Přenos se aktualizuje automaticky

Utkání končí vítězstvím Ocelářů v poměru 5:0, což znamená, že po základní části páté Spartě končí sezóna a Třinec čeká na výsledek duelu Plzeň - Litvínov, aby se dozvěděl svého soupeře pro semifinále.
Zásahy brankářů ve 3. třetině: Pinc 8 - Hamerlík 14.
60:00
Konec zápasu.
58:57
Postavení Kočího v brankovišti. Vhazování ve středním pásmu.
58:44
Přibylovu střelu z úhlu Hamerlík kryje.
58:24
Velkou šanci měl ještě Adamský, který postupoval na Pince z úhlu. Beton sparťanského gólmana na místě.
58:08
Třinec právě vstřelil branku!
Sparta to zkusila ještě v přesilovce bez brankáře, ale k puku se ve středním pásmu dostali Oceláři a střílejí další gól do prázdné branky. Autorem gólu VÁCLAV VARAĎA. Asistentem Radek Bonk.
57:24
Třinec se osvobozuje.
57:07
Necelé tři minuty do konce ještě putuje na trestnou lavici jeden třinecký hráč. Je to Klouček za podražení.
56:33
Přibyl nahodil kotouč podél mantinelu do třinecké třetiny. Puk objel celé pásmo a od Pilaře se odrazil na domácí střídačku.
56:09
Peterek vyslal do úniku Ostřížka. Ten ale nedokázal zachytit rychlý pas, kotouč skončil v icingu.
55:34
Třinec právě vstřelil branku!
Hostům risk nevychází, Oceláři pojišťují své vedení! Ihned po buly se Třineckým povedlo vytlačit puk do střední třetiny, tam jej přebral rozjetý MARTIN ADAMSKÝ, jenž ze střední třetiny bekhendem poslal kotouč do opuštěné svatyně Sparty! Asistence: Josef Hrabal, Daniel Rákos.
55:24
Pinc zůstává na střídačce, Sparta to ještě zkusí se šesti bruslaři v poli!
55:16
Dnešní utkání sleduje 4722 diváků.
55:16
Hosté opět v útočné třetině. Na Hamerlíka pálil Gřegořek, třinecký gólman si věděl rady. Oceláři poté odpálil kotouč na icing.
54:36
Sparta je opět před Hamerlíkem. Od modré pálil Pilař, hostující bek však přestřelil. Na druhé straně mohl zahrozit Růžička, Pinc jeho pokus vytěsnil.
53:53
Vyložená šance Erika Hrni! Třinecký mladík v rohu vybojoval kotouč, pak jel sám na Pince! Toho chtěl propálit mezi betony, nepovedlo se mu to ale ani nadvakrát!
53:20
Sparta se dostala do útočné třetiny. Tam však hrála jen za brankou, k přímému ohrožení třinecké svatyně se nedostala.
52:39
Peterek dostal kotouč, jel proti Krstevovi. Třinecký matador chtěl rozhodit hostujícího beka, to se mu ale nepovedlo a Krstev se zmocnil kotouče.
51:55
Ve hře obou celků můžeme spatřit menší nepřesnosti. Spartě se nedaří přechod modré čáry, Oceláři se zbavují kotouče hned za červenou čárou.
51:28
Na druhou stranu se vydal Růžička, třinecký forward ale místo zakončení raději podržel kotouč v útočné třetině. Spartě se jej ale povedlo rychle sebrat a vrátit se k Hamerlíkovi. Tam ale hosté o kotouč přišli, Oceláři se dopustili dalšího icingu.
51:05
Tenkrát si vybruslil od mantinelu, než však stačil vystřelit, vypíchl mu puk Hrabal.
50:20
Petr Ton se chtěl prokličkovat skrz trojici bránících hráčů, ti se mu však nepovedlo. Oceláři se zmocnili puku a poslali jej do střední třetiny.
50:03
Oceláři se pomalu ale jistě stahují do defenzívy. Zagrapan si nechtěl přidělat starosti, proto raději poslal kotouč na icing.
49:29
Hosté nahodili kotouč z rohu kluziště, ten se před Hamerlíkem odrazil od Galvase a už se kutálel do branky. Domácí naštěstí reflexivním zákrokem podržel Hamerlík.
49:12
Holešovičtí se stále usilovněji tlačí do útočného pásma, domácí zatím dobře brání modrou čáru.
48:40
V dobré šanci se ocitl Jaroslav Svoboda. Ten nejprve objel stojícího Zíba, následnou střelu ale poslal jen do Hamerlíkových betonů.
48:05
Pražané se vydali k Hamerlíkovi, od modré nahazoval Gřegořek, třinecký brankář ukryl puk v lapačce.
47:41
Jakub Orsava mohl přidat definitivní pojistku! Zagrapan od hrazení nahazoval kotouč před branku, tam jej tečoval právě třinecký mladík! Pinc už byl překonán, ke štěstí Sparty se kotouč zastavil na levé tyči!
47:22
Hosté zavezli kotouč za domácí branku, tam o něj však přišli. Do akce jdou domácí...
46:57
Ostřížek ve středním pásmu přenechal kotouč Rákosovi. Ten si nabruslil za modrou čáru odkud vystřelil. Bránící Hanzlík tečoval kotouč do ochranné sítě.
46:14
Adamský s Klimentou dokázali zastavit hostující rozehrávku, první jmenovaný poté poslal kotouč za Pincovu branku.
45:43
Jánský vybojoval kotouč a vystřelil. Jeho pokus ale byl příliš vysoký a přeletěl branku. Sparta se poté vyhnala do střední třetiny.
45:24
Sparta se vrátila před Hamerlíka. Ke střele z vrcholu kruhu pro vhazování se odhodlal Bahenský, našel však jen připraveného Hamerlíka.
45:02
Kočí držel kotouč za třineckou brankou, byl však tísněn Ovčačíkem. Domácí obránce nakonec obral Kočího o kotouč a poslal jej do střední třetiny.
44:40
Orsava hledal Hrňu, jeho pas ale byl příliš prudký na to, aby ho Hrňa zpracoval. Icing domácích, hra se stěhuje k Hamerlíkovi.
44:14
Sparta se poté vydala do protiakce, tu však zastavil ofsajd.
44:07
Ostřížek objel branku a chtěl zasunout kotouč za Pince. Hostující brankář se ale stihl včas přesunout a zabránit další brance domácích.
43:48
Slezané i nadále drží Spartu pod tlakem. Na modré dobře zapracoval Lojek, po něm i Adamský. Druhý jmenovaný nakonec vystřelil, Pinc ukryl kotouč v lapačce.
43:22
Oceláři se dostali před Pince. Na hostující branku mířilo několik střel i dorážek, žádná z nich se ale neujala.
42:50
Jánský zavezl puk do útočné třetiny, tam jej předal Bahenskému. Ten pálil dvakrát, pokaždé ale napálil obětavého Galvase.
42:18
Oceláři zvládli oslabení na výbornou, Sparta ani jednou netrefila branku.
41:53
Sičák pálil od modré, trefil však jen bránícího Peterka. Od něj se kotouč odrazil do střední třetiny.
41:34
Chybná rozehrávka Sparty, opětovné osvobození se Ocelářů.
41:16
Kotouče se zmocnili domácí a poslali jej k Pincovi. Hosté musí začít od vlastní branky.
40:57
Od modré pálil Pilař, jeho projektil ale netrefil branku.
40:42
Pražané drží útočné pásmo, ke střele se ale zatím nepropracovali.
40:18
Sparta hned v úvodu třetí třetiny vybojovala přesilovku. na trestnou lavici usedá Josef Hrabal, jenž podrazil Svobodu.
40:01
Začala třetí třetina.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: Hamerlík 9 - Pinc 15.
Střely na branku v utkání: 25:19.

Skončila druhá perioda sedmého utkání, veselejší jsou zatím domácí Oceláři. Ti v průběhu prostřední třetiny dokázali navýšit své vedení na tři branky. Nejprve se po parádním Peterkově pasu prosadil Květoň, dvaatřicet vteřin před vypršením čtyřicáté minuty se z úniku prosadil Orsava.

Závěrečná třetina začne přibližně v 18:52.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:28
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využívají chybu hostí a jdou do tříbrankového trháku! Sparta sice držela útočnou třetinu, pak ale zaváhala a umožnila JAKUBU ORSAVOVI sólový únik! Třinecký mladík zachoval chladnou hlavu, vymíchal Pince a pod jeho betonem vsítil třetí domácí gól! Asistence: Marek Zagrapan.
39:00
Hlasatel oznámil poslední minutu druhé periody. Kotouč je ve střední třetině, tam jej kontrolují hosté...
38:41
Sparta nahodila kotouč do pásma Třince. Tam jej sebral Lojek, pak ale nepřesně rozehrál a poslal puk přes všechny čáry.
38:26
Peterek hledal volného Květoně, skrz bránícího Hanzlíka ale kotouč neprocedil.
37:56
Rákos s Adamským vyvezli kotouč k Pincovi, tam o něj ale přišli. Domácí však nemusí smutnit, Slezané se dokázali vrátit ke kotouči.
37:25
Sparta na chvíli zamkla Oceláře v jejich třetině, hosté se ale k vážnějšímu ohrožení branky nedostali.
36:44
Na dobrou práci čtvrté lajny teď navázala elitní třinecká formace! Bonk vybojoval puk pro Varaďu, ten poslal skákavý pas Růžičkovi! Třinecký snajpr ze tří metrů nedokázal trefit branku!
36:26
Ke střele od hrazení se nakonec odhodlal Zagrapan. Jeho pokus mířil k levé tyči, tam ale byla připravená Pincova lapačka.
36:10
Čtvrtá formace domácích drží Spartu pod tlakem. Kotouč se ale zatím pohybuje podél mantinelu.
35:43
Hlinka chtěl zpoza branky překvapit domácího brankáře, Hamerlík si svou levou tyčku dokázal pohlídat. Oceláři jsou kompletní.
35:11
Spartě se sice povedlo získat buly před Hamerlíkem, pak ale Pražané ztratili kotouč a domácí jej odpálili k Pincovi.
34:48
Spartě se přesilovka zatím vůbec nedaří, počítáme v pořadí čtvrté vyhození Ocelářů.
34:23
Příliš dlouho se tam však neohřáli, Slezané se opět osvobodili.
33:50
Slezané se zmocnili puku a odpálil ho k Pincovi. Hostující rozehrávku ještě znepříjemňoval forčekující Rákos, hosté ale jsou opět před Hamerlíkem.
33:40
Hosté si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá Radek Bonk podrazil Jánského, za svůj prohřešek odsedí dvě minuty.
33:12
Nepřesnou Růžičkovu rozehrávku sebral Bahenský a sám se vydal vstříc Hamerlíkově brance. Hostující forward pálil z mezikruží, domácího brankáře ale nepřekvapil.
32:32
Svoboda si udělal dobrý den z Hrni a Zagrapana, pak hledal volného Krsteva. Tomu ale proklouzl kotouč mezi bruslemi.
32:10
Ani Sparta ale nepředvedla přesnou přihrávku. Hosté však nemusí smutnit, po icingu Hrabala se hra stěhuje před Hamerlíka.
31:54
Pinc vypomohl své obraně, vysokým lobem poslal kotouč do střední třetiny. Tam jej sice zastavil Galvas, ale jen pro hostující forwardy.
31:07
Slezané se dostali až před Pince. Květoň nahazoval z rohu kluziště, před brankou ještě chtěl tečovat Ostřížek. Kotouč nakonec jen projel brankovištěm.
30:46
Pilař hledal své spoluhráče, našel však jen hole domácích.
30:16
Sparta chtěla jít do protiakce, tu ale zastavil ofsajd.
30:03
Klimenta se spolu s Rákosem dostal do přečíslení dvou proti jednomu! Akci vedl Klimenta, který ale váhal mezi přihrávkou a střelou tak dlouho, až mu bránící hráč sebral kotouč.
29:27
Forman objel branku, do brankoviště poté adresoval kotouč. Tam jej mohli dorážet Jánský s Bahenským, ani jeden se ale ke střele nedostal.
29:17
Slezané se poté dopustili technického přestupku - ofsajdu. Ten rozhodčí posoudili jako úmyslný, vhazovat se bude před Hamerlíkem.
29:04
V další akci se ocitla čtvrtá formace domácích. Zagrapan přihrál Orsavovi, ten však přestřelil.
28:38
Třinec právě vstřelil branku!
A tak skórují domácí! Oceláři se vydali do protiakce, kterou vedl Jan Peterek! Třinecký matador si udělal dobrý den z bránícího hráče, pak výstavním pasem vyzval do sóla DAVIDA KVĚTONĚ! Ten si najel před Pince a propálil jej mezi betony! Asistence: Jan Peterek.
28:08
Od modré pálil Pilař, trefil však jen clonícího Kočího. Ten se poté ještě dostal k dorážce, Hamerlíka ale nepropálil.
27:57
Hosté jsou kompletní. Kotouč se dostal k Hamerlíkovi, Slezané se pokusili o rychlou rozehrávku. Ta se jim ale nevydařila a skončila zakázaným uvolněním.
27:26
Oceláři stále drží útočnou třetinu. Kotouč se dostal k Zíbovi, ten ještě hledal Bonka. Třinecký kapitán poté z první trefil Pincův beton.
27:08
Růžička si vyměnil puk se Zíbem, pak vstřelil. Jeho pokus vyrazil Pinc do rohu kluziště.
26:48
Zagrapan projel celé kluziště a nakonec i zakončil. Kotouč ukryt v lapačce hostujícího brankáře.
26:27
Oceláři se sice rychle vrátili před Pince, tam ale přišli o kotouč a musí opět začít od vlastní branky.
26:07
Hosté vyhráli buly a osvobodili se.
26:01
Z pravého kruhu pro vhazování pálil Adamský, Pinc našel puk ve své lapačce.
25:50
Domácí si zahrají další přesilovku. Růžička držel kotouč tak dlouho, až jej fauloval Michal Broš. Hostující kapitán si odsedí dvě minuty za sekání.
25:43
Slezané drží kotouč před Pincem, zatím však nestřílejí...
25:16
Hovorka hledal Hanzlíka, pas hostujícího forwarda ale vystihl Bonk. Oceláři jdou do protiakce...
24:50
Oceláři jsou kompletní. Od modré nahazoval Milam, kotouč zasáhl Lojka a to takovým způsobem, že třineckému obránci zůstal ve výstroji.
24:35
Pražané kombinují v útočné třetině, zatím však nestřílejí...
24:04
Sparta je kompletní. Hosté se ihned vydali do akce, tu ale zastavil ofsajd.
23:53
Oceláři se nakonec dostali až k Pincovi. Peterek našel Kloučka, ten nahazoval na branku. Kotouč ještě chtěl tečovat Klimenta, hostující gólman dokázal kotouč vyrazit.
23:27
Sparta je ve čtyřech. Kotouč v pásmu domácích, Oceláři rozjíždějí další akci...
23:05
Květoň chtěl zavézt kotouč do útočné třetiny, narazil však na pozorného Gřegořka. Hostující bek odpálil kotouč k Hamerlíkovi.
22:51
Oceláři jdou do čtyř. Lukáš Zíb udělal na modré chybu, umožnil tak Rachůnkovi protiakci. Vracející se Zíb nakonec Rachůnka podrazil. Oceláři budou hrát v následujících 27 vteřinách ve čtyřech proti třem, pak se síly na ledě srovnají.
22:41
Na Pince postupně pálil Hrabal a Zíb. První jmenovaný trefil bránícího hráče, Zíb napálil kotouč do Pincovy lapačky.
22:23
Hrabal chtěl Růžičkovi opětovat přihrávku, jeho úmysl ale hosté vystihli a ztečovali kotouč mimo hrací plochu.
22:08
Růžička nabil Hrabalovi, jeho tvrdý projektil Pinc vyrazil do rohu. Tam kotouč sebral Varaďa...
21:53
A přesilovka domácích bude dvojnásobná! Zdeněk Bahenský držel rozjetého Bonka, odsedí si dvě minuty. Oceláři budou v příštích 85 vteřinách hrát v pěti proti třem.
21:17
Před brankou Sparty se poté strhla menší potyčka, rozhodčí vylučují. Na trestnou usedá Angel Krstev, obdržel dvě minuty za hrubost.
21:17
Oceláři šli do protiakce a mohli navýšit své vedení! Rákos přenechal kotouč Tomáši Klimentovi, ten mířil k pravé tyči! Pinc neskutečným způsobem vytěsnil puk mimo tři tyče!
20:59
Oceláři jsou kompletní. V další šanci se ocitl Petr Tenkrát. Hostující forward měl teď trochu více času na zpracování, pak ale napálil jen Hamerlíka.
20:40
Pilař namazal Tenkrátovi, ten ale z první trefil jen bránícího hráče.
20:08
Bonk vyhrál buly pro Zíba, ten poslal kotouč za hostující branku.
20:01
Začala druhá třetina.
Sparta začne prostřední dvacetiminutovku v početní výhodě, Pražanům ještě zbývá 42 vteřin.
Zásahy brankářů v první třetině: Hamerlík 10 - Pinc 7.
Střely na branku v první třetině: 8:10.
Vyloučení: 3:2

Máme za sebou úvodních dvacet minut sedmého rozhodujícího duelu čtvrtfinále. O krok blíže k postupu jsou zatím domácí Oceláři, kteří zásluhou Růžičky dokázali využít přesilovku a jít do vedení. Sparta se dostala více ke slovu ve druhé desetiminutovce periody, zatím ale hledá recept na překonání pozorného Hamerlíka.

Druhá třetina začne přibližně v 17:56.
20:00
První třetina skončila.
19:52
A znovu.
19:40
A v příštích vteřinách ani nenajdou, domácí se totiž dokázali osvobodit.
19:20
Pražané jsou nastěhováni v třinecké třetině, zatím si ale nemohou najít ideální palebnou pozici.
19:02
Od modré pálil Pilař, Hamerlík jeho pokus dokázal zastavit. Oceláři se poté osvobodili.
18:44
Václav Varaďa se sice již vrátil z trestné lavice, nyní si tam ale usedne Josef Hrabal. Ten se provinil hrou s nedovolenou výstrojí
18:27
Do šance se dostal Broš, střelou na vyrážečku ale Hamerlíka nepřekvapil.
17:55
Gřegořek nahodil kotouč za Hamerlíkovu svatyni. Tam jej sebral Zíb, který s trochou přispění hlavního arbitra odpálil kotouč k Pincovi.
17:36
Od modré pálil Pilař, který ale nedokázal propálit hradbu těl stojících před Hamerlíkem.
17:20
hosté jsou před Hamerlíkem, zatím ale drží kotouč podél mantinelu...
16:50
Slezanům se povedlo vyhrát buly a odpálit kotouč k Pincovi. Sparta poté chtěla rychle rozehrát, to se jí ale nepovedlo. Rozhodčí sice zapískali icing, po následné dohodě se ale omluvili a vhazování proběhne ve středovém kruhu.
16:37
První početní výhoda pro hosty. Na trestnou lavici usedá Václav Varaďa, jehož hůl se ocitla v obličeji jednoho z protihráčů. Varaďa odpyká dvě minuty.
16:31
Sparta je momentálně aktivnějším týmem, nedaří se jí však přechod do útoku. Rozehrávku Rachůnka zastavil ofsajd.
15:58
Sičáka v rozehrávce tísnil Zagrapan, hostující bek byl nakonec donucen využít služby Pince k rozehrání kotouče.
15:31
Ovčačík chtěl vysunout Peterka, pas třineckého beka ale byl o něco prudší, než by bylo zdrávo. Píská se icing domácích.
15:13
Souboj o kotouč u třinecké modré čáry vyzněl lépe pro domácí, kteří poslali černý nesmysl do střední třetiny.
14:48
Sparta se zatím drží na kotouči, do střeleckých pozic se ale nemůže propracovat.
14:18
Broš z rohu kluziště namazal Jánskému, ten ale trefil jen bránícího Bonka. Oceláři poté poslali puk do střední třetiny.
13:49
Oceláři se poté vydali do protiakce, ta ale končí vystřeleným pukem do hlediště. Hra přerušena, vhazovat se bude ve střední třetině.
13:24
Po menších nepřesnostech v třinecké rozehrávce se ke střele natahoval Přibyl. hostujícímu útočníkovi ale v poslední chvíli utekl kotouč.
12:44
Oba týmy jsou kompletní. Kotouč vybojovali domácí, ti pak šli do protiakce. Tu vedl Květoň, který ale ztroskotal na modré čáře.
12:21
Hosté drží útočnou třetinu, zatím ale jen hledají ideální střeleckou pozici.
11:49
Na druhé straně mohl zahrozit Jánský, nedokázal však propálit přesunujícího se Hamerlíka.
11:25
Po levém křídle unikal Adamský, třinecký expres ale nepřesně vedl kotouč, ten mu odskočil až k brankové čáře a Adamského střela z téměř nulového úhlu neměla šanci na úspěch.
11:08
Hlinka nakonec ke střele vyzval Sičáka. Ten pálil od modré, kotouč si to ale namířil jen do Hamerlíkovy lapačky.
10:54
Hosté drží kotouč v pásmu Třince, zatím ale jen po rozích kluziště...
10:27
Vyloučení na obou stranách. Za Spartu pyká Marek Hovorka (2 min - vysoká hůl), vyloučeným na straně domácích je Lukáš Zíb (2 min - nedovolené bránění). Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
10:24
Spartě se povedl rychlý přechod skrz střední pásmo. V šanci se nakonec ocitl Svoboda, který pálil od modré. Jeho pokus ale do ochranné sítě tečoval Lojek.
10:06
Květoň zachytil nepřesné Krstevovo vyhození. Domácí forward poté namazal volnému Zagrapanovi, ten ale nedokázal zpracovat kotouč.
09:42
Oceláři pokračují v náporu. Kousek za modrou nahazoval Květoň, Pinc raději ukryl puk v lapačce.
09:28
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využívají početní výhodu a otevírají skóre utkání! Po trochu rozpačitém úvodu přesilovky, se do slibné šance dostal Martin Adamský! Ten sice Pince propálit nedokázal, hostujícímu gólmanovi ale vypadl kotouč před do brankoviště, tam jej do branky doklepl MARTIN RŮŽIČKA! Asistence: Martin Adamský.
08:46
Spartě se povedlo vyhrát buly a okamžitě odpálit kotouč k Hamerlíkovi.
08:35
První vyloučení dnešního duelu. Na trestnou lavici usedá hostující Sacha Treille, jehož hůl se ocitla ve Varaďově obličeji. Treille odpyká dvě minuty.
08:09
Orsava bojoval s Treillem, ze souboje nakonec vyšel vítězně třinecký forward. Orsava poté chtěl rozehrát na Hrňu, jeho pas ale neprošel kolem Rachůnka.
07:39
Peterek kličkoval kolem modré čáry tak dlouho, až to Ostřížek nevydržel a vrhl se do útočné třetiny. Sudí pískají ofsajd.
07:19
Hned po buly hosté šli do protiakce, ta ale ztroskotala na modré čáře.
07:07
Lukáš Zíb nahodil kotouč z vlastní třetiny. Puk přeloboval všechny hráče a snesl se do Pincova brankoviště. Hostující gólman ukryl kotouč v lapačce.
06:43
Na ledě zůstal ležet Radek Bonk, který zřejmě obdržel hit od Formana. Sudí přerušili hru, třinecký kapitán již odjel na střídačku.
06:36
Kotouče se poté zmocnili domácí a vydali se do protiakce. Tu vedl Bonk, který kousek za modrou namazal Lojkovi. Domácí bek chtěl pálit z první, netrefil však puk.
06:16
Po buly se puk dostal na modrou, odkud nahazoval Sičák. Hostující bek ale netrefil branku.
06:03
Sparta se nakonec dostala do slibné šance. V ní se ocitli Treille a Přibyl. Oba na Hamerlíka vyslali snad po dvě střely, strážce třinecké svatyně odolal.
05:28
Ovčačík posílal puk Galvasovi, ten jej protečoval do útočné třetiny. Hostující rozehrávku poté ještě znepříjemňovali Hrňa se Zagrapanem, černý nesmysl nakonec zůstal na holích Pražanů.
04:54
Na druhé straně Hamerlíka otestoval Broš. Hostující kapitán pálil mezi betony, třinecký gólman je dokázal včas sklapnout.
04:28
Tam se kotouče zmocnil Ostřížek, který vyzval do akce Adamského. Třinecký rychlík si nabruslil za modrou čáru, střelou švihem ale Pince nepřekvapil.
04:05
Klimenta a Rákos chtěli obrat o puk hostující beky, ti si ale dokázali poradit a rozehrát do střední třetiny...
03:46
Od levého hrazení na Pince nahodil Adamský, hostující brankář ukryl kotouč v lapačce.
03:38
Akce domácích končí skrumáží u mantinelu před Pincovou brankou. Sudímu se kotouč ztratil z dohledu, proto přerušil hru.
03:24
Hosté se dostali k Hamerlíkovi, než ale stačili rozehrát, přišli o kotouč. Oceláři jdou opět do útoku..
03:04
Rozhodčí přerušil hru, důvodem je posunutá branka Sparty. Vhazování před Pincem.
02:49
Oceláři ještě chvíli drželi útočnou třetinu, hostujícího gólmana ale ohrozit nedokázali. Hra se přesunula do neutrální zóny...
02:25
Ostřížek poslal kotouč rozjetému Peterkovi, ten se prokličkoval až za Pincovu svatyni. Třinecký matador chtěl objet branku a zasunout puk za Pince, to se mu ale nepovedlo.
01:51
Spartě se povedlo vyvézt kotouč do střední třetiny, tam o něj ale přišla. Další akci Slezanů rozehrál Lojek, který našel Květoně. O kotouč se pak bojovalo u hrazení v hostující třetině, nikomu se ale nechtělo hrát, sudí proto přerušil hru.
01:32
Druhá formace domácích dostala Spartu pod tlak, Pinc ale zatím nemusel zasahovat.
01:10
Galvas hledal Adamského, ten ale nedokázal zpracovat prudký pas.
00:49
Oceláři se zmocnili puku, za vlastní brankou vyčkávají na vystřídání...
00:20
Úvodní buly pro Spartu. Pražané se poté dostali před Hamerlíka, třineckého brankáře ohrozil Hlinka. Hamerlík vyrazil kotouč do rohu.
00:01
Utkání právě začalo.
Oba týmy jsou na ledě, utkání za chvíli začne.
Úvodní sestavy:

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) - Hrabal, Zíb, Galvas, Ovčačík, Lojek, Klouček, Kania - Růžička M., Bonk, Varaďa - Adamský, Rákos, Klimenta - Ostřížek, Peterek, Květoň - Hrňa, Zagrapan, Orsava

HC Sparta Praha: Pinc (Melicherčík) - Krstev, Sičák, Milam, Gřegořek, Philipp, Jan Hanzlík, Pilař - P. Ton, J. Hlinka, Tenkrát – Hovorka, Broš, Jar. Svoboda – S. Treille, Přibyl, I. Rachůnek – Jánský, Bahenský, Forman - Kočí.

Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Gebauer, Lederer.
Divácky velmi atraktivní čtvrtfinálová série mezi třineckými Oceláři a Spartou Praha jde do závěru. Od středečních sedmnácti hodin se mezi mantinely třinecké Werk arény odehraje sedmý díl této dramatické série. Zápas o vše, po kterém jeden tým bude pokračovat v semifinále, poražený skončí sezónu ve čtvrtfinále. Nenechte si ujít vyvrcholení této nevšední podívané a přijďte Oceláře podpořit v boji o postup!

Sparta v posledním klání neměla kam ustoupit. Případná prohra by pro Holešovické znamenala konec sezóny, Pražané se ale s hrozbou vypadnutí dokázali srovnat a bez problémů si dokráčet k vítězství 3:1 a návratu série do Třince. „Myslím si, že se nám vstup do utkání vydařil. Když se nám podařilo vstřelit branku, tak jsme se uklidnili a vytvořili si základ pro vítězství,“ sdělil po vyhraném klání útočník Sparty Daniel Přibyl.

Hráči z hlavního města v pondělí odvrátili hrozící konec sezóny, nyní se koncentrují na sedmý duel a za každou cenu chtějí uspět. „V Třinci jsme odehráli tři zápasy, dva špatně a jeden výborně. Na ten bychom chtěli navázat,“ řekl asistent trenéra Jan Votruba. „Oni se na nás vždy snaží v první třetině vlítnout a vytvořit si tlak. To musíme eliminovat," dodal.

Spartě může v rozhodujícím klání chybět zraněný obránce Jiří Hunkes, který ze šestého duelu odešel s otřesem mozku. O tom zda Jiří Hunkes a Karel Pilař, který také v pondělí nedohrál, nastoupí, se rozhodne teprve před zápasem.

Třinečtí mohli v pondělním duelu v Praze ukončit čtvrtfinále a postoupit mezi nejlepší čtveřici soutěže. Ocelářům se ale zápas v pražské Tipsport aréně vůbec nevydařil. „Chtěli jsme sérii ukončit, ale prohráli jsme 1:3 a byl to náš nejhorší výkon v celé sérii. Vracíme se tak zpět do Třince na sedmý zápas,“ řekl po zápase Pavel Janků.

Dobrou zprávou pro Oceláře může být alespoň fakt, že se mezi tři tyče vrátil gólman Šimon Hrubec, který ač po těžkém zranění odchytal výborný zápas. „Na to, že jsem nebyl týden na ledě, tak jsem rád, že jsem nezapomněl chytat. Naše prohra je ale velká kaňka, měli jsme to tady ukončit,“ sdělil po zápase mladý gólman.

Oceláři mohou pro rozhodující klání počítat se službami Petera Hamerlíka. Nastoupit naopak nemůže dvojice Jiří Polanský – Vladimír Roth. Oba obdrželi disciplinární trest, Polanský v rozsahu dvou zápasů, Roth nesmí zasáhnout do tří klání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud