USA - Kanada | ONLINE | 26.6.2017 14:00 | MS v inline hokeji 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz

MS v inline hokeji -  ONLINE PŘENOS -  USA : Kanada - 26. června 2017   14:00

Ukončeno
USA
USA
02:06' Schaivo  • 02:48' White  • 06:17' Spezia  • 16:59' Kettler  • 29:54' White  • 36:22' Noe  • 43:05' DiMartino  • 45:59' Combs 
8:2
(3:1, 1:0, 1:0, 3:1)
Kanada
Kanada
11:01' Hammond   • 46:27' Rauckman  
USA
Sestavy:
Redmann (Kuhn) – Burnett, Arcibal, White, Combs – Kettler, Krogman, Noe, Spezia – DiMartino, Fox, Schaivo, Pascalli
Rozhodčí
Vikman Kristian (FIN), Virta Jukka (FIN)
Zimní stadion Ondreje Nepely
Kanada
Sestavy:
Leggat (Town) – Henderson, Baumgartner, Foote, Hammond – Steger, Isaacs, Woods, Bulmer – Vilio, Higson, Rauckman, Furlong – Renouf J., Renouf N.
Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že asistenci si připsal i brankář Američanů Troy Redmann a to při gólu v oslabení, se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek dne. Určitě nezapomeňte sledovat souboj české reprezentace, který bude na programu od 20:00.
Statistiky utkání

Střely na branku: 20:22 (14:14).
Trestné minuty: 20:12 (19:7).
Využití: 0:0.
V oslabení: 1:0.
Máme tu konec utkání, které přineslo hned deset gólů. Takto jednoznačnou bitvu zřejmě nikdo nečekal, ale Američané dominoval jak po technické stránce, tak silové i taktické a zaslouženě si odnášejí ze souboje všechny body.

Hráči utkání:

Chris Rauckman (CAN) – Troy Redmann (USA)
Konec zápasu.
47:17'
Vyloučení v týmu Kanada (Higson – 1,5 min., vysoká hůl).
46:27'
Kanada právě vstřelila branku!
Výběr Javorových listů se přeci jen dočkal druhé branky. Brejk vyřešil přesnou ranou zleva CHRIS RAUCKMAN, Redmann nestihl jeho pokus zachytit ani tečovat. Asistence: Thomas Woods.
45:59'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Dva Američtí zadáci museli čelit napadání třech Kanaďanů, kteří si však situaci velmi špatně pohlídali a hokejisté v modrých dresech je s pomocí mantinelu obehráli. Následné přečíslení 2 na 1 vyřešil ideálně White, který naservíroval kotouč JACKU COMBSOVI. Asistence: Matt White, Derrick Burnett.
44:49'
Američtí obránci opět šetří čas a nechtějí připustit žádné komplikace ani kaňky na jejich podařeném výkonu. Do konce utkání zbývají tři minuty.
44:15'
Americký gólman si pohlídal střelu z mezikruží a kotouč vytěsnil mimo tři tyče.
43:05'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Krásná akce hokejistů v modrých dresech končí sedmou brankou v kanadské síti. Schaivo chytře vyčkal na z druhé vlny přijíždějícího PETERA DIMARTINA. Ten měl před sebou volný prostor, kterého bezezbytku využil a zavěsil ranou tahem přesně mimo dosah maskovaného muže. Asistence: John Schaivo, William Pascalli.
42:53'
Průjezd Bulmera útočným pásmem snížení neznamená, kanadský útočník se dostal kličkou do příliš velkého úhlu. Redmann ale stejně raději přerušil hru.
42:41'
Vilio je zpět na hrací ploše.
42:08'
White z dobré palebné pozice zařízení přestřelil. Následně nezpracoval včas pas Combse napříč brankovištěm.
41:11'
Kanaďané mohou být rádi, že rozhodčí neviděl sekání u mantinelu, které následovalo při ponechané výhodě. Na trestnou lavici tak putuje jen Vilio.
41:11'
Vyloučení v týmu Kanada (Vilio – 1,5 min., nedovolené bránění).
41:11'
Střelu Noeho zblokoval jeden z beků, který odjíždí s bolestivou grimasou na střídačku.
40:40'
Bude se vylučovat, ponechaná výhoda pro Spojené státy.
40:00'
Stejná situace se opakuje i o chvíli později, hokejistům v bílých dresech se čas výrazně krátí, Američané vyčkávají na otevření kanadské obrany.
39:07'
White zajel podruhé za branku, Kanaďané si nevědí s pasivní hrou Američanů rady. A Spojené státy přesně toto potřebují.
38:01'
Američané jsou v držení kotouče a znovu pečlivě vyčkávají na příležitost. Výběr Javorového listu působí značně odevzdaně.
36:22'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Po dvaadvaceti vteřinách se znovu Američané prosazují. Spezia se natlačil před brankáře, který ještě jeho pokus zneškodnil. Následně se ale před branku přiřítil TRAVIS NOE a střídačka hokejistů v modrých dresech může pošesté oslavovat. Asistence: Tyler Spezia.
36:01'
Začala čtvrtá čtvrtina.
Po třech čtvrtinách vedou Američané pohodlně 5:1. Jejich gólové účty rozšířil Matt White, který skóroval ve vlastním oslabení. Spojené státy prozatím hrají takticky velmi zdařilý zápas, uvidíme, jestli se Kanada dostane na dostřel svého protivníka.
36:00'
Třetí čtvrtina skončila.
34:49'
DiMartino si najel na pravou stranu a vyslal táhlou dělovku, která pouze zaduněla o zadní mantinel. U kotouče jsou Kanaďané.
33:30'
Američané opět figurují u kotouče a nechtějí se ho jen tak vzdát, vedení 5:1 před poslední dvanáctiminutovkou by pro ně bylo více než příznivé.
32:22'
Američané ve dvou naprosto rozebrali vysoko vytaženou defenzivu Kanaďanů, zakončovat mohl z pravé strany Spezia, jemuž vykryl střelecký úhel Leggat. Spezia se proto obtočil kolem zařízení a mohl zasunout kotouč do úplně odkryté klece, puk mu na poslední chvíli sebral jeden z beků.
30:12'
Spojené státy jsou kompletní.
29:54'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Přichází další tvrdý direkt pro celek Javorových listů, ten totiž inkasuje ve vlastním oslabení. Do úniku se dostal MATT WHITE a mazácky ho proměnil přízemní ranou podél betonů maskovaného muže. Asistence: Nielsson Arcibal a Troy Redmann.
29:10'
Rychlý výpad Američanů zakončil ranou zleva Burnett. Leggat přitiskl kotouč ke své hrudi a přerušil hru.
28:42'
Vyloučení v týmu USA (Combs – 1,5 min., sekání).
28:15'
Pokračujeme v sérii trestů, hokejisté v bílých dresech mají ponechanou výhodu.
27:05'
Kanaďané jsou kompletní.
26:30'
Ve velkých šancích se ocitl Spezia a o chvíli později i Fox. Leggat v obou případech výtečně zakročil, když nejprve přimáčkl beton k tyči a poté vystavil proti ráně z mezikruží svou lapačku.
25:35'
Vyloučení v týmu Kanada (Woods – 1,5 min., hákování).
25:35'
Travis Noe si dovolil velkou parádu, prohodil si beky a mohl zakončovat.Thomas Woods musel zatáhnout za záchranou brzdu v podobě faulu, Amerika bude hrát přesilovku.
25:03'
Hokejisté v modrých dresech udržují kotouč na svých hokejkách, znovu zajíždějí až za svou branku. Nechtějí udělat chybu.
24:02'
Američané vyhráli úvodní vhazování.
24:01'
Začala třetí čtvrtina.
Oba celky se vracejí na hrací plochu. Za pár okamžiků začne druhá polovina střetnutí. Zamíchají Kanaďané s výsledkem nebo si Američané udrží své vedení až do závěrečné sirény?
Druhá polovina utkání by měla začít přibližně v 14:51.
Statistiky první poloviny utkání

Střely na branku: 14:14.
Trestné minuty: 19:7.
Využití: 0:0.
Druhá část skončila poměrem 1:0 pro Spojené státy americké, což znamená jediné, Američané vedou už 4:1 a kráčejí za skalpem svého rivala. Utkání prozatím velmi ovlivnila četná vyloučení a nervozita, kterou lépe zvládají hokejisté v modrých dresech.
24:00'
Druhá čtvrtina skončila.
23:20'
Američané v klidu vyčkávají na poslední příležitost druhé čtvrtiny, za stavu 4:1 se nikam neženou.
22:15'
Arcibal se dostal povedenou kličkou až k bekhendovému zakončení, které potrápilo Leggata. Maskovaný muž si nakonec se situací poradil a vytěsnil kotouč mimo branku.
21:28'
Američané jsou kompletní, uvidíme opět hru ve čtyřech bruslařích na hrací ploše.
21:00'
Vzápětí navíc vybojovali vhazování před kanadským gólmanem.
20:42'
Tečovaná rána Hammonda skončila jen těsně vedle jedné z tyčí. U kotouče jsou Američané a šetří cenné vteřiny z trestu Foxe.
19:58'
Kyle Henderson zůstal klečet na hrací ploše a musel být ošetřen. Nakonec ale odjel na střídačku po svých a měl by pokračovat v utkání.
19:58'
Vyloučení v týmu USA (Fox – 1,5 min., nedovolené bránění).
19:03'
Baugartnerova rána z levé strany po rychlém přesunu na útočnou polovinu Kanaďanů skončila pouze na Redmannových betonech. Americký gólman prozatím působí velmi jistým dojmem.
18:13'
Kanaďané se sami svou kombinací vyhnali z útočné poloviny, u kotouče jsou o několik chvil později Američané.
16:59'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Američané vedou 4:1, když opět lépe zvládli vyrovnanou pasáž hry. Dnes příliš jednoduše procházejí defenzivou Javorových listů. Rychlou ranou zleva skóroval CODY KETTLER.
16:27'
Další rychlý výpad v podobě rány Travise Noa z pravé strany. Leggat vyrazil kotouč s problémy mimo nebezpečné území.
15:36'
Shane Fox se dostal do úniku, pokoušel se rozhodit maskovaného muže naznačením blafáku do forhendu a následnou ranou k levé tyči, to se mu ale nepovedlo. Kotouč míří do rohu kluziště a skóre se nemění.
14:55'
Po pasu Kettlera pálil Combs, do rány vložil veškerou svou sílu, ale zařízení netrefil.
13:49'
Do šance se prodíral nebezpečný Bulmer. Redmann musel nakonec zasahovat, když vytěsnil kotouč do ochranné sítě, kanadský útočník následně po zásahu jednoho z beků upadl. Vylučovat se nebude.
13:26'
U kotouče jsou Kanaďané, kteří se ubránili svým protivníkům bez větších potíží.
12:36'
Nepřesná přihrávka vyhnala Američané z útočné poloviny. Budou muset útočný výpad založit znovu.
12:01'
Začala druhá čtvrtina.
12:00'
První čtvrtina skončila.
11:01'
Vyloučení v týmu USA (Burnett – 10 min., nesportovní chování).
11:01'
Kanada právě vstřelila branku!
To je panečku zápas! Kanaďané snižují minutu před koncem úvodní části skóre. Autorem je DAVE HAMMOND, který se prosadil po rychlém brejku ranou z prostoru před brankou. Asistence: Brendan Baumgartner.
10:55'
Na druhé straně přišla rychlá odpověď v podobě přečíslení 2 na 1, které zakončoval Combs ránou z první do tyče!
10:25'
Nakonec se ale Brett Bulmer přeci jen dostal ke střele a tvrdou ranou orazítkoval břevno, od kterého se kotouč odrazil vysoko do ochranné sítě.
10:21'
Výborný obranný zákrok Arcibal znemožnil Kanaďanům brejk dvou na jednoho.
09:22'
Noe zkoušel bekhendem z otočky a zpoza branky překvapit Leggata, což se mu málem podařilo. Skóre se ale nakonec nemění.
08:55'
Po delší době přišla na řadu také akce Kanaďanů. Schael Higson si připsal nebezpečnou ránu z pravé strany, ale zaúřadovala Redmannova lapačka.
08:27'
Travis Noe projel mezi dvěma beky a zakončil bekhendem, brankář hokejistů v bílých dresech puk vytěsnil betonem mimo tři tyče.
08:11'
Kanaďané stále nestíhají a Američané naprosto dominují. Výběr Javorových listů se nyní osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.
07:41'
Matt White a jeho nabídka před branku nebyla vystižena! Střílené nahození jen těsně prolétlo vedle pravé tyče.
07:03'
Američané v klidu kontrolují kotouč a vyrážejí na další útočnou zteč.
06:17'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Rozhození Kanaďané nestíhají tempo jejich zámořských rivalů a prohrávají už 3:0. Nejprve si maskovaný muž připsal výborný zákrok, který byl oceněn hlasitým potleskem, ale po střele TYLERA SPEZII již přeci jen inkasoval. Asistence: Travis Noe, Peter DiMartino.
02:48'
Vyloučení v týmu Kanada (Rauckman – 1,5 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Kanada (Furlong – 1,5 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Kanada (Baumgartner – 1,5 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Kanada (Henderson – 1,5 min., nesportovní chování).
02:48'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu USA (Arcibal – 1,5 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu USA (Burnett – 1,5 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu USA (White – 1,5 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu USA (Combs – 1,5 min., nesportovní chování).
02:48'
Na trestné lavici sedí hned celá formace obou celků! Tresty inkasovalo celkem osm hráčů a předchozí branka platí.
02:48'
Na hrací ploše se strhla šarvátka a bude se vylučovat, rozhodčí prozatím řeší tresty, není jisté, zdali bude branka Američanů platit.
02:48'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Pro Kanaďany přichází studená sprcha, MATT WHITE nečekaným bekhendem z levé strany překvapil gólmana javorových listů a Američané vedou už o dvě branky!
02:06'
Spojené státy právě vstřelily branku!
A ta nakonec přichází velmi záhy, rychlou akci hokejistů v modrých dresech zakončil po zadovce Pascalliho JOHN SCHAIVO přesnou ranou k levé tyči z mezikruží. Asistence: William Pascalli a Peter DiMartino.
01:45'
Fox raději zavezl kotouč za svou branku, Američané čekají na vhodnou příležitost.
00:58'
Hammond si chytře udělal prostor při svém průjezdu útočným pásem a z dlouhé hokejky vyslal nepříjemný pokus k pravé tyči. Ten Redmann nečekal, puk ale doputoval jen mimo zařízení.
00:34'
Vyloučení v týmu Kanada (Bulmer – 1,5 min., vražení na hrazení).
00:25'
Vyloučení v týmu USA (Burnett – 1,5 min., hrubost).
00:12'
White se okamžitě ujal kotouče a vybruslil s ním mezi kruhy, branku však přestřelil.
00:02'
Úvodní buly ovládli Američané.
00:01'
Utkání právě začalo.
Američané nastoupí v modrých dresech, Kanaďané odehrají zápas v bílých kombinacích. Rozhodčími jsou Finové Vikman a Virta.
Úvodní sestavy:

USA: Redmann (Kuhn) – Burnett, Arcibal, White, Combs – Kettler, Krogman, Noe, Spezia – DiMartino, Fox, Schaivo, Pascalli

Kanada: Leggat (Town) – Henderson, Baumgartner, Foote, Hammond – Steger, Isaacs, Woods, Bulmer – Vilio, Higson, Rauckman, Furlong – Renouf J., Renouf N.

Rozhodčí: Vikman Kristian (FIN), Virta Jukka (FIN).
Tabulky skupin po prvním hracím dni:

SKUPINA A:

1. USA 3 body (8:1)
2. Kanada 3 body (6:1)
3. Chorvatsko 0 bodů (1:6)
4. Slovensko 0 bodů (1:8)

SKUPINA B:

1. Finsko 3 body (5:2)
2. Česko 3 body (3:2)
3. Švédsko 0 bodů (2:3)
4. Německo 0 bodů (2:5)
Výsledky prvního hracího dne MS

Kanada – Chorvatsko 6:1
Finsko – Německo 5:2
Slovensko – USA 1:8
Švédsko – Česko 2:3
Duel začne s úderem čtrnácté hodiny a otevře tak druhý den Mistrovství světa v inline hokeji IIHF Bratislava 2017. Buďte u toho!
Nominace USA

Troy Redmann, Gerald Kuhn – Nielsson Arcibal, Derrick Burnett, Peter Dimartino, Shane Fox, Cody Kettler, Jalen Krogman – Jack Combs, Travis Noe, William Pascalli, Troy Redmann, John Schaivo, Tyler Spezia, Matt White
Kanaďané mají ve svém kádru Bretta Bulmera, který si připsal hned sedmnáct startů v NHL. V prvním měření sil s Chorvatskem byl vyhlášen nejlepším hráčem svého celku.
Nominace Kanady

Brett Leggat, Paul Town – Brendan Baumgartner, Kyle Henderson, Schael Higson, James Isaacs, Austin Steger, Kade Vilio – Brett Bulmer, Josh Foote, Shaun Furlong, Dave Hammond, Chris Rauckman, Jonah Renouf, Nathan Renouf, Thomas Woods
Dobrý den, vítám vás u textového přenosu ze zámořského derby. Američané i Kanaďané patří k velkým favoritům turnaje a jejich vzájemné utkání jistojistě nabídne velmi atraktivní podívanou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.


Články odjinud