Frýdek-M. - Hranice | ONLINE | 11.2.2018 17:00 | Házená 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Hranice - 11. února 2018   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Bosák  • 3' Kichner  • 4' Kichner  • 7' Kichner  • 8' Strack  • 9' Žvak  • 10' Žvak  • 12' Petrovský  • 14' Kichner  • 15' Strack  • 16' Geist  • 20' Bosák  • 23' Geist  • 24' Bosák  • 32' Kichner  • 34' Kichner  • 35' Musálek  • 36' Kocich  • 37' Gřešek  • 38' Petrovský  • 40' Strack  • 42' Kichner  • 43' Bednárek  • 45' Petrovský  • 47' Musálek  • 52' Petrovský  • 53' Geist  • 57' Geist  • 59' Bednárek
31:30
(15:18)
Hranice
Hranice
1' Kozlovský   • 6' Kozlovský   • 6' Kozlovský   • 11' Kozlovský   • 13' Mičkal   • 14' Tůma   • 16' Stržínek   • 19' Indrák   • 20' Salvet   • 21' Indrák   • 23' Bechný   • 25' Mičkal   • 26' Tůma   • 27' Magrla   • 27' Tůma   • 29' Kozlovský   • 30' Magrla   • 32' Stržínek   • 37' Hub   • 39' Salvet   • 41'    • 42' Hub   • 46' Magrla   • 46' Andrš   • 54' Andrš   • 55' Stržínek   • 60' Tůma   • 60' Hub
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško – L. Rajnoha, Meca, Pomichálek, Šimek, Krahulík, Klaban, Bednárek, Petrovský, Bosák, Gřešek, Dyba, Vacula, J. Rajnoha, Hes, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Mazur, Musálek, Žvak.
Hájek, Macho
Hranice
Magrla, Bavlnka, Kučerka – Hanzelka, Magrla, Stržínek, Hlaváč, Zemánek, Brož, Čadra, Kosina, Jan Šmíd, Salvet, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Dohnal, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Pomahač, Samiec, Pernička.

Frýdek bere v souboji o záchranu dva nesmírně cenné body. Hranice měly v prvním poločase v brance skvělého Kučerku, který nakonec byl v kontextu celého zápasu více ve hře než Bavlnka. Jenže domácí odpověděli daleko lepším druhou půli. Po solidním individuálním výkonu Petrovského a například i selhání Perničky ze sedmičky zůstává plný bodový zisk ve Frýdku a Cement bude tato ztráta hodně mrzet, protože dnes rozhodně mohl vyhrát.
60'
Pernička z pravého křídla z úhlu neuspěl, odražený míč usměrnil z druhého křídla k zadní tyči Hub.
60'
Petrovský z levé spojky trefil pravou nohu Kučerky.
60'
Tůma skóruje ze středu do levé části branky do protipohybu Pyška.
59'
Hranice mají postupný útok se Stržínkem a Zemánkem a Andršem.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Petrovský našel na pravé spojce přesnou ruku Bednárka z druhé vlny.
59'
Petrovský faulovaný, nařízena devítka.
58'
Cement postavil obranu 1:5 na hrotu s Hubem.
58'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Technická hostující chyba na levé straně daruje míč domácím.
58'
Je to boj a tohle utkání graduje. Oba týmy moc dobře ví, že tady se hraje o udržení v lize.
57'
Stržínek faulovaný na pravé spojce, devítka.
57'
Pyško zasáhl proti zakončení z levé spojky, ale hosté zůstanou na balonu v útoku se Zemánkem.
57'
Geist z pravého křídla vsadil na sílu a překonal Kučerku.
56'
Zakončení z pravé spojky zapadlo vedle delší tyče a Pyško nezasahoval.
56'
Kocich narval míč pravačkou do dolní části branky ze sedmičky proti Bavlnkovi.
56'
Gřešek chtěl přetlačit soupeře na pivotu, ale neuspěl. Nicméně, sedmička proti Bavlnkovi.
55'
Stržínek vyrovnal z pravé spojky do vzdálenějšího horního rohu branky svojí levačkou.
55'
Petrovský zakončoval z levé spojky mezi nohy Kučerky, což hostující brankář přečetl.
54'
Pernička se Stržínkem se zapojili do hry až Andršova střela ze spojky šla za Pyška.
54'
Odpískaná technická chyba v době, kdy byl u míče na levé spojce Petrovský.
53'
Hraje domácí celek Strackem a Petrovským, na pivotu zase Gřešek, na pravém křídle Geist.
53'
Pyško navíc neinkasuje ani po zakončení z levé spojky zřejmě k zadní tyči. Navíc tímto útok hostů končí.
53'
Hosté nechali zakončit Geista z pravého křídla na delší tyč.
52'
Je tady útok pro domácí s levou spojkou Strackem a pivotem Gřeškem.
52'
Levačka Perničky nevyzrála na Pyška ze sedmičky.
52'
Petrovský překonal Kučerku a vrací domácím vedení.
51'
Pernička sice neprorážel na pravé spojce, ale Pyško si i tak poradil střelou z pravého křídla.
51'
Tvrdá střela Petrovského z pravé spojky byla vyražena rukama Kučerky.
50'
Andrš z pravé spojky trefil pouze náruč brankáře a výhodu útoku tak má Petrovský.
50'
Jeden z domácích hráčů bude vyloučený.
50'
Stržínek se chtěl dostat na šest metrů, ale nepovedlo se mu to.
49'
Kučerka přečetl lob z pravého křídla na zadní tyč a útočit bude Cement.
49'
Zakončení z osy hřiště v podání Musálka šlo výrazně mimo branku.
49'
Mičkal vyrovnal ze sedmičky pravačkou o zem do levé části branky.
48'
Po faulu na pivota bude házet Mičkal sedmičku.
48'
Stržínek nahrával ze středu na levou spojku, která byla na devítce faulovaná.
48'
Hosté mají na spojce Stržínka či Kozlovského, na pivotu je poté Salvet.
47'
Úplně volný Musálek na šesti metrech dostává domácí do vedení.
47'
Petrovský chtěl dohrávat z levé spojky do levé části brankoviště na Gřeška, ale bylo pískáno.
47'
Faul na Petrovského na levé spojce, devítka.
46'
Nejprve měl míč Stržínek, následně Andrš, jenž zakončil z šesti metrů do sítě, ačkoliv si brankář na balon hodně sáhl.
46'
Domácí pravá spojka z druhé vlny minula tři tyče.
46'
Dva hostující hráči na pravé straně si vyměnili míč a Petr Magrla snížil z pravého křídla.
45'
Petrovský možná trošku překvapil obranu střelou z pravé spojky, předtím se balonu dotkl třeba Strack.
44'
Petr Magrla ovšem levačkou nepřekonal Pyška.
44'
Otáčející se pivot hostů v levé části brankoviště byl faulovaný, sedmička.
44'
Kučerka ovšem podržel hosty zákrokem proti střele z levého křídla.
43'
Špatná souhra Tůmy z levé spojky s pivotem znamená konec útoku.
43'
Gólem z druhé vlny z pravé spojky reaguje Bednárek.
42'
Dva hostující hráči dostali míč do levého křídla, odkud poslal míč do sítě Hub.
42'
Stržínek byl držený na pravé spojce, nařízena devítka.
42'
Petrovský s potížemi dostal míč z pravé spojky na pravé křídlo, odkud zakončil přesně vyskakující Kichner.
41'
Protože jsme na házené a nikoliv na fotbale, tak Kocich už je na nohou a jen ukázal, že házenkáři jsou tvrďáci.
41'
Zemánek (Cement) zasáhl Kocicha na střední spojce rukou do obličeje a teď může být hostující hráč rád, že to je pouze dvojka, nikoliv přímá červená karta. Kocich je hodně otřesený a na nohy se mu vůbec nechce.
41'
Stržínek nahrával na levou spojku, která důrazem napálila míč do sítě.
40'
Kučerka toho moc neviděl proti tvrdému zakončení Stracka z pravé spojky.
40'
Je z toho pouze devítka, kdy z této hranice vyhodí míč právě Gřešek.
40'
Na druhé straně byl faulovaný Gřešek na pivotu, avšak sedmička z toho zřejmě nebude.
39'
Stržínek dostal míč na pivota Salveta a ten vyrovnal.
38'
Petrovský udeřil tvrdou střelou z levé spojky.
38'
Petrovského střela ze středu byla zablokovaná na pravou stranu.
38'
Kučerka zasáhl nohou proti zakončení z pravé spojky na přední tyč, následně vychytal trhák zleva také Pyško.
37'
Hub se prosadil z levého křídla po dohrávce z levé spojky.
37'
Na programu dne je domácí postupný útok s pravou spojkou Stržínkem.
37'
37'
Nejprve napálila hostující spojka levou tyč. Následně krátký útok skončil trefou z pivota v podání Gřeška za Kučerku.
36'
Pernička nevystřelil z pravé spojky, načež byl na středu takticky faulovaný Tůma.
36'
Kocich vyrovnal při rychlém brejku zleva.
35'
Nepřesná střela hostující levé spojky po ruce.
35'
Petrovský si vyměnil míč se spoluhráčem a dlouhým křížem oslovil Musálka, ten z levého křídla mířil k zadní tyči.
35'
Gřešek faulovaná na pivotu za což dostane hostující hráč dvojku.
34'
Domácí brankář si počkal na zakončení z levé spojky na přední tyč a zřejmě Hub se nedostal k dorážce z levého křídla.
34'
Kichner přidává branku tvrdou střelou z pravého křídla.
33'
Salvet si na pivotu nezpracoval balon a kontrovat může Kocich či Petrovský.
33'
Kučerka zapsal zákrok po podstřelu ze spojky, takže na balonu Stržínek.
32'
Nejprve se balonu dotkl Tůma, následně udeřil z levé spojky z šestky levačkou do dolní části branky Stržínek.
32'
Petrovský odstartoval dohrávku, kdy z pravého křídla překonal brankáře o zem Kichner.
32'
Střela z devítky, tu ovšem vykopl domácí brankář.
31'
Zakončující levé křídlo ještě bylo ošetřené. Tak či onak – útočí hosté se Stržínkem či Tůmou.
31'
Kučerka si počkal i na zakončení z levého křídla po dlouhé křižné nahrávce.
31'
Ačkoliv Frýdek vstoupil do zápasu lépe a vedl i čtyřbrankovým rozdílem, tak po poločase jsou blíže k dvěma bodům hosté. Cement se prosadil dvakrát z pravého křídla Petrem Magrlou. Ovšem daleko podstatnější je skutečnost, že zejména Kučerka skvěle nahradil Bavlnku.

Toho Pepino vyhnalo z branky. Avšak jedna z největších osobností extraligy si podmanila své brankoviště a táhne hostující celek v duelu dvou týmů bojujících o záchranu mezi ligovou elitou.
30'
30'
Pernička nahrával z pravé spojky do pravého křídla a Petr Magrla ještě stihl zakončit lobem na zadní tyč.
30'
Pernička nebyl přesný z pravé spojky z druhé vlny.
30'
Kučera našel svojí nahrávkou Tůmu a v tomto útoku bude na pivotu Salvet.
30'
Kichner se několikrát setkal s balonem, ale následně z levé spojky vypálil levačkou mimo branku.
29'
Kichner zastaven faulem na postu levé spojky poté, co se domácí v útoku velice dobře pohybovali.
29'
Kozlovský dorazil střelu spojky z šesti metrů pod horní tyč.
29'
Kučerka zahájil hostující postupný útok nahrávkou na Tůmu, který bude hrát na spojce s Kozlovský
29'
Timeout si následně vyžádal hranický stratég Libor Hrabal.
28'
Technickou chybou končí domácí útok a míč si bere Kučerka.
28'
Kučerka zase vychytal Geista na pravém křídle.
27'
Brankář natahoval marně pravou nohu proti zakončení Tůmy z devítky z levé spojky na přední tyč.
27'
Petrovský našel z pravé spojky na pravém křídle Geista, který trefil nohu brankáře.
27'
Na pivotu se objevuje Mazur, na spojce Petrovský stejně tak Kichner. Na pravém křídle je Geist.
27'
Hosté dostali složitě míč do pravého křídla, odkud vyrovnal a domácí donutil k timeoutu Petr Magrla.
27'
Podstřel Kocicha ze střední spojky byl vykopnut Kučerkou.
26'
Tůma dává branku z devítky.
26'
Kichner neuspěl z devítky ze středu směrem k pravé tyči, kdy ránu skvěle četl rukama Kučerka. Akce je popisovaná z pohledu střelce.
25'
Kučerka vychytal levou spojku, ale odražený míč si našel na šestce Gřešek.
25'
Gřešek svedl tvrdý souboj v levé části brankoviště, útok pokračuje.
25'
Mičkal vyskočil na levém křídle před Geistem a snížil.
24'
Bosák reaguje z trháku zleva a šťastným gólem.
24'
Chabá souhra spojky Tůmy a pivota Bechného, míč má soupeř.
23'
Po nahrávce z pravé spojky usměrnil Geist míč z pravého křídla za Kučerku.
23'
Špatnou souhru přes pravou spojku Kocicha trestá z trháku Bechný.
22'
Bechný nezpracoval ideálně míč na pivotu a hrát bude domácí celek.
22'
Petrovský ze středu pravačkou výrazně minul pravou tyč a míč má Kučerka.
21'
Ani dva hráči nezamezili Indrákovi k zakončení z levé spojky k delší tyči.
21'
Při které Bavlnka vychytal pravačku Petrovského zvláštním zákrokem.
21'
Dyba dohrával do pivota Gřeška, faul na druhého jmenovaného znamená sedmičku.
20'
Salvet se v levé části brankoviště obtočil kolem soupeře z šesti metrů dostal míč za Marenčáka.
20'
Bosák přidává trefu z trháku zleva.
19'
Kterou Petrovský pravačkou o zem poslal za Kučerku.
19'
Faulovaný pivot Gřešek zajistil sedmičku.
19'
Mičkal s Tůmou spolupracovali až se prosadil postřelem z pravé spojky Indrák.
18'
Stejně tak zakončení Geista z trháku zprava.
18'
Střela Indráka z levé spojky o zem nenašla cestu do branky.
18'
Kocich fauloval levou spojku a uvidíme devítku.
17'
Frýdek se trápil v útoku až přišla střela ze spojky do brankové konstrukce.
17'
Střelu střední spojky po ruce vyrazil domácí brankář rukama a navíc bude Frýdek útočit.
16'
Strack přihrával z pravé spojky do pravého křídla, odkud zakončil do sítě Geist.
16'
Stržínek překonal brankáře levačkou z pravé spojky.
16'
Strack nenahrával ze středu na levou stranu, jinak by Dyba šel do trháku.
15'
Frýdek přidal na agresivitě v obraně a zatím nikdo z hostů nevystřelil.
15'
Strack odpověděl rychlou souhrou a brankou z pivota.
14'
Tůma skóruje ze spojky, brankář šel pozdě k tyči.
14'
Po hostující chybě v rozehrávce přišel další gól Kichnera z pravé spojky z šestky po výměně balonu se spoluhráčem.
13'
Frýdek má na spojce Kichnera, na pivotu Gřeška, Cement hraje v obraně s Mičkalem stylem 0:6.
13'
Indrák dohrával z levé spojky do levého křídla odkud byl přesný Mičkal.
12'
Indrák s Tůmou spolupracovali na spoje, ale zatím bez zásahu domácího brankáře.
12'
Petrovský vsadil na razanci ze střední spojky a reagoval adekvátním způsobem.
11'
Kozlovský kontruje ze spojky.
11'
Strack začal dohrávku do pravého křídla, které ovšem vychytal brankář.
11'
Mičkal snížil pravačkou k pravé tyči ze sedmičky.
10'
Kichner dostává kartu za faul na soupeře na šestce a navíc sedmička.
10'
Spolupráce Kozlovského a Tůmy zatím k zakončení na branku nevedla.
10'
Žvak si na ose hřiště vyměnil míč se spoluhráčem a balon umístil směrem k levé tyči.
9'
Velká chyba hostů na spojce a útočí soupeř.
9'
Zřejmě Petrovský dohrával ze spojky a z pivota udeřil Žvak.
8'
Hosté měli k dispozici postupný útok, který vyřešil Kozlovský střelou z pravé spojky k zadní tyči, kde byl brankář.
8'
Strack se prosadil z levé spojky z druhé vlny na přední tyč.
8'
Kozlovský po výměně míče se spoluhráčem minul z devíti metrů branku.
7'
Kichner zakončoval z pravé spojky levačkou do levé části branky za Bavlnku.
7'
Kichner nahrával levé spojce, jejíž střelu vyrazil Bavlnka.
6'
Kozlovský tvrdou střelou z pravé spojky tak z devítky skóruje.
6'
Průraz levé domácí spojky dostal hosty k balonu.
6'
Kozlovský z levé spojky z druhé vlny snížil.
5'
Stržínek ovšem levačkou trefil nohu brankáře ze sedmičky.
5'
Další faul na Kozlovského na levé spojce a tentokráte sedmička.
5'
Kozlovský si na levé spojce vyměnil míč se spoluhráčem a následně byl faulovaný, výhoz z devítky vezme Bechný.
4'
Další trefa Kichnera z pravé spojky z šesti metrů levačkou, tentokráte z velkého úhlu.
4'
Kozlovský neuspěl z levé spojky po ruce.
3'
Kichner dává branku levačkou z pravé části brankoviště, když přetlačil soupeře.
3'
Kozlovský dostal kartu za faul na levou spojku.
3'
Cement se neprosadil, protože proti střele ze spojky zasáhl brankář rukama.
2'
Frýdek postavil aktivní obranu, jejíž součástí je Krahulík.
2'
Kichner nahrával z pravé spojky a z pivota překonal Bavlnku Bosák.
1'
Kozolovský poslal míč z devítky do dolní části branky.
1'
Hranice měly výhoz a začínají s Kozlovským na levé spojce.
1'
Frýdek-Místek v domácím prostředí na podzim odehrál špatný zápas s Duklou Praha a s finalistou posledního ligového ročníku také prohrál. Co se týče hráčů do pole, tak hlavní síla je rozhodně na spojce v ruce Petrovského či Dyby. I s těmito dvěma hráči budou domácí dnes favoritem podle mínění sázkových kanceláří. Aktuálně jsou v tabulce nejvyšší mužské házenkářské české soutěže na jedenácté pozici. Ze čtrnácti odehraných duelů vytěžili celkem devět bodů. V prvním jarním duelu ovšem Frýdek prohrál v Brnu poměrem 30:32.
Hranicím začíná téct do bot. Loni z toho (málem) byl sestup a konec ligové příslušnosti. Jenže Strakonice nedokázaly, i přes sympatický výkon, porazit svého soupeře v baráži. Cement se tak se štěstím udržel

Jenže ani v letošní sezoně to není žádná sláva. Hranice mají do play-off daleko. Naposledy nedokázaly doma zdolat Lovosice. A v domácím prostředí jsou body v házené povinností. Hranický kouč Hrabal uznal, že protivník si zasloužil vyhrát. A zároveň přidal: "Musíme dát do zápasu víc držky!"
Hezký večer, čeká nás utkání české mužské házenkářské extraligy. V něm si to rozdá Frýdek-Místek a Hranice. Začínáme textovou podobou v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.