MS do 20 let -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Finsko - 26. prosince 2020   00:00

Ukončeno
Německo
Německo
25:34' Dubé (Volek) • 30:35' Stützle (Peterka, Elias) • 48:13' Elias (Stützle)
3:5
(0:2, 2:3, 1:0)
Finsko
Finsko
03:38' Lundell  (Hatakka, Hirvonen) • 19:48' Aku Räty  (Nikkanen, Heinola) • 21:39' Pyyhtia  (Kokkonen, Aku Räty) • 31:53' Niemelä  (Simontaival) • 33:51' Nikkanen  (Pärssinen, Niemelä)
Německo
Sestavy:
Tiefensee (Gähr) – Münzenberger, Zimmermann, Gnyp (A), Glötzl, Raabe – Stützle (C), Elias, Peterka (A) – Chrobot, Dubé, Alberg – Volek, Henriquez-Morales, Schumacher.
Rozhodčí
Kowalski, Mackey – Stewart, Mannella (všichni CAN)
Rogers Place, Edmonton
Finsko
Sestavy:
Piiroinen (Taponen) – Hatakka (A), Heinola, Kokkonen (A), Puutio, Viro, Niemelä, Rajaniemi – Hirvonen, Lundell (C), Simontaival – Järventie, Pärssinen, Lambert – Pyyhtia, Nikkanen, Aku Räty – Puhakka, Helenius, Petman – Mäntykivi.
Přenos se aktualizuje automaticky

To už je ode mne pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a všem ponocujícím přeji dobrou noc!
Statistiky
Střely na branku: 11 – 33
Tresné minuty: 6 – 14
Využití: 1/2 – 1/3
V oslabení: 0 – 0
Vyhrané buly: 15 – 28
Nejlepší hráči utkání
Mario Zimmermann (Německo)
Aku Räty (Finsko)
Finové si v závěrečné periodě i přes snížení Němců v klidu podrželi vedení a došli si pro první vítězství na turnaji. Německo se ale rozhodně nemá za co stydět, protože i ve výrazném oslabení držela s favoritem krok a nadělala mu nemalé problémy. Rozhodla první třetina, kdy si Finsko vytvořilo dvoubrankové vedení, které na začátku druhého dějství ještě navýšilo. Naši západní sousedé pak předvedli pěkný comeback, kdy z 0:3 snížili na 2:3, ale Finové si následně pojistili výhru dvěma góly, kterými už položili Němce do kolen. Ti pak v poslední třetině ještě snížili, ale na vítězi utkání to už nic nezměnilo.
Konec zápasu.
59:48'
Samuel Dubé se ještě dostal do dobré pozice, ale pálil jen mimo, což ho asi zvlášť mrzet nemusí, protože by jeho případná branka asi nic nezměnila.
59:15'
Kari Piiroinen se v závěrečných minutách spíše nudí, veškerou práci odvádí jeho spoluhráči, kteří v neustálé permanenci udržují gólmana soupeře.
58:33'
Německo má puk v plné moci a může zkusit vymyslet ještě závěrečný nápor, ale napadající Finové ho ani nepouštějí z jeho pásma.
58:10'
Oddechový čas pro Německo.
58:10'
Z dálky nyní pálil Ville Heinola, což byl pro Arna Tiefensee snadný zákrok, ale rozehrávku už nestihl, takže se před ním bude vhazovat.
57:33'
Roby Järventie střelou z levé strany málem překonal německého gólmana, ten při zákroku podklouzl, ale nakonec kus gumy udržel před brankovou čárou.
56:59'
Finové navíc podnikají jeden útočný výpad za druhým, nyní se i na chvíli usadili vepředu, což jim získalo pár cenných sekund.
56:16'
Ani další pokus o usazení v útočném pásmu Německu nevyšel, mezitím mu začíná téct do bot, protože toho času už je opravdu málo.
55:45'
Jan-Luca Schumacher si pohybem řekl o přihrávku, v útočném pásmu mu ale okamžitě vystavil stopku jeden z obránců.
55:03'
Brad Lambert mohl definitivně rozhodnout, protože si ve středním pásmu našel odražený kotouč a mířil do přečíslení, které nakonec zakončoval sám, ale mířil jen do výstroje dobře postaveného Arna Tiefensee!
54:32'
Arno Tiefensee nyní raději přeruší hru, protože kolem něhu kroužil protihráč, takže nic nechtěl riskovat.
54:13'
Tim Stützle byl při tvrdém souboji s Ronim Hirvonenem poslán k ledu, nedovolený zákrok si ale nevykoledoval, takže se na obou stranách bude pokračovat v plném počtu.
53:32'
Enrico Henriquez-Morales se pokusil o překvapivé zakončení z úhlu, Kari Piiroinen však měl dobře pokrytou tyčku, takže mu tedy puk nepropadl.
53:12'
Arno Tiefensee rozehrávkou za bránou moc nepomohl, protože našel jen finského hráče, který to ale následně také pokazil, protože ani jeho pas nebyl přesný.
52:39'
Florian Elias v souboji jeden na jednoho neuspěl, bránící protihráč mu kotouč vypíchl a srazil ho do rohu kluziště.
52:16'
Nahození od modré čáry už ale německému brankáři nadělalo pořádné problémy, protože nic neviděl, ale nakonec ho kotouč se štěstím trefil.
51:40'
Arno Tiefensee jistě kryje další střelu, navíc rychle rozehrává, aby jeho spoluhráči mohli ještě jednou snížit.
51:11'
Samuel Dubé při rozehrávce soupeře dělal velké problémy, ke kotouči se ale nakonec nedostal, takže rychle musí pospíchat dozadu.
50:33'
Finsko s rozehrávkou další akce moc nepospíchá, když už ale je ale v útočném pásmu, tak začíná být o dost rychlejší, ale tentokrát to nevedlo ani ke střele.
50:00'
Německo však obranu zase zvládlo na jedničku, pokud o protiútok se ale už nepovedl, protože John Peterka na dlouho přihrávku nedosáhl.
49:17'
Němci mají pořád dost času na dva góly, což ale samozřejmě Finsko nechce za žádnou cenu připustit, takže se usazuje v útočném pásmu, kde už se aktivně začíná pokoušet o skórování.
48:13'
Německo právě vstřelilo branku!
Góly pořád padají jako na běžícím páse, Němci navíc opět snižují! Tim Stützle vyvezl puk do útočného pásma, které celé objel a následně nahodil směrem na bránu, přičemž ale trefil jen FLORIANA ELIASE, který se ale dostal hned ke dvěma zakončením, přičemž to druhé už bylo gólové. Asistence: Tim Stützle.
48:00'
Finové však výborně operují ve středním pásmu, kde přečetli přihrávku protivníka a získávají tak další čas.
47:27'
Kasper Simontaival hledal nějakého spoluhráče z druhé vlny, to se mu ale vůbec nepovedlo, takže o založení útoku se nyní může pokusit Německo.
46:50'
Finsko donutilo brankáře soupeře k dalšímu zákroku, následně je vytlačeno za svou bránu, kde samozřejmě s rozehrávkou příliš nepospíchá.
46:12'
Samuel Dubé si velmi prudkou přihrávku nedokázal zpracovat, následně se vrhl do napadání, ale to pro něj také neskončilo úspěšně.
45:38'
Aktivnější jsou ale pořád Finové, kteří velmi často krouží v útočném pásmu, kde opatrně hledají cestu k zakončení, ale přitom už získávají potřebný čas.
45:09'
Čas v závěrečné periodě velmi rychle ubíhá, navíc si nikdo nemůže vytvořit nějakou větší příležitost.
44:20'
Roby Järventie i pod tlakem vypálil z pozice mezi kruhy, avšak trefil se jen do betonu německého gólmana. Následně Německo startuje protiútok.
43:35'
O průnik se pokusil také Anton Lundell, ale ten byl zatlačen za branku, odkud nepřesně přihrával až do středního pásma.
43:00'
Tim Stützle předvedl pěkný průnik přes levou stranu, který také sám zakončil, ale jeho rána skončila jen v ochranné síti.
42:14'
Němci rozhodně ještě nejsou zas tak vyřízení, po střele si třeba našli nahozený kotouč, avšak k ničemu dalšímu to už nevedlo.
41:53'
Zasahovat musí také Arno Tiefensee, který to díky výhledu také neměl moc složité, ale bude se před ním vhazovat.
41:33'
K první střele třetiny se přece jen dostalo Německo, bylo to ale jen nahození od modré čáry, se kterým Kari Piiroinen neměl sebemenší problém.
40:58'
Finové se rozhodně nezatahují do ulity, pořád si svým náskokem nejsou jistí, takže dostávají soupeře pod tlak.
40:23'
Němci se okamžitě tlačí dopředu, stále cítí nějakou šanci. John Peterka však u mantinelu proti přesile přišel o kotouč.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhé dějství bylo plné zvratů. Finsko hned na začátku navýšilo své vedení a vypadalo to na jejich snadné vítězství. Avšak oslabené Německo se nevzdalo a během chvíle snížilo na rozdíl jediného gólu a sahalo na vyrovnání. Finové mu však následně uštědřili pořádnou facku, protože se také prosadili dvakrát. Nyní přijde na řadu závěrečná část, kde to také může být hodně napínavé, ale Němci už musí být na pokraji sil, takže další comeback asi už neukáží.
Další třetina začne přibližně v 1:51.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:43'
Arno Tiefensee chytá nahození soupeře za svou bránou, svou rozehrávkou ale spoluhráče do útoku neposlal, protože ti ještě musí bojovat o kotouč, takže už to nejspíš ani nestihnou.
39:00'
Finové se i přes svou útočnou aktivitu soustředí zejména na bránění, další přečíslení už nechtějí protivníkovi dovolit, v čemž pro tuto chvíli uspěli.
38:26'
Německu se vůbec nepovedlo založení útočné akce, protože nahodilo jen na zakázané uvolnění, takže zase musí myslet na defenzivu.
37:55'
Finsko už si toto tříbrankové vedení chce v klidu uhlídat, v posledních minutách tak soupeři skoro nic nedovoluje a pořád ho drží pod tlakem.
37:17'
Ten ale dobře zastavil Anton Lundell, který se následně sám dostal do střelecké pozice, ale branku jen těsně minul.
36:53'
Nakonec Finové vymysleli další přihrávku zpoza branky, která tentokrát neprošla a ani se neodrazila do sítě, takže Němci mohou startovat protiútok.
36:13'
Mikko Petman míří dopředu po levé straně, ale tam ho rychle dostoupili dva protihráči, kteří mu však nakonec dovolili přihrávku dozadu.
35:08'
Německo se stále nevzdává, nyní vyhrává buly v útočném pásmu a pokouší se o nějaký nápor, ale ten moc dlouho nevydržel.
33:51'
Finsko právě vstřelilo branku!
Z tohoto už se budou Němci hodně těžko hrabat, navíc zase měli obrovskou smůlu! HENRI NIKKANEN totiž přihrával přes předbrankový prostor, ale přitom trefil brusli Luci Münzenbergera, od kterého se kotouč odrazil na hůl brankáře a od ní si to zamířil rovnou do sítě. Asistence: Juuso Pärssinen, Topi Niemelä.
33:25'
Finsko si může vzít rovnou tříbrankové vedení zpět, zatím jim v tom ale brání německý brankář, který si připsal několik dalších zákroků.
32:24'
Vyloučení v týmu Německo (Tim Stützle – 2 min., faul kolenem).
31:53'
Finsko právě vstřelilo branku!
Finsko si téměř okamžitě bere dvoubrankový náskok zpět! Kasper Simontaival zpoza branky uvolnil mezi kruhy TOPIHO NIEMELÜ, který dokonale využil zmatku před brankou, takže vypálil k pravé tyči, na což už Arno Tiefensee nestačil zareagovat. Asistence: Kasper Simontaival.
30:35'
Německo právě vstřelilo branku!
Tohle bude ještě drama, protože je to o jedinou branku! Němcům konečně vyšlo přečíslení na jedničku, ve kterém byl John Peterka nahrávajícím hráčem. Ten tak uvolnil TIMA STÜTZLEHO, který bleskovou střelou překonal přesouvajícího Kariho Piiroinena, který si i tentokrát na puk sáhl, ale zastavil ho nedokázal. Asistence: John Peterka, Florian Elias.
30:15'
Kari Piiroinen raději schová vysoké nahození ve své lapačce, po nějaké době se tak bude vhazovat také před ním.
29:48'
Arno Tiefensee tak pomáhá svým spoluhráčům přerušením hry, tlak Finsko však bude moci vzápětí pokračovat, záleží na výsledku buly.
29:19'
Němci už vzhledem k oslabené sestavě přece jen trochu přestávají stíhat, Finové mnohem více bruslí, což jim dává značnou výhodu.
28:27'
Severská země se z inkasovaného gólu stále oklepává, po delší době se tak usadila vepředu, kde se ale do zakončení dostává jen horko těžko.
27:38'
Samuel Dubé pokračuje ve své aktivitě, tentokrát mohl zamířit do úniku, ale při přebírání puku podklouzl, kvůli čemuž ho protihráči o kotouč obrali.
27:08'
Nyní už Finové ve vlastním pásmu uklidňují hru, dopředu následně nahazují, ale to jim nevyplatilo, protože se hra okamžitě vrací do jejich pásma.
26:18'
Finsko se nyní samozřejmě začíná cítit ohrožené, ale Německo drží aktivitu a cítí, že ještě může zabojovat o body.
25:34'
Německo právě vstřelilo branku!
Němci se přece jen dočkali a jsou zpátky v zápase! SAMUEL DUBÉ nejprve trestuhodně netrefil odkrytou klec, ale svou chybu následně dokonale odčinil, protože se z pravé strany dostal před bránu a Karihi Piiroinena překonal střelou mezi ruku a tělo. Asistence: Justin Volek.
24:55'
Němci se rychle vrací dopředu a ještě zkouší průběh zápasu zvrátit, ale na svou první střelu v druhé části stále marně čekají.
24:13'
Zadovku Tima Stützleho dobře přečetl Henri Nikkanen, který se následně vydává dopředu, kde úplně sám získal spoustu času.
23:38'
Vyloučení v týmu Finsko (Roni Hirvonen – 2 min., podrážení).
23:25'
Finové jsou pořád při chuti, tříbrankové vedení jim očividně nestačí, takže opět kombinují v útočném pásmu.
21:39'
Finsko právě vstřelilo branku!
Tady už je asi hotovo, protože Finsko odskakuje na rozdíl tří branek! MIKAEL PYYHTIA jen tak nahodil od modré čáry, přičemž se trefil do jednoho z bránících hráčů, který si nešťastně srazil puk do vlastní sítě a navíc do protipohybu svého gólmana. Asistence: Mikko Kokkonen, Aku Räty.
21:19'
Jan-Luca Schumacher schytal tvrdou ránu do nechráněné části těla, jeho kolega v bráně tak následně raději přerušil hru.
20:48'
Na druhé straně byl v dobré pozici Juuso Pärssinen, ale Arno Tiefensee se proti němu doslova vrhnul a nedovolil mu tak zakončení do sítě!
20:07'
Němci vyhráli vhazování a následně okamžitě pálil John Peterka, ale mířil jen do zadního mantinelu.
20:01'
Začala druhá třetina.
Finsko zažilo velmi povedený vstup do zápasu, v první třetině bylo jednoznačně aktivnější, čehož i náležitě využilo, protože drží u dvoubrankový náskok. Ve čtvrté minutě přitom našel cestu do sítě po pěkné kombinaci Brad Lambert, v samotném závěru se pak se štěstím trefil Aku Räty. I oslabení Němci si však vytvořili nějaké šance, avšak využít je nedokázali, takže ve zbytku utkání budou muset dohánět dvoubrankovou ztrátu, což pro ně bude hodně složité, protože jim síly už určitě docházejí.
Další třetina začne přibližně v 0:59.
20:00'
První třetina skončila.
19:48'
Finsko právě vstřelilo branku!
Finové dávají soupeři gól do šatny, což může být zlomový bod utkání! Henri Nikkanen z pravé strany pálil tak nepříjemně, že Arno Tiefensee srazil vyrážečkou puk jen pod sebe. Toho si nevšiml, což platilo téměř u všech hráčů na ledové ploše, tedy kromě AKU RÄTYHO, který bez váhání doklepl kotouč skrz betony gólmana do sítě. Asistence: Henri Nikkanen, Ville Heinola.
19:16'
Finsko hraje zásadně s kotoučem, čímž chce soupeře co nejvíce unavit. Zakončení ale moc nebezpečné nejsou, protože je Arno Tiefensee všechny v pohodě má.
18:38'
Německo tedy zvládlo i druhé oslabení, za což může děkovat zejména svému brankáři. I tak se ale stále nachází pod tlakem.
18:20'
Arno Tiefensee pořád drží své spoluhráče ve hře! Jeho obraně totiž unikl Brad Lambert, který následně pálil bekhendem do protipohybu brankáře, ale našel jen jeho lapačku!
17:48'
Od modré čáry to nakonec zkusil Ville Heinola, ale Arno Tiefensee neměl dobře zakrytý výhled, takže si jeho pokus našel.
17:23'
Finsko v přesilovce samozřejmě usiluje o navýšení vedení, ihned se tak pevně usazuje v útočném pásmu, kde hledá nějaké gólové zakončení.
16:33'
Vyloučení v týmu Německo (Justin Volek – 2 min., držení).
16:06'
Mikael Pyyhtia chtěl také pálit skrz protihráče, avšak kotouč mu sjel z hole, kvůli čemuž jeho zakončení skončilo jen v rohu kluziště.
15:30'
Kari Piiroinen se však také rozhodně nenudí, nyní vykryl nahození a následnou dorážku, takže si stále drží čistý štít.
15:04'
Už dlouho se hraje bez přerušení, z čehož těží oba celky. Aktuálně útočí Finsko, musel tak zasahovat Arno Tiefensee.
14:25'
John Peterka mohl zamířit do dalšího přečíslení, tentokrát on přihrával a před brankou hledal Florina Eliase, ale k němu se kotouč nedostal.
13:49'
Němci mají problémy při rozehrávce, s kotoučem se nedostali ani z vlastní třetiny, takže se pokouší získat aspoň pomocí napadání.
12:54'
Finové vyhráli souboj o kus gumy v útočném pásmu, i nadále tam ale dostávají málo prostoru, kvůli čemuž přišlo jen nahození od modré, které moc nebezpečné nebylo.
12:01'
Mohlo být vyrovnáno! Tim Stützle dobře zachytil soupeřící pas a řítil se do přečíslení, které po jeho přihrávce dokonce dvakrát zakončoval John Peterka, ale přes brankáře puk do sítě nedotlačil!
11:18'
I Německo nakonec přežilo první oslabení, následně navíc pěkně nahazuje dopředu, protože je u kotouče první Jan-Luca Schumacher.
10:32'
Arno Tiefensee nyní raději přeruší hru, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat. Stále ho však nečeká necelá minuta v náročném oslabení.
10:13'
Severská země je při přesilovce mnohem nebezpečnější, německého gólmana odstřeluje jednou střelou za druhou, ale ten zatím drží.
09:15'
Vyloučení v týmu Německo (Jan-Luca Schumacher – 2 min., podrážení).
08:54'
Mikael Pyyhtia vyváží kotouč do útočné třetiny a tam následně sám zakončuje, ale Arno Tiefensee si s jeho pokusem věděl rady.
08:08'
Němci se ještě rychle vrací dopředu, kde ale nejsou moc nebezpeční, takže Finsko má první oslabení úspěšně za sebou.
07:35'
Anton Lundell dobře zapracoval při obraně, soupeře obral o puk, takže ho mohl zase bez problémů vyhodit.
06:56'
Němci mají okamžitou příležitost k vyrovnání, ale nezačínají úplně nejlépe, protože se Finsko téměř ihned osvobozuje.
06:25'
Vyloučení v týmu Finsko (Roni Hirvonen – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu). Trest odpyká Matias Mäntykivi.
05:47'
Nyní pálil Ville Heinola, který poslal kotouč skrz nohy bránícího hráče, ale tentokrát si Arno Tiefensee dokázal poradit.
05:00'
Finsko zůstává při chuti a pořád se drží v útočném pásmu, tentokrát se Německo osvobodilo, ale do útoku opět nezamířilo.
03:38'
Finsko právě vstřelilo branku!
Finové se z prvního většího nátlaku dostávají do vedení a nutno říci, že to sehráli parádně! Celou akci začal Roni Hirvonen, který před brankářem uvolnil Santeriho Hatakku, který ale nešel do zakončení, protože viděl ještě lépe postaveného ANTONA LUNDELLA, který se následně trefil jen nad ležícího německého brankáře. Asistence: Santeri Hatakka, Roni Hirvonen.
03:10'
Německo už se dostává pod tlak, dopustilo se tak zakázaného uvolnění, po kterém se zase bude muset soustředit na obranu.
02:32'
Arno Tiefensee už musí vytahovat první zákrok, nic složitého to ale nebylo, protože puk letěl přímo na něj.
01:55'
Nyní kotouč vyvezl dopředu Roby Järventie, ale ten nezvládl přesně přihrát, takže s jeho spoluhráči zase musí začínat od svého brankáře.
01:07'
Finsko následně zvládlo vhazování před svým gólmanem a hledá cestu dopředu, ale nahození končí jen u německého brankáře.
00:42'
V první šanci utkání byli Němci, prosadit se mohl John Peterka, který dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale nemířil přesně!
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Německo: Tiefensee (Gähr) – Münzenberger, Zimmermann, Gnyp (A), Glötzl, Raabe – Stützle (C), Elias, Peterka (A) – Chrobot, Dubé, Alberg – Volek, Henriquez-Morales, Schumacher.

Finsko: Piiroinen (Taponen) – Hatakka (A), Heinola, Kokkonen (A), Puutio, Viro, Niemelä, Rajaniemi – Hirvonen, Lundell (C), Simontaival – Järventie, Pärssinen, Lambert – Pyyhtia, Nikkanen, Aku Räty – Puhakka, Helenius, Petman – Mäntykivi.

Rozhodčí: Kowalski, Mackey – Stewart, Mannella (všichni CAN).
Finsko
Od Finska se samozřejmě očekává bezproblémový postup do čtvrtfinále, přičemž úspěšná cesta za ním by měla začít už v dnešním duelu. Finové jsou samozřejmě favoritem, kromě Kanady by měli zdolal všechny soky ve skupině, což je ještě Švýcarsko a Slovensko. Navíc budou chtít napravit loňský nepovedený šampionát, kdy se sice dostali do nejlepší čtveřice turnaje díky vítězství nad USA, ale následně nestačili na Kanadu a ani Švédsko, takže brali nepopulární bramboru. Finsko bude rozhodně rozehranější než Německo, protože v dějišti turnaje stihlo odehrát jeden přípravný duel, ve kterém se střetlo s USA, ale výhru slavit nemohlo, prohrálo těsně 2:3. Dnes se tak už chce konečně radovat.

Zápasy od posledního šampionátu
Finsko vs. USA – 2:3
Německo
Německo ještě před samotným šampionátem řešilo veliké trable, které se promítnou minimálně v úvodních duelech. Do dnešního utkání totiž bude mít k dispozici jenom čtrnáct hráčů do pole a dva gólmany, přičemž za to může samozřejmě koronavirus. Do dějiště turnaje kvůli němu neodcestoval třeba velký talent Lukas Reichel nebo původní brankářská jednička Tobias Ancicka, po příjezdu do Edmontonu pak bylo do karantény posláno hned devět hokejistů. Z velkých hvězd se tak dnes představí jenom John-Jason Peterka a Tim Stützle. Němci tak první zápasy s Finskem a Kanadou budou spíš brát jako přípravu, o všechno půjde později proti Slovákům nebo Švýcarům. Právě na Švýcarsko mají Němci dobré vzpomínky, protože s ním sehráli v červenci trojzápas, při kterém dvakrát vzešli jako vítězové. Je tedy realná šance, že Německo bude útočit na brány čtvrtfinále, jelikož se to loni moc nepovedlo, protože museli hrát s Kazachstánem o udržení, což zvládli na jedničku. Dnes v málem počtu proti Finsku a později proti Kanadě však nejspíš nepřekvapí.

Zápasy od posledního šampionátu
Švýcarsko vs. Německo – 3:4sn
Švýcarsko vs. Německo – 2:3
Švýcarsko vs. Německo – 8:4
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Dnes v noci je na programu druhý zápas Mistroství světa do 20 let, kde se o své první body porve Německo s Finskem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.


Články odjinud