NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Chicago - 19. srpna 2020   04:30

Vegas
Vegas
19:29' Pacioretty (McNabb, W. Karlsson) • 20:57' Mark Stone (W. Karlsson, Pacioretty) • 27:28' Martinez (R. Smith, Schmidt) • 41:34' Tuch (Marchessault, Theodore)
4:3
(1:2, 2:1, 1:0)
Stav série: (4:1)
Chicago
Chicago
10:32' J. Toews  (D. Kubalík, Saad) • 18:19' DeBrincat  (D. Strome, C. Murphy) • 24:02' P. Kane  (Caggiula)
Vegas
O'Rourke, Joannette – Smith, Racicot
Rogers Place, Edmonton, AB
Chicago

Vegas Golden Knights jako první tým postupuje do semifinále Západní konference! Tým kouče Petera DeBoera díky dnešní výhře 4:3 poráží Chicago 4:1 na zápasy. Dnešní výhra Vegas se nerodila snadno. V 19. minutě totiž domácí prohrávali už 0:2 po brankách Jonathana Toewse a Alexe DeBrincata. Těsně před pauzou ale skóroval Max Pacioretty, na kterého hned v první minutě druhé třetiny navázal vyrovnáním Mark Stone. Patrick Kane sice Chicagu vedení vrátil, ovšem ve 28. minutě to bylo 3:3, protože Alec Martinez využil přesilovku. Rozhodující gól padl z hole Alexe Tucha ve 42. minutě. Chicago tak nenavázalo na postup přes Edmonton a sezona pro něj v 1. kole Stanley Cupu končí.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek rána. Na počtenou!

59:57'
Rána Duncana Keitha byla zablokovaná! Naděje Blackhawks končí.
59:43'
Brandon Saad zůstal stát před bránou, ale kotouč se k němu neodrazil.
59:21'
Zbývá 39 sekund a Chicago se před bránou Robina Lehnera zatím neusadilo.
58:57'
Reilly Smith se hned po vhazování tlačil dopředu, ale prázdnou bránu přes několik hokejek netrefil.
58:46'
Je tomu tak! Jeremy Colliton udílí svým svěřencům poslední taktické pokyny před závěrem třetí třetiny.
58:46'
Crawford už je na střídačce a Chicago hraje powerplay! Mezitím hosté vybojovali útočnou třetinu a určitě si vezmou oddechový čas.
58:18'
William Karlsson jen těsně nedosáhl na přihrávku Marchessaulta, která mířila před brankoviště.
57:54'
A právě domácí teď operují na kotouči v pásmu soupeře. Crawford musí být v pozoru.
57:24'
Hraje se ve střední třetině. Tohle samozřejmě Chicagu nevyhovuje. Vegas své vedení brání velice dobře.
56:45'
Chicagu zbývá k případnému vyrovnání už málo času. Za pár desítek sekund zřejmě Jeremy Colliton Crawforda odvolá z brány.
56:06'
Nahození Kanea do předbrankového prostoru sice mělo oči, ovšem hokejisté v bílém jej nestačili zakončit.
55:13'
Po přezkoumání videa gól opravdu neplatí. Stále tak zůstáváme na stavu 4:3.
55:13'
Domácí sice vsítili pátou branku, ale ta podle všeho platit nebude. Při střele Alexe Tucha totiž jeden z hráčů Golden Knights zůstal celým tělem v brankovišti a znemožnil tak Crawfordovi zasáhnout.
54:48'
Alex Tuch šikovným prostrčením našel Stephensona, jenž trefil vnější oblouk brány Chicaga.
54:19'
Brandon Saad mohl střílet z levého kruhu, jenže dobrou přihrávku Kubalíka promáchl.
53:36'
Crawford puk rychle vytřepal z lapačky, aby jeho spoluhráči mohli rozehrát. Nakonec se do útočné třetiny dostali, jenže Robin Lehner si v pohodě nahození pokryl.
52:58'
Chandler Stephenson měl na holi pátou branku. K zadní tyči dostal skvělou přihrávku spoluhráče, kterou ale neproměnil v gól. Hůl nenastavil dobře, a proto o kousek minul poloprázdnou bránu.
52:19'
Navíc mohl trestat Shea Theodore, jehož pokus Corey Crawford ukryl ve své moci. Teprve ve třiapadesáté minutě zde máme první komerční přestávku ve třetí třetině.
51:57'
Třetí třetina je v podání Chicaga rozháraná. Stále platí, že Blackhawks se obtížně dostávají k zakončení.
51:18'
Roy se snažil přihrávkou po mantinelu oslovit Tucha, který však na tuto pobídku nakonec nedosáhl.
50:52'
Slater Koekkoek přidržel touš na své hokejce. O chvíli později ale nepřesně rozehrál, takže je pískán icing. Hra je zhruba po šesti minutách zastavena.
50:26'
Paul Stastny před bránou Crawforda hledal Marchessaulta, který ovšem nezakončil.
49:57'
Patrick Kane získal kotouč ve středním pásmu. Poté raději přihrál dozadu, protože nabídku spoluhráčů neměl.
49:28'
Hosté honí kotouč u mantinelu, ale hráči Vegas jim nedávají ani milimetr volného prostoru.
48:58'
Celkem dlouho se hraje bez přerušení. Tento fakt samozřejmě vyhovuje domácím, kterým tak čas rychle ubíhá.
48:28'
Tuch jen o kousek nepřihrál přesně na Cousinse, který by se jinak objevil v samostatném úniku.
47:55'
Ryan Carpenter si povyjel na levý kruh, odkud však zamířil pouze do brusle bránícího hráče.
47:22'
Blackhawks se na okamžik usadili v pásmu, ale ani tentokrát nedokázali vystřelit. Lehner práci neměl.
46:35'
Jonathan Marchessault pálil z nepříliš ideální pozice pouze do lapačky Coreyho Crawforda. Ve hře se ale pokračuje, neboť gólman Chicaga rozehrál.
45:42'
Hosté nahodili touš na zadní mantinel, ovšem následně si jej nestačili dobruslit. Hráči v černých dresech mají v těchto chvílích rozhodně lepší pohyb.
45:10'
Chicago zatím ve třetí třetině nevystřelilo. Nepovedlo se to ani Alexi DeBrincatovi, který nepřešel přes útočnou modrou čáru.
44:42'
Caggiulova přihrávka sice přesná nebyla, ovšem zakázané uvolnění z toho není.
43:58'
Kirby Dach nedosáhl na dlouhou přihrávku DeBrincata. Obránci Vegas si opět poradili s hrozícím nebezpečím.
43:15'
Nate Schmidt si dojel jako první odražený kotouč. U mantinelu byl dříve a poté s přehledem rozehrál směrem dopředu.
42:39'
Hra musela být zastavena kvůli postavení mimo hru. Vegas jsou na koni, neboť je necelých osmnáct minut dělí od postupu do semifinále konference.
41:34'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Rytíři dávají čtvrtou branku v dnešním utkání a vůbec poprvé dnes vedou! ALEX TUCH se rozjel po levé straně jako tank. Jakmile se probil až před bránu, tak napodruhé kotouč doklepl k zadní tyči. Crawford svůj levý beton vytahoval marně. 4:3. Asistence: Jonathan Marchessault a Shea Theodore.
41:08'
Domácí už podruhé zahrozili. Úvod třetiny je zastihl v lepším rozmaru.
40:32'
Mark Stone přihrál zpoza brány Paciorettymu. Útočník Vegas ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil. Zadní část brány minul o kousek.
40:01'
Po druhé periodě platí nerozhodné skóre 3:3, což zřejmě odpovídá dění na ledové ploše. Chicago svůj náskok z první třetiny moc dlouho neudrželo, protože už ve 21. minutě vyrovnával Stone. Blackhawks však překlopili vedení zpět na svou stranu po brance Patricka Kanea z 25. minuty. O tři minuty později ale vyrovnával Alec Martinez z přesilové hry. Poté už branka nepadla. Rozhodně se však můžeme těšit na to, co nám oba celky ve třetí třetině předvedou. Chicago nutně musí vyhrát, jinak pro něj letošní sezona skončí.
Střely na bránu po 2. třetině: 28 – 19
40:00'
39:53'
Ve druhé třetině se už nic nestane. Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu.
39:28'
Chicago se snažilo dostat znovu dopředu, ale přistrčení Toewse na Quennevilla nebylo přesné.
38:57'
Brandon Saad našel najetého DeBrincata, jehož pohotová střela bránu domácích jen o pár centimetrů minula.
38:24'
Crawford si poradil s pokusem Reavese z mezikruží. Brankář Blackhawks puk vyrazil do rohu kluziště.
37:55'
Drake Caggiula se snažil po kombinaci s Kanem tečovat. To se mu sice povedlo, ale černá guma zamířila těsně vedle domácí svatyně.
37:36'
Alex Tuch se snažil dostat ke kotouči, který se pro Chicago velmi nepříjemně odrážel zpět před bránu.
36:56'
Nahození Maxe Paciorettyho z levé strany rozhodně nenadělalo brankáři Crawfordovi výrazné potíže. Hra je přerušena, protože Crawford se k rozehrávce moc neměl.
36:22'
36:06'
Jenže střela nepřišla. Boqvistovi touš přeskočil hůl. Chicago bude muset puk zavézt zpět do pásma soupeře.
35:37'
Chicago se až nyní pořádně usadilo před bránou Vegas. Hosté si přihrávají u mantinelu.
34:49'
Kirby Dach ve středním pásmu nabral rychlost, aby se svým robustním tělem mohl natlačit před bránu. Nick Holden ovšem odvedl dobrou defenzivní práci a centra hostů ke střele nepustil.
34:22'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Shea Theodore – 2 min., sekání).
34:13'
Chandler Stephenson se odpoutal od beka a ocitl se v obrovské šanci. Tváří v tvář brankáři ale neuspěl, protože při své dlouhé kličce do forehandu branku netrefil.
33:51'
Zakázané uvolnění Chicaga. Po krátkém přerušení se bude vhazovat před Coreym Crawfordem.
33:09'
Corey Crawford musel dávat pozor. Jeden z domácích hráčů nebezpečně mířil bekhendem do horních pater brány. Gólman Blackhawks si ale poradil.
32:40'
Alex DeBrincat svádí u mantinelu tvrdý souboj. Několikrát byl nepříjemně krosčekován, ale vypadá to, že vylučovat se nebude.
31:59'
Nahození Marka Stona velmi dobře zaclonil William Karlsson. Corey Crawford měl štěstí, že střelecký pokus mezi tři tyče nešel.
31:44'
Alex Tuch po přechodu útočné třetiny hrát nemohl, neboť byl vystaven do ofsajdu.
30:55'
Domácí pořádným kolotočem donutili hostující celek urputně bránit. Paciorettyho finální přihrávka ale adresáta nenašla.
30:00'
Connor Murphy vystřelil z pravého kruhu. Robin Lehner ale pokus svého bývalého spoluhráče dobře viděl, a proto lapačkou zasáhl bez větších komplikací.
29:53'
Kvalitní hokej z obou stran pokračuje. Máme za sebou necelou polovinu základní hrací doby a už nám padlo hned šest branek!
29:10'
Jonathan Toews našel Dominika Kubalíka v ideální pozici. Český střelec ale tvrdou ranou Robina Lehnera nepřekonal.
28:40'
Hráči v černých dresech v následném střídání zatlačili. Hosty donutili k tomu, aby odehráli na zakázané uvolnění.
27:28'
Golden Knights využívají početní výhodu a znovu srovnávají skóre. Schmidt od modré čáry přihrál do strany Reillymu Smithovi, jenž si chvíli počkal a posléze dokonale načasoval přihrávku přes celou šíři pásma na pravý kruh, kde stál ALEC MARTINEZ. Zadák Vegas vypálil z první a byl úspěšný, Crawford se totiž nestačil přemístit. 3:3. Asistence: Reilly Smith a Nate Schmidt.
26:59'
Následný přechod přes útočnou třetinu ale byl krkolomný. Theodore přihrával do ofsajdu.
26:31'
Hosté vyhráli vhazování a ihned se odpalem přes všechny čáry osvobodili.
26:22'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Adam Boqvist – 2 min., držení).
26:01'
Chicago bude hrát oslabení. Vegas ale momentálně drží puk a snaží se využít své výhody.
25:32'
Pokračuje se v rychlém tempu. Nyní se zase do šance dostalo Vegas, ale Crawford zakročil pravým betonem.
24:02'
Chicago právě vstřelilo branku!
Ale pobyt v útočném pásmu pro domácí tým netrval dlouho. Naopak vpřed se vydali hosté, kteří jdou znovu do vedení. Drake Caggiula na útočné modré čáře našel šikovnou žabičkou spoluhráče, kterým byl PATRICK KANE. Hvězdný útočník se objevil sám před bránou a tam si věděl rady. Lehnerovi touš zastrčil mezi betony. 2:3. Asistence: Drake Caggiula.
23:44'
Těžiště hry se opětovně přeneslo do obranné třetiny Chicaga.
23:05'
Robin Lehner musel poprvé ve druhé třetině do zákroku. O chvíli později střílel i Kubalík, ale zařízení minul.
22:19'
Max Pacioretty je dnes při chuti. Těsně před bránou se snažil tečovat nahození od modré čáry. Crawford však zasáhl, ovšem útočník s číslem 67 na zádech si neodpustil lehkou sekeru přes lapačku hostujícího brankáře. Vylučovat se ale nebude.
21:52'
Chicago se provinilo zakázaným uvolněním. Bude se vhazovat po pravici Coreyho Crawforda.
20:57'
Je vyrovnáno! Max Pacioretty se uvolnil na levém křídle, aby mohl ke střeleckému pokusu oslovit Karlssona. Centr Vegas vystřelil, ale rána neprošla. Poté se ale pohotově zorientoval a těsně před brankovištěm našel MARKA STONA, který puk umístil přesně nad Crawfordovu lapačku. 2:2. Asistence: William Karlsson a Max Pacioretty.
20:16'
William Carrier hned využil drobného zaváhání hostující obrany a po pravém křídle pádil dopředu. Ke střele se ale nakonec nedostal.
20:01'
První dvacetiminutovka je za námi a pátý duel série nabízí opravdu zajímavou podívanou. Chicago se těsně před sirénou dostalo do dvougólového vedení, jenže Max Pacioretty 31 sekund před pauzou dokázal snížit. Sledujeme vyrovnaný hokej, takže před druhou třetinou je vše otevřené.
Střely na bránu: 14 – 10
20:00'
19:49'
První třetina se dohrává ve středním pásmu. Už v ní zřejmě žádnou další branku neuvidíme.
19:29'
Ale domácí hned odpovídají stejnou mincí! Kotouč se dostal na modrou čáru k McNabbovi, jehož pokus byl bránícími hráči Chicaga tak nešťastně tečován, že zamířil na hůl nikým nehlídaného MAXE PACIORETTYHO. Zkušený útočník poté s přehledem uklízel do poloprázdné brány. 1:2. Asistence: Brayden McNabb a William Karlsson.
18:19'
Hosté předvedli naprosto úžasnou kombinaci, která končí druhou brankou. Murphy se po přihrávce Saada do mezikruží rychle otočil a poté na levé straně vyzval Dylana Stroma. Ten si počkal na vhodný moment k přihrávce, aby vybídl ALEXE DEBRINCATA úplně volného u zadní tyče. Posledně jmenovaný pak v pohodě doklepl do prázdné brány. 0:2. Asistence: Dylan Strome a Connor Murphy.
17:36'
Määttä pálil zápěstím z vrcholku pravého kruhu. Robin Lehner ale dokonale zasáhl vyrážečkou.
17:02'
Quennevilleovi se zavezení přes útočnou modrou čáru nevyvedlo. Mladý útočník touš ihned ztratil a rázem se musel vracet dozadu. Za tuto ztrátu jistě nebude koučem Collitonem pochválen.
16:26'
Rytíři honí puk podél mantinelu, ale důsledná obrana Chicaga jim zatím střelecký pokus nedovolila.
15:39'
Po třetí komerční pauze v průběhu první periody se nám blíží závěr této části hry. Chicago se už přestěhovalo do pásma svého soupeře.
15:15'
Shea Theodore to v této sérii zkouší často po bráně Chicaga. Jeho nahození, které přišlo před malým okamžikem, ale Corey Crawford dokázal zlikvidovat.
14:08'
Teď se už znovu hraje ve třetině Vegas. Hra se přenáší celkem často ze strany na stranu a sledujeme celoplošný hokej.
13:19'
Corey Crawford opět čaroval! William Karlsson zpoza brány šikovně našel Theodora, jenž byl u zadní tyče úplně volný. Obránce Vegas ani nadvakrát přes ležícího gólmana Chicaga neuspěl.
12:32'
Blackhawks po vstřelené brance jsou na koni. Momentálně daleko lépe bruslí a snaží se co nejdéle držet v pásmu soupeře.
11:56'
Patrick Kane vyslal z pravého kruhu přízemní pokus, který ale skončil těsně vedle zadní tyče. Lehner zasahovat nemusel.
11:19'
Crawford s vypětím všech sil udržel střelu od modré čáry ve své moci. Nyní nás čeká komerční přestávka.
10:32'
Chicago se dostává do vedení ze své první šance! Brandon Saad přihrával od mantinelu mezi kruhy, kde stál Dominik Kubalík. Český útočník pálil bekhendem do horních pater brány, ale Lehner ještě vytasil rameno. Na následnou dorážku JONATHANA TOEWSE ale byl krátký. 0:1. Asistence: Dominik Kubalík a Brandon Saad.
10:04'
Reilly Smith nestačil dojet vyhozený puk jako první. Je tak pískán icing a hra se přesouvá před Robina Lehnera.
09:27'
Chicago má nyní problém s přechodem do útočného pásma. Vegas je při forčekingu velice nepříjemné.
08:50'
Nicolas Roy si na pravém kruhu zastavil puk a rázem rychle vypálil. Crawfordova vyrážečka ale byla na svém místě.
08:20'
Hosté získali touš a nyní jej na svých hokejkách drží ve vlastní třetině.
07:47'
Corey Crawford předvedl první velký zákrok zápasu! Nejprve dokázal zastavit nahození od modré čáry, aby mohl zhruba o sekundu později předvést vynikající semafor proti dorážejícímu Smithovi. Útočníkovi Vegas sebral jednoznačnou gólovou šanci.
07:01'
Dominik Kubalík pohotově přihrával před bránu, jenže hůl Toewse o pár centimetrů nenašel.
06:36'
Dominik Kubalík si najížděl za bránu soupeře, aby Lehnera při rozehrávce zneklidnil. To se ale plzeňskému rodákovi nakonec nepovedlo a kotouč na svou hůl nezískal.
06:02'
Třetí formace domácích předvedla dobré střídání. V závěru jejich snažení je však zastavil Carpenter.
05:29'
Alex Tuch hledal Roye, který se bekhendem neprosadil. Vegas ale i nadále zůstává v útočné třetině.
04:44'
Carrier nebezpečně přihrával před bránu Reavesovi, který si do tohoto prostoru najel ve velké rychlosti. Důrazný útočník ale puk netrefil zrovna nejlépe.
03:52'
Kirby Dach přistrčil Kaneovi, jenž si vybruslil do lepší palebné pozice. Z pravého kruhu svůj pokus až k Lehnerovi nedostal, jelikož trefil před sebou stojícího hráče.
03:13'
Schmidt svůj průnik do pásma soupeře nenačasoval ideálně. Obránce Golden Knights se tak provinil ofsajdem a vhazovat se bude ve střední třetině.
02:25'
Ani Alex DeBrincat při své individuální akci neprošel až do útočné třetiny. Byl zastaven pohotovým Theodorem, který si splnil defenzivní úkoly na jedničku.
01:48'
První střelecký pokus utkání vyslal Reilly Smith. Rána útočníka Vegas byla lehce tečovaná, a proto zamířila nad horní tyč Crawfordovy brány.
01:29'
Další rozehrávka se týmu Blackhawks nepovedla. Chicago se provinilo zakázaným uvolněním.
00:55'
Patrick Kane se snažil dostat dopředu středem hřiště, jenže při své kličkované neuspěl podle představ.
00:01'
Jelikož jsou hokejisté Vegas dnes celkem domácím, tak do utkání vstoupí v černých dresech. Chicago bude hrát v bílém.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Schmidt (A), McNabb, Martinez, Theodore, Holden, Whitecloud – Mark Stone (A), Stastny, Pacioretty – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Tuch, N. Roy, Cousins – Reaves, Stephenson, W. Carrier.

Chicago Blackhawks: Crawford (M. Subban) – C. Murphy, Keith (A), Boqvist, de Haan, Koekkoek, Määttä – Quenneville, J. Toews (C), D. Kubalík – P. Kane (A), Dach, Caggiula – DeBrincat, D. Strome, Saad – Carpenter, Kämpf, Highmore.

Rozhodčí: O'Rourke, Joannette – Smith, Racicot.
Před začátkem utkání tradičně uslyšíme hymny Spojených států amerických a Kanady.
Utkání se vzhledem k opatřením kvůli koronaviru odehraje bez diváků.
Československá stopa v utkání

Tomáš Nosek (VEG)

David Kämpf (CHI)
Dominik Kubalík (CHI)
Čtvrtý zápas série – 1:3

Naopak Chicago mělo nůž na krku a vědělo, že pokud i další duel prohraje, sezóna pro něj skončí. Nakonec ale jeho hráči zabrali a po druhé třetině vedli 2:1. Definitivně pak první vítězný bod v sérii zaznamenal pár vteřin před koncem DeBrincat, jenž se trefil při powerplay Vegas do prázdné branky. Chicagští tak utekli poprvé hrobníkovi z lopaty. Dnes se pokusí opět uspět, aby celou sérii ještě zdramatizovali. Nic lehkého je ale nečeká. Bude to další hodně zajímavý duel, který si nenechte ujít.
Třetí zápas série – 0:3

Také třetí zápas byl ve znamení Golden Knights. Ti po druhé třetině vedli 2:0 a dalo se očekávat, že Chicago se pokusí o návrat do zápasu a vyrovnání. To se také stalo, v sedmačtyřicáté minutě se prosadil Olli Määttä a Jestřábi byli zase zpátky. Jenže to bylo nakonec z jejich strany vše. Hokejisté Vegas svůj těsný náskok udrželi a vedli 3:0. V dalším duelu tam měli k dispozici první mečbol a v něm se tak chtěli pokusit v co nejkratším možném termínu tyto boje s Chicagem ukončit.
Druhý zápas série – 2:0

Druhý duel série už byl vyrovnanější. V průběhu prostřední části hry prohrávalo Chicago 0:2. Ovšem dostalo se na kontaktní branku a záhy pak i vyrovnalo Dominikem Kubalíkem, jenž tak nastartoval Jestřáby. Ti ovšem znovu prohrávali, ale ještě stihli do konce vyrovnat. Po druhém dějství tak na ukazateli skóre svítil stav 3:3, který vydržel až do třetí sirény a to znamenalo, že duel došel do prodloužení. A byl to opět Reilly Smith, který zápas rozhodl. Vegas tak do dalšího zápasu mělo v zádech vedení 2:0 na zápasy.
První zápas série – 1:0

Úvodní zápas série mezi Vegas a Chicagem byl v režii Zlatých Rytířů. Ti zvítězili 4:1 a slavili první bod v sérii. Jedinou přesnou trefu Blackhawks vsítil český útočník David Kämpf v oslabení, jenž snižoval na rozdíl jediné branky a vrátil tak Chicago zpět do hry. Hráči Vegas tak vedli 2:1. Ovšem ve třetí části hry se dvakrát prosadil Reilly Smith a Golden Knights vedli 4:1. A tento výsledek vydržel až do konce.
Play-off se hraje na ve dvou arénách

Všechny duely se hrají ve dvou arénách, a sice v Kanadě. Vyřazovací boje tak vidí Scotiabank Arena v Torontu, jenž hostí celky z Východní konference. Týmy ze Západní konference pak líté boje hrají v aréně Rogers Place v Edmontonu. Finálová série se pak bude hrát v Rogers Place v Edmontonu. A samozřejmě vše probíhá bez účasti diváků.
Hezké časné středeční ráno přeji všem příznivcům zámořské NHL. První kolo play-off NHL je už v plném proudu. My se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na pátý duel v sérii ve čtvrtfinále Západní konference mezi týmy Vegas Golden Knights a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.