Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Lovosice - 21. dubna 2018   18:00

Lovosice

Kopřivnice hrála dnes se skvělým nasazením, Lovosicím v prvním poločase zcela ujel vlak. Domácí si tenhle zápas užívali a ukázali, že zdaleka není hotovo ve čtvrtfinálové sérii. Hosté nekladli větší odpor. V brance Kopřivnice se zejména v úvodním dějství činil Marek Žingor. Dnes snad není ani něco za co by člověk mohl hostující hráče pochválit. Série tak pokračuje zítra čtvrtým zápasem od 18:00.
60'
Zřejmě Rachač napálil z levé spojky druhou tyč, ale dorážkou z šestky končí zápas Hardt.
60'
Domácí zakončení z levé spojky minulo zadní tyč, ale Kopřivnice zůstane u balónu po teči jednoho z hostů.
59'
Zřejmě Konárik přihrával na levé křídlo, kde uspěl Sýkora.
59'
Po chybě domácích jdou ještě do útoku hosté s Prokopem, Stachem, Bičištěm či Jelínkem.
58'
Po nahrávce Jelínka zakončoval Bičiště ze středu levačkou z výskoku k pravé tyči, ale tam použil brankář ruce.
58'
Racháč nahrával na Holbeina na pivota a ten zakončil do levého dolního rohu branky, do protipohybu gólmana.
57'
Po nahrávce Landy z levé spojky přišla trefa z levého křídla.
57'
Zimovi nevyšla souhra ze střední spojky s pivotem Holbeinem.
56'
Na hřišti je nyní dokonce i domácí Zima.
56'
Žingor zasáhl rukama proti spojce, ale jeho spoluhráč Mynář udělal poté přešlap do vlastního brankoviště.
56'
Stach, Jelínek na spojce, stejně tak Bičiště.
55'
Mynář se na pravé spojce z otočky dostal míč na střed a Bukovský zakončil za záda brankáře.
55'
Rachač prorážel na levé spojce a útok domácích je ukončen.
54'
Ze střední spojky se zapsal mezi střelce Jelínek.
54'
Levá spojka domácích vsadila na razanci, ale zřejmě trefila brankovou konstrukci.
53'
Brankář domácích si sáhl výrazně na střelu Bičištěho z devítky ze středu z výskoku, ale míč i tak končí v síti.
53'
Viděli jsme branku rozběhnutého Mynáře z pravé spojky z šesti metrů pod břevno.
52'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Lukáš Hrdlička).
52'
Bičiště snížil ze spojky do pravé části branky do protipohybu brankáře.
52'
Na levé křídlo se postavil Sýkora.
52'
Na hřišti jsou momentálně v hostujícím dresu Lukáš Hrdlička či Stach.
52'
Oddechový čas pro hosty.
51'
Klimt s Jelínkem nedostali míč na pivota, a tak z trháku zleva k zadní tyči udeřil Střelec.
51'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
51'
Klimt, Jelínek a Motl na spojce, proti nim obrana 0:6.
50'
Kopřivnice skóruje z levé strany k druhé tyči.
50'
Následuje hostující zakončení z pravé spojky do druhého dolního rohu branky.
50'
To byla paráda! Přesná nahazovačka pravého křídla s vyskakující střední spojkou v podání dvou domácích hráčů.
49'
Žingor zasáhl a domácí můžou postupovat do útoku proti obraně 0:6.
49'
Domácí jsou blízko své první čtvrtfinálové výhře, nyní trefili pravou část prázdné branky, když hosté sáhli k powerplay.
48'
Motl se dostal z levé spojky na střed, ale brankář domácích si pokryl zakončení mezi nohy.
48'
Faul na pravé straně při útoku hostů, ale ti budou házet pouze devítku.
47'
Nejprve faul na Mynáře na pravé spojce, poté přesné zakončení domácích z pivota po souboji jeden na jednoho.
47'
Tvrdá střela z výskoku Jiřího Motla z pravé spojky znamená snížení.
46'
Rozpohybování pěti hráčů hostů a toho využil z šestky z pravé spojky k první tyči Mynář.
44'
Při nahrávce Bukovského hrál Landa úmyslně nohou a dostane dvojku.
44'
Hosté kontrují zakončením Motla z šestky.
44'
Holbein zakončoval z pivota do nohy brankáře.
44'
Po nahrávce Boučka z levé spojky zakončilo levé křídlo hostů do boční sítě k bližší tyči.
44'
Zakončení Švébiše z pravé spojky skončilo zákrokem Jana Hrdličky.
44'
A Klimt trestá ze střední spojky z výskoku opět přes blok, domácí brankář riskoval stranu.
44'
Jelínek faulovaný jeden na jednoho na pravé spojce.
44'
Hanus kulhá a doprovodu člena týmu odchází mimo hrací plochu, určitě se do boje vrátí.
44'
Jenže na hrací ploše zůstal ležet Hanus a je momentálně ošetřovaný.
44'
Rychlý brejk ukončuje Unger zleva o zem pod vyskakujícím brankářem.
44'
Hanus si seběhl z pravého křídla na pravou spojku a výsledkem toho je zakončení k první tyči.
43'
Jelínek si vyměnil míč s Motlem, ale z pravého křídla nebyl úspěšný Malý.
42'
Jan Hrdlička vykopl střelu pivota levou nohu a Kopřivnice tak trošku začíná ztrácet půdu pod nohama.
42'
Oddechový čas pro domácí.
42'
Po nahrávce Bukovského ze středu byl zastaven nedovoleně na pravé spojce Mynář.
42'
Trefa Jelínka z levé spojky nahoru směrem k přední tyči z šesti metrů.
41'
Sudí měli ruku nahoře, Jelínek zakončil ze středu do pravé nohy Žingora.
41'
Stach spolupracoval s Bičištěm až rozhodčí odpískali devítku proti domácím.
40'
Rozdíl ve skóre je deset branek po zakončení domácích z levé spojky k první tyči, kde natahoval nohu hostující brankář.
40'
Nepřesná souhra Mynáře s pivotem, ale domácí ještě zůstanou v útoku.
40'
Domácí levé křídlo lobem dostalo míč za brankáře.
39'
Domácí nepustili k zakončení z pravého křídla Malého.
39'
Mynář se navíc z pravé spojky z šestky neprosadil a zápas se nám začíná dramatizovat.
38'
Po rychlém brejku a gólu Stacha jsou domácí ve vedení o pět branek.
38'
Bukovský postrčil míč z pravé spojky do pravého křídla, ale proti gólu na zadní tyč byla noha brankáře.
38'
Zase Klimt z pravé spojky po souhře se Stachem, teď toho Žingor moc neviděl.
37'
Jan Hrdlička posléze ustál zakončení z levého křídla a útočí tak opět hosté.
37'
Výskok Klimta na středu na devítce a zakončení do pravého dolního rohu branky, kde brankář marně natahoval levou nohu.
36'
A protože hosté hráli poewrplay tak domácí tuto chybu trestají trefou do prázdné branky.
36'
Chyba při souhře pravé spojky Stacha s pivotem Bičištěm.
35'
Při které Bukovský pravačkou o zem překonal Jana Hrdličku.
35'
Po stržení domácího pivota uvidíme sedmičku.
35'
Po výhozu z devítky vystoupal Klimt na pravé spojce nad vysoký blok a trefil se mezi tři tyče.
35'
Motl si vyměnil míč s Klimtem, který získal devítku.
34'
Nepovedená souhra Boučka s pivotem a domácí reagují rychlým brejkem po levé straně a střelou k druhé tyči.
33'
Gřesova střela nad horní tyč ze střední spojky nezměnila skóre.
33'
Motl snížil střelou ze spojky přes blok.
33'
Po nahrávce Jelínka na pravou spojku Motla byl hostující hráč bráněný na hranici pravidel.
32'
Po kombinaci Mynáře s Bukovským šla střela Petříka z pivota do horní tyče.
32'
Landa je přesný tvrdou střelou z pravé spojky k delší tyči.
31'
Po faulu na Jelínka na spojce se hází devítka.
31'
Lovosice mají výhodu prvního útoku ve druhém poločase.
31'
Lovosice prospaly první poločas v Kopřivnici a prohrávají o osm branek. Zatím skvělý výkon podává Marek Žingor, který předvedl i jeden zákrok ve stylu á la Dominik Hašek proti dorážce z šesti metrů. Domácím zcela vychází trháky, hrají s obrovským nasazením a touhou třeba i otočit čtvrtfinále na svojí stranu. Hosté zatím zaostávají snad úplně ve všem a vyzdvihnout můžeme jen (a zřejmě vůbec ne překvapivě) Jiřího Motla.
30'
30'
Po následném trháku končí Kopřivnice první poločas svou devatenáctou trefou!
30'
Motlova střela z pravé spojky letěla k přední tyči, ale tam měl Žingor levou nohu.
30'
Střelec si seběhl z levého křídla na falešného pivota, ale z šestky otřel svojí střelu o nohu brankáře.
29'
Jiří Motl je skutečně pan Hráč! Nyní měl asi nejvíce doteků s balónem v útoku až z pravé spojky vymetl vzdálenější horní roh branky.
28'
Brankář hostů vyskočil při sedmičce a byl lepší než Petřík.
28'
Po nahrávce Bukovského vypálil z pravé spojky Gřes a následně byl faulovaný dorážející domácí hráč na pravém křídle, sedmička.
28'
Po nahrávce z pravé spojky byl faulovaný na levé straně Gřes.
28'
K vidění byla trefa Jelínka z výskoku na pravé spojce k druhé tyči.
27'
Bičiště vzal výhoz z devítky a míč má na střední spojce Jelínek.
27'
Švébiš obešel soupeře a zakončil z pravé spojky k první tyči proti natažené noze brankáře.
27'
Na druhé straně se činil proti rychlému brejku Žingor a útočí tak Žingor se Švébišem.
26'
Noha Jana Hrdličky zasahuje proti střele z levého křídla.
26'
Motl se dokázal zbavit bránícího hráče a trefil se z pravé spojky ke vzdálenější tyči.
25'
Souhra spojek skončila tím, že se prosadil Švébiš z pravé strany podstřelem k zadní tyči.
25'
24'
Dlouhá křižná nahrávka Motla do pravého křídla a Malý zakončil směrem pod horní tyč.
24'
Gřes z trháku dává gól do levé části branky poté, co hosté pokazili nahrávku na pravou spojku Boučka.
23'
Po rychlé rozehrávky dostal Gřes rychle míč na šest metrů, kde už si jeho spoluhráč věděl rady.
23'
Bukovský šel na střední spojce do dvou hráčů, devítka proti hostům.
23'
Při souhře se spojkou nepustila hostující obrana na šesti metrech k míči Bukovského.
23'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Petr Unger).
22'
Zakončení Malého z pravého křídla mířilo do druhého horního rohu branky.
22'
Gřes, Unger či Hardt jsou připraveni v obraně a za nimi Žingor...
22'
Bukovský odpovídá přesnou souhrou ze spojky se svým spoluhráčem na pivotu.
21'
Zřejmě Motl připravil z levé strany pozici pro zakončení z pivota pro Bičištěho do dolní části branky.
21'
Brejk zakončuje z levé spojky z šestky Unger.
21'
Po nahrávce Gřese upadl na pivotu na hrací plochu Holbein, ale podle rozhodčích k faulu nedošlo.
20'
Domácí reagují Gřesem, Švébišem či Bukovským.
20'
Bouček zakončoval z pravé spojky z druhé vlny k dlouhé tyči do natažené nohy Žingora.
19'
Hosté postupují do útoku s Boučkem či Bičištěm a Jelínkem.
19'
Zakončení z šestky a ztráta sedmi branek donutila Milana Berku k druhému timeoutu v tomto duelu.
19'
Dorážku z šesti metrů vychytal ve stylu á la Dominik Hašek zatím famózně chytající Marek Žingor! Tohle byla skutečná lahůdka!
18'
Rychlá souhra domácích zakončená trefou z levé spojky k bližší tyči.
18'
Žingor nepustil míč do sítě proti zakončení z levého křídla.
18'
V útoku jsou hosté s Bičištěm a Landou.
17'
Bukovský s Mynářem chtěli dohrávat do pivota, ale nepotykali si s přesností.
17'
Technická chyba Boučka na levé spojce končí hostující útok.
16'
Hardt v obraně na hrotu, proti němu Bičiště či Bouček.
16'
A následný trhák a rychlá souhra dvou hráčů dostává domácí celek do pětigólového vedení.
16'
Bičiště zablokovaný z pravé spojky po rozehrání devítky.
16'
Po nahrávce Landy šel k zemi na pravé spojce Bouček, odpískaný faul na hostujícího hráče.
16'
Landa byl důrazný na levé spojce proti dvěma soupeřům, domácí fanoušci chtěli marně, aby se pískal průraz.
15'
Petřík dává gól ze sedmičky pravačkou do levé části branky.
15'
Sedmička proti hostům.
15'
Rána Boučka z levé spojky nebyla umístěna do sítě.
14'
Hosté nechali vyskočit soupeře na šesti metrech na postu pivota a prohrávají o tři góly.
14'
Bukovský faulovaný v souboji jeden na jednoho na levé spojce, devítka.
13'
Landa neprorážel na levé straně, následně z pravé spojky levačkou k první tyči snížil Bičiště do protipohybu Žingora.
13'
Bičiště, Malý, Bouček a Landa budou chtít překonat zatím skvěle chytajícího Žingora.
12'
Po rychlém kontru domácích je překonaný Adamík a Lovosice si berou timeout.
12'
Mynářova střela z pravé spojky skončila vedle delší tyče. Ale z kontru vychytal Boučka Žingor.
12'
Rozběhnutý Bouček na pravé spojce se trefuje z druhé vlny po nahrávce Landy ze středu.
11'
Boučkovi vyšla dohrávka z pravé spojky do pravého křídla na Malého, ale střelu k zadní tyči vykopl nohou Žingor.
11'
Faul na Landu na pravé spojce, ale jen devítka pro hosty.
10'
Adamík však vychytal sedmičku zahranou pravačkou Bukovského.
10'
Při trháku domácích byl na středu faulovaný Holbein a nařízena je sedmička.
9'
Bouček na pravé spojce zpomalil hru, ale útok hostů trvá dál s Jelínkem.
9'
Po výhozu z devítky se míč dostal rychle do levého křídla, ale zakončení soupeře vykopl nohou Žingor.
9'
Výhodu útoku mají hosté, domácí brání s Petříkem či Hardtem a také Střelcem.
9'
Rozhodčí nechali opakovat sedmičku Bukovského, ale ten jí i na podruhé proměnil do dolního rohu branky.
9'
Po stržení pivota hází domácí celek sedmičku.
8'
Domácí celek zase postavil obranu 1:5 na hrotu s Hardtem, v brance Kopřivnice pokračuje pochopitelně Žingor.
8'
Domácí vedou o dvě branky po gólu z levé spojky.
7'
Zase snaha Mynáře s Bukovským na spojce o dohrávku do pivota na Petříka, ale tentokráte se to domácím hráčům nepovedlo.
7'
Krátký útok hostů zakončený zřejmě Motlem na šestce.
7'
Adamík se při trháku nenechal přelobovat.
7'
Hosté mají v útoku na pravém křídle Malého, na spojce Boučka či Klimta.
6'
Bukovský s Mynářem vymysleli nahrávku na šest metrů, kde byl na postup pivota přesný Petřík.
6'
Jasná šance na pravé spojce pro Švébiše na šesti metrech, ale Adamík neinkasoval.
5'
Kostrbatý útok hostů, ale Jelínek přece jen dostal míč z levé spojky na levé křídlo, kde Motl přeloboval brankáře.
5'
Z výskoku na levé spojce k přední tyči zakončil Gřes.
4'
Po spolupráci Bukovského s Gřesem na spojce byl odpískaný další faul hostů.
4'
Souhra Gřese na levé spojce s pivotem Petříkem, který získal devítku.
4'
Boučkova sedmička skončila zásahem rukama v podání Žingora.
3'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus).
3'
Rychlý útok a domácí zakončení z šestky.
3'
Hosté srovnávají zřejmě Jelínkem z levé spojky k druhé tyči.
2'
Švébiš neubránil zakončení z levé spojky, hosté zůstanou v útoku proti obraně 1:5.
2'
Po přihrávce Mynáře došel na levou spojku na šest metrů Gřes a je tady první trefa zápasu.
1'
Po nahrávce Motla vyskočil na levé spojce Klimt, ale Žingor vyrazil míč před sebe a nikdo z hostů se nedostal k dorážce z šesti metrů.
1'
Bukovský nahrával do pravého křídla, ale zakončení protihráče vyrazil pravou nohou Adamík.
1'
Po výhozu Petříka útočí domácí celek proti Adamíkovi, který začíná v brance hostů.
1'

KH Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Jonák, Švébiš, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Landa, Sýkora, J. Motl, Stach, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Konárik, Semerád, L. Hrdlička, Malý.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.
Lovosice mají na střední spojce Jiřího Boučka. Ten se v loňském semifinále zranil po střetu s plzeňským Milanem Škvařilem a do hry již ve vyřazovacích bojích nezasáhl. Právě Bouček prohlásil před startem play-off, že pokud nebude finále, tak bude velice zklamaný. Hosté jsou blízko postupu mezi čtyři nejlepší celky sezóny, avšak jistého zdaleka nic nemají. Před rokem vedli s Karvinou 2:0 na zápasy a nakonec postoupili až po pěti duelech. Lovosičtí házenkáři budou pochopitelně mít bedlivý dohled v osobě Milana Berky, který mluví často upřímně v rozhovorech a dle dostupný je i takový v soukromí.
Kopřivnice je outsiderem této série. Avšak zároveň příjemným překvapením sezóny. Především se ji nepovedlo ideálně jaro, ale jinak v tomto ligovém ročníku si připsala domácí skalp Plzně či Dukly. Trenér Veřmiřovský vlil házené v Kopřivnici život. Mužstvo nemá ve svém kádru větší hvězdu a spoléhá na soudržnost a týmového ducha. I ten stál za tím, že Kopřivnice dokázala remizovat například v Zubří.
Vzájemné zápasy z letošní sezony
LOV - KOP 30:25, druhé čtvrtfinále
LOV - KOP 31:28, první čtvrtfinále
KOP – LOV 28:29, základní část
LOV - KOP 34:32, základní část
Utkání bude rozhodovat zkušená a mezinárodními zápasy ostřílená dvojice Václav Horáček – Jiří Novotný. Na jejich práci bude dohlížet delegát Roman Bauer.
Hezký večer, házenkáři Lovosic si můžou stejně jako loni zahrát semifinále extraligy. K tomu jim stačí již pouze jedna výhra nad Kopřivnicí. Ta se naopak do vyřazovacích bojů dostala po dlouhých osmi letech. Třetí čtvrtfinále začíná v 18:00.