To je z brněnské Kajot Areny vše. Já se s vámi loučím a zítra se na vás těší při čtvrtém finálovém utkání kolega Roman Zajíček.
Na střely opět zvítězila Kometa v poměru 34:22, ani tentokrát to však Brnu nebylo nic platné.
Zlín si ve třetí třetině pohlídal svůj dvou brankový náskok a už je jen jeden zápas od zisku Masarykova poháru, i když se říká, že poslední krok bývá vždy nejtěžší. Klíčový pro celý zápas byla první třetina, kdy se hostům navzdory tlaku Komety povedlo srovnat a od druhé části už hráli svůj velmi nepříjemný, v obraně precizní hokej. Na ten ani potřetí nedokázala Kometa najít recept.
60:00
59:47
Utkání už se pouze dohrává.
59:19
Zlín právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Medvědí práce udělal kapitán Zlína Petr Čajánek, který vybojoval u mantinelu puk ve vlastním obranném pásmu a vyhodil ho do středního pásma. Ten dospurtoval FILIP ČECH zamířil do prázdné brány. Asistence: Petr Čajánek.
58:58
Svoboda nahazoval na Kašíka, který ale rychle rozehrál a snažil se vyhodit puk. Bude se vhazovat v obranném pásmu Zlína.
58:34
Kometa prohrála vhazování a dopředu mohl jít Zlín. Čech však ztratil puk. Brno má ještě naději.
58:25
Oddechový čas pro tým Komety.
58:25
Kometa udržela útočné pásmo a Kováčik pálil od modré. Kašík musel přerušit hru.
58:09
Kometa opět v šesti!
58:00
Kometě se nedaří držet puk pod kontrolou a Čiliak tak nemůže ven z brány. To už je kritická situace.
57:40
Čiliak opět v bráně. Vhazovalo se v obranném pásmu Komety.
57:19
Kometě se ale nepovedlo udržet útočné pásmo a Melenovský následně dobře napadal za brněnskou bránu a vynutil si přerušení hry.
57:00
Kometa hraje v šesti. Čiliak na střídačce!
56:30
Zlín vybojoval puk a pěkně ho poslal jak podle návodu Kometě do obranného pásma. Brněnské počínání je tak trochu boj proti větrným mlýnům.
55:50
Marný boj Komety se zlínskou obranou pokračuje a naděje na vyrovnání se každou ubíhající vteřiny vzdaluje.
55:06
Zlín vyhazuje puk jeden za druhým, už se ani nesnaží něco vymýšlet v útočné fázi. Už to bude jen o tom, jestli se Kometě podaří srovnat, nebo ne.
54:37
Kometě rychle ubíhá čas. Domácí nutně potřebují kontaktní gól, ale nedaří se, nedaří.
54:10
Zlín se ale dokázal osvobodit a Ondráček se navíc dostal ke střele. Zblokoval ji Kempný.
53:44
Kempný nahodil puk do útočné třetiny a pokračuje dobývání zlínské brány. Kometa se usadila v pásmo a vymýšlí, co s pukem.
53:18
Dobrá šance Komety, bekhendové zakončení dokázal Kašík vyrazit levým betonem do bezpečí.
52:50
Zlín vyhodil puk a opět se zformoval na své modré čáře.
52:05
Okál se natlačil před Kempného a mířil na Čiliaka, právě Kempný mu však nedovolil zakončit.
51:33
Hraje se prakticky neustále v obranném pásmu Zlína, ale jak už bylo několikrát napsáno, Kometa se i tak těžko prosazuje.
51:17
Žižka pálil z většího úhlu, ale Kašík byl opět na svém místě a znovu výrazně trápí brněnské hráče.
50:45
Na druhé straně přečíslení Zlína, která mohla rozhodnout, ale Hanzlík akci zhatil.
50:31
Šance pro Buriana, ale i tentokrát byl Kašík úspěšný. Střela z mezikruží betony neprošla.
50:20
Další šance pro Kometu. Po střele od modré, natřikrát dorážel Koreis, ale Kašík zůstal nepřekonán.
50:06
Po dlouhé době výrazné problémy pro Kašíka. Nejprve to byl Koreis, po něm pak pálil Tomáš Svoboda. Proti jeho střele se vrhli hned dva hráči Zlína.
49:41
Kometa se konečně dostala ke střele, ale Kempného pokus minul bránu.
48:39
Je to pro Brno nesmírně frustrující situaci dál a dál podnikat útočné výpady, bez nějakého viditelného efektu.
48:17
Kometě se podařilo udržet puk v útočném pásmu. Ale nebylo to nic platné. Čajánek dokázal vybojovat puk a vyhodit až za brněnskou bránu.
48:05
Další přesilovka pro Kometu. Vyloučen je Petr Zámorský (ZLN) na dvě minuty za hrubost.
47:50
Kometa sice tráví podstatný čas v útočné třetině, ale Zlín ji pouští do minima možností.
47:35
Opět to byl Hanzlík, který se dostal ke střele. Zkusil propálit chumel těl před sebou, což se mu sice povedlo, ale na Kašíka si nepřišel.
46:50
Němec našel Hanzlíka na levém kruhu, ten ale poslal puk mimo bránu. Byla to velmi dobrá pozice, toho může Brno litovat.
46:13
Stále stejná písnička. Zlín čeká na útoky Komety, které pak rozmetá doslova na prach.
45:55
Zakázané uvolnění Zlína, která si vůbec nedělá problémy vyhodit puk přes všechny čáry. Na oko sice nelíbivý hokej, ale velice účinný.
45:40
Balaštík vjel do útočného pásma, byl ale zastaven Kempným. Zlínu to však vůbec nemusí vadit.
45:05
Pivko objel bránu a našel Kováčika. Jeho tvrdá střela byla ale opět zlínskými hráči zblokována.
44:40
Pas za pastí se nachází pro Kometu ve středním pásmu. Teď se dostal k puku Honejsek.
44:04
Hanzlík pouze nahodil puk za bránu. Kometa se v útočném pásmu neudržela.
43:30
Na druhé straně Köhlerova ostrá střela, která skončila v Čiliakovy výstroji.
43:00
Žižkova střela od modré, ale opět to nevedlo k úspěchu. Zlínští i dobře blokují brněnské střely, které se tak ani ke Kašíkovi vůbec nedostaly.
42:30
Až teď se po spolupráci Žižky s Pivkem dostala Kometa ke střele, Kaší ale dobře zasáhl betonem.
42:00
Další vyhození hostů. Brnu se přesilovka opět nedaří a těžko rozjíždí nějakou kombinaci.
41:33
Zlín se ale ihned po vhazování dostal k vyhození a Kometa tak musí začínat od své vlastní brány.
41:27
A nyní přichází pro Kometu šance. Marek Melenovský (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
41:03
Taktika Brna je jasná, na začátku třetí třetiny všechny síly vrhnout do útoku. Zlín se musí bránit.
40:40
Kometa se tlačí dopředu. Hynek Zohorna se dostal ke střele, do ní mu však skočil neohroženě Bedřich Köhler. Tohle je boj o titul, tady se neuhýbá.
40:15
Třetí třetina začala, budeme v ní sledovat jednoznačnou zápletku. Dokáže Kometa srovnat nepříznivé skóre?
40:01
Zlín si může po druhé třetině vesele podupovat. Prostřední dějství se totiž ševcům velmi povedlo. Ve 23. minutě ho dostal do vedení Zámorský a v 35. minutě pak přidal další branku Köhler. Zlín se pak vrátil k precizní obraně a Kometa se do moc nebezpečných situací nedostala. Po velmi dobrém nástupu domácích do zápasu, je to navíc velmi těžká rána pro psychiku.
40:00
39:20
Druhá třetina se chýlí ke svému konce. Köhler se pokusil vypálit, trefil však pouze hráče před sebou.
38:47
Kašík si musel pohlídat skákavou střelu, ale vše proběhlo z jeho strany naprosto v pohodě.
38:30
Dlouho se bojovalo o puk u mantinelu. Rozhodčí nechali hře volný spád, ale nakonec neměli jinou možnost, než hru přerušit.
37:57
Marné dobývání zlínské obrany, tak by se nyní dalo charakterizovat dění na hřišti.
37:25
Pivko pálil ihned po vyhraném vhazování, opět však narazil na připraveného Kašíka.
37:17
Kometě vždy něco nepatrně chybí, ten pověstný finální krok. Teď Brno pouze nahodilo puk na Kašíka, který kotouč v pohodě schoval do lapačky. První rychlý inkasovaný gól zlínského gólmana vůbec nerozhodil, což platí o celém týmu hostí.
37:03
Káňovi se nepovedlo nahození a puk skončil až v hledišti. Je to pro domácí týmy zmar.
36:26
Zlín opět velmi precizně brání. Kometa se sice dostává k nějakým střelám, ale je to všechno z větší vzdálenosti a všechny pokusy Kašík velmi dobře vidí.
35:58
Pivkova nepříjemný střela, kterou musel Kašík vyrazit ramenem. Kometa to nevzdává. Nutně však potřebuje skórovat.
35:40
Kometa se dostala do situace, kterou moc dobře zná ze zlínského ledu, a jak to v obou případech dopadlo, dobře víte.
35:10
Ovšem Burian mohl následně snížit, Doslova se protlačil před Kašíka, který ale vše vyřešil pro Zlín zdárně.
34:40
Zlín je v laufu. Čiliak musel zastavit další obrovskou šanci z bezprostřední blízkosti. Kometa je teď hodně dole.
34:19
Trio Köhler, Leška, Balaštík doslova zamotalo brněnské obraně hlavu. Skvělá rotace vedla nakonec až k bráně. Přihrávka přišla na pravou stranu k BEDŘICHU KÖHLEROVI, který byl před prázdnou bránou a trefil se neomylně. Asistence: Leška.
33:25
Kašík naopak může být už nějaký čas klidný, nemusel řešit nějakou ošemetnější situaci. Zlín hraje v pohodě a Kometa zatím recept nemá.
32:41
Ondráček dostal přihrávku zpoza brány. Chumel těl před sebou však propálit nedokázal. Zlín se ale čím dál více dostává do šancí.
32:11
Žižka pálil od modré a Čermák dokázal puk ještě tečovat. Kašík ale zasahovat nemusel.
31:22
Kometa v útlumu. Holík vyslal od modré hodně tvrdý projektil, který nakonec prosvištěl těsně nad bránou.
30:50
Domácí jsou kompletní a budou určitě spřádat plány na vyrovnání. Zlín je ale momentálně daleko více v pohodě, a to bude těžký oříšek.
30:15
Čiliak musel zasahovat proti nebezpečné střele Melenovského.
30:00
Kometa moha jít do rychlého brejku, průniková přihrávka se však nezdařila.
29:45
Čajánek se s tím nepáral a pálil od modré, ale před sebou měl celou brněnskou sestavu a bylo jasné, že puk neprojde, nakonec se zastavil o Hanzlíka.
29:08
Polovinu přesilovky Kometa zvládla, i když s velkými problémy. Ještě však zdaleka nemá vyhráno.
28:50
Šarvátka na ledě, kterou museli uklidňovat rozhodčí. Emoce vzrůstají, a to především z brněnské strany.
28:28
Zlín hraje oproti Kometě dlouhodobě přesilovky velmi dobře. Nyní to byl obrovský závar před Čiliakem. Leška byl ve velké šanci, ale mezi tři tyče nezamířil.
28:08
Problémy pro Brno. Jakub Svoboda (KOM) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Možná tam bylo nějaké držení od zlínského hráče, ale Svoboda neudržel vůbec nervy a jasně vysekl hokejku soupeři.
27:50
Další brněnský útok zastavilo ofsajdové postavení. Vhazuje se ve střednímu pásmu.
27:28
Káňa střílel z většího úhlu a Kašík se překvapit se nenechal. Na druhé straně si Čiliak poradil s Okálem.
26:50
Pivko se nacpal před Kašíka, ale nedokázal zakončit ideálně. Puk přes Kašíka neprotlačil. Následně se však strhl velký závar, ale i ten dokázal Zlín ustát. Kometa tlačí vše dopředu.
26:15
Zlín chyboval v rozehrávce a Mrázek nebezpečně pálil. Kašík ale vyrazil a poradil si i s další střelou. Vhazovat se bude v obranném pásmu.
25:36
Situace na ledě teď připomíná oba úvodní zápasy ve Zlíně, ten je teď v naprosté pohodě a jde to vidět. Čiliak likvidoval střelu Honejska.
25:00
Dobrý pas ke Kašíkově levé tyči, který však zůstal nezužitkován. Zlín dobře odolává.
24:40
Kometa dlouho kombinovala, ale nepřišla žádná střela. Až po delší době se odhodlal Tomáš Svoboda, ale pálil mimo.
23:52
Brněnští fanoušci skandují vyrovnat. Ale Brno chybuje v rozehrávce a je vyhnáno z útočné třetiny. K vyrovnání je tedy daleko.
23:38
Kometa se musí rychle otřepat a tohle by mohla být šance. První přesilovka však nebyla dobrá a tahle zatím nevypadá o moc lépe.
23:11
Nebezpečné situace na obou stranách. Tratný byl však Zlín, který bude hrát v oslabení. Podruhé v zápase jde na trestnou lavici Ondřej Veselý (ZLN) na dvě minuty za podražení.
22:26
Hosté otáčí vývoj utkání. PETR ZÁMORSKÝ propálil od modré čáry vše, co mu stálo v cestě včetně Čiliaka. Tomu navíc výborně clonil Honejsek a brněnský gólman nic neviděl. Asistence: Filip Čech, Petr Holík.
21:50
Hra je zatím hodně rozháraná, rozhodně to není nějaká pastva pro oči. Ale je to logické, jde o hodně.
21:20
Momentálně je to hodně o soubojích, bojuje se o každý metr kluziště. Nyní je hra přerušena.
21:08
Žádný zběsilý začátek třetiny nás tentokrát nepotkal. Nyní se pro změnu nehraje zdaleka tak agresivně, je to hodně opatrné.
20:36
Hanzlík z vlastního obranného pásma trefil Kašíka, zakázané uvolnění to tak nebude.
20:10
Druhá třetina rozehrána, Pivko poslal puk za Kašíkovu branku, kde se puku zmocnili hokejisté Zlína.
20:01
13:7 – taková je statistika střel na bránu. Kometa tak i ve třetím finálovém zápase zatím Zlín přestřílela, důležité je však skóre, a to je zatím vyrovnané.
První třetina začala opravdu velmi svižně, už po patnácti vteřinách totiž poslal Brno do vedení Pivko. Kometa byla nadále aktivnějším a lepším týmem, další branku však nepřidala a Zlín se naopak dočkal vyrovnání. V 15. minutě se před brněnskou bránou nejlépe zorientoval Čech a skóre srovnal. Tento fakt pak na domácích zanechal evidentně šrámy.
20:00
19:58
Proti akci Kubiše už ale musel brněnský brankář vytáhnout dobrý zákrok a drží vyrovnaný stav. Kubiš oklamal všechny naznačením na modré čáře, a díky tomu se dostal k ohrožení brněnské brány.
19:30
Na druhé straně trocha volného prostoru pro Jaroslava Balaštíka, který nebezpečně pálil z levé strany. Čiliak ale nakonec nemusel zasahovat.
19:05
Hanzlíkova střela od modré rozhodně neměla gólové parametry a Kašík v pohodě zasáhl.
18:29
Kometa zdaleka tak netrápí Zlín jako v před vyrovnávajícím gólem. Zlín hraje v daleko větší pohodě, i když ho teď postihlo zakázané uvolnění.
17:39
Zlín hraje oslabení s přehledem. Kometě se až na Žižkovu střelu vůbec, ale vůbec nedaří. Vyrovnávající gól zanechal své stopy.
17:04
Leška hledal před brankou Köhlera, toho však dobře hlídal Kempný a Brno se může soustředit na svoji přesilovku.
16:30
Žižka dostal přihrávku na střelu, musel si však puk ještě zpracovat a Kašík se tak mohl soustředit a následně střelu brněnského obránce lapil.
16:03
Pavel Kubiš (ZLN) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Kometu.
15:55
Melenovský se dostal před bránou k dvěma dorážkám a Čiliak musel zasahovat. To byly velké problémy pro Brno.
15:41
Zlín naopak může hrát o něco klidněji. Svízelnou první třetinu přešli v podstatě bez újmy.
15:00
Hruška kulhá do kabiny, první třetina pro něj skončila. Uvidíme, zda se do zápasu ještě vrátí. Každopádně další komplikace pro domácí tým.
14:23
Pro Kometu velká rána, Zlín v podstatě po celou první třetinu do ničeho nepustila. Uvidíme, co vyrovnávající gól udělá s brněnským sebevědomím.
14:08
A je vyrovnáno. První vážnější možnost Zlína a hned vyrovnání. Zámorský vypálil od modré čáry a zmatku před bránou využil FILIP ČECH a dorazil puk do brány. Asistence: Petr Zámorský, Petr Holík.
13:50
Hruška má nyní po střetu se zlínským hráčem nějaké problémy a odjížděl s bolestivou grimasou na střídačku.
13:20
Hanzlík hledal před bránou Hrušku, přihrávka se však k němu nedostala a Kašík tak byl bez práce.
12:35
Balaštík se na chvíli dostal před Dlapu, ale neměl potřebnou rychlost a stabilitu.
12:03
Ale Kometě přesilovka dlouho nevydržela. Vyloučen je Michal Kempný (KOM) na dvě minuty za nedovolené bránění. Bude se hrát čtyři na čtyři.
11:50
Vyloučen Ondřej Veselý (ZLN) na dvě minuty za podražení.
11:50
Kováčik tvrdě vypálil od modré čáry a Kašík měl plné betony práce. Nakonec se mu však puk povedlo zkrotit. Bude se však vylučovat.
11:31
Zohorna překvapivě natáhl ke střele od mantinelu. Kašík byl však velmi pozorný.
10:55
Čermák našel před bránou Hynka Zohornu, ten však tečoval puk mimo bránu. Brno opět dělá Zlínu velké problémy.
10:17
Burian bojoval u mantinelu s Matějíčkem, tenhle souboj trval hodně dlouho. Burianovi se sice povedlo rozehrát, následně však Kometa ztrácí útočné pásmo.
09:34
Teď to vypadalo pro Zlín nadějněji, ale ani tentokrát se ševci nedostali ke střele. Puk poslali pouze kolem mantinelu.
09:20
Kašíkovi se podařilo přerušit hru a vhazovalo se tak v obranném pásmu Zlína. Hostům se povedlo vyhrát vhazování, ale nepovedlo se jim přejít přes střední pásmo.
09:10
Další střela, tentokrát to byl Kempný a Kašík musel zasahovat. Zlínská pětka už je dlouho na ledě a potřebovala by vystřídat.
08:55
Kováčikova prudká střela šla pouze mimo bránu. Kometa je ale v tlaku.
08:24
Kometa špatně rozehrála v obranném pásmu a k puku se dostal Balaštík, puk ale špatně zpracoval a následně o něj přišel.
07:55
Riskantní přihrávka na Pivko Kometě nevyšlo a Zlín mohl jít do rychlého protiútoku, nakonec z něj ale nic nezbylo.
07:30
Kometě se výrazně daří v osobních soubojích, což je velká změna oproti dvěma předchozímu zápasům.
07:06
Zlín se konečně osvobozuje a vydal se dopředu, puk ale nakonec skončil mimo kluziště a bude se vhazovat ve středním pásmu.
06:36
Jan Hruška objel bránu a snažil se najít prostor pro střelu, či přihrávku. Ke střeleckému pokusu se dostal až Jakub Svoboda, ale nebyl úspěšný.
06:17
Kometa v náporu. Kempného střelu zablokoval Köhler, ale další nebezpečnou situaci už musel řešit Kašík. Domácí se rozhodně nespokojili pouze s jedno brankovým náskokem.
05:44
Zlín střídá a bude zakládat akci od vlastní brány. Ale opět přišla chybná rozehrávka. Po ní se dostal do šance Tomáš Svoboda a Kašík musel svůj tým podržet. To byla velká šance, Kašík našel puk v lapačce.
05:18
Honejsek dobře napadal, získal i puk, ale následně ho rychle ztratil. Škoda pro Zlín.
04:45
Zlínu se v dnešním utkání vůbec nedaří rozehrávka, jsou vidět časté chyby, po kterých se Kometa zadarmo dostává k puku a Zlína naopak do velkých problémů.
04:18
Kubiš měl před sebou Hanzlíka a pokusil se přes něj vystřelit, brněnský bek ale jeho pokus nadzvedl do ochranné sítě.
03:57
Kometa nadále aktivnějším týmem a zakládá od vlastní brány další protiútok, ten ale nebyl úspěšný.
03:35
Další Dlapův pokus od modré, mezi tři tyče tentokrát ale nezamířil a Kašík se za pukem pouze ohlédl.
03:20
Dlapova střela skončila v Kašíkově moci, bude se vhazovat v obranném pásmu Zlína.
03:10
Čájánek neudržel proti dvěma protihráčům puk a Brno šlo do rychlého protiútoku, ten ale skončil ofsajdem.
02:43
Hynek Zohorna se málem proháčkoval až do velké šance, výborně však v obraně zasáhl Urbanec a vypíchl brněnskému útočníkovi puk.
01:58
Matějíček poslal puk směrem na brněnskou bránu, ale Zlín se k ničemu nebezpečnému nedostal.
01:17
Kometa i po vstřeleném gólu v náporu a Zlín se musí bránit. Brno však ze své převahy žádnou střelu nevytěžilo a hra se obrací.
00:52
Tak máme tu hned zajímavou zápletku utkání. Nyní bude na Zlínu, aby poprvé v sérii dotahoval vedení soupeře.
00:15
Kometa právě vstřelila branku!
To je neuvěřitelný start Komety! 120 minut Kašík odolával brněnským střelcům, aby v třetím finále hned inkasoval. Po zlínské chybě se puk dostal k LIBORU PIVKOVI, tomu se povedl blafák a puk poslal pod tělem Kašíka do brány. Bez asistence.
00:01

HC Kometa Brno: Čiliak (Trvaj) – Hanzlík, Žižka, Kováčik, Kempný, Kuboš, Dlapa, Dujsík – H. Zohorna, Čermák (C), Pivko – T. Svoboda, Němec, Káňa – J. Svoboda, Koreis, J. Hruška – Vondráček, Mrázek, Burian – Raška.

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Zámorský, Urbanec, Kotvan, Marušák, Řezníček, Matějíček – Veselý, Čajánek (C), Honejsek – Köhler, Leška, Balaštík – Kubiš, Melenovský, Ondráček – Čech, Holík, Okál – Sedláček.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Robin Šír – Jiří Gebauer, Vít Lederer.
Kometa přišla pro celý zbytek finálové série o obránce Millera, který dostal od disciplinární komise trest na pět zápasů za nadměrnou tvrdost. Do hry by se naopak mohl vrátit další bek Hanzlík a stoprocentní je návrat Hynka Zohorny. Zlín postrádá pouze Radima Tesaříka, jinak je kompletní.
TRENÉŘI PŘED ZÁPASEM:

VLADIMÍR KÝHOS (KOMETA BRNO) – Musíme stále hodně střílet na soupeřovu bránu, ale přidat na důrazu. Za dva zápasy ve Zlíně jsme měli nějakých sedmdesát střel, což je docela hodně. Bez důrazu ale branky nepadnou. (zdroj: hc-kometa.cz)

JURAJ JURÍK (ZLÍN) – Jsme rádi, že jsme získali doma druhý bod. Nyní se však série přesune do Brna, kde bude psychika trochu na soupeři. My jsme doma zápasy zvládli, teď se s tím psychicky musí vyrovnat Brno (zdroj: hokej.zlin.cz)
PSG ZLÍN ve finále předvádí to, co ho zdobí po celou sezónu. Skvělá disciplinovaná obranná hra, efektivita v útoku a výborné přesilovky. Svěřenci trenéra Vlacha hrají opravdu velmi precizně a Kometu prakticky do ničeho za dva zápasy nepustili. V brance se navíc mohou ševci spolehnout na Kašíka a v poli tradičně na svého kapitána Čajánka. Finále však zatím bodově vévodí jiný hráč – Antonín Honejsek se čtyřmi kanadskými body. I na tomto faktu se potvrzuje, jak Zlín pracuje s mládeží a staví na odchovancích.
Ve finálové sérii zatím tahá KOMETA BRNO za kratší konec. Oba dva zápasy ve Zlíně totiž prohrála (3:0, 3:0), a co víc Brnu se nepovedlo vstřelit ani jednu branku. Brankář Kašík je tak společně se zlínskou obranou největší překážkou. Doma by to samozřejmě chtěli svěřenci trenéra Kýhose změnit, v předchozí sérii se Spartou se jim však úplně před vlastními fanoušky nevedlo a rozhodující kroky udělalo vždy na ledě soupeře.
Pěkný pondělní den. Vítáme vás u on-line přenosu ze třetího finálového zápasu mezi Kometou Brno a Zlínem o Masarykův pohár. Utkání začíná v 18:50.