Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Kopřivnice - 20. září 2020   10:30

Plzeň
Plzeň
4' Šafránek  • 4' Chmelík  • 5' Douda  • 6' Šafránek  • 7' Chmelík  • 9' T. Nejdl  • 9' Douda  • 12' Šafránek  • 17' Režnický  • 18' Douda  • 19' Šafránek  • 20' Linhart  • 24' Chmelík  • 25' Chmelík  • 29' Douda  • 32' Linhart  • 33' Linhart  • 35' Chmelík  • 35' Šindelář  • 40' Linhart  • 41' T. Nejdl  • 46' Vinkelhöfer  • 48' M. Škvařil  • 49' Douda  • 52' Douda  • 54' Douda  • 57' Douda  • 60' Chmelík
32:34
(18:16)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Brito Benítez   • 2' Hanus   • 2' Petřík   • 8' Jan Gřes   • 9' Hanus   • 10' Bukovský   • 11' Bukovský   • 14' Jan Gřes   • 15' Donoso   • 17' Hanus   • 22' Fulnek   • 26' Ježek   • 28' Hanus   • 29' Bukovský   • 30' Brito Benítez   • 34' Hardt   • 36' Fulnek   • 39' Donoso   • 41' Brito Benítez   • 42' Jan Gřes   • 43' Hardt   • 45' Střelec   • 47' Donoso   • 48' Donoso   • 50' Fulnek   • 51' Bukovský   • 51' D. Zima   • 53' Střelec   • 55' Donoso   • 59' Brito Benítez   • 60' Donoso
Plzeň
Valášek, Vychodil
Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň
Kopřivnice

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Překvapení je na světě! Kopřivnice díky skvělému výkonu ve druhém poločase, který ovládla poměrem 18:14, dokázala vyloupit Plzeň, jednoho z hlavních aspirantů na titul! Hosty ve druhé půli držel skvělý útok, rozstřílel se šestigólový Víctor Andres Donoso, v brance se rozchytal Ignasi Admella Izard. Plzeň se trápila zejména v defenzivě, doma 34 gólů opravdu často nedostává. Kopřivnice tak zapisuje za vítězství 34:32 velmi cenné dva body do tabulky a dorovnává Talent se čtyřmi body. Na čele zůstává osamocená Karviná, která si dnes poradila se Zubřím.
Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice 32:34 (18:16)
Nejvíce branek: Douda 9/1, Chmelík 6, Linhart 4 – Donoso 6, Hanus 5/1, Brito Benítez 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/3. Vyloučení: 5:3.
60'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
60'
Chmelík snižuje dvacet sekund před koncem zápasu.
60'
Donoso si seběhl na pivota, dostal přihrávku a potvrzuje vítězství Kopřivnice!
60'
Oddechový čas pro hosty 55 sekund před koncem zápasu.
59'
Jakub Douda propálil ze sedmičky Admellu, který si na míč nohou sáhl.
59'
Douda faulovaný při proskoku, sedmička pro Západočechy.
59'
Nejspíše je rozhodnuto! Stehlík sice vypíchl míč Petříkovi, ale odražený míč získali hosté a Brito Benítez se trefuje z pivota!
58'
Kopřivnice u míče a v plném počtu.
58'
Filip herajt podržel Plzeň proti ráně Donosa, ale Brito Benítez poté skvěle získal míč proti Škvařilovi!
57'
Jakub Douda nic nevymýšlel, měl před sebou prostor ke střele, tak z kroku narval míč z pravé spojky ke vzdálenější tyči.
56'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (David Zima).
56'
Jan Hanus proměňuje ranou k levé tyči a hosté odskakují pět minut před koncem na rozdíl tří gólů!
56'
Brito Benítez bráněn nedovoleně na pivotu, sedmička pro Kopřivnici!
55'
Chmelík navíc z pravého křídla nepřekonal Admellu.
55'
Víctor Andres Donoso dává už svůj pátý gól!! Na jeho střelu ze spojky znovu neměl Herajt nárok.
54'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Jakub Douda to vzal znovu na sebe a z levého křídla se trefil přesně do vzdálenějšího horního rohu.
53'
Martin Střelec volný na levém křídle a prosazuje se!
52'
Jakub Douda snižuje. Z kroku ze střední spojky se trefil k pravé tyči.
51'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Rychlá ztráta Západočechů, Zíma proměňuje únik a Kopřivnice odskakuje!
51'
Kopřivnice jde do vedení! Bukovský propálil Šmída ze spojky.
50'
Už to vypadalo, že hosté o míč přijdou, ale Fulnek ho vybojoval zpět a napálil ho k pravé levé tyči.
49'
Jakub Douda svým pátým gólem vrací Talent do vedení.
48'
Víctor Andres Donoso znovu úspěšný, zamířil z levé spojky do protipohybu Šmída.
48'
Plzeň ale znovu vede, Milan Škvařil odpovídá ze spojky.
47'
47'
Donoso se trefuje ze spojky a je znovu srovnáno.
47'
Dohrávka Kopřivnice na pivota nepřesná, ale Plzni nevyšel rychlý brejk a o míč přišla.
46'
Petr Vinkelhöfer z levého křídla také úspěšný a Plzeň je zpět ve vedení.
45'
Tyčky na obou stranách! Hardt ji napálil z brejku a Douda ze spojky. Plzeň ale vybojovala odražený míč.
45'
Martin Střelec se trefuje z levého křídla a je srovnáno!
44'
Na třetí pokus ze sedmičky Petřík neuspěl! Herajt nohou vyráží jeho ránu, Kopřivnice ale stále u míče.
44'
Žlutá karta pro realizační tým Talent tým Plzeňského kraje.
44'
Jan Hanus šel do zakončení z pravého křídla, dostal se do kontaktu s Nejdlem. Sedmička pro Kopřivnici.
44'
Petr Linhart proskočil při signalizované pasivitě, ale Admella předvedl skvělý zákrok pravou rukou, kterou vytěsnil míč nad břevno!
43'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Michal Tonar).
43'
Nepřesná přihrávka Michala Tonara a Hardt proměňuje brejk, je to jen o gól! Michal Tonar navíc po ztrátě fauloval a Talent bude hrát oslabení.
42'
Hostující lavička se dožadovala vyloučení za předchozí zákrok na Gřese a dostává žlutou kartu.
42'
Gřes proskočil plzeňskou defenzivou, byl lehce postrčen, přesto zakončil mimo dosah Herajta.
41'
Tomáš Nejdl vystřelil z levé spojky o zem přesně do levého horního rohu.
41'
Edwin Brito Benítez snižuje střelou o zem z pivota.
41'
Herajt vychytal podstřel Gřese, ale Plzni nevyšel rychlý brejk.
40'
Kopřivnice přišla o míč a Linhart z protiakce zakončil pod břevno.
39'
Chmelík nezpracoval přihrávku do křídla.
39'
Víctor Andres Donoso se při signalizované pasivitě opřel do rány a obstřelil blok. Herajt na ránu ke své levé tyči nedosáhl.
38'
Bukovského rána sražena mimo, hosté stále u míče.
37'
Ignasi Admella Izard a jeho dva zákroky v krátkém sledu! Nejprve proti ráně Škvařila, poté proti zakončení Šindeláře z pivota. Tohle by mohlo Kopřivnici nakopnout.
36'
Patrik Fulnek se prosazuje ranou z kroku ze spojky.
35'
Další zákrok Filipa Herajta a další gól Plzně! Jakub Šindelář navyšuje náskok Talentu na čtyři góly.
35'
Gřesovu ránu pokryl Herajt, který hned našel unikajícího Chmelíka. Proti dlouhé přihrávce vyběhl Admella, ale míč nezachytil a Chmelík měl snadnou práci.
34'
První rána Milana Škvařila v zápase skončila na břevně Admellovy branky.
34'
Kopřivnice po ztrátě rychle vybojovala míč zpět a Hardt uspěl sám proti Herajtovi.
33'
Linhart a jeho třetí střela ve druhé půli, z toho druhý gól.
33'
Douda vystihl dlouhou rozehrávku Kopřivnice, do úniku se díky tomu dostal Chmelík, ale selhal na Admellovi! Západočeši ale zůstávají u míče.
32'
Střelec přešlápl, ale Linhart na druhé straně tentokrát neuspěl.
32'
Linhart vypálil z pravé spojky ke vzdálenější tyči. Admella se natahoval marně.
31'
Petřík propálil Šmída, který na sedmičku zaskočil za Herajta.
31'
Hosté vybojovali sedmičku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:25.
K vidění je zatím velmi ofenzivní a zajímavá házená. Kopřivnice zaskočila domácí v úvodu a dostala se do vedení 3:0, ovšem Západočeši odpověděli pěti góly v řadě. Gól střídal gól a chvíli to vypadalo, že zápas skončí podobnou přestřelkou jako v posledním vzájemném měření (42:35). Poté však několik zákroků předvedl Filip Herajt i hostující střídající gólman Ignasi Admella Izard. Plzeň Kopřivnici odskočila na rozdíl pěti branek, ale hosté v závěru snížili a prohrávají pouze o dva góly.
30'
30'
Parádní akce Kopřivnice v posledních sekundách! Fulnekova skvělá zadovka vysunula Brita Beníteze, který společně se sirénou snižuje na rozdíl dvou gólů.
30'
Admella vychytal také ránu Linharta. Sudí nejprve přisoudil míč Plzni za faul na Šindeláře, ale vzápětí se opravil. U balonu Kopřivnice.
29'
Proskok Marka Bukovského skončil přesnou střelou o zem.
29'
Jakub Douda měl volnou cestu k proskoku a zavěsil pod břevno.
28'
Jan Hanus z pravého křídla se štěstím prostřelil Herajta, který si na míč sáhl.
27'
Na čtvrtý pokus Tonar neuspěl, zakončil vysoko nad branku. Admella povzbuzuje hostující tým.
27'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jakub Ježek).
27'
Šindelář na pivotu faulovaný, sedmička pro Talent.
27'
Bukovský na druhé straně napálil pravou tyč.
26'
Škvařilovu ránu z pravé spojky vytáhli střídající Admella nad branku!
26'
A Kopřivnice sehrála pěknou akci. Jakub Ježek se z levého křídla trefil k bližší tyčce.
26'
Lubomír Veřmiřovský reaguje oddechovým časem.
25'
Plzeň vysunula obranu na 1-5 a Šafránek dělá Kopřivnici problémy. Teď vybojovali Západočeši míč a Chmelík proměňuje únik.
24'
Kroky Petra Linharta.
24'
Kopřivnice v plném počtu, domácí sáhli k oddechovému času.
24'
Herajt se rozchytal, poradil si také s podstřelem Petříka!
24'
Donosovu střelu o zem chytá Herajt. Západočeši sehráli další smrtíci brejk, na jehož konci Chmelík zakončil zprava kolem hlavy Chalupy.
22'
Michal Tonar propálil také střídajícího Žingora.
22'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
22'
Douda při proskoku stažen, přesilovka a sedmička pro Talent.
22'
Technické chyba na obou stranách, u balonu Plzeň.
22'
Pěkná souhra Donosa s Fulnekem, který propálil Herajta z proskoku.
21'
Michal Tonar proměňuje střelou o zem.
21'
Západočeši v plném počtu a Douda vybojoval sedmičku. Hosté ho bránili v brankovišti.
21'
Gřes se uvolnil kolem Škvařila, skvělým zákrokem ho ale vychytal Filip Herajt! Odražený míč poté vybojoval Vinkelhöfer.
20'
Oslabení Plzni zatím vyhovují. Petr Linhart vypálil přes blok k pravé tyči.
19'
Jaromír Petřík proměňuje technickou střelou přes prsty kolem hlavy Herajta.
19'
Další přesilovka a sedmička pro Kopřivnici.
19'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
19'
Herajt si poradil s ranou Gřese, do úniku se dostal Ondřej Šafránek a suverénně ho proměnil. Kopřivnici dnes zatím přesilovky nepomáhají.
18'
Jakub Douda ze střední spojky vypálil do protipohybu Chalupy k pravé tyči.
17'
Pěkná dohrávka hostů do pravého křídla, odkud se trefuje Jan Hanus.
17'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
17'
Donoso se uvolnil k další střele, tentokrát však zakročil Herajt. Plzeň vyrazila do brejku, který proměňuje Režnický.
16'
Linhartovi nevyšla přihrávka na pivota Režnického. Kopřivnice u míče a v plném počtu.
15'
Victor Donoso při signalizované pasivitě dokázal přeskočit domácí blok a neomylně zavěsil do pravého horního rohu!
14'
Druhou sedmičku už Západočeši proměňují. Trefil se Michal Tonar.
14'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt), za sražení Režnického. Navíc sedmička pro Talent.
14'
Jan Gřes vypálil z kroku z pravé spojky přesně k bližší tyči.
13'
Chalupa tentokrát pokryl střelu Šafránka z levého křídla.
13'
Útočný faul Kopřivnice.
12'
Ondřej Šafránek z levého křídla vymetl vzdálenější šibenici.
11'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
11'
Další gól Marka Bukovského, který se protlačil ke střele ze sedmi metrů.
10'
Marek Bukovský z kroku zamířil k pravé tyčce.
9'
Skóre naskakuje rychle, Douda se trefuje z proskoku k levé tyči.
9'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
9'
Vzápětí ale Kopřivnice odpovídá zásluhou Jana Hanuse.
9'
Tomáš Nejdl proskočil na levé straně a přeloboval Chalupu.
9'
Jan Stehlík napálil pouze připraveného Chalupu! Plzeň však zůstane u míče.
8'
Režnický vybojoval sedmičku.
8'
Pěkný proskok a zakončení pod břevno Jana Gřese.
7'
Brito Benítez nezpracoval přihrávku Donosa, Herajt vyslal další přesný pas na unikajícího hráče. Byl jím Chmelík, který propálil Chalupu. Kopřivnice vedla 3:0, ale Talent otáčí skóre pětigólovou šňůrou.
7'
Se slabou střelou Bukovského o zem neměl Herajt problém. Západočeši se snažili zakončit rychle z protiakce, ale Režnický přestřelil.
6'
Donoso z proskoku trefil jen Herajta, na druhé straně sehrál Talent krásnou akci. Nejdl zadovkou posunul míč na Ondřeje Šafránka, který se z levého křídla o zem trefuje.
5'
Douda se posunul na pivota, hosté se k němu stáhli pouze a Douda po pasu Stehlíka srovnává.
5'
Fulnek z levé spojky orazítkoval bližší tyč Herajtovi branky.
4'
Talent v plném počtu.
4'
Další nepřesnost Kopřivnice v přesilovce. Únik proměňuj Jan Chmelík.
4'
Brito Benítez nezpracoval pas na pivota, Herajt poté dlouhou přihrávkou hledal Šmída. Proti pasu vyběhl Chalupa, ale míč nezachytil a Šafránek tak mohl trefit prázdnou branku.
3'
Prorážení Doudy. Plzeň začla s obměněnou sestavou na palubovce a stímto výkonem se dá očekávát, že se to brzy změní a prostor klasicky dostane Michal Tonar nebo Milan Škvařil.
2'
Petřík proměnil sedmičku ranou k pravé tyči. Skvělý start pro Kopřivnici!
2'
2'
Další ztráta Plzně po špatném pasu Doudy, Hanus unikl defenzivě a byl faulován, sedmička pro Kopřivnici.
2'
Technická chyba Plzně a Jan Hanus bez problémů proměňuje rychý brejk.
1'
Gřes našel na pivotu Brita Beníteze, který propálil Herajta.
1'
A Chalupa si hned připisuje skvělý zákrok pravou nohou proti proskoku Tomáše Nejdla!
1'
Západočeši začínají v útoku v sestavě Herajt, Šafránek, Nejdl, Douda, Režnický, Stehlík a Chmelík. V kopřivnické brance Petr Chalupa.
1'
Hráči obou celků nastoupili na palubovku, duel začne za pár okamžiků.

Talent tým Plzeňského kraje: K. Šmíd, Herajt – M. Tonar, Linhart, M. Říha, Kaplan, Chmelík, Bogdanić, M. Škvařil, Šafránek, T. Nejdl, Stehlík, Režnický, Douda, Vinkelhöfer, Šindelář.

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Fulnek, Brito Benítez, Bukovský, Pérez, Petřík, Jan Gřes, Donoso, Ježek, Hardt, D. Zima, Hanus, Jonák, Střelec.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
Vzájemné zápasy:
Plzeň naposledy prohrála s Kopřivnicí v úvodu sezóny 2017/2018, Moravané tehdy zvítězili 28:26. Od té doby však všechny čtyři duely ovládl Talent. V loňské sezóně doma 28:27 a venku 42:35.
Talent tým Plzeňského kraje
Západočeši před sezónou přišli o Srby Ivančeva, Terziće a slovenského pivota Macháče, jejich síla je však stále obrovská. Zejména na spojkách. Na levé Milan Škvařil s Jakubem Doudou, na střední Michal Tonar a na pravé Jan Stehlík s navrátilcem Petrem Linhartem. Ten byl jedinou letní posilou Talentu.
Svěřenci Petra Štochla mají na kontě dvě vítězství. V prvním kole si poradili Hranicemi po boji 26:23. V oslabeném Zubří ale dominovali a došli si pro dva body za výhru 32:26.
KH ISMM Kopřivnice
Kopřivnice patří mezi silnější týmy STRABAG Rail Extraligy. Do týmu zapojuje cizince, v minulé sezóně Viktora Donosa nebo Edwina Brita Beníteze. Letos brankáře se zkušenostmi z Barcelony Ignasiho Admellu Izarda nebo spojku Diega Antonia Péreze.
V prvním kole ale Moravané překvapivě padli ve Frýdku-Místku 28:29. Naposledy však přehráli posílené Brno před vlastními fanoušky 30:25.
Přeji krásné nedělní dopoledne, vítejte u duelu 3. kola STRABAG Rail Extraligy, ve kterém Talent tým Plzeňského kraje vyzve KH ISMM Kopřivnice. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.