Je konec. První semifinálové klání je minulostí. Liberečtí tak mohou slavit a ujali se vedení v sérii. Nejlepším hráčem Pardubic se stává Tomáš Zohorna, za hosty toto ocenění přebírá Lukáš Vantuch. To je ode mne pro tuto chvíli z Pardubic vše, přeji příjemný zbytek večera.
60:00
59:55
Pardubice jsou vepředu a měly ještě dvě šance! Nejprve mířil do Pince Jan Kolář I, posléze netrefil prázdnou klec Radovan Somík.
59:22
Pardubická střídačka si vyžádala oddechový čas.
59:22
Ještě jednou se bude vylučovat. Na trestnou lavici míří Tomáš Urban, jenž podrazil protihráče.
58:43
Aleš Píša vypálil od modré čáry. Jeho rána byla sice zblokována, přesto byla nebezpečná. Kotouč nakonec skončil těsně mimo klec Liberce!
58:04
Pardubice své oslabení přečkaly a jsou v kompletním složení.
57:18
I ve vlastním oslabení se Východočeši snaží se stavem ještě něco udělat. Jan Starý už byl na ledě dlouho, přesto dokázal najít zbytky sil a vystřelil. Jeho rána mířila nad branku Marka Pince.
57:00
Dnešnímu utkání v Pardubicích přihlíží 9487 diváků.
56:26
Pardubicím se podařilo vyhodit, Liberec to však příliš trápit nemusí.
56:04
Na nějaký závěrečný tlak v podání Pardubic už to nevypadá. Na trestnou lavici totiž míří domácí Aleš Píša, jenž si vysloužil dvě minuty za podražení.
55:13
Liberec si hlídá dvoubrankové vedení, pardubické akce zastavuje v jejich zárodku.
54:44
Liberecký kapitán je zpátky na ledové ploše.
54:29
Pardubice se jen ztuha dostávají do pásma, těsná obrana hostí jim dělá veliké těžkosti.
54:00
Liberec se opět dostal z pásma, Aleš Píša placírkou nezasáhl kotouč.
53:47
Jan Starý nahazoval od modré čáry, gólman Pinc si však našel kotouč ve vyrážečce, kterou obratně vytasil.
53:00
Libereckým se ale podařilo vyhodit a domácí musí od své branky.
52:44
Petr Nedvěd oslabí svůj celek, když dostává dvě minuty za sekání. Dokáží Pardubice opět srovnat krok se soupeřem?
52:36
Václav Kočí napřáhl od modré čáry, stadionem to jen zašumělo. Puk ale v brance neskončil.
52:26
Martin Bartek se o to pokoušel. Vybruslil si od pravého mantinelu mezi kruhy, odkud vytáhl střelu zápěstím, ta zaplula přímo do výstroje Marka Pince.
51:52
Co na to Pardubice? Ty jsou ochromeny. Podaří se jim se stavem zápasu ještě něco udělat?
51:04
Liberec právě vstřelil branku!Typické pro dnešní zápas! Hosté udeřili zrovna, když to nikdo nečekal. V signalizované výhodě se trefil opět JAROSLAV KUDRNA a zkompletoval tak svůj hattrick! Kudrna totiž naslepo vystřelil a kotouč se odrazil od nohy Vladimíra Sičáka přímo za záda Salfického. Asistence: Jan Víšek, Petr Nedvěd.
50:45
Liberec oslabení přečkal a je v plném počtu.
50:30
Pardubicím se však nyní rozehrávka rozhodně nevyvedla. Při zakládání útoku se provinily zakázaným uvolněním.
49:57
Domácí tým svírá hosty, ale ti zatím odolávají. Teď se jim podařilo vyhodit přes všechny čáry.
49:34
Jan Kolář I se snažil tečovat nahození od modré čáry, nakonec ale neúspěšně.
49:10
Liberečtí nadvakrát vyhazují. Pardubice tedy musí začínat od své klece.
48:45
Domácí si zahrají přesilovku. Za držení hole se za katr poroučí Jan Víšek.
48:02
I Severočeši se nechtějí nechat zahanbit. Jaroslav Kudrna se málem probil do slibné příležitosti, Pardubičtí to ale nakonec přečkali bez úhony.
47:32
Pardubičtí se sice snaží bruslit v útočném pásmu, ale všemu chybí to nejdůležitější – střelba.
46:52
Nyní již se pokračuje v pěti na každé straně. Odhodlají se Pardubice k nějakému většímu tlaku?
46:44
Zohorna nalil Cetkovskému, který vypálil z druhé vlny. Puk však mířil mimo tři tyče liberecké branky.
46:25
Hra ve čtyřech nepřináší moc slibných šancí. Nyní se puk ocitl mimo mantinely a vhazovat se bude ve střední třetině.
45:23
Jiří Moravec zkoušel štěstí střelou po zemi. Puk se ještě odrazil od jednoho domácího a hráče a zamířil jen o kousek mimo branku, kterou hájí Dušan Salfický.
44:52
Bude se vylučovat na každé straně po jednom kousku. Za domácí si půjde odpočinout Jan Kolář I, jenž dostává dvě minuty za hrubost. Sekání se dopustil i liberecký Jaroslav Kudrna. Domácí fanoušci však nejsou s rozdělením trestů spokojeni. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
44:52
Před pardubickou brankou se strhla mela. Hráči do sebe nekompromisně jdou, tato situace se neobejde bez trestů.
44:49
Po poslední brance se hra znovu uklidnila. Oba týmy si jsou vědomi, že je stále vše otevřené a může se stát cokoliv.
44:10
Jan Starý se vydal dopředu, kde před ním stála hradba těl v bílém, a proto neměl tento dravý útočník šanci na úspěch.
43:46
Liberec se na chvíli usadil vepředu, pardubičtí zadáci jsou však proti tomu, aby Tygři znovu utekli na rozdíl dvou branek.
43:19
Pardubice vyhazují na zakázané uvolnění, vhazovat se tedy logicky bude po boku Salfického.
42:32
Znovu aktivní duo Zohorna – Rákos. Prvně jmenovaný přistrčil opět Rákosovi, jenž pálil v nouzi a kotouč skončil na zadním mantinelu.
41:42
Kolář našel volného Sičáka, který mohl střílet. Celá situace ho ale asi překvapila, a proto nevypálil. Výrazně se také začíná probouzet pardubické publikum.
41:22
Pardubičtí jsou při chuti. Nyní horlivě krouží v útočné třetině, odolá Liberec?
40:44
Pardubice právě vstřelily branku!Drama pokračuje! Pardubice dokázaly snížit na rozdíl jedné branky! Vskutku zajímavý gól, který si Pinc za rámeček rozhodně nedá. Rákos přistrčil do tandemu TOMÁŠI ZOHORNOVI, jenž to prostě zkusil. Jeho střela zápěstím doputovala přímo do horního růžku Pincovy klece. Asistence: Daniel Rákos, Václav Kočí.
40:27
Východočeši se tlačí dopředu. Jan Starý nahodil od modré čáry, za pukem však nikdo z červených nevystartoval.
40:01
Vše je připraveno k zahájení poslední části. Jaký obraz uvidíme?
Už už to vypadalo, že se domácím podaří vyrovnat, stal se však naprostý opak. Po závěrečném tlaku Východočechů opět udeřili Tygři z Liberce! Těsně před sirénou se totiž dostali znovu do dvoubrankového vedení. Svěřenci trenérů Hynka a Lubiny to tak budou mít ve třetí části hodně těžké, dokáží s nepříznivým stavem ještě něco udělat? Poslední dějství startuje přibližně v 20:09.
40:00
39:46
Dušan Salfický vyjel ze svého brankoviště a nadělal tak vrásky všem přítomným. Nakonec ale dokázal puk zalehnout.
39:27
Liberec právě vstřelil branku!Tak to je důležitý moment, Liberec opět dává gól do šatny, tentokrát zakončil rychlou akci LUKÁŠ VANTUCH. Ten se po rychlém úniku dostal do zakončení bekhendem, trefil se přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Jan Víšek a Martin Čakajík.
38:55
Liberec je v pěti hráčích.
37:42
Tygři se zatím úspěšně brání.
37:19
Další velká šance! Jan Kolář I stál sám před Pincem, brankář hostí ležel na ledě, ale pardubický útočník nezamířil na místo určení!
36:55
Bude se znovu vylučovat. Martin Čakajík vystřelil puk ze své obranné třetiny mimo hřiště a dostává dvě minuty. Vyrovnají Pardubice?
36:04
Milan Bartovič chce rychle odpovědět. Jeho pokus ale nebyl tak přesný, aby mohl ohrozit domácí klec.
35:38
Pardubice právě vstřelily branku!A už je to jen o jednu branku! Takřka ze stejné pozice, jako v sedmém zápase proti Vítkovicím, se trefil DANIEL RÁKOS. Tentokrát to však bylo na opačné straně. Rákos si nabruslil do útočné pásma, nad ničím nelamentoval a vytáhl ze svého repertoáru doslova nechytatelnou ránu! Pinc nestihl zareagovat. Asistence: Tomáš Zohorna.
35:35
Oba týmy jsou již v plném počtu.
34:58
Pardubice znovu propadly a Severočeši se hnali do přečíslení. Vladimír Roth však nevyřešil situaci moc dobře a puk skončil na hokejkách domácích.
34:38
Puk se ocitl mimo vymezenou plochu, vhazovat se bude v pásmu Libereckých.
33:55
No a Liberec mohl udeřit počtvrté! Milan Bartovič vydoloval puk u mantinelu, ihned jej poslal na Marka Trončinského, jenž se snažil překonat Salfického bekhednovou kličkou. Svou akci ale nedokázal dotáhnout do zdárného konce.
33:31
Poměr sil na ledě se však vyrovná. Za Pardubice již usedá Vladimír Sičák, jeho hůl se totiž ocitla moc vysoko, za což je také potrestán.
33:22
Liberečtí se budou muset bránit. Popřemýšlet k trestoměřičům půjde Michal Bulíř, jenž dostává menší trest za hákování.
32:57
Utkání v této chvíli příliš hokejovosti nepobírá. Oba týmy si spíše vyměňují puk a do žádných větších šancí se nedostávají.
32:26
Jan Starý jen tak plácl do puku, ten se prapodivně odrazil, nakonec ale na Marka Pince nesměřoval.
32:02
A ještě jeden ofsajd.
31:37
Teď čárový arbitr přistihl domácí hokejisty v ofsajdu. Hra se tak opět přerušuje.
31:20
Další akce Pardubic ztroskotala již v zárodku. Markovič totiž nedokázal přesně najít někoho ze svých spoluhráčů.
30:44
Domácí opět špatně rozehráli a ke střele se z druhé vlny dostal Michal Bárta. Jeho tvrdý projektil nakonec ukryl do své moci pardubický brankář.
30:04
Cetkovský šikovně nahazoval před Pince, kde se nacházel Tomáš Zohorna. Druhý jmenovaný hráč jen tak tak netrefil puk!
29:24
Ač se Jan Kolář I snažil dostihnout utíkající kotouč, nestihl to. Sudí tedy ukazují, že se jedná o zakázané uvolnění.
28:49
Pardubice jsou teď aktivnějším týmem. Aleš Píša se vydal na útočnou štaci, dostal se až za branku, kde ale neměl dostatek sil na to, aby něco vymyslel.
28:23
Střela v podání Václava Kočího také neznamenala nějaké výraznější nebezpečí. Marek Pinc měl dobrý výhled pokus bezproblémově zneškodnil.
27:42
Jan Starý z nouze nahodil na Marka Pince. Ten kotouč raději ukryl do své moci.
26:57
Liberec se srdnatě bránil a nakonec svou početní výhodu přečkal bez gólové újmy. Hraje se v pěti na obou stranách.
26:42
Až teď se podařilo Tygrům vyhodit.
26:34
Tak to byly perné chvilky! Pardubice zamkly svého soka a nedaly tutovou šanci! Nejdříve se kotouč povaloval před ležícím Pincem, ani jeden z hráčů domácího celku ale nedokázal zakončit. Pak se černá pryž dostala k Radovanu Somíkovi, před nímž stála zcela odkrytá branka! Somík však ve vyložené šanci selhal a přestřelil libereckou svatyni!
24:57
Teď již avizovaný trest. Za katr usedá Lukáš Vantuch, který dostává dvě minuty za sekání.
24:55
Pak se sám na Pince řítil Tomáš Zohorna. Pardubický útočník sice zakončil, ale při svém úniku byl faulován. Domácí tým si zahraje početní výhodu.
24:30
Pardubice teď neuvěřitelně tlačí hosty! Velký tlak však Východočeši nedokázali zužitkovat v branku. Borer pálil asi třikrát, ani jednou však neuspěl.
23:41
Vladimír Sičák vyslal ze své hole tvrdý projektil, ten skončil mimo tři tyče liberecké klece.
23:16
Jiří Moravec se pustil do bruslařského souboje s domácí obranou, liberecký hráč nakonec zakončil bekhendem. Domácí gólman nemusel zasahovat.
22:58
Tomáš Klimenta napřáhl zpoza modré čáry a rána mu sedla! Dušan Salfický však vytáhl efektním zákrok lapačkou a akci bezprecedentně zastavil.
22:32
A ještě jeden icing. Druhá třetina je zatím velmi rozkouskovaná. Liberci ale tento výsledek stačí.
21:56
Východočeši se provinil zakázaným uvolněním, vhazování po boku Dušana Salfického.
21:42
Před Pardubicemi se otevřel volný prostor. Nedokázaly jej však kloudně využít. Střela Martina Bartka přes obránce skončila v ochranné síti nad brankou Pince.
20:54
Jan Starý projel do útočné třetiny jako nůž máslem, jeho střela ale představovala spíš těžký krajíc, mířila nad.
20:24
Pardubice začínají s kotoučem na hokejkách, jejich rozehrávka je však ostražitá, zřejmě se chtějí poučit z první třetiny.
20:01
Hráči obou celků již krouží po ledové ploše, druhá perioda začne za několik málo okamžiků.
Je za námi první třetina. V ní jsme viděli celkem čtyři branky. Do vedení se dostaly domácí Pardubice, to jim však nevydrželo dlouho. Liberec stihl rychle vyrovnat a poté se trefil ještě dvakrát. Nejzajímavější branka byla asi ta poslední. Pardubičtí chybovali v defenzívě a před Nedvědem se otevřela dálnice. Jak vstoupí do druhé části zkoprnělí Pardubičtí? Ta startuje přibližně v 19:11.
20:00
19:57
Liberec právě vstřelil branku!Hosté jdou v závěru třetiny do dvoubrankového vedení! PETR NEDVĚD pláchl s pukem statické obraně a poté neomylně zasunul kotouč za bezmocného Salfického. Pardubický brankář na kličku kapitána Liberce nestihl reagovat. Asistence: Tomáš Klimenta a Daniel Špaček.
18:54
Jan Kolář I se ocitl ve velké šanci! Jeho rána zápěstím z mezikruží skončila na hrudi Marka Pince!
18:25
Pardubice chtějí rychle odpovědět, nastěhovaly se do útočné třetiny. Co vymyslí?
17:37
Liberec právě vstřelil branku!Celá akce ale nakonec končí gólem! Jan Víšek se neohroženě dral za branku, kde se nacházel odražený puk. Liberecký hráč jej předložil JAROSLAVU KUDRNOVI, který dotlačil černou pryž za záda Salfického doslova silou vůle. Dezorientovaný Salfický nestihl zasáhnout. Asistence: Jan Víšek.
17:22
Sám proti Salfickému jel Bulíř, domácí brankář byl v tomto souboji úspěšnější!
16:43
Hraje se nahoru a dolů, co nás ještě čeká?
15:57
Jan Holub si najel dopředu, kde se dokázal rychle zorientovat a vyslal tvrdou bombu na domácí klec. Jeho pokus ale mezi tři tyče nezamířil.
15:28
Domácím se naskytlo další přečíslení, v němž se zjevil Jan Kolář I. Ten hýří aktivitou, nyní ale o kousek přestřelil libereckou svatyni.
14:43
Pardubice se ubránily a jsou v kompletním složení.
14:27
Před domácím gólmanem nebezpečně dotíral Tomáš Urban, Salfický ale nakonec vše vyřešil zalehnutím kotouče.
14:04
Libereckým se početní výhoda moc nedaří, možná také proto chtěl vše vzít do vlastních rukou Tomáš Klimenta. Ten se napřáhl z mezikruží a zaměstnal Salfického, jenž úspěšně kotouč zastavil.
13:50
Východočechům se podařilo vyhodit a mohou tak vystřídat.
13:31
Pardubice vyhodily a Liberečtí se následně nedokázali dohodnout při zakládání nového útoku. Jejich kombinace končí až na zakázaném uvolnění a domácí tak budou daleko od své branky.
13:03
Severočeši málem udeřili. V obrovském chumlu v brankovišti ztratil Dušan Salfický helmu, proto sudí přerušili a bude následovat vhazování v neutrální zóně.
12:43
Východočeši se budou muset bránit. Jan Kolář I dostává dvě minuty za podražení. Jak naloží s touto početní výhodou Liberečtí?
12:22
Hosté se mohli dostat do vedení! Jan Víšek proletěl pardubickou třetinou jako uragán, chytře objel branku. Salfický byl zcela vychýlený, ale liberecký hokejista nedokázal dopravit puk za brankovou čáru.
11:49
Po delší době se přerušuje. Tygři se provinili zakázaným uvolněním, vhazování po levici libereckého strážce svatyně.
11:08
Zohornova střela se neujala, Pinc ani nemusel zasahovat.
10:44
Hraje se velice rychle, diváci se dostávají do varu a toto utkání je zatím hodně baví.
09:54
Hra se trochu zklidnila, oba mančafty si vyměňují kotouč ve střední třetině.
09:11
Liberec rychlá branka nakopla a nyní se snaží tlačit co nejvíce dopředu. Jak se bude tento zatím napínavý duel vyvíjet?
08:25
Liberec právě vstřelil branku!Bílí Tygři svižným způsobem využívají přesilovou hru. JAROSLAV KUDRNA po Trončinského přihrávce upaloval se svým kolegou na brankáře Salfického, jeden zt pardubických obránců si kotouč nešťastně srazil do sítě. Asistence: Marek Trončinský.
07:57
Je tu první přesilovka pro Liberec, za držení odchází pykat pardubický útočník Jiří Cetkovský.
07:19
Radovan Somík prošel sérii kliček přes tři obránce, ale svou akci nedotáhl do zdárného konce.
06:55
Domácí fanoušci si žádají další gól, Pardubice jako by je chtěly vyslyšet a ženou se dopředu.
06:23
Pardubice právě vstřelily branku! Východočeši proměňují svou první dvojnásobnou výhodu! Agilní Martin Bartek celou dobu úřadoval u pravého mantinelu, následně hledal JANA KOLÁŘE I, jenž číhal před brankovištěm. Druhý jmenovaný forvard zachoval chladnou hlavu a odražený puk dopravil do odkryté klece. Asistence: Martin Bartek, Aleš Píša.
06:13
Další ránu v podání Sičáka Pinc bezproblémově kryje.
05:57
Domácí se snaží rychle kombinovat. Bartek vybídl Somíka, ten střílel z první, ale černý nesmysl zamířil až do ochranné sítě.
05:36
Liberec jde do tří! Lukáš Derner vyhodil puk z vlastního pásma mimo mantinely a půjde tak navštívit svého kolegu na trestnou lavici.
05:14
Puk se rychle dostal k Martinu Bartkovi, který vypálil od modré čáry a stadionem to jen zasvištělo.
05:05
Východočeši si zahrají početní výhodu. Na trestnou lavici míří kapitán Petr Nedvěd, jenž dostává dvě minuty za podražení.
04:32
I Tygři chtějí vystrčit drápy. Chvíli se usadili v útočném pásmu, ale nic zajímavého vymyslet nedokázali.
04:12
Lukáš Vantuch vystřelil z nouze, jeho propagační rána v žádném případě nemohla ohrozit pardubického muže v masce.
03:33
Obě dvě mužstva se teď snaží rychle kombinovat, Pardubicím však nyní útok nevyšel.
02:54
A znovu! Cetkovský parádně od mantinelu v tísni prostrčil na najíždějícího Tomáše Zohornu. Ten se s ničím nemazlil a vypálil od modré čáry. Pinc rychle vymrštil svou lapačku.
02:25
Liberečtí se zatím hledají, nyní opět vyhazují na zakázané uvolnění.
02:08
Pardubice se chtějí dostat do vedení! Václav Kočí si najel do předbrankového prostoru, odkud vyslal střelu zápěstím, ta skončila v náručí Marka Pince.
01:24
Martin Bartek se dostal ihned po vhazování ke střele. Jeho pokus byl ukrytý, a proto měl s jeho likvidací liberecký brankář menší potíže. Nakonec ale vyrazil.
01:11
Liberec vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění a bude následovat vhazování před Pincem.
00:55
Pardubicím se naskytla možnost přečíslení. Jan Kolář I se ujal kotouče, projel do útočné třetiny a vypálil. Střela byla ještě tečována a zamířila nad.
00:24
Liberec to zkoušel po pravé straně dopředu, avšak Petr Nedvěd se nedokázal prodrat do zakončení.
00:01
Dozněla národní hymna a teď už začátku opravdu nic nebrání.
A za burácejícího potlesku vjíždí na hřiště i pardubický mančaft, utkání začne co nevidět.
Na ledovou plochu již vstupují hokejisté Liberce, za malou chviličku se dá očekávat i domácí celek.
Východní Čechy se již těší na zahájení semifinálové série. Kolem stadionu se pohybují nedočkaví fanoušci, dá se očekávat návštěva hodná play-off. Bude vyprodáno?
V pardubické sestavě se odehrála jedna velká změna. Oproti čtvrtfinále už nemohou Východočeši počítat s Davidem Havířem, jenž si musel své věci přesunout zpět do Chomutova. Místo něho se dnes v sestavě objevuje Marek Drtina.
Úvodní sestavy: HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Salfický (Růžička) – Píša, Kočí, Sičák, Borer, Benák, Kolář II, Drtina – Kolář I, Kousal, Starý – Cetkovský, Zohorna, Rákos – Bartek, Elkins, Somík – Semorád, Markovič, Buchtele – Koukal(C). Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina. Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) – Trončinský, Derner, Čakajík, Výtisk, Roth, Moravec, Holub, Štich – Klimenta, Nedvěd(C), Urban – Špaček, Vantuch, Bartovič – Víšek, Bulíř, Kudrna – Bortňák, Kica, Bárta. Trenéři: Jiří Kalous a Filip Pešán. Rozhodčí: Jeřábek, Kalivoda – Gebauer, Lederer.
Nyní probíhá rozbruslení a ochozy se začínají pomaličku plnit. Na ledě se objevil také pardubický kapitán Petr Koukal, tak že by přece jenom dnes nastoupil?
Aktuální informace – 11:00 Na pokladnách pardubické ČEZ Areny je k mání stále ještě kolem dvou tisíc vstupenek. Vyprodají Pardubice poprvé v play-off svůj stadion? Zatím na to letos východočeská metropole stále čeká.
Ve čtvrtfinálové bitvě se zranil lídr pardubického mužstva Petr Koukal. Odhadovaná doba léčení byla čtrnáct dnů, nyní je to týden od zranění. Start kapitána Východočechů v prvním dvojzápase tak není pravděpodobný.
Abychom nezůstávali v minulosti, podívejme se i na letošní sezónu. Ve vzájemných zápasech zatím platí známé heslo „můj dům, můj hrad.“ Oba celky si totiž dokázali udržet nedobytnost domácího kluziště. Zatímco však Liberec padl na ledě Pardubic přesvědčivě, svěřencům trenérů Hynka a Lubiny se podařilo na severu Čech pokaždé dotáhnout utkání do prodloužení, kde ale neuspěli. Co nás čeká dnes?
Oba celky se v semifinále play-off nepotkávají poprvé. Nejčerstvější měření sil proběhlo v ročníku 2009/2010, kdy se Tygrům nepodařilo zastavit rozjeté Pardubice. Tehdy měla série jednoznačný průběh. Pardubičtí doslova smetli svého soka, jelikož dokázali zvítězit v každém zápase a ovládli sérii v poměru 4:0 na zápasy. Zajímavostí může být také to, že si Pardubice připsaly ve zmiňovaném play-off dvanáct výher v řadě a získaly mistrovský titul.
Pardubičtí hokejisté museli v cestě do semifinále absolvovat nervy drásající sérii, když postoupili přes Vítkovice až v sedmém zápase. Nutno říci, že vyrovnávací branku vstřelili v sedmém klání za minutu dvanáct. V následném prodloužení pak urvali vytoužený postup. Liberci stály v cestě České Budějovice. Zde bylo jasno již po pěti zápasech. Bílí Tygři si až na jednu výjimku počínali stoprocentně, přičemž zvítězili 4:1 na zápasy. Severočeši měli tak více času na regeneraci, bude to výhoda?
Krásný den! První semifinálová série mezi domácími Pardubicemi a Bílými Tygry z Liberce vypukne již v 18:10. Oba týmy jsou natěšené, koneckonců se jedná o semifinále! V tabulce základní části dělily tyto dva mančafty pouze dva body, a tak se očekává vyrovnaná a ostrá bitva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.