Litoměřice - Olympik Mělník | ONLINE | 17.11.2017 20:30 | 1. FUTSAL liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Olympik Mělník - 17. listopadu 2017   20:30

Ukončeno
Litoměřice
Litoměřice
03:01' Taverna  • 16:36' Hrdý  • 23:09' Kovács 
3:1
(2:0)
Olympik Mělník
Olympik Mělník
30:05' Gabčo  
Litoměřice
Sestavy:
Vavrek (Mareš) – Taverna, Zapletal, Hrdý, Kovács (C), Graciano, Kubelka, Vagnao, Krok, Macháček, Tichý
Rozhodčí
Nagy, Vrtal – Trlida.Delegát: Hora
Sportovní hala Chemik, Lovosice
Olympik Mělník
Sestavy:
Zyrjanov (Jenč) – Buzek, Sváta (C), Gabčo, Šuba, Němec, Prieložný, Babovák, Mažári, Zdržálek
Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Litoměřic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Je tu konec konec zápasu, po kterém jsou šťastnější hráči Litoměřic, kteří se, stejně jako hráči Mělníka, trefili po jedné brance. Domácí tak vítězí po dlouhých třech zápasech, zatímco hosté si musí na výhru ještě stále počkat. V Lovosicích byli Mělničtí kvalitním soupeřem, ale na body tentokrát nedosáhli.
Konec zápasu.
39:49'
Domácí hráči již drží míč v klidu na vlastních sálovkách a z vítězství je může okrást už asi jen zázrak.
39:37'
Tentokrát už to Vavrek vyzkoušel, avšak míč míjí bránu soupeře.
39:11'
Vavrek mohl vyzkoušet střelu přes celou délku hrací plochy, ale rozhodl se pro rozehrávku na své spoluhráče.
39:00'
Probíhá poslední minuta zápasu.
38:37'
Gabčo ve spolupráci se Zdržálkem vymysleli akci, která vedla k bezprostřednímu ohrožení brány Litoměřic, ale přesnost při zakončení scházela pro vstřelení branky.
37:58'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Mělníka, kteří zkouší štěstí při hře bez brankáře.
37:58'
Oddechový čas pro hosty.
37:01'
Mělničtí si již vyzkoušeli hru bez brankáře, avšak ne příliš dlouho. Domácí se po patnácti sekundách dostávají zpět do držení míče.
36:32'
Velmi kontroverzní situace na hrací ploše. Hosté ztratili míč a domácí už už zakončovali do prázdné brány, ale jeden z rozhodčích se omylem upískl a branka tak nemůže být uznána.
35:55'
Hosté jsou připraveni vyzkoušet power-play, ale Litoměřičtí jsou na těsno připraveni na tělech soupeře, kteří tak nemají příliš času na kontrolu míče.
35:28'
V souboji Gabčo proti Krokovi, byl úspěšnější domácí hráč, který ovšem dokázal zasáhnout míč pouze tak, aby se dostal mimo hrací plochu.
35:22'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.
35:22'
Oddechový čas pro domácí.
35:05'
Po pohledné kombinaci hostí se dostal do bezprostředního kontaktu s brankářem Matěj Sváta, ale Vavrek dokázal tuto situaci vyřešit a vyrazit míč mimo dosah soupeřů. Naopak Hrdý přiběhl a zakopl míč raději mimo hrací plochu.
34:22'
Taverna se dostal s míčem tváří v tvář Zyrjanovi, který musel za míčem vyběhnout vysoko z brankoviště. Domácí obránce zasáhl špičkou nohy míč, který dokázal Zyrjanov odvrátit rukou, kterou měl podle pravidel u těla.
33:28'
Vagnao zřejmě oplácel účet svému soupeři, který ho chvíli předtím nepříjemně zasáhl do nohy. Když se k tomuto protihráči dostal míč, ihned ho domácí obránce atakoval i za cenu akumulovaného faulu.
32:27'
Graciano vyslal na bránu soupeře střílenou přihrávku, do které se vložil ještě Vagnao, ale nedokázal trefit míč tak přesně, jak by si sám představoval. Míč tedy končí vedle brány.
31:26'
Babovák si poradil se dvěma soupeři a následně ho centroval před bránu, kde se nejlépe dokázal zorientovat Hrdý, který odkopl míč raději do bezpečí.
31:09'
Hrdý zasáhl míč z prvního doteku na levé straně. Míč se proletěl jen těsně vedle brány.
30:05'
Mělník právě vstřelil branku!
Míč se zastavil v chumlu hráčů, který se vytvořil před brankovištěm Litoměřic. Do tohoto chumlu přiběhl také JOSEF GABČO, který dokázal míč zasáhnout takovým způsobem, že byl mimo dosah Vavreka. Bez asistence.
29:50'
Domácí kapitán prokázal své bohaté zkušenosti a míč dokázal podržet i přes dvojnásobnou přesilu.
29:22'
Hrdého levačka z úctyhodné vzdálenosti orazítkovala pouze tělo prvního bránícího hráče.
28:53'
Zapletal obětavým skluzem odklidil míč z hrací plochy do zámezí. Vavrek tak po střele jednoho z hostujících hráčů nemusel zasahovat.
27:45'
Domácí předvedli líbivou akci, která byla zakončena střelou Graciana. Míč si ovšem našel cestu do tyče, od které se odrazil zpět do hry.
27:12'
Trenér domácích chtěl hrát míč z nohy na nohu co nejrychleji. To se dařilo, dokud se k míči nedostal Vagnao, kterému míč přeskočil nohu a dokutálel se mimo hrací plochu.
26:21'
Graciano nalezl patičkou Hrdého, jehož zakončení z půlící čáry bylo po pár metrech sraženo do zámezí.
25:03'
Hrdý nejprve dostal na zem jednoho z hostujících obránců, následně i brankáře. Míč přihrál ještě do lepší pozice Krokovi, který ve stoprocentní šanci trefil pouze pravou tyč!
24:58'
Hrdý si na pravé části hrací plochy poradil v rychlostním souboji se soupeřem. Míč dále putoval před bránu, kde ale míč odvracel na roh Gabčo.
24:38'
Mělník si připisuje první akumulovaný faul.
23:12'
Mělničtí nedokázali šestkrát po sobě rozehrát správně na středovém puntíku i přes časté nápovědy rozhodčích. Až sedmý pokus byl úspěšný, a dokonce se hosté dočkali bujarého potlesku publika.
23:09'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Domácí se ujímají vedení již o tři branky. MICHAL KOVÁCS si z celé akce udělal akci vlastní. S míčem zaběhl až na útočnou polovinu, kde tělem obehrál dva protihráče a následně zakončil přesně pod horní tyč. Bez asistence.
23:02'
Krok vyhrál na pravé straně rychlostní souboj se Šubou. Následně předal míč přes šíři hrací plochy Hrdému, který míč trefil hodně nepřesně.
21:54'
Vavrek se vydal s míčem na výlet až k brankovišti soupeře. Jeho zakončení jen o milimetry minulo bránu Mělníka!
20:39'
Zapletal se s míčem ocitl osamocen na vrcholu brankoviště, jenže si musel míč převést z levé nohy na pravou a to se mu stalo osudným. Zyrjanov se mezitím stačil přesunout a střelu prvního jmenovaného zneškodnit.
20:26'
Na Vagnaa byl vyvíjen tak vysoký tlak, že raději zakopl míč přes celou hrací plochu do autu.
20:01'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:23.
V prvním poločase se diváci dočkali dvou branek. Obě padly do sítě Mělníka. Nejprve se ve 4. minutě trefil Taverna, aby o třináct minut později navýšil vedení Litoměřic Radek Hrdý. Do konce prvního poločasu jsme byli svědky ještě několika akcí na obou stranách, ale žádný přesný zásah už nepřišel.
20:00'
První poločas skončil.
19:36'
Za to rozehra trochu pokulhává a hosté dostávají další možnost zaútočit.
19:23'
Mělničtí se snaží do poločasu ještě snížit na rozdíl jediné branky. Obrana Litoměřic si ale v posledních minutách počíná velmi dobře.
19:04'
Hostující kapitán se snažil o zakončení, jenže jeho střela byla sražena na roh Tavernou.
19:00'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
18:13'
Vagnao se s míčem objevil na středu brankoviště, odkud zvolil zakončení bodlem. Zyrjanov proti této střele dokázal najít zákrok.
17:38'
Gabčova křižná přihrávka měla být adresována Zdržálkovi, ten ale míč nedokázal dohnat na hrací ploše.
17:14'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Mělníka.
17:14'
Oddechový čas pro hosty.
16:36'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Rozehrávka směřovala na nohu RADKA HRDÉHO, který si nejprve míč vedl na levou nohu, následně míč na pravou nohu a vypálil. Míč zapadl přesně k levé tyči, Zyrjanov byl na tuto střelu tentokrát krátký. Asistence: Michal Kovács.
16:32'
Krok s Hrdým se se štěstím dostali přes půlící čáru v presu hned tří protihráčů a ještě vybojovali autovou rozehrávku.
15:31'
Celá připravená akce měla být zakončena Krokem, jenže ten nejprve nezasáhl vůbec míč a následně upadl a vzal s sebou jak míč, tak také jedno z protihráčů, který se snažil zasáhnout míč.
15:20'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.
15:20'
Oddechový čas pro domácí.
14:00'
I nadále vázne u hostů převážně rozehrávka. To samé provedli i nyní. Po této situaci ještě hosté faulovali a připsali si už druhý akumulovaný faul.
12:43'
Mělničtí po rozehrávce v rámci fair-play vrací míč soupeři.
12:40'
Zatímco Graciano skončil po jednom ze zákroků soupeře na zemi, rozhodčí nechali pokračovat soupeře ve hře. Až Vavrek přerušil výhozem míče do zámezí hru.
12:01'
Zdržálek se dostal s míčem do situace 1 na 1. Jeho zakončení scházela přesnost. Vavrek nemusel vůbec zasahovat.
11:07'
Vavrek se s míčem rozběhl za půlící čáru, jenže ještě těsně před ní mu je odpískán čas. Domácí tak velmi lehce přichází o míč.
10:27'
Při jedné z kombinací Litoměřic omylem nastřelil míčem Zapletal svého spoluhráče Hrdého do hlavy.
10:23'
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou. Zatím ale nepřichází tolik kýžená branka na ani jedné straně.
09:37'
Krok si zpracoval z prvního doteku dlouhý výhoz Vavreka. O chvíli později zakončoval do pravého horního rohu, zde se ovšem objevily rukavice Zyrjanova, který dokázal míč vyškrábnout mimo tři tyče.
09:13'
Po velmi kontroverzním souboji dvou protihráčů je odpískán domácímu kapitánovi akumulovaný faul, třetí pro Litoměřice.
08:33'
Rozhodčí počkali na přerušení hry, aby mohl udělit domácím druhý akumulovaný faul, o který se postaral Lukáš Krok.
08:15'
Gabčo nejen že přišel o mí, ale po jeho ztrátě ještě fauloval probíhajícího Hrdého. Hostům je načítán první akumulovaný faul.
07:06'
Graciano na svých zádech udržel hned dvojici soupeřů a připravil střelecou pozici pro Zapletala. Ten to měl sice na levou nohu, přesto letěl míč jen těsně vedle pravé tyče hostující brány.
06:31'
Gabčo se z půlící čáry snažil nalézt zabíhajícího Buzka. I tentokrát to měl druhý jmenovaný k míči příliš daleko. Rozehrávku tak mohou obstarat domácí hráči.
06:23'
Žlutou kartu dostává Graciano (Gardenline Litoměřice).
06:07'
Graciano si našel místo při rozehrání volného kopu na hranici brankoviště. Ve své velké šanci dokázal ale umístit míč pouze doprostřed brány, kam se Zyrjanov dokázal přesunout.
05:48'
Zyrjanov musel vypomoci svým spoluhráčům s odvrácením míče. Jeho odkop se pokusil dohnat Babovák, ale ten to měl k míči příliš daleko.
04:57'
Až Malák musel vyřešit protiútok vedený Zapletalem. Hostující obránce celou situaci vyřešil skluzem pod nohy domácího hráče, který přes soupeře přepadl, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
03:47'
Taverna se objevil v další zajímavé pozici pro zakončení, tentokrát ale jeho střela neměla dostatečnou razanci.
03:01'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Nacvičená akce z rohového kopu tentokrát končí brankou. Kovács obloučkem nalezl nohu RODRIGA TAVERNY, který neskutečnou dělovkou nedal Zyrjanovovi šanci na zásah a míč se od horní tyče odrazil do sítě soupeře. Asistence: Michal Kovács.
02:58'
Hrdý obral jednoho z obránců soupeře hluboko na útočné polovině. Míč ihned putoval na nohu Kroka, který nechal dominovat Zyrjanova.
02:37'
O první zakončení akce hostů z Mělníka se postaral Gabčo. Jeho tvrdá rána skončilo daleko vedle svatyně Litoměřic.
02:35'
Babovák zaměstnal při svém rychlém protiútoku hned tři protihráče. Míč mu dokázal odkopnout mimo hrací plochu od nohy až Radek Hrdý.
02:11'
U hostů je sice vidět chuť zaútočit, zatím ale jejich rozehrávka pokulhává na přesnosti.
01:52'
Litoměřičtí se pokusili o nacvičenou akci, která jim však nevyšla. Taverna nedokázal na středu hřiště zachytit míč, který kolem něj pouze prolétl do zámezí.
01:00'
A opět to jsou domácí, kteří hrozí v útoku. Vagnao dostal milimetrovou přihrávku k pravé autové čáře, odkud zakončoval tvrdou ranou těsně nad bránu.
00:21'
Míč se z rohu dostal na vzdálenější tyč na Zapletala, který zakončoval ze vzduchu z prvního doteku. Míč ale nepřesně zasáhl a ten končí v ochranné síti vedle brány.
00:19'
Graciano se stal prvním hráčem, který střelecky zakončoval. Jeho rána byla sražena na roh.
00:01'
Utkání právě začalo.
Výhodu úvodního výkopu mají hráči Gardenline Litoměřice.
Rozhodčí přivádí na hrací plochu aktéry dnešního duelu. Za malou chvíli utkání započne.
Úvodní sestavy:

Gardenline Litoměřice: Vavrek (Mareš) – Taverna, Zapletal, Hrdý, Kovács (C), Graciano, Kubelka, Vagnao, Krok, Macháček, Tichý

SK Olympik Mělník: Zyrjanov (Jenč) – Buzek, Sváta (C), Gabčo, Šuba, Němec, Prieložný, Babovák, Mažári, Zdržálek

Rozhodčí: Nagy, Vrtal – Trlida.
Delegát: Hora.
Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u dnešního textového online přenosu mezi celkem Litoměřic a celkem Mělníka, tentokrát již ze sportovní haly Chemik. Hráči obou týmů se momentálně rozcvičují na hrací ploše.
Dnešní utkání bude řídit dvojice rozhodčích Zdeněk Nagy a Bohumil Vrtal. Vypomáhat jim bude v prostoru střídaček třetí rozhodčí Zdeněk Trlida. V roli delegáta FAČR je přítomný Jan Hora.
SK Olympik Mělník

Nejproduktivnější hráči:
Josef Gabčo – 10 bodů (5+5)
Dominik Zdržálek – 7 bodů (5+2)
Dominik Šup – 4 body (3+1)
Matěj Sváta – 4 body (3+1)
Marek Malák – 4 body (2+2)

Poslední odehraná ligová utkání:
Mělník – Sparta Praha 6:9
Mělník – Plzeň 6:13
Teplice – Mělník 6:4
Mělník – Chrudim 3:5
Slavia Praha – Mělník 8:2
Tabulka 1. FUTSAL ligy:

1. ERA-PACK Chrudim – 25 bodů (46:13)
2. Sparta Praha – 25 bodů (50:26)
3. Interobal Plzeň – 20 bodů (48:26)
4. Vysoké Mýto – 18 bodů (36:32)
5. Slavia Praha – 15 bodů (45:35)
6. Gardenline Litoměřice – 14 bodů (31:26)
7. Svarog Teplice – 12 bodů (40:38)
8. Helas Brno – 9 bodů (25:36)
9. Gamasol Jeseník – 5 bodů (21:39)
10. Ocel Třinec – 4 body (23:54)
11. Démoni Česká Lípa – 3 body (15:30)
12. Olympik Mělník – 3 body (26:51)
Gardenline Litoměřice

Nejproduktivnější hráči:
Michal Kovács – 10 bodů (3+7)
Vagnao – 8 bodů (6+2)
Petr Zapletal – 8 bodů (4+4)
Graciano – 7 bodů (5+2)
Lukáš Krok – 6 bodů (5+1)
Radek Hrdý – 6 bodů (4+2)

Poslední odehraná ligová utkání:
Vysoké Mýto – Litoměřice 5:4
Litoměřice – Brno 2:4
Jeseník – Litoměřice 4:4
Litoměřice – Třinec 2:0
Litoměřice – Slavia Praha 5:3
Přeji příjemný večer všem futsalovým nadšencům! Dnes je na programu 10. kolo 1. FUTSAL ligy, ve kterém se mimo jiné utká celek Gardenline Litoměřice proti celku SK Olympik Mělník. Zápas se odehraje ve sportovní hale Chemik, která se nachází v Lovosicích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
Články odjinud