Piráti děkuji svým fanouškům za podporu, kterých do Boleslavi dorazil hojný počet.
Z mé strany je to dnes vše, gratuluji hostům k postupu do naší nejvyšší hokejové soutěže, dnešní vítězství bylo zasloužené, domácím rozhodně chybělo štěstí.
Na straně hostí se bujaře slaví, na domácích je znát obrovské zklamání. Přesto se oba celky zdraví, na ledě probíhá děkovačka.
Zásahy brankářů ve třetí třetině: Milan Řehoř - 10 zásahů (celkem 35) Jaroslav Hübl - 7 zásahů (celkem 23)
60:00
59:46
Hosté si vyžádali oddechový čas.
59:46
Ještě jednou vyloučení, Zdeněk Bahenský vyloučen za sekání.
59:45
Hosté hrají v plném počtu, zároveň je ohlášen ofsajd.
59:17
Pirátský kotel je na nohou a skanduje s rukamana nad hlavou.
59:05
Piráti vyhazují puk ze své třetiny.
58:20
Boleslav hraje bez brankáře.
58:01
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:46
Petr Macháček dostává 2 minuty za úmyslné vyhození kotouče.
57:13
Hruškova dělovka z mezikruží, Hübl střelu pokryl a bleskově rozehrává.
55:08
Chomutov jen vyhazuje puky ze třetiny a úzkostlivě brání svůj náskok.
54:09
Beňovič nahrál do jízdy rozjetému Mikulíkovi, ten trefuje jen hrazení.
53:23
Vhazování po Řehořově levici.
52:54
Šest hráčů v bráně! Balaštík zkoušel propasírovat puk skrz Řehoře, bez úspěchu. Poté se do brány natlačili všichni přijíždějící a rozhodčí museli přerušit hru.
51:25
Bahenský ve velké šanci. Chomutovský obránce si lehl do jeho střely a zabránil mu skórovat.
50:52
Chomutov teď šel na Hübla ve třech, Boleslav ve dvou bránila, střelu Zdeňka Ondřeje Hübl zlikvidoval.
50:20
Diviš prudkou střelou trefuje Hüblovy betony.
48:45
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Tak Boleslav se přecijen dočkala snížení! Kanaďan Gordon BALDWIN vlévá Boleslavi krev do žil, když nepříliš výraznou střelou vymetl růžek Řehořovy brány.
48:20
Baldwinova tvrdá střela od modré.
48:09
Mikulíkova střela minula Řehořovu klec a od mantinelu se odrazila na druhou stranu, Řehoř vyjel z brány a raději puk přikryl. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
47:47
Hübl se teď blýskl skvělým zákrokem, když lapačkou vychytal ostrou střelu Milana Krafta.
47:05
Chomutov hraje uvolněnější hokej, pokud drží puk na holích, kličkuje s ním a okrádá tak Boleslav o cenné vteřiny času.
45:57
Boleslavi se nedaří rozhrát a dostat se i s pukem do útočného pásma.
Dnešní utkání sleduje 4110 diváků.
44:08
Zdeněk Bahenský přebruslil dva chomutovské obránce a z téměř nulového úhlu střílel, už se zdálo, že Řehoř střelu chytil, ale propadla mu výstrojí a jen o milimetr minula prázdnou klec!
43:30
Filip Seman mohl tečovat vyražený puk, ale netrefil jej.
42:56
Na trestné lavici sedí Václav Drábek, který je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
42:44
Myslím, že Boleslav měla jiné představy o vývoji začátku této třetiny, hostující kotel je v laufu.
41:29
Piráti právě vstřelili branku! Bleskově využitá přesilovka hostí! Již po jedenácti vteřinách v útočném pásmu se přesně trefuje Richard DIVIŠ a Piráti jsou téměř jednou nohou ve vytoužené extralize.
41:18
Na trestnou lavici odjíždí Andrej Podkonický, který je vyloučen za podražení.
40:58
Chomutovští v akci dva na jednoho, Hruška střílel, Procházka na dorážku už nedosáhl.
40:35
Boleslav ve zbývající přesilovce nic velkého nevymyslela a hosté už jsou v plném počtu.
40:01
Další dvacetiminutovka nabídla hned dvě branky, jen jedna z nich ale byla uznána. Nejprve se trefili Boleslavští, konkrétně Jaroslav Balaštík, ale jeho gól nemohl být uznán, jelikož byl dosažen nohou. Na druhé straně slavili přesný zásah Piráti, kdy přesně mířil David Hruška. Piráti tedy vedou na boleslavském ledě už 3:1 a mají nakročeno do extraligové smetánky. Pokud se ale podíváte na poměr střel ve druhé části hry, Boleslav si chce své působení v extralize uhájit. Uvidíme, co tedy svěřenci trenérské dvojice Novák - Hiadlovský vymyslí, a co nám Mladoboleslavští předvedou ve třetí třetině, která začně přibližně v 19:24.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: Milan Řehoř - 16 zásahů Jaroslav Hübl - 9 zásahů
40:00
39:32
Nouza nastřelil před bránu, tam nikdo na dorážku nebyl.
39:06
Balaštík netrefil nabízenou teč.
38:33
Řehoř neměl puk pod kontrolou a Jaroslav Mrázek sevřel puk do své rukavice, když i ležící blokoval prostor v brankovišti a míří na trestnou lavici za zdržování hry.
37:54
Zřejmě jí to ale dnes není přáno, David Stieler, který střílel z levého kruhu, ani Zdeněk Bahenský, který si najel až před Řehoře, vytoužený gól domácímu celku nevstřelili.
37:21
Boleslav je hodně nervózní, vstřelená branka by ji zřejmě trochu uklidnila. Uvidíme, co domácí vymyslí dál.
37:10
Hodně ostrá střela Podkonického do brány neproklouzla.
36:33
Boris Žabka je potrestán osobním trestem, zřejmě mu povolily nervy a u střídaček zlomil hokejku.
36:33
Po dohrávce u mantinelu zůstal na ledě ležet Pabiška, za pomoci spoluhráčů a zdravotníků se zvedá z ledu a putuje na střídačku.
36:20
Balaštík mohl snížit, ale pokud netrefí bránu, nemůže Boleslav uspět a snížit pro ni nepříznivý stav.
36:01
Po Mozíkově přihrávce to zkouší Výborný.
35:35
O puk ale přichází, a tak musí začít znovu.
35:17
Boleslav kombinuje v pásmu.
35:05
Uvidíme, co Boleslav v této přesilovce vymyslí.
35:05
Milan Procházka odchází po podražení Davida Výborného na trestnou lavici.
34:02
Po tlaku domácího celku se před Řehořem strhla menší potyčka, za ni jsou vyloučeni Andrej Podkonický a Lukáš Pulpán - oba za hrubost.
33:28
Boleslavským puk utíká a Chomutov hraje v plném počtu.
32:45
Do Mozíkovy střely se obětavě položil chomutovský obránce.
32:20
Jiránek posílal puk na teč, Chomutov skvěle brání.
32:11
Milan Mikulík se dostal k odraženému kotouči, byl u něj ale až příliš blízko, nezpracoval jej a do poloodkryté klece puk nedopravil.
31:35
Rýglovu střelu od modré Řehoř dobře viděl.
31:27
Na trestnou lavici míří chomutovský Filip Seman za držení.
30:12
Piráti právě vstřelili branku! Teď už se ale Chomutovští nemýlili. Po Ruttově nahrávce se David HRUŠKA trefuje přesnou střelou pod víko a dává Pirátům dvoubrankový náskok.
30:01
Chomutovská akce tři na dva, Kraftova střela mířila mimo.
29:29
Kraft dlouho míchal pukem ve slibné pozici, nikdo z domácích k němu nesjížděl, zřejmě čekali, co Kraft udělá. Ten nakonec vystřelil, Hübl puk schoval pod lapačku.
27:46
Pabiška ve slibné šanci! Sjel si s pukem po pravé straně a z kruhu vystřelil, dostal se ještě k dorážce, ale ani tu za Řehořova záda nedopravil.
26:50
Teď je puk znovu v pásmu Boleslavi, bojuje se o něj za bránou.
26:20
Rýgl pálil, Řehoř jen vyráží.
25:53
Na druhé straně Mikulík v krásné šanci, při pokusu o střelu mu ale chomutovský obránce vyrazil puk.
25:44
Zdeněk Ondřej zavezl puk do útočného pásma a ještě se mu podařilo vystřelit, Hübl puk vyrazil a ihned jej poslal mimo brankoviště.
25:10
Hra se odehrává v pásmu domácího celku, ale o puk se stále bojuje v rohu nebo u mantinelu.
23:29
Na druhé straně se do útoku hnal David Hruška, který těsně minul boleslavskou klec.
22:25
Řehoř si vyjel pro puk až do rohu a nebyl ve bráně, toho mohl využít Balaštík se Žabkou, ale ti se k puku nedostali včas, aby jej srazili do prázdné brány.
22:12
Vyloučen hráč Pirátů David Havíř na 2 minuty za držení hole.
22:12
Branka nemůže být uznána, protože byla dosažena kopnutím.
22:12
Po Balaštíkově teči se prohlíží záznam videa.
22:03
Balaštíkova střela těsně minula Řehořovu klec.
20:55
Chomutov je nastěhovaný v pásmu a snaží se dostat se před Hübla, obránci Boleslavi ale drží pokusy hostí na uzdě.
20:15
Mikulík nejprve nastřelil puk od modré, ten se mu odrazil od mantinelu znovu na hůl, a tak jej nasměroval znovu na Řehoře, ten jeho pokus vytěsnil.
20:01
Máme za sebou první třetinu dnešního posledního barážového klání. Chomutov skvěle brání a dostává se zároveň velmi snadno do třetiny domácích, kde hrozí z rychlých brejků. Domácí se tlačí do pásma, ale na chomutovského Řehoře vyzráli zatím jen jedenkrát. Uvidíme, co nám přinesou další minuty zápasu. Pokračování v podobě druhé třetiny začne přibližně v 18:26.
Zásahy brankářů v první třetině: Milan Řehoř - 9 zásahů Jaroslav Hübl - 7 zásahů
20:00
18:46
Rozhodčí rozpažil, takže Sikora branku nevstřelil, pokračuje 40vteřinová přesilovka domácího celku.
18:37
Marek Sikora měl na holi gól a bude se prohlížet video, jelikož Sikora orazítkoval tyč Hüblovy brány a rozhodčí si nejsou jistí, zda puk neskončil již za brankovou čárou.
17:49
A znovu Bahenský, Nouza vybojoval puk za bránou a poslal jej právě Bahenskému, ten si ho ale nestačil zpracovat, byl blokován soupeřem.
17:32
Bahenský teď nepříjemně vystřelil na Řehoře, ten si nebyl zákrokem vůbec jistý. Boleslav je ve čtyřech v pásmu Chomutova.
17:26
A síly na ledě jsou vyrovnány. Lukáš Pulpán si jde za sekání také posedět na trestnou lavici.
17:11
Boleslav je pod tlakem, Pulpán několikrát nepříjemně vystřelil na Hübla.
16:45
Boleslav půjde do čtyřech, Roman Tomas si odsedí dvouminutový trest za nedovolené bránění.
16:05
15:29
Pabiška ani Chaloupka nedokázali dorazit puk za chomutovského strážce branky, ačkoli ten byl evidentně úplně rozhozený.
14:54
Boleslav už kombinuje v pásmu, Žabkův projektyl z modré jen prosvištěl vedle levé tyče Řehořovy brány.
14:35
Chomutovs zahnal Boleslav až za svou bránu a domácí musí znovu rozehrát.
14:02
Po pěkné kombinaci domácích si jde na dvě minuty posedět chomutovský Hřebejk na 2 minuty za nedovolené bránění.
13:40
Mikulík si po vhazování povyjel s kotoučem rovnou před Řehoře, ale přestřelil klec.
13:31
Bahenský mířil k pravé tyči chomutovské brány, Řehoř byl pozorný.
13:11
Václav Drábek střílel ihned po vyhraném vhazování, Mikulík byl před bránou dobře blokován, takže tečovat puk nemohl.
12:54
Zdeněk Bahenský prošel s kotoučem až do pásma, poté byl odpískán offsajd.
11:03
Piráti právě vstřelili branku! Chomutov využívá svou přesilovku. Nejdříve se mu vůbec nedařilo dostat se do pásma, ale po úspěšném přechodu se hosté usadili před Hüblem, rozložili si obranu domácích a David HAVÍŘ měl po přihráce od Davida Hrušky úplně odkrytou klec.
10:15
Hodně nepříjemná střela Pulpána. Hübl na ni vůbec neviděl.
09:54
Bolelavský Rýgl vyloučen na 2 minuty za držení.
09:17
Hraje se ve středním pásmu.
08:32
Řehoř raději schoval kotouč, který k němu doklouzal, pod lapačku a vhazuje se po jeho levé ruce.
08:07
Hraje se v útočném pásmu hostí, ale Chomutov se ke střele zatím nedostal.
07:23
Boleslav v plném počtu.
06:33
A mohlo to být 2:1 pro hosty! Kraft nastřelil bránu, Hübl jen vyrazil a Jíra mohl dorážet do úplně odkryté klece, naštěstí byl boleslavský obránce pohotovější a puk poslal mimo bránu.
05:58
Balaštík a Goertzen teď trochu potrápili hosty, když si ve vlastním oslabení dvakrát vystřelili na Řehoře.
05:24
Vyloučen hráč Boleslavi Boris Žabka za hákování.
04:46
Piráti právě vstřelili branku! A téměř z otočky tu máme vyrovnáno! Nenápadná akce hostujícího celku. Lukáš ENDÁL jen přešel do útočného pásma a ihned od modré pálil a přesnou střelou nedal Hüblovi šanci.
04:33
Mikulíkovu střelu Řehoř schoval ve výstroji.
04:10
Bahenský v krásné šanci, chomutovský Mrázek jej však dobruslil včas a zabránil samostatnému nájezdu.
03:43
Mrázek ihned po vhazování vyhrál puk a nastřelil boční síť Hüblovy brány.
02:51
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! A máme tu první branku tohoto barážového duelu! A nejspíš hodně nečekanou. Milan MIKULÍK jen nahazoval puk na bránu a Řehořovi puk propadl výstrojí a doskákal za brankovou čáru.
02:30
Tomas se zkoušel propasírovat před Řehoře, ale Chomutov mu to nedovolil.
01:46
Pulpán poprvé za Chomutovské se dostal ke střele, jeho střela ale postrádala sílu.
01:20
U kotouče jsou Boleslavští, kteří zkoušejí kombinovat za bránou.
00:26
Nouza zkoušel dobruslit nahozený kotouč, chomutovský obránce byl rychlejší.
00:01
Oba celky již nastupují na led, bitva o extraligovou příslušnost může vypuknout.
Hala se pomalu plní zeleno-bílými a modro-bílými fanoušky, kteří jsou vyzbrojeni a odhodláni svůj tým tlačit k vítězství až do samého konce. Nemusím zřejmě nijak připomínat, jak je dnešní utkání důležité. Tým, který dnes prohraje, se propadne do prvoligových vod, vítěz bere Extraligu. Šance na vítězství jsou naprosto vyrovnané, stav celé barážové série je 3:3.
Příjemný podvečer z mladoboleslavské ŠKO-ENERGO arény. Vítám Vás na online přenosu 7.barážového utkání mezi domácím týmem Bruslařů a severočeskými Piráty z Chomutova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.