Ufa - Novgorod | ONLINE | 1.10.2019 16:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Novgorod - 1. října 2019   16:00

Ukončeno
Ufa
Ufa
03:29' Omark (Larsen, Manninen) • 25:32' Hartikainen (Larsen, Omark) • 35:17' Larsen (Omark) • 37:09' Larsen (Omark) • 58:53' Alalykin (Chochrjakov, Muchamadullin)
5:1
(1:1, 3:0, 1:0)
Novgorod
Novgorod
17:28' Varfolomejev  
Ufa
Sestavy:
Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Koledov, S. Garejev, Ar. Sergejev, Muchamadullin – Hartikainen, Manninen, Omark (A) – Kugryšev, Burmistrov, Sošnikov – V. Žarkov (A), Kartajev, Gimatov – Chochrjakov, Kadějkin, M. Majorov – Alalykin.
Rozhodčí
Sergejev, Cyplakov – Bitjukov, Stroganov
Ufa Arena, Ufa
Novgorod
Sestavy:
Lindbäck (36. Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov (A) – Žafjarov, Schroeder, Varnakov (A) – Šenfeld, Belevič, Bočarov – Urakov, D. Iljin, Verjajev – Varfolomejev, Szczechura, Q. Howden.
Přenos se aktualizuje automaticky

Statistiky utkání:

Střely na branku – 48:27.
Zblokované střely – 12:18.
Vyloučení – 4:5.
Využití přesilovek 0/5 – 0/4.
Vhazování – 33:23.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Ufy, která svého soupeře porazila poměrem 5:1. Poslední perioda nám opět přinesla celkem ofenzivní podívanou, přičemž jsme viděli celou řadu zajímavých šancí, avšak jednou inkasoval hostující brankář Tichomirov. Ufa si navíc koncovku tohoto zápasu dokázala pohlídat, navíc do třetí třetiny vstupovala za vedení o tři branky, což se jí nakonec povedlo udržet až do konce zápasu.
Konec zápasu.
59:11'
Zanedlouho se dočkáme konce zápasu, navíc o vítězi je už delší dobu rozhodnuto. Torpedo se přeci jenom pokoušelo s výsledkem něco udělat, Metsola si se zakončením poradil.
58:53'
Ufa právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom tady máme ještě jednu branku! Tichomirov si sice s úvodním pokusem dokázal poradit, jenomže jeho celek nedostal puk z nebezpečné vzdálenosti od branky, což vedlo k dalšímu střeleckému pokusu. K němu se dostal DANIL ALALYKIN, který přesně zamířil do opuštěné branky.
Asistence: Pjotr Chochrjakov, Šakir Muchamadullin.
58:10'
Salavat se opět snadným způsobem dostal na opačnou stranu, avšak nic vážnějšího jsme nesledovali. Následně jsme sledovali rychlý protiútok soupeře, který nic nepřinesl.
56:08'
Do útočení se zapojil také domácí Chochrjakov, který se pokusil zakončit z vrcholku pravého kruhu. Výsledkem byla zablokována rána, jenž se navíc otřela o ochrannou síť.
55:01'
Velice povedeně to před několika vteřinami provedl hostující Žafjarov, který si stahovačkou potáhl míč do palebné pozice, avšak ránu mezi ruku Metsola zneškodnil.
54:02'
Manninen šikovným způsobem poslal puk na druhou stranu, jenomže jako první se za vlastní branku dostal hostující obránce Orlov, který vyhodil touš do bezpečí.
53:07'
Boj u levého hrazení nakonec dopadl lépe pro Ufu, přičemž se do rozehrávky zapojil také brankář Metsola, kterému se velice přesně povedlo najít hokejku Gimatova.
52:20'
Sám na sebe to zkoušel vzít hostující Schroeder, avšak narazil hned na druhého protihráče, který ho čistým způsobem obral o kotouč. Poté zakončoval Burmistrov.
51:15'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
50:29'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
50:02'
Hostující obránce Barancev se dokázal otočit pukem, přičemž ho nabízel před branku soupeře. Tam nebyl nikdo ze spoluhráčů, avšak poté Metsola přeci jenom zasahoval.
49:03'
Druhé formace odjely na střídačku, naopak se do hry dostal hostující Urakov, který se nedokázal prosmýknout kolem protihráče. Torpedo se směrem dopředu trápí.
48:05'
V krátkém časovém sledu další zbytečné vyhození, tentokráte se o něj postaral hostující Varfolomejev, jenž vyhodil přes všechny čáry. Hra se stěhuje na opačnou stranu.
47:02'
Do velice sympatické pozice dostal nabito obránce Panin, jehož rána proletěla kousek nad břevnem. Touš se navíc odrazil k Omarkovi, který s ním operuje.
46:07'
Koledov se s pukem ocitl za modrou čárou, logicky se tak musel vracet do vlastního pásma. Jeho celek se rychle dostal zpět, nyní sledujeme další kombinaci.
45:06'
Zajímavou nabídkou před branku to zamýšlel Manninen, jehož nahrávka přeci jenom skončila na betonu brankáře. V krátkém časovém sledu se bude opět vhazovat.
44:12'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / porušení postupu vhazování).
44:06'
Před malým momentem se před Hartikainenem utvořil volný prostor, jenomže i tak jeho přihrávka zamířila do nohy soupeře. Hosté okamžitě zakládají protiakci.
43:03'
Od modré čáry zkoušel své štěstí Sergejev, jehož pohotová střela skončila na pozorném brankáři. Tichomirov vyrazil puk vedle sebe, Torpedo tak zažehnalo nebezpečí.
42:10'
Za volným pukem se musel vracet hostující Barancev, kterému se vůbec nepovedlo rozehrát dle vlastních představ. Jeho nahrávka skončila zakázaným uvolněním.
41:05'
Ufa zkoušela nahodit puk za branku soupeře, kam jako první přispěchal Panin, kterému se povedlo oslovit volného Omarka, avšak toho odzbrojil jeden z protihráčů.
40:10'
Úvodní vhazování třetí třetiny dopadlo lépe pro domácí hráče, kteří se bleskovým způsobem dostali do pásma soupeře, kde pořádně prověřili brankáře.
40:01'
Začala třetí třetina.
Máme za sebou také druhou třetinu, která nám pro změnu nabídla další tři branky, o které se postaral domácí celek. I po této periodě platilo, že jsme sledovali vyrovnanou podívanou, avšak o něco nebezpečnější byla Ufa, která navíc využívala okének v obraně soupeře. Torpedo si v této třetině vyzkoušelo první přesilové hry, nicméně ani jedna nepřinesla nic nebezpečnějšího.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:22'
Ke konci první třetiny jsme sledovali zajímavý nátlak v podání Torpeda. Za modrou čáru se bezpečně dostal Varnakov, který se pokoušel nahodit na branku, avšak Metsola přikryl touš.
37:09'
Ufa právě vstřelila branku!
Brankostroj domácích pokračuje v plné parádě! Ufa totiž uspěla na vhazování, což bylo pro tuto branku naprosto klíčové. Na modré čáře se dostal přes protihráče Omark, kterému se u levého kruhu podařilo najít PHILIPA LARSENA, jenž naprosto přesným zakončením překonal Tichomirova.
Asistence: Linus Omark.
37:02'
Navíc na řadu přišlo další zakázané uvolnění, díky kterému se domácí Sošnikov konečně dostal na střídačku. Hráč Ufy se podrobuje krátkému ošetření.
36:14'
Před branku si sjížděl domácí Burmistrov, kterému přeci jenom něco scházelo. Posléze za brankou skončil na zemi jeden z domácích, vylučovat se ale nebude.
35:17'
Střídání v týmu Torpedo Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Anders Lindbäck, přichází Andrej Tichomirov.
35:17'
Ufa právě vstřelila branku!
Fantastická kombinace Salavatu končí třetí brankou domácích! Hostující obrana naprosto propadla při bránění, najednou se zrodilo přečíslení domácích. Panin přenechal do tandemu na Larsena, ten pro změnu ještě oslovil Omarka, jehož přihrávka před odkrytou branku opět našla PHILIPA LARSENA, který měl snadnou práci.
Asistence: Linus Omark.
35:05'
Metsola si přeci jenom připsal zákrok, z velké blízkosti to měl na dlouho hokejku Varnakov, který našel pouze ruku brankáře. Torpedo se opět usadilo kolem branky.
34:02'
Hodně nebezpečně nahazoval puk na branku hostující Belevič, jehož zakončení domácí brankář Metsola skoro neviděl. Nakonec je hra přerušena, následovat bude další vhazování.
33:08'
Ufa podnikla rychlé přečíslení, které skončilo závarem v brankovišti. Kartajev se ještě s vypětím všech sil pokoušel prošťourat pul za čáru, nakonec se to nepovedlo.
32:10'
Novgorodu se vůbec první přesilová hra vůbec nedaří. Další průnik přes modrou čáru se povedlo zastavit Paninovi, který posléze vyhodil přes všechny čáry.
31:55'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Pavel Koledov – 2 min., podrážení).
30:10'
Torpedu se nemůže dostat do optimálního rytmu, což je patrné. Naopak to na sebe vzal domácí obránce Larsen, jehož střela přes obránce nebyla nejpřesnější.
29:56'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., držení).
29:06'
Burmistrov přenechal kotouč vedle stojícího Larsenovi, který to zkoušel zakončením švihem. To bylo celkem dost nepřesné, nakonec brankář Lindback nemusel zasahovat.
28:03'
Ani tato přesilová hra nebude úspěšná. Salavat se opět dostal do slibného tlaku, avšak poté přišla dobrá obranná činnost soupeře, který hned dvakrát vyhodil přes všechny čáry.
27:11'
Domácí Ufa se dostala z napadání, načež se rozjela dlouhá kombinace. Před brankou číhal na nahrávku Gimatov, avšak tento úmysl se podařilo přečíst také Genowayovi.
26:09'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Arťom Aljajev – 2 min., držení).
25:32'
Ufa právě vstřelila branku!
Rychlý protiútok domácích znamená vedoucí branku! Atak totiž táhl švédský forvard Omark, který zvolil dobrou nahrávku na Larsena, jenž ještě ve finální fázi celou akci vyšperkoval další přihrávkou na TEEMUA HARTIKAINENA, jenž se natlačil až před brankáře, kterého chladnokrevně překonal.
Asistence: Philip Larsen, Linus Omark.
25:11'
Metsola měl nyní velké štěstí, dorážející Šenfeld z dobré pozice nepochopitelně netrefil odkrytou branku. Na opačné straně pro změnu Lindabck zachránil svůj celek.
24:02'
Dobrým napadáním se prezentovala třetí formace domácích, která nakonec vybojovala hrací předmět. Sergejev se navíc dostal na druhou stranu, kde neměl podporu spoluhráčů.
23:04'
Nahozením na branku to zkoušel obránce Arzamascev, který o pořádný kus minul brankovou konstrukci. Salavat i přesto zůstal v pásmu, Lindback zatím nezasahoval.
22:08'
Za brankou operoval s pukem Varnakov, kterému se podařilo v lepší pozici najít Žafjarova, který prověřil brankáře Metsolu. Oba celky raději odjely střídat.
21:03'
Jenomže špatnou zpětnou nahrávku vyprodukoval Omark, který přihrával až za modrou čáru. Jeho celek musel vyklidit pásmo, tato přesilová hra tak není úspěšná.
20:10'
Úvodní vhazování druhé třetiny dopadlo lépe pro domácí hráče, kterým se okamžitě povedlo dostat puk na druhou stranu, kde sledujeme kombinaci.
20:01'
Začala druhá třetina.
Máme za sebou první třetinu, která nám nabídla hodně ofenzivní podívanou. Ufa vstoupila do tohoto zápasu velice dobře, hned v úvodu se dostala do kýženého vedení. Po vstřelené brance jsme sledovali vyrovnanou podívanou, přičemž si oba celky vypracovaly několik šancí. Torpedu se nakonec podařilo vyrovnat, což vydrželo až do konce periody.
20:00'
První třetina skončila.
19:15'
Už nám nějakou tu dobu probíhá poslední minuta první třetiny. Domácím mohl vrátit vedení obránce Sergejev, který ránou zápěstím o vlásek minul branku.
18:20'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Anton Volčenkov – 2 min., hákování).
17:28'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Individuální akce znamená vyrovnávací branku! Přes střede hrací plochy si to namířil hostující útočník PAVEL VARFOLOMEJEV, který se snadným způsobem proháčkoval až před brankáře, kterého překonal ránou nad vyrážečku. Je vyrovnáno, tohle si domácí obrana za rámeček rozhodně nedá.
Bez asistence.
17:03'
Obrana Ufy se nezachovala vůbec dobře, naopak se Urakovovi bekhendem podařilo přeposlat přihrávku na Howdena, který z velké blízkosti trefil pouze brankáře.
16:08'
Sympatickým průnikem to zkoušel domácí Burmistrov, který se neprotáhl kolem jednoho z protihráčů. Naopak si před brankáře sjel Bočarov, který na nahrávku nedosáhl.
15:02'
Do zajímavé pozice pro zakončení se dostal hostující Varnakov, jehož ránu srazil jeden z protihráčů. Před malým momentem Metsola zasahovat, Szczechura měl k dorážce daleko.
14:08'
Přetahovanou o touš lépe zvládla domácí smečka hráčů. Sošnikov navíc našel volného Kugryševa, jehož rána zápěstím opět skončila ve výstroji brankáře.
13:04'
Omark nedokázal zpracovat těžkou nahrávku, naopak na druhé straně daleko nedojel Bočarov, ke kterému se bleskovým způsobem dostal jeden z protihráčů.
12:02'
Obrana Torpeda opět nezvládla bránění útočné akce, tentokráte se s velkou lehkostí dostal do slibného zakončení Kadejkin, který našel pouze výstroj hostujícího brankáře.
11:14'
Velice kvalitním způsobem zavezl touš na opačnou stranu Gimatov, který se ještě snažil spolupracovat s Kartajevem, jenž narazil na hokejku jednoho z protihráčů.
10:01'
Omark vracel na hokejku Manninena, který rovněž nepropálil hostujícího brankáře. Novgorod se poprvé osvobodil, touš zamířil až za branku domácího celku.
09:05'
Krátce po vhazování se domácí dostali k chvilkové kombinaci, přičemž se do palebné pozice dostal obránce Larsen, jehož tvrdý projektil brankář Lindback celou dobu viděl.
08:45'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
07:08'
Navíc na řadu přišla první komerční přestávka, po které se hra přestěhuej zpět před brankáře Lindbacka. V posledních minutách navíc sledujeme vyrovnanou podívanou.
06:04'
U modré čáry měl překvapivě hodně prostoru hostující Barancev, který to zkoušel tvrdým projektilem. Metsola jeho ránu viděl, následně zasáhl betonem.
05:02'
Posléze jsme sledovali až příliš nepřesnou nahrávku z hole Orlova, který se pokoušel přihrát i díky mantinelu. Schroeder na nahrávku nedosáhl, je tu další icing.
04:14'
Slibný nápor předvedl také hostující celek, který pořádně zamkl svého protivníka. Domácí obrana si poradila na jedničku, Bočarov se k zakončení nakonec nedostal.
03:29'
Ufa právě vstřelila branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Salavat Julajev Ufa se opět usadil v pásmu soupeře, kde si k pravému kruhu sjel Omark, který se ještě snažil nahrát do brankoviště, kde si vlastní branku vstřleil jeden z protihráčů. I tak je branka připsána LINUSU OMARKOVI, jenž byl posledním domácím hráčem u kotouče.
Asistence: Philip Larsen, Sakari Manninen.
03:10'
Za vlastní branku vyjel Lindback, který zastavil nahození podél mantinelu. Posléze to jeho celek zkoušel na druhou stranu, nahrávka na Beleviče byla hodně nepovedená.
02:03'
Obrovská šance domácích! Kartajevova rána byla zablokována, nicméně tentýž hráč objel branku, načež celkem nepochopitelně nezametl puk do prázdné svatyně.
01:03'
Hned v úvodu utkání přišlo na řadu zakázané uvolnění, o které se postaral hostující Orlov. Ještě předtím musel Lindback zasahovat, z mezikruží to zkoušel Manninen.
00:10'
Úvodní vhazování tohoto zápasu dopadlo lépe pro hostující hráče, konkrétněji se dokázal prosadit Schroeder. Jeho nahození našlo pouze hokejku soupeře.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Koledov, S. Garejev, Ar. Sergejev, Muchamadullin – Hartikainen, Manninen, Omark (A) – Kugryšev, Burmistrov, Sošnikov – V. Žarkov (A), Kartajev, Gimatov – Chochrjakov, Kadějkin, M. Majorov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov (A) – Žafjarov, Schroeder, Varnakov (A) – Šenfeld, Belevič, Bočarov – Urakov, D. Iljin, Verjajev – Varfolomejev, Szczechura, Q. Howden.

Rozhodčí: Sergejev, Cyplakov – Bitjukov, Stroganov.
Torpedo Nižnij Novgorod

Na opačné straně stojí hráči Novgorodu, kteří pro změnu okupují sympatické čtvrté místo západní konference. Novgorod doposud nasbíral šestnáct bodů, avšak na vedoucí Viťaz ztrácí čtyři body. Hostující tým tohoto zápasu tak vstoupil do letošního ročníku velice dobře, navíc z posledních čtyř zápasů hned třikrát dokázal zvítězit. Torpedo odčinilo porážku proti moskevskému CSKA, v minulém kole totiž na svém ledě dokázalo prolomit obranu Soči, která nakonec prohrála poměrem 1:4. Dnešní utkání ale favorita nemá, nicméně jeden z celků se musí dočkat vítězství.
Salavat Julajev Ufa

Hokejisté Ufy se po jedenácti kolech nacházejí na páté pozici východní konferenci, což není zas tak slavné. Salavat k dnešnímu dni nasbíral třináct bodů, na vedoucí Kazaň tak ztrácí už čtyři body. Domácímu celku tohoto zápasu se v posledních dnech moc nedaří, na svém kontě sice měl dvě výhry v řadě, avšak stejně tak dlouhá série trvá u porážek. Nejprve Ufa nestačila na Petrohrad, který na vlastním stadionu dokázal zvítězit poměrem 4:1. Posléze přišla prohra také proti Novgorodu, který se pro změnu radoval z výhry 4:3. Ufa se tak v dnešním utkání bude pokoušet o prolomení nepříznivé série.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Kontinentální hokejová liga má na programu další kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi Salavat Julajev Ufa a Torpedo Nižnij Novgorod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud