1. FUTSAL liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Svarog Teplice - 18. ledna 2019   20:10

Sparta
Sparta
2' Drahovský  • 10' Drahovský  • 10' Grbeš  • 22' Seidler  • 23' Seidler  • 30' Wilde  • 39' Drahovský
7:1
(3:1)
Svarog Teplice
1' Tato
Sparta
Kaštánek, Matyš, Cílek
Arena Sparta
Jeronimo, Baran (K), Novotný, Claudinho, Daniel, Künzl, Šebek, Nene, Hůla, Teka, Rodrigo Taverna, Tato.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
Statistiky utkání:

Střely na branku: 15:13.
Střely mimo branku: 15:14.
Rohy: 8:13.
Akumulované fauly: 4:5.
Trochu nečekaně odjíždí druhý celek Varta ligy z Teplic domů s ostudou prohrou 7:1! Sparta si užila dnešní šlágr 14. kola, a nejen díky hattricku Tomáše Drahovského si připisuje vysokou výhru.
40'
Teka měl na noze druhou branku Teplic, ale z bezprostřední blízkosti a z dopomocí Ondřeje Vahaly trefil tyčku!
40'
Claudinho chtěl ještě zmírnit prohru Teplic, ale jeho pokus z velké blízkosti skončil vedle branky.
39'
Sparta právě vstřelila branku!
Nádherná sedmá branka Sparty a TOMÁŠ DRAHOVSKÝ si po přihrávce od Michala Seidlera do prázdné branky zapisuje hattrick – 7:1! Asistence: Michal Seidler a Tomáš Vnuk.
38'
Sparta měla k dispozici v krátké chvíli další dva rohy, ale Tomáš Vnuk svou hlavičku mezi tři tyče nedostal.
37'
Jiří Novotný věnoval nepřesnou přihrávkou roh Spartě, z kterého mohl navýšit vedení Pražanů Michal Seidler, ale zaskvěl se Jeronimo na brankové čáře!
36'
Tomáš Drahovský obral v rámci pravidel Tavernu a z následného útoku Sparty jej vyslal do koncovky Angellot, ale Drahovskému míč utekl do zámezí.
35'
Jiří Novotný okopával Angellota tak dlouho, až si vykopal akumulovaný faul. První pro Teplice ve druhé půlce.
35'
Jeronimo vystihl záměr domácích a poslal míč ke stropu haly.
35'
Sparta pohodlně kombinuje s míčem na futsalkách a Teplic nemají vůbec protihru.
34'
Tomáš Drahovský tečoval centr Tomáše Vnuka hlavou jen těsně vedle! Hattrick tak zůstal viset jen ve vzduchu!
33'
Pěkná kombinace Teplic skončila u Neneho, ale jeho projektil po zemi kryl Ondřej Vahala!
33'
Jeronimo se vysunul do útoku, ale pokazil přihrávku a Tomáš Drahovský obloučkem přes polovinu hrací plochy jen těsně minul!
32'
Po dlouhé době musel zasahovat Ondřeje Vahala, ale ten výborně zmenšil střelecký úhel Tekovi a vychytal jej.
32'
Tomáš Drahovský svým faulem zapsal druhý akumulovaný faul pro Spartu.
31'
Tomáš Drahovský našel u zadní tyče Tomáše Vnuka, ale ten patičkou minul prostor mezi třemi tyčemi. Sparta na palubovce jasně dominuje.
30'
První branku po svém návratu do Sparty si zapisuje po rohovém kopu Angellota WILDE a Teplice jsou zralé na ručník – 6:1! Asistencce: Angellot.
30'
Sparta je jednoznačně lepším týmem a baví se futsalem! Tihomir Novak obloučkem přestřelil branku Teplic.
30'
Jiří Baran našel obloučkem pouze rukavice Ondřeje Vahaly. No na žádný velký zvrat od druhého týmu Varta ligy to nevypadá.
29'
Nene trefil z přímého kopu pouze střed branky a připraveného Ondřeje Vahalu.
29'
Grbeša poslal na palubovku Neneho a zapsal první akumulovaný faul na stranu Sparty a zároveň připravil Teplicím přímý kop.
28'
Sparta zahodila další branku! Michal Seidler našel před odkrytou brankou Tihomira Novak, ale jeho oblouček skončil na tyči!
27'
Nene ranou z velkého úhlu nedonutil Ondřeje Vahalu k zákroku a trefil pouze boční síť. Z okamžitého protiútoku netrefil branku Teplic dvoubrankový Tomáš Drahovský.
26'
Ani další roh Tata nepřinesl žádný vzruch před brankou Sparty, míč z nohy Tata skončil v autu.
26'
Tomáš Vnuk vystřelil z levé strany pouze vedle branky.
26'
Sparta teď dlouho kombinuje s míčem a Teplice jsou překvapivě malinko bezradné.
25'
Grbeša vůbec nezvládl zpracování přihrávky, ale následný teplický roh nebyl nebezpečný.
24'
Wilde obral o míč Daniela, ale z rychlého brejku neprostřelil teplickou obranu.
24'
Teka si navedl hezky míč na pravačku, ale branku Vahaly trefil nedokázal.
23'
Oddechový čas pro Teplice.
23'
Sparťanský MICHAL SEIDLER v krátké chvíli udeřil znovu! Jeho dělovka ihned po zpracování byla nechytatelná – 5:1! Asistence: Bez asistence.
22'
Kapitán Sparty navyšuje vedeni domácích! David Cupáak poslal pobídku MICHALU SEIDLEROVI, který měl už práci jednoduchou – 4:1! Asistence: David Cupák a Tomáš Vnuk
22'
David Cupák ranou z levého křídla trefil pouze Jeronima.
21'
Teplice rozehráli druhý poločas.
21'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02 .
Statistiky 1. poločasu:

Střely na branku: 7 – 7.
Střely mimo branku: 7 – 7.
Akumulované fauly: 2 – 3.
Sparta vyhrála první poločas nad Teplicemi 3:1! Severočeši šli sice hned v první minutě do vedení zásluhou Tata, ale Sparta otočila vývoj poločasu díky dvěma brankám Tomáše Drahovského a jedné branky Kristijana Grbeše.
20'
20'
Teplice jsou ke konci poločasu jasně lepší! Daniel posunul míč do tutovky na Teku, ale ten trestuhodně minul branku.
20'
Brazilec Wilde zachránil na brankové čáře pokus Taverny, jenž míč dostal za brankáře, ale Wilde byl včas tam kde měl být.
19'
A Jeronimo zářil i na druhé straně palubovky, když vystihl přihrávku Tihomira Novaka.
18'
Jeronimo vymyslel hezkou průnikovou přihrávku na Jiřího Barana, který z otočky nechal vyniknout pouze Ondřeje Vahalu v brance Sparty.
18'
Daniel vyslal hlavičkou do šance Jiřího Novotného, ale toho vychytal tváří tvář Ondřej Vahala!
17'
Kristijan Grbeša si zabíhal za obranu, ale dlouhý centr zastavil hlavou brankář Jeronimo.
17'
Teplický roh nebyl úspěšný, Nene poslal tentokrát míč na tribunu.
17'
Ondřej Vahala si poradil se střelou Neneho z pravé strany. Roh pro Teplice.
16'
Teplicím se zatím příliš nedaří postupná kombinace. Tato poslal míč pouze do zámezí. Míč se stěhuje na sparťanské kopačky.
15'
David Cupák odpálil míč na tribunu. Rozehrávat budou Teplice za postranní lajnou.
15'
Jeronimo opět vysunut do útoku a Teplice chtějí srovnat do konce poločasu.
14'
Tohle byla sparťanská paráda! Ondřej Vahala našel na hrotu Davida Cupáka, ten si míč zpracoval na prsa a nůžkami přes hlavu orazítkoval levou tyč!
14'
Angellot dobře napadal Tata a málem vystihl hostující rozehrávku. Pokud by se mu to povedlo, měl by před sebou prázdnou branku.
13'
Jeronimo se vysunul do útoku a Teplice obehrávají polovinu Sparty.
13'
Čistý skluz Neneho připravil o míč Tomáše Drahovského.
12'
Nene si navedl míč na pravačku, ale jeho střela trefila střed branky, kde byl připraven Vahala.
12'
Angellot srazil přihrávku Tata do autu. Teplice zůstávají u míče.
11'
Jiří Novotný přetlačil v souboji Novaka, ale jeho technický pokus minul pravou tyč domácí branky.
10'
10'
A je to o dvě branky pro domácí! KRISTIJAN GRBEŠ trefil z první dokonale přiťuknutí od Wildeho – 3:1! Asistence: Wilde.
10'
Sparta otáčí stav utkání! Michal Seidler nedokázal překonat Jeronima, ale míč se odrazil k Angellotovi, jenž míč posunul na TOMÁŠE DRAHOVSKÉHO a ten míč uklidil do branky – 2:1! Asistence: Angellot.
9'
Michal Seidler neprošel u pravé lajny přes Neneho. Sparta však zůstává u míče.
8'
Tomáš Drahovský mohl přidat svou druhou branku v utkání! Krásně se uvolnil přes dva protihráče a svou tvrdou ranou rozezvučel horní tyč!
7'
První akumulovaný faul na straně hostů zapsal Claudinho, který fauloval Tomáše Vnuka.
7'
Následný přímý kop poslal Nene nad branku Vahaly.
7'
Tomáš Drahovský fauloval Tata a připisuje druhý akumulovaný faul na stranu Sparty.
6'
Michal Seidler jemně bodlem posílal míč na zadní tyč, ale tu minul.
6'
Wilde měl na noze svou první branku v letošní sezoně, ale dorážku, kterou mu nabídl Jeronimo si sám teplický brankář vychytal!
5'
Jeronimo vystihl myšlenku Sparty a vyhlavičkoval míč za postranní lajnu.
5'
Grbešova levačka mířila na přední tyč, ale Jeronimo vytáhl dobrý zákrok a vyrazil střelu na roh pro Spartu.
4'
Wilde si navedl míč na osu hrací plochu, ale jeho střelu srazil Tato.
3'
Nejlepší střelec soutěže Michal Seidler měl na noze vedení Sparty, ale jeho velkou šanci lehce vytáhl na rohový kop Jeronimo!
2'
Už je srovnáno! TOMÁŠ DRAHOVSKÝ tentokrát v pro něj veselejší situaci, když trefil nádherně z první přihrávku Tomáše Vnuka – 1:1! Asistence: Vnuk.
1'
Teplice právě vstřelily branku!
Druhý tým Varta ligy jde do vedení! TATO si navedl míč na osu hrací plochy a lehce míč otřel o Drahovského a rána skončila až v síti – 0:1!
1'
První střelu však vyslal teplický Tato, který se položil do střely nůžkami, nicméně Vahala míč vyrazil.
1'
Sparťanský Tomáš Vnuk zahájil utkání.
1'

AC Sparta Praha: Vahala, Gerčák, Bezstarosti, Seidler (K), Novak, Grbeša, Drahovský, Hora, Wilde, Vnuk, Amrani, Angellot, Cupák.

Svarog FC Teplice: Jeronimo, Baran, Novotný, Claudinho, Daniel, Künzl, Šebek, Nene, Hůla, Teka, Rodrigo Taverna, Tato.

Rozhodčí: Kaštánek, Matyš, Cílek.
AC Sparta Praha vs Svarog Teplice

Postavení v tabulce:

Svarog Teplice – 2. místo – 33 bodů (11 – 0 – 1).
Sparta Praha – 3. místo – 24 bodů (8 – 0 – 3).

Poslední vzájemné utkání:
3. kolo 28.9.2018: Teplice - Sparta 7:3 (4:1).
Branky: 2x Jeronimo, Spinola, Jairo, Künzl, Černý, Novotný – Seidler, Novak, Grbeša.