Srbsko - Dánsko | ONLINE | 2.8.2012 20:30 | OH - házená 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Dánsko si připisuje třetí těsné vítězství, Srbové už mají naopak stejný počet porážek. Příjemný zbytek večera z Londýna. (25:26)
60
Konec zápasu. (25:26)
60
Čutura ještě v poslední vteřině snížil, ale už je konec. (25:26)
60
Je hotovo! Lindberg osm vteřin před koncem trefuje z křídla! (24:26)
60
Tentokrát si ještě oddechový čas vyžádal dánský kouč. Jeho svěřenci musí v následujícím útoku vstřelit gól. Jednadvacet vteřin do konce. (24:25)
60
To jsou věci! Do konce zbývá 45 vteřin, ale Ilič se trefil ze spojky a oslabení Srbové ještě žijí. (24:25)
60
Veselin Vukovič ještě cítí šanci. Necelou minutu před koncem si bere time-out. Dánsko hraje závěr zápasu hodně ležérně. (23:25)
60
Pozor, neuspěl ani Hansen v útoku! (23:25)
59
Stankovič střílí první srbský gól z křídla v zápase! Tak že by ještě drama? (23:25)
59
Lindberg z pravého křídla neúspěšný. Stanič teď doslova čaruje. (22:25)
59
Dánsko si hraje s míčem v útoku, je hotovo. Manoljovič navíc dostává ještě dvouminutový trest. (22:25)
58
Speelberg prorážel! Ale na druhé straně neuspěl ani Manoljovič. (22:25)
58
Ilič fauloval Sondergaarda, Dánsko zůstane v útoku. (22:25)
57
Sondergaard navíc dostává dvě minuty. (22:25)
57
Pozor! Stanič v oslabení vycyhtal jasnou šanci Knudsena a vzápětí se prosadil v úniku Čutura. (22:25)
57
Dvě minuty pro Nikčeviče, Dánsko si navíc v závěru zápasu ještě zahraje přesilovou hru. (21:25)
56
Hodně sporný gól Čutury, míč byl za čárou jen velmi těsně! (21:25)
55
Je definitivně rozhodnuto. Při signalizované pasivitě napřáhl Sondergaard a o vítězi zápasu už pět minut před koncem nemůže být pochyb. (20:25)
55
Fantastický zákrok Staniče proti Knudsenovi! Jenže Dánsko zůstane u míče. (20:24)
54
Teď ale ze spojky napřáhl Ilič a propálil vše, co mu stálo v cestě. (20:24)
54
Speelberg udělal kroky, ale Srbům utíká čas závratnou rychlostí. (19:24)
53
Srbům ale byla v útoku odpískána pasivita. (19:24)
53
Marcussena tentokrát vychytal Stanič. (19:24)
52
Osm a půl minuty před koncem si Dánové berou time-out. (19:24)
52
Hansen tentokrát neuspěl, ale bylo to s tečí. Seveřané setrvají v útoku. (19:24)
52
Dánové šikovně drží vepředu míč a nechají běžet čas. (19:24)
51
Srbové se sice snadno dostávají do rychlých protiútoků, ale neproměňují všechny. Teď byl ale úspěšný Toskič. (19:24)
51
Už je to asi všechno jasné! Marcussen napřáhl z deseti metrů a trefil přesně. (18:24)
50
Neuvěřitelné, co teď Srbové opět v útoku zazdili! Stankovič byl po rychlém útoku úplně sám před Landinem, ale ten ho skvěle vychytal. (18:23)
49
Toskič sice na pozici pivota měl problém se zpracováním, nakonec ale dostal míč za Landina. (18:23)
49
Nádherná akce přihrávajícího Hansena a zakončujícího Knudsena! (17:23)
48
Vujin opět neúspěšný! Tentokrát orazítkoval pravou tyč. (17:22)
48
Nikčevič trefil tyč, ale Srbové budou přesto zahrávat sedmičku. (17:22)
48
Hansen ji s přehledem využívá, to už se Srby vypadá hodně nevesele... (17:22)
47
Toskič ale podržel Marcussena a dostává od sudích zaslouženou dvojku. (17:21)
47
Nicméně vyšel ten postupný! Manoljovič vzal odpovědnost na sebe a prosadil se. (17:21)
46
Teď ale Srbové mohli dopředu, rychlý útok ale nevyšel. (16:21)
46
Repríza letošního finále mistrovství Evropy zatím vypadá lépe pro Dány. (16:21)
45
Prorážení z dílny Vujina. (16:21)
45
Srbský time-out. (16:21)
45
Nedáš dostaneš. Srbové sice získali míč, ale zakončili nepřesně, a tak se ho zhostil Hansen, který excelentní přihrávkou vybídl k brance Eggerta Jensena. (16:21)
44
A tak se na druhé straně prosadil Toskič! (16:20)
43
Marcussen mířil na opačné straně do tyče. (15:20)
43
Vujin ale sedmičku neproměnil, srbská mizérie v útoku trvá i nadále. (15:20)
43
Vujin si hledal místo ke střelbě a vybojoval nakonec sedmičku. (15:20)
42
Knudsen z jasné šance nepřekonal srbského náhradníka Marijanace. (15:20)
41
Vujina vychytal vynikající dánský brankář Clandin. (15:20)
40
Hansen hraje fenomenální zápas! Střílí totiž už šestý gól a Dánsko vede o pět branek! (15:20)
40
Byla signalizována pasivní hra, ale Ilič netrefil branku. (15:19)
39
No, tak se nám s góly roztrhl pytel, tentokrát se trefil Hansen. (15:19)
38
Vučkovič ale z pozice pivota mířil přesně, gól Srbů v oslabení. (15:18)
38
Sondergaard přesilovku okamžitě využívá. Rychlá akce Dánů. (14:18)
37
Beljanskij podruhé v krátkém časovém sledu inkasoval dvě minuty. (14:17)
37
Chybu Dánů v rozehrávce trestá z rychlého protiútoku Vukčevič. (14:17)
37
Srbové jsou už opět kompletní. (13:17)
36
Vujin trefuej sedmičku, nikdo ze spoluhráčů se k němu ale nemůže přidat. (13:17)
36
Srbům se v útoku opravdu nedaří. Za posledních pětadvacet minut vstřelili jen čtyři góly. (12:17)
35
Hansen krásně uvolnil Eggerta Jensena, ten s přehledem proměnil. (12:17)
34
Jako první využil početní převahu Lindberg. (12:16)
34
Beljanskij dostává dvě minuty, Srbsko bude hrát pouze v pěti. (12:15)
33
Sondergaard proměňuej rychlý útok a vrací Dánsku tříbrankový náskok. (12:15)
32
Srbský prapor zatím stále drží Vujin, Srbové se dotahují na dvě branky. (12:14)
31
Dánové pokračují ve velkém stylu! Sondergaard se prosazuje jen dvanáct vteřin po znovuzahájení zápasu. (11:14)
31
Začal druhý poločas. (11:13)
(11:13)
30
První poločas skončil. (11:13)
30
Jenže seveřané mají Eggerta Jensena, který sedmičky proměňuje velmi hladce. (11:13)
29
Tak přece jen Ilič ještě před poločasem dokázal snížit. (11:12)
29
Srbsko se teď doslova neuvěřitelně trápí v útoku! Další gól Dánů přidává Marcussen. Favorit se začíná prosazovat. (10:12)
27
A Dánsko poprvé v utkání vede! Tentokrát se prosadil ze své oblíbené pozice ze spojky Sondergaard. (10:11)
25
Eggert Jensen je ze sedmiček téměř neomylný. Další jeho gól. (10:10)
23
Hraje se nahoru, delší pasáž bez gólu ukončuje Hansen. (10:9)
22
Vujin proměnil sedmičku a Srbsko opět vede o dva góly. (10:8)
20
Další neúspěch balkánského celku v útoku, Sondergaard je naopak na druhé straně úspěšný a Dánsko už ztrácí jen jedinou branku. (9:8)
19
Srbskou ztrátu míče potrestal z brejku pohotový Hansen. (9:7)
18
Nakonec se s trochou štěsatí prosadil Vujin! (9:6)
16
Už relativně dlouho čekáme na branku, Dánové se výrazně zlepšili v obraně a už nepouští Srby ke snadným gólům. (8:6)
14
Jensen zamířil z pravého křídla přesně. (8:6)
13
Tak konečně úspěch Dánů v defenzivě! Následuje sedmička, kterou proměnil Jensen. (8:5)
12
Jenže Srbové jsou zatím v útoku téměř neomylní! Další jejich rbanku přidal Vujin. Dánové si zatím počínají v obraně dost bezradně. (8:4)
11
Jenže prakticky hned z rozehrávky se prosazuje Knudsen. (7:4)
10
Beljanskij teď s trochou štěstí překonal dánského gólmana! (7:3)
10
Přesná střela dánského kanonýra Hansena. (6:3)
9
Dánové reagují oddechovým časem. (6:2)
9
Přesná střela Vujina z nějakých devíti metrů! (6:2)
8
Srbové teď dokázali skvěle uvolnit Beljanského, který s přehledem skóroval. (5:2)
6
Na druhé straně se dokázal prosadit opakovanou střelou Hansen. (4:1)
5
Jenže Dánům se zatím absolutně nedaří v obranné činnosti. Vujin si připisuje další snadný gól. (4:1)
5
Lindberg se prosazuje z pravého křídla. (3:1)
4
Skvělý start Srbů! Další branku přidává z pivota Ilič. (3:0)
3
A opět v akci Momir Ilič. Srbům se teď podařilo ubránit dva útoky a Ilič z brejku trestá. (1:0)