KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Dynamo Moskva - 12. září 2020   13:00

Astana
Astana
01:59' Dietz (Asetov, Akolzin) • 09:20' Valk (Metalnikov) • 31:03' Videll (R. Starčenko, Makljukov) • 37:03' Dietz (Frattin, Videll)
4:5
(2:1, 2:1, 0:2 - 0:1)
Dynamo Moskva
05:52' Jaškin  (Tarasov, Šipačov) • 28:46' Pulkkinen  (Brjukvin, An. Sergejev) • 51:57' Šipačov  (An. Sergejev, Mironov) • 59:30' Šipačov  (Mironov) • 64:34' Tarasov  (Jefremov, J. Zajcev)
Astana
Ortio (H. Karlsson) – Makljukov, Dietz (C), Svedberg, Blacker, Metalnikov (A), Šalapov, Gajtamirov – Videll, R. Starčenko (A), Frattin – Lilja, Valk, Michajlis – Ševčenko, Sagadejev, Petuchov – Musorov, Šestakov, Akolzin – Asetov.
Sergejev, Suslov – Borjajev, Stupak
Barys Arena, Nur-Sultan
Bočarov (10. Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, An. Sergejev, Mironov (A), J. Zajcev, Grigorjev, Bojkov, Pribylskij – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – Pulkkinen, O. Lindberg, Brjukvin (A) – Alexejev, Šipov, Kagarlickij – V. Kuljomin, Jefremov, Zajcev.

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
Dynamo se posléze v poslední třetině dlouho hledalo až se chytilo gólem Šipačova, který po přehození puku na bekhend dokonale využil z mezikruží zakrytého výhledu brankáře Ortia. Na konci měl moskevský celek drtivý tlak až poslal zápas do prodloužení.
Hostům úplně nevyšel vstup do zápasu, když po deseti minutách prohrávali 1:2 a pohár trpělivosti přetekl Ivanu Bočarovovi, který pustil do brány Alexandra Jerjomenka. Dynamo poté vyrovnal nadvakrát Finem Pulkinenem, který skóroval při svém debutu v této sezoně. Jenže v závěru druhé třetiny ujel Videll, náznakem střely se zbavil vyjíždějícího brankáře a zakončil do prázdné branky. Navíc Dietz utaženou střelou na dlouhou tyč využil první přesilovku Barysu v zápase a po dvou třetinách tak kazašský celek vedl 4:2.
Dynamo Moskva může slavit první vítězství v letošní sezoně, i když nebylo daleko od toho, aby počtvrté za sebou vyšlo bodově naprázdno. Přesně třicet sekund dělilo Nur-Sultan od výhry, jenže vyloučení autora dvou branek Dietze využil Šipačov při přesilovce šest na čtyři a vynutil si prodloužení. V něm šli domácí na rovné dvě minuty do tří proti pěti, protože Videll fauloval a ve výhodě ještě podrážel Ševčenko. Nicméně Barys se ubránil a živil šanci na vítězství. Jenže 26 vteřin před koncem prodloužení tečoval Šalapov střelu Tarasova pod horní tyč.
Dynamo právě vstřelilo branku!
Přece jen Dynamo vítězí! DANIIL TARASOV se rozjel na levé straně, na kruhu naznačil přihrávku, místo toho potáhl kotouč a bránící Šalapov přizvedl puk pod víko vlastní branky. Asistence: Vladislav Jefremov, Jegor Zajcev.
63:53'
V situaci dva na jednoho přišla nahrávka na pravou stranu a Kuljomin zakončil z voleje na bližší tyč, kde zasáhl Ortio.
63:46'
Ortio připraven proti ráně Jegora Zajceva z levé strany.
63:21'
Linus Videll a Ševčenko jsou na ledě a Barys přežil dvouminutové oslabení tři na pět!
63:01'
Lindberg nachystal puk ze středu na pravou stranu a Jaškin zřejmě promáchl před prázdnou brankou.
62:41'
Ortio vyrazil zakončení z levé strany na přední tyč, Jaškin se nedostal k dorážce.
62:17'
Barys se osvobodil na pravou stranu a stihl dokonce vystřídat.
61:55'
Juuso Hietanen vypálil z jedničky na levém kruhu do obránce.
61:34'
Šipačov trefil z pravého kruhu jen beka.
61:12'
Tak nakonec tři na pět, protože Videll dostal dvě minuty za vysokou holů a ve výhodě podrážel Ševčenko.
60:58'
To už vlastně začalo, protože hosté mají výhodu, ve které střílí Šipačov z pravého kruhu do Ortia.
60:34'
Domácí budou hrát oslabení tři na čtyři.
60:08'
Domácí vyhráli buly, Ševčenko neprošel přes beka na ose hřiště.
60:01'
60:00'
59:30'
Dynamo je blízko svému prvnímu bodu v sezoně. Barys za vyloučení Dietze hodně zaplatil! VADIM ŠIPAČOV si vyměnil puk s obráncem Mironovem a bez přípravy z pravého kruhu na zadní tyč propálil bezmocného Ortia. Asistence: Andrej An. Mironov.
59:23'
Ale bude hůř pro domácí. Autor dvou branek Darren Dietz (Barys) krosčekem zleva na kruhu před svou bránou poslal soupeře na led a hosté hrají šest na čtyři.
59:04'
Barys poslal puk na levou stranu do bezpečí a kotouč byl tečovaný.
58:48'
Jaškin střílel z pravého kruhu, Lindberg dorážel bekhendem o záda brankáře ze záporného úhlu, Barys je pod velkým tlakem.
58:29'
Po nástřelu Šipačova z pravé strany posunul Jaškin puk k bližíš tyči do tutovky Lindbergovi, ale ten nedokázal přehodit levou nohu brankáře. Ortio se činil lapačkou!
58:23'
Alexandr Jerjomenko zůstává na střídačce, Dynamo v šesti.
58:23'
Barys nemůže střídat a kvůli tomu si bere timeout.
58:23'
Barys odehrál puk levou stranou až na zakázané uvolnění.
57:47'
Vladislav Jefremov neskóroval z dobré pozice na pravé straně, domácí is docela koledují.
57:24'
Dmitrij Kagarlickij nahrával pod sebe na levý kruh a Šipačov byl úplně volný.
56:47'
Daniil Tarasov byl na konci souhry hostů a na levé straně se dostal před bránu, jenže proti zakončení bekhendem ucpal Ortio bližší tyč.
56:11'
Pomalu, ale jistě začíná závěrečný tlak Dynama. Hosty docela nabudil gól Šipačova.
55:14'
Dmitrij Kagarlickij nahazoval z pravé strany. Ortio zastavil puk hokejkou za svou brankou.
54:47'
Zakázané uvolnění Dynama na pravé straně.
54:28'
Hraniční zákrok na Šipačova rozhodčí nepískají. To vypadalo na podrážení za brankou domácích.
53:54'
Hosté si přihrávají v útočném pásmu, ale zatím nikdo neprověřil Ortia.
53:06'
Andrej Sergejev střílel z pravého obránce tentokráte k přední tyči, kam se přesunul Ortio.
51:57'
Sergejev přihrál zprava na střed, kde si hodil VADIM ŠIPAČOV puk rychle na bekhend a po ledě a podél levé nohy dezorientovaného Ortia snížil na rozdíl jednoho gólu. Domácí brankář měl totiž absolutně zakrytý výhled spoluhráčem a jedním z útočících hokejistů. Asistence: Andrej Sergejev, Andrej An. Mironov.
51:23'
Jegor Petuchov se natahoval po puku na levé straně před hostující brankou, ale obránci včas zakročili. Jinak by domácí útočník zakončoval okolo vyrážečky.
50:24'
Dynamo zatím nedostalo Barys v této třetině pod souvislejší tlak a čas pro něj utíká hodně rychle.
49:49'
Starčenko nahrál po průniku zprava pod sebe Svedbergovi, ten mířil na přední tyč a Jerjomenko srazil puk do ochranné sítě.
49:11'
Dmitrij Jaškin a Andrej An. Mironov se tlačili do brány a vypadalo, že jeden z domácích hráčů spadl na Ortia po souboji s Mironovem, ten poté chtěl zamést kotouč pod finským brankářem do sítě, ale Ortio udržel puk před čárou.
48:56'
Odražený kotouč skončil na pravé straně u Dietze a ten chtěl dát zápěstím teploměr brankáři mezi pravou rukou a tělem. Jerjomenko ale zasáhl a po skoro šesti minutách je hra přerušena.
48:33'
Dmitrij Kagarlickij se neprosadil jeden na jednoho na pravé straně.
47:46'
Více než čtyři minuty se hraje bez přerušení.
46:51'
Sergejev si pomohl hezky tělem proti soupeři, ale domácí byli poté aktivní při napadání hostující rozehrávky.
45:57'
Tato přesilovka Barysu nebyla úplně povedená a domácí prakticky neohrozili Jerjomenka v hostující bráně.
45:33'
Vjačeslav Kuljomin naskočil zpět na led.
44:29'
Jaškin napřáhl ke střele z levého křídla v oslabení, ale minul zadní tyč.
44:06'
Dmitrij Jaškin zablokoval kolenem střelu Dietze z osy modré čáry.
43:39'
Dynamo vyhazuje až na hokejku Ortia.
43:29'
Vjačeslav Kuljomin (Dynamo Moskva) sekl na pravé straně obranného pásma domácích Sverdberga a bude pykat.
43:02'
Oscar Lindberg poslal puk ze středu pouze do před sebou postaveného obránce.
42:27'
Alexandr Jerjomenko rozehrál na levou stranu, ale Barys dobře forčekoval a nedal hostům moc prostoru.
42:02'
Kotouč skončil mimo hrací plochu a bude se vhazovat před Ortiem na levé straně.
41:05'
Po chybě soupeře v rozehrávce se rozjel Vladimir Brjukvin na pravé straně, ale vystřelil vedle zadní tyče.
40:36'
Dynamo si nerozumělo na levé straně.
40:01'
Barys vede po dvou třetinách 4:2 a zatím se zdá, že Dynamo zůstane i po čtvrtém zápase bez bodu, což by už asi mohlo vyústit i ve změnu na pozici trenéra v tak ambiciózním klubu.

Hosté byli ve druhé dvacetiminutovce lepší a Pulkkinen vyrovnal, když při svém prvním utkání v letošní sezoně nadvakrát procedil puk za krajana Ortia. Jenže závěr druhého dějství vyšel lépe Nur-Sultanu, když rozjetý Videll se na levé straně náznakem střely zbavil brankáře a trefil prázdnou branku. Vzápětí využil první přesilovku kazašského týmu v tomto zápase Dietz utaženou střelou na delší tyč a podruhé se tak zapsal do střelecké listiny.
39:40'
Roman Starčenko si našel před bránou nástřel z levé strany a míchal s pukem až zakončil do pravé nohy Jerjomenka při snaze o odraz puku od betonu brankáře do brány.
39:04'
Juuso Hietanen byl s pukem na levé straně již ve středním pásmu a hosté museli opustit útočnou třetinu.
38:59'
Michail Grigorjev střílel z levé strany vedle přední tyče.
38:38'
Teemu Pulkkinen posunul puk křížem na pravý kruh, ale Dmitrij Kagarlickij mířil na bližší tyč, kde Ortio přerušil hru.
37:03'
Barys právě vstřelil branku!
A když se vrátil, tak bylo pozdě. Videll po levé straně zavezl puk do pásma a sklepl pod sebe na Fratina, ten nahrál přes obránce na pravou stranu a DARREN DIETZ z pozice pravého obránce utáhl střelu zápěstím na vzdálenější tyč. Asistence: Matt Frattin, Linus Videll.
36:46'
Vjačeslav Kuljomin se při svém výletu dostal až do útočného pásma, ale pak se musel vrátit do obrany.
36:34'
Jegor Zajcev (Dynamo Moskva) dostane dvě minuty za nedovolené bránění v levém rohu obranného pásma hostů proti Frattinovi a stane se tak prvním vyloučením hráčem hostů.
35:46'
Andrej An. Mironov před sebe nepustil útoníčka z pravé strany a těžit z toho může útočící Dmitrij Kagarlickij na levém křídle.
34:59'
Linus Videll sváděl souboj s bekem při nahrávce zleva na zadní tyč a domácí se dožadovali vyloučení za držení.
34:31'
Někdo z hostujících hokejistů zablokoval zakončení golfákem z levé strany.
34:00'
Darren Dietz donutil střelou z pravé strany hostujícího brankáře k dalšímu zákroku a domácí kapitán jde střídat.
33:35'
Alichan Asetov se natlačil přes beka na levé straně před Jerjomenka, ale na brankáře Dynama si nepřišel.
33:05'
Těžiště hry je ve druhé třetině spíše před Ortiem, ale hostům to není nic platné.
32:31'
Jegor Petuchov nepodržel Grigorjeva na levé straně a hraje se dál.
32:14'
Tentokráte to je Dmitrij Kagarlickij, kdo se dopustil zakázaného uvolnění.
31:56'
Zakázané uvolnění Barysu. Michajlis tak nemůže vystřídat.
31:03'
Starčenko poslal křížem na levou stranu rozjetého LINUSE VIDELLA na Jerjomenka, toho už nechytil bránící Mironov. LINUS VIDELL se náznakem střely zbavil vyjíždějícího brankáře a následně měl před sebou prázdnou bránu. Asistence: Roman Starčenko, Alexej Makljukov.
30:40'
Michal Čajkovský ztratil puk na útočné modré čáře, ale domácí nepřevedli na levém křídle nic zásadního.
30:34'
Michal Čajkovský podržel puk při rozehrávce a hosté zaútočili po pravém křídle. Posléze kombinují před Ortiem.
29:26'
Vjačeslav Kuljomin to zkoušel z úhlu na levé straně, ale jeho střelu zastavila noha obránce.
29:10'
Nařízeno vhazování po pravé ruce Ortia.
28:46'
Brjukvin si hodil puk zleva mezi kruhy a zakončil. TEEMU PULKKINEN střelu tečoval do levé nohy brankáře a poté dorážel po ledě k pravé tyči. Asistence: Vladimir Brjukvin, Andrej Sergejev.
28:35'
Další icing kazašského celku, tentokráte na pravé straně.
28:16'
Alexandr Jerjomenko kryje lapačkou zakončení křížem z levého beka, komerční přestávka.
27:21'
Daniil Tarasov měl hodně dobrou pozici při dorážce příklepem z mezikruží, ale pálil vedle levé tyče.
27:14'
Odpískáno zakázané uvolnění Barysu na levé straně.
26:50'
Dietz rozehrál a poté se zapojil do kombinace z pravého obránce, nicméně domácí nebyli v útočném pásmu dlouhou dobu.
26:20'
Dmitrij Kagarlickij trefuje brusli beka při snaze o pas z levé strany na vzdálenější tyč.
25:08'
Vjačeslav Kuljomin střílel z pravého kruhu po posunutí Šipačova, ale na bližší tyči podržel domácí mužstvo Ortio.
24:35'
Juuso Hietanen mířil zápěstím z levé strany na bližší tyč, kde čekal Ortio.
24:00'
Dietz zvládl rozehru přes forčekujícího hráče na levou stranu, ale domácí poté přišli o puk ve střední třetině.
23:10'
Kotouč putoval po mantinelu před brankou domácích, ale Ortio zatím nemusel zasahovat.
22:18'
Ortio byl u přední tyče připravený na zakončení z pravého kruhu a bránící hráč odpálil puk okamžitě do bezpečí.
21:36'
Jegor Petuchov se rozjel, ale s jeho střelou z levého kruhu na tělo neměl Alexandr Jerjomenko sebemenší problémy.
21:05'
Hietanen získal kotouč z pravé strany, ale ten se na hostujících hokejkách nepohyboval moc dlouho.
20:25'
Roman Starčenko byl u puku jako první a domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu.
Čas v útočném pásmu – 2:32 : 5:07
Celkem zajímavá první třetina. Barys vede 2:1, když Dietz otevřel skóre zápasu po parádní bekhendové nahrávce Asetova a zakončil do poloodkryté branky. Tento gól ještě konzultovali rozhodčí s kolegou u videa a šlo to, jestli Šestakov při souboji u přední tyče neovlivnil Bočarova takovým způsobem, že nemohl vložit stoprocentní úsilí do zastavení střely domácího kapitána.

Hosté poté srovnali Jaškinem, který se nejprve zorientoval před brankou a silou vůle poslal puk podél betonu ležícího Ortia do sítě. Poslední slovo mělo ale zatím domácí mužstvo, když Bočarovovi propadl pokus z pravého kruhu mezi betony a pohotový Valk doklepával bekhendem za zády brankáře tam, kam si přál. Tím také Bočarova vyhnal z brány a nastoupil tak Jerjomenko.
20:00'
19:31'
Barys je kompletní a přežil i své druhé oslabení v této třetině.
19:19'
Joni Ortio toho moc neviděl při zakončení Sergejeva z pozice pravého obránce, ale Dietz odvedl dobrou práci před svou brankou.
18:44'
Pavel Akolzin (Barys) schytal tvrdou střelu z jedničky na levém kruhu, kdy se Hietanen opře do kotouče po pasu od Šipačova.
18:04'
Jaškin clonil při ráně z levé strany, ta ale minula tři tyče domácí branky.
17:43'
Jaškin ztratil rovnováhu na levém křídle, ale hosté vybojovali puk zpět na své hokejky.
17:26'
Nikita Michajlis (Barys) podrazil rozehrávajícího Jefremova na pravém kruhu.
17:06'
Roman Starčenko narazil na pravé straně středního pásma na protihráče.
16:21'
Hosté hodně dlouho kombinovali, ale nezakončili a početní výhodu tak nevyužili.
15:45'
Viktor Svedberg odstrčil Jaškina, který se snažil o dorážku střely Čajkovského od modré čáry.
15:20'
Stejně jako o malou chvíli později.
14:49'
Po chybě Dynama na levém kruhu se Barys osvobodil pravou stranou.
14:22'
Jegor Šalapov (Barys) držel za svou bránou Lindberga.
14:16'
Na konci přečíslení hostů dobře povyjel Ortio z pravé strany proti Hietanenovi.
13:42'
Střely na branku – 8:13.
13:13'
Alexandr Jerjomenko srazil zakončení Sagadejeva z dobré pozice na pravé straně do ochranné sítě.
12:41'
Dietz dokázal rozehrát, ačkoliv jej obránce dostal z levé strany pod tlak a domácí se poté přesunuli až do své útočné třetiny.
11:48'
Sergej Bojkov zakončoval křížem z pravého obránce a následně pozorná domácí defenziva nepustila k dorážce nikoho v hostujícím dresu.
11:20'
Roman Starčenko vypálil přes obránce z levého kruhu a Alexandr Jerjomenko vykopl pravou nohou u první tyče.
10:37'
Dynamo sevřelo soupeře, ten se ale ubránil a Barys poté může vystřídat.
10:01'
Anton Sagadejev se na levé straně nacházel v postavení mimo hru.
09:20'
Ivan Bočarov (Dynamo Moskva) končí v dnešním duelu a pouští do brány Alexandra Jerjomenka.
09:20'
Střela z pravého kruhu propadla mezi betony Bočarova a CURTIS VALK stál na správném místě, za zády brankáře hostů dorážel bekhendem snadno do prázdné brány. Asistence: Leonid Metalnikov.
08:46'
Čajkovský zakončoval z pravé strany do obránce, Tarasov z mezikruží do lapačky Ortia.
08:18'
Bočarov si vyrážečkou poradil se střelou křížem z pravého kruhu.
07:28'
Hosté napadali rozehrávku a nakonec získali puk, následně útočí Kagarlickij pravou stranou.
06:33'
Vladimir Brjukvin zůstal na ose hřiště schovaný za obranou, ale nevyšel mu forhendový blafák na lapačku Ortia.
05:52'
DMITRIJ JAŠKIN dohrál z pravé strany Dietze a poslal ho na mantinelu, posléze se nejprve zorientoval před bránou a podél pravé nohy doklepl puk za ležícího Ortia silou vůle do sítě. Asistence: Daniil Tarasov, Vadim Šipačov.
05:30'
Jefremov se natlačil z pravého kruhu přes beka před bránu, ale Ortio odolal u kratší tyče.
04:40'
Šalapov napravil svou chybu na pravé straně a následně může rozehrát protiútok domácích.
03:38'
Pulkinnen byl v ofsajdu na pravé straně v době, kdy držel puk Lindberg a hosté tak přišli o kotouč.
02:53'
Metalnikov odehrál puk po pravém mantinelu bekhendem až do středního pásma, kde jsou hostující hokejisté.
02:29'
Ortio si pokryl přední tyč při zakončení Jefremova z levého kruhu a hra je přerušena.
01:56'
Branka platí!
01:56'
Jde o to, jestli Šestakov u bližší tyče při souboji s obráncem neovlivnil Bočarovem takovým způsobem, že hostující brankář nemohl vyvinout stoprocentní úsilí k zastavení gólu Dietze.
01:56'
Tak pozor, rozhodčí ještě konzultují tuto situaci s kolegou u videa.
01:59'
Asetov nahrával bekhendem z levé strany přes Grigorjeva, v brankovišti promáchl Šestakov, ale puk propadl k zadní tyči a DARREN DIETZ skóroval z úhlu křížem pod víko do poloodkryté brány. Asistence: Alichan Asetov, Pavel Akolzin.
01:29'
Pulkkinen dostal nahrávku na levém křídle z pravé strany za brusli a nemohl tak zpracovat kotouč.
00:54'
Ortio vyrazil zakončení pravého obránce na zadní tyč, ale Barys se neprosadil Liljou.
00:30'
Barys si posouval puk po mantinelu tak dlouho až jej ztratil na modré čáře.
00:06'
Barys nastoupil v modrém, Dynamo v bílém.
00:01'

Barys Nur-Sultan: Ortio (H. Karlsson) – Makljukov, Dietz, Svedberg, Blacker, Metalnikov, Šalapov, Gajtamirov – Videll, R. Starčenko, Frattin – Lilja, Valk, Michajlis – Ševčenko, Sagadejev, Petuchov – Musorov, Šestakov, Akolzin – Asetov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Mironov, An. Sergejev, Grigorjev, J. Zajcev, Bojkov, Pribylskij – Šipačov, Jaškin, Tarasov – Brjukvin, Pulkkinen, O. Lindberg – Šipov, Kagarlickij, Alexejev – V. Kuljomin, Zajcev, Jefremov.

Rozhodčí: Sergejev, Suslov – Borjajev, Stupak.
I dnes se můžeme těšit na souhru elitního dua Dynama Vadim Šipačov – Dmitrij Jaškin. Ten byl v loňské sezoně vyhlášený jako vůbec nejužitečnější hráč základní části Kontinentální ligy, což se až do té doby nepovedlo žádnému českému hokejistovi a ani jakémukoliv cizinci. V 58 zápasech nasbíral celkem 63 kanadských bodů, skóroval ve 31 případech. Navíc rusko-švédsko-česká trojice Vadim Šipačov – Andre Petterson – Dmitrij Jaškin získala cenu pro nejlepší útočnou formaci KHL.

Použitý zdroj:

Ve spjatosti s Dynamem se opět spekuluje o návratu odchovance Alexandra Ovečkina. Vítěz Stanley Cupu 2018 vypadl nedávno s Washingtonem opět v prvním kole. Smlouva v americké metropoli mu vyprší příští sezonu. Za Dynamo nastupoval devítinásobný držitel Maurice Richard Trophy naposledy během výluky National Hockey League před osmi lety. Moskevský tým by se jeho návratu vůbec nebránil...

Barys Nur-Sultan má za sebou první sezonu po změně názvu. Loni se totiž novým prezidentem Kazachstánu stal Kasym Tokajev a nahradil tak diktátora Nursultana Nazarbajeva. Tokajev po nástupu do funkce prohlásil, že chce přejmenovat hlavní město po svém předchůdci jako vyjádření úcty k němu...

Barys obsadil loni v základní části druhé místo ve Východní konferenci a lepší byla pouze Kazaň. V prvním kole vystavil kazašský celek stopku Magnitogorsku v pěti duelech. Následně mělo dojít na sérii proti Novosibirsku, jenže Finsko a Kazachstán již uzavřely hranice kvůli začínající pandemii koronaviru. Jokerit a Barys tak nemohli opustit svou zemi a vedení KHL rozhodlo o jejím vyloučení s dodatkem, že liga bude nadále pokračovat... Novosibirsk tak postoupil kontumačně (všech pět duelů vyhrál 5:0). Nicméně krátce poté byla KHL předčasně ukončena.

Dnes čeká Barys páté utkání v této sezoně. Zatím disponuje padesátiprocentní úspěšností. Předevčírem přehrál v domácím prostředí Kunlun poměrem 5:3.

V loňské nedohrané sezoně skončilo Dynamo po základní části na čtvrté pozici. V prvním kole play-off pak vyřadilo Spartak Moskva v šesti zápasech. Následně série s CSKA už ani nezačala z jistých důvodů... Co se týče tohoto ročníku Kontinentální hokejové ligy, tak hosté prohráli všechny tři duely a postupně podlehli Omsku 1:2, Spartaku 1:3 a Jaroslavli 2:3. Společně s Kunlunem a Chabarovskem je Dynamo jedním ze tří mužstev, která ještě nezískala ani bod.
Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva)
Hezký den, z dnešního programu hokejové NHL se zaměříme na zápas Barys Nur-Sultan – Dynamo Moskva. Začínáme ve 13:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.