocitl Gabriel, míčem trefil jen připraveného brankáře. Bude to roh.
43'
Pěkně se Dao probíjel po pravém křídle, obránce mu míč odkopl do autu. SParta však pokračuje v útoku.
42'
Sparta na míčí, vymýšlí, jak se dostat přes urputnou defenzívu protivníka.
40'
Dao je při střelecké chuti, opět vyslal ránu na Stejskala, ten nemusel zasahovat, balón minul branku.
39'
Pražané získali represinkem míč pod svou kontrolu, nicméně bojují o to, dostat se do lepších prostor a probít se do šance. To je však těžké a nedaří se to.
38'
Standardku Budínský zazdil. Dobrou pozici nevyužil a míč poslal vedle brány.
37'
Dobrá pozice pro standardku Mladoboleslavských. Komličenko byl faulován v bezprostřední blízkosti vápna.
36'
Pomalá rozehra domácích a také neúspěšná, tak dlouho se s míčem mazlili až o něj přišli, Sparta B z toho měla příležitost, kterou nevyužila.
35'
Pěkné sklepnutí domácích z hranice vápna před něj, střela byla však zblokována.
34'
Boleslavští hrají s míčem, jsou to oni, kdo tvoří hru.
31'
Standardka pro Středočechy, Hušek přečetl úmysl soupeře a odvrátil míč do bezpečí.
31'
Douděra, Budínský, kombinace Mladoboleslavských pokračuje.
30'
Nepovedená střela Boleslavi.
28'
Středočeši v útoku, hledali hráče v pokutovém území, ten byl o míč obrán a tak můžeme pochválit defenzívu hostů.
28'
Horák uhání po levém křídle, chtěl oslovit spoluhráče, ale sudí píská ofsajd.
27'
Tým Sparta B právě vstřelil branku! Autorem branky je VOJTĚCH PATRÁK. Krásný centr na pravé křídlo, čechraný, hlavička na Patráka, ten zpracoval a technickou střelou překonal Stejskala.
26'
Rohový kop pro hosty. Opět rozehráno nakrátko.
25'
Douděra překazil rozvíjející se útok Sparty.
23'
Dao se probil ke střele a pálil, avšak projektil mířil nad branku.
22'
Akce vypadala hezky na oko, ale skončila u patičky, která byla příliš dlouhá na jednoho z hráčů Sparty, sparťané však dělali soupeři potíže v pokutovém území.
21'
Riskantní rozehrávka Kotka nakrátko, obránce mu jí vracel a Kotek měl co dělat, aby ho stihl před dotírajícími útočníky Boleslavi.
20'
Nyní zase vystrčila růžky Boleslav, chce dobýt vápno, ale nedaří se zatím, obrana soupeře funguje.
19'
Dao z hranice vápna pálil po zemi, ale Stejskal se po míči vrhl a chytil ho do rukavic.
18'
Pěkná kombinační hra v posledních chvílích od hostů.
18'
Horák vybojoval svým počínáním aut na útočné polovině.
17'
Křapka útočí po levém křídle, neuspěl.
16'
Hosté se motají kolem vápna, avšak Mladoboleslavští dobře brání, nepouštějí soupeře až do vápna.
15'
Rozkouskovaná hra u autové čáry se střídají autoři vhození autu.
14'
Komličenko provětral rukavice Kotka. Pěkná rána, avšak málo razantní a špatně umístěná.
12'
Rohový kop pro hosty. Zahraje ho Horák, stojí tam blízko i Vácha a právě Vácha dostal míč nakrátko. Nakonec z tohoto kopu byla velká šance. Centr na zadní tyč, kde hosté minuli balón a neprosoukali ho do branky.
12'
Kotek zase posílá dlouhým výkopem míč do hry.
12'
Výborný presink Mladoboleslavských, získali zpět míč a sami tvoří, do šance se nedostali.
11'
Zatím málo šancí na obou stranách. Hraje se od vápna k vápnu.
10'
Pěkná patička Sparty zrychlila hru a otevřela prostor pro náběhy, hosté se pak do šance ovšem nedostali, rozvinutí akce bylo však na vysoké úrovni.
9'
Velmi fyzický, soubojový fotbal je k vidění v tréninkovém centru Mladé Boleslavi.
8'
Teď se řítili domácí až do vápna, do koncovky se však neprobojovali.
7'
Dlouhý balón na sparťanského útočníka, obránce Boleslavi však rozehru zvládl i pod tlakem.
7'
Faul na domácího Douděru.
7'
Kotek zapojen do rozehry, míč je v autu, rozehrají Boleslavští.
6'
Letenští byli faulováni a pošlou míč znovu do hry z volného přímého kopu.
5'
Spolupráce Vácha a Dao, míč skončil v autu. SParťané však vhodí míč do hry.
5'
Zpackané založení útoku Pražanů, míč skončil v zámezí.
4'
Boleslavští se při zakládání útoku moc nerozuměli a o rozehru se postará brankář Stejskal.
3'
Hraje se hodně fyzicky a důrazně, přesnost pokulhává.
2'
Teď si zpracoval míč i trenér Sparty "B" Václav Kotal. Potlesk pro něj, stále to má v noze.
2'
Středočeši blízko vápnu, ale akci nerozvinuli dále. Balón ztratili na křídle.
1'
Zahraje si i brankář Sparty Kotek, rozehrávku zvládl.
1'
Rozehrávku obstarala Sparta.
1'
Sestava Sparty "B" v posledním zápase

1. poločas: Kotek – Gabriel, Piško, Burda, Horák, Vácha (C), Hucek, Šimáček, Ambler, Patrák, Dao

2. poločas: Benada – Tasić, Vitík, Hušek, Šnajdr, Sláma, Prokopec, Traore, Mustedanagić, Flak, Pudhorocký

Varnsdorf – Hradec Králové 1:1, Branky: Barac – Šípek
Hezký den, i když pro fotbal toto není zrovna ideální počasí, tak vězte, že se hraje fotbal i v lednu.V Česku se mohou lidi nabažit přípravného fotbalového turnaje Tipsport liga, která už existuje několik let a slouží pro rozehrání ligových mančaftů i těch z nižších soutěží. Já vám dnes přiblížím utkání mezi Mladou Boleslaví a Spartou "B". Zápas začíná ve 13 hodin a vy máte možnost si zpříjemnit nedělní oběd. Přeji příjemné čtení!!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.