1. FUTSAL liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Česká Lípa - 15. března 2019   20:30

Svarog Teplice
1' Tato  • 7' Teka  • 11' Baran  • 13' Černý  • 16' Rodrigo  • 18' Černý  • 30' Nene  • 31' Černý  • 32' Černý
9:1
(6:0)
Česká Lípa
Česká Lípa
31' Havlásek
Jeronimo – Černý ("K"), Baran, Künzl, Novotný, Nene, Šebek, Soukup, Teka, Tato, Djaelson, Rodrigo Taverna, Bansukh Chongor, Hůla
Cílek, Melničuk
SH Teplice
Česká Lípa
Sochůrek – Rott ("K"), Kubelka, Fichtner, Havrda, Havlásek, Kotek, Zapletal, Hrubý, Semerád

Překvapení se nekoná: Svarog poráží Démony výsledkem 9:1 a může se s chladnou hlavou připravit na cestu do Uherského Hradiště a vyvrcholení základní části v domácím prostředí proti Chrudimi.
Děkuji za pozornost, hezký večer.
40'
Do brány se na chvíli postavil také gólman svarogského béčka Lukáš Soukup a hned si připsal úspěšný zákrok.
39'
Teplickým se podařilo vyrobit za druhé dějství již pět akumulovaných faulů.
38'
Černý po nacvičené akci přestřeluje.
36'
Černý kromě konstruktivní hry ukázal také trochu futsalové destrukce: Ve skluzu zastavil míč letící na Hůlovu svatyni.
32'
Teplice právě vstřelily branku!
DAVID ČERNÝ kompletuje hattrick – 9:1.
31'
Démoni právě vstřelili branku!
Démoni se dočkali čestného úspěchu: JAN HAVLÁSEK po sólové akci uklízí balón k tyči – 8:1.
31'
Spolupráce dvou mladých reprezentantů Barana a ČERNÉHO končí střeleckým zářezem druhého jmenovaného – 8:0.
30'
Tato sebral míč Hrubému a naservíroval jej NENEMU, který se nemýlil – 7:0.
28'
Hosté se propracovali k šanci, ale míč letí vysoko nad bránu.
26'
Chvíli se zdálo, že míč se třepotá posedmé v hostující síti, ale to se jen zachvěla sít boční, potažmo zadní.
23'
Havlásek se ocitl sám před Hůlou, který dnes chytá většinu času, nicméně hostující futsalista míč nezpracoval, tudíž situace zůstala bez vzrušení.
21'
Jeronimo vyběhl daleko z brány a nechybělo mnoho, aby se zapsal mezi střelce. Sochůrek byl nakonec úspěšnější.
21'
20'
20'
Sochůrek nadvakrát výtečně zneškodnil Tekovi šanci skórovat: Nejprve rukou, poté nohou.
18'
DAVID ČERNÝ parádní pumelicí vymetl všechny pavučiny ze sítě – 6:0.
18'
Djaelson trefil břevno.
16'
RODRIGO TAVERNA dokonal akci, na jejímž počátku stál Tato – 5:0.
15'
Hostující Kubelka orazítkoval tyč.
13'
DAVID ČERNÝ lišácky přeloboval gólmana – 4:0.
11'
JIŘÍ BARAN vypálil a možná ani neví jak, nicméně míč do sítě propasíroval: 3:0.
10'
Ve velké šanci hostující Rott: Brankář Hůla ale rychle vyběhl a Rott už si proti němu z velkého úhlu neporadil.
8'
Brankář Hůla v akci: Štiplavou ránu vyrazil na roh.
7'
TEKA vzal míč, obešel tři protihráče, udělal oku lahodící otočku a zavěsil – 2:0.
6'
Domácí kapitán Černý si vzal míč a prověřil brankáře Sochůrka, ten vytasil pohotový zákrok.
5'
Standardní situace pro hosty: Míč letí do autu.
5'
Tepličtí vystihli soupeřovu rozehrávku, ale o míč vzápětí přišli. Po úvodním gólu čekáme na další šanci.
3'
I hosté vystrkují růžky, nicméně teplická defenziva si zatím ví rady.
1'
Svarog začal od podlahy: První akce zápasu přináší domácí vedení, když se po Rodrigově nahrávce prosazuje TATO – 1:0.
1'
Vítám vás u utkání 20. kola Varta Futsal ligy mezi Svarogem Teplice a hostujícími Démony, kteří přijeli z České Lípy.
Domácí jsou dnes papírovým favoritem, když uhráli pětačtyřicet z jednapadesáti možných bodů a opanují druhou příčku tabulky.
Ani Démoni si však nevedou špatně, s šestnácti body jim náleží sedmé místo, nicméně od sestupové pozice jsou vzdáleni pouhé tři body.
Obě družstva tak mají o motivaci postaráno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.